מה פספסתם באירוע ההשקה המיוחד של מועדון ההשקעות האלטרנטיביות של TheMarker Labels?

עשרות משקיעים כשירים הגיעו לאירוע ההשקה המיוחד בשיתוף פרופימקס, ונחשפו להזדמנויות השקעה ייחודיות הפתוחות עבורם

בשיתוף פרופימקס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אירוע
בשיתוף פרופימקס
תוכן שיווקי

מועדון ההשקעות האלטרנטיביות החדש של TheMarker Labels יצא השבוע (שני) לדרך באירוע השקה מיוחד בשיתוף פרופימקס. למועדון הצטרפו עד כה מאות משקיעים כשירים, העומדים בקריטריונים שקבעה רשות ניירות ערך, המוזמנים לאירועי תרבות ונטוורקינג ונחשפים להזדמנויות השקעה ייחודיות הפתוחות בפניהם.

האירוע הראשון, שהתקיים ב-Whiskey Bar & Museum במתחם שרונה בתל אביב, כלל ארוחת שף מיוחדת של השף אביב משה (״מסה״) וטעימות וויסקי מודרכות של Aberfeldy (לגימת הזהב) ו-Dewar's, הבלנד המעוטר בעולם, לצד הרצאות מעוררות השראה.

אלחנן רוזנהיים, מייסד ומנכ״ל פרופימקס, השותפה באירוע, הציג באירוע את יתרונות ההשקעות בנכסים ברי קיימא. "להשקעה בנדל"ן לא קיים תחליף״, אמר רוזנהיים. ״ההשקעה מספקת למשקיע החזקה בנכס בר-קיימא בעל ערך ריאלי, כזה שגם לעתות משבר קשה לערער את מעמדו. בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה גוברת מצד גופי הניהול המובילים בעולם שמסיטים כספים להשקעות אלטרנטיביות, בראשם נכסי נדל"ן, מתוך הבנה שזו מספקת תרומה משמעותית לאיזון, פיזור, גידור וביצועי התיק – שלא ניתן להשיג בשוק הסחיר. משקיעים כשירים צריכים לייצר אלוקציה ורב-גוניות בתיק ההשקעות באמצעות חשיפה להשקעות נדל"ן איכותיות וחוצות גבולות. בפרופימקס אנחנו פורשים בפני משקיעים כשירים את התשואות של רבע מאה, נתונים שנותנים אינדיקציה מהימנה על איכות ניהול ההשקעות שלנו. כשאני מסתכל על הביצועים שהשאנו למשקיעים ברבע מאה, אני מרשה לעצמי לומר בצניעות ובביטחון – התעלינו כנראה על כל בנצ‘מרק".

אלחנן רוזנהיים

גיא זיסקינד, מייסד ומנכ"ל SCRT Labs, העוסק בתחומי הבלוקצ׳יין, Secret Networks ו-NFT, הציג את הרשתות המבוזרות שעתידות להפוך לדור הבא של האינטרנט ואת המיזם המשותף שלו עם הבמאי קוונטין טרנטינו, במסגרתו נמכרים תסריטים מקוריים של ספרות זולה (שׁלעולם לא נחשפו) כ-NFT’s.

גיא זיסקינד

משקיע כשיר? להצטרפות למועדון ההשקעות האלטרנטיביות לחץ כאן (הכניסה לאירוע לחברי המועדון בלבד, בכפוף לקבלת אישור הזמנה. מספר המקומות מוגבל) >>

בשיתוף פרופימקס