ה-NFT של טרנטינו וארוחת שף של אביב משה באירוע ההשקה של מועדון ההשקעות האלטרנטיביות

מועדון ההשקעות האלטרנטיביות של TheMarker Labels יוצא לדרך באירוע מיוחד בשיתוף פרופימקס. הכניסה למשקיעים כשירים בלבד

בשיתוף פרופימקס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גיא זיסקינד, מייסד ומנכ"ל SCRT Labs, בהרצאה על בלוקצ׳יין, Secret Networks וה-NFT של הבמאי קוונטין טרנטינו
גיא זיסקינד, מייסד ומנכ"ל SCRT Labs, בהרצאה על בלוקצ׳יין, Secret Networks וה-NFT של הבמאי קוונטין טרנטינוצילום: Corey Sipken
בשיתוף פרופימקס
תוכן שיווקי

גל ההנפקות והאקזיטים בהייטק, פריחת ענף הנדל״ן והגאות בשווקי המניות, הביאו בשנים האחרונות לזינוק במספר המשקיעים הכשירים הפעילים בישראל.

משקיעים כשירים, המכונים גם משקיעים מתוחכמים, הם משקיעים העומדים בקריטריונים שקבעה רשות ניירות ערך, ויכולים להשתתף בהשקעות שאינן פתוחות לציבור הרחב, אם יציגו אסמתכא לכך שברשותם נכסים נזילים או הכנסות בשיעור המינימלי שקבעה רשות ניירות ערך.

הרשות קבעה כי משקיעים כשירים נדרשים לעמוד באחד משלושה קריטריונים: נכסים נזילים בסך 8 מיליון שקל, הכנסה אישית שנתית בסך 1.2 מיליון שקל (או הכנסה משפחתית שנתית בסך 1.8 מיליון שקל בשנתיים האחרונות), או נכסים נזילים בסך 5 מיליון שקל וגם הכנסה אישית שנתית בסך 600 אלף שקל (או הכנסה משפחתית שנתית בסך 900 אלף שקל).

אלחנן רוזנהיים, מנכ"ל ומייסד פרופימקסצילום: יח"צ

לפי הערכות, בישראל כמה עשרות אלפים העומדים בקריטריונים אלה, ורשאים להשתתף בהשקעות שאינן פתוחות לציבור הרחב. על רקע זה ייסד TheMarker Labels מועדון השקעות אלטרנטיביות ראשון מסוגו, הפונה לקהל זה. חברי המועדון מוזמנים לאירועי תרבות ונטוורקינג ונחשפים להזדמנויות השקעה ייחודיות הפתוחות בפניהם.

אירוע ההשקה של המועדון יתקים ב-28 בפברואר, בשיתוף פרופימקס - זרוע הפרייבט אקוויטי הוותיקה של במברגר-רוזנהיים בע״מ שהוקמה בשנת 1969. האירוע, שיתקיים ב-Whiskey Bar & Museum במתחם שרונה בתל אביב, יכלול ארוחת שף מיוחדת של השף אביב משה (״מסה״) וטעימות וויסקי מודרכות של Aberfeldy (לגימת הזהב) וDewar's, הבלנד המעוטר בעולם.

זאת, לצד הרצאות מעוררות השראה של אלחנן רוזנהיים, מייסד ומנכ״ל פרופימקס, על הדרך ליצירת תשואות עודפות, גם בתקופות מאתגרות; וגיא זיסקינד, מייסד ומנכ"ל SCRT Labs, על בלוקצ׳יין, Secret Networks וה-NFT של הבמאי קוונטין טרנטינו, איתו הוא משתף בפעולה במיזם ייחודי.

פרופימקס, השותפה באירוע,מובילה בתחום ההשקעות האלטרנטיביות הגלובליות בנדל"ן ובאנרגיה מתחדשת למעלה מ-25 שנים ומשרתת משקיעים כשירים, חברות פרטיות וציבוריות, משקיעים מוסדיים וקיבוצים. פרופימקס מתמחה בהשקעות המשתרעות על פני מדינות, סקטורים, אסטרטגיות השקעה שונות ומבני השקעה מגוונים, באמצעות חבירה אסטרטגית לשותפים מקומיים ברחבי העולם, בעלי התמחות גיאוגרפית וסקטוריאלית, ומבטיחה ללקוחותיה מחויבות חסרת פשרות, מקצועיות, שקיפות ונאמנות, זה למעלה מ-50 שנה.

מייסד ומנכ״ל פרופימקס, אלחנן רוזנהיים, מוסיף כי "היסודות שיצקנו לאורך השנים עם שותפינו האסטרטגיים בחו"ל, שעם חלקם אנו משקיעים כבר שני עשורים ובמאות השקעות משותפות, הם מעמודי התווך של החברה ומייצרים לנו נגישות להזדמנויות השקעה ייחודיות. הגישה שלנו מאז ומתמיד היא השקעת מירב המאמצים באיתור וטיפוח שותפים אסטרטגיים מובילים, בעלי מוניטין מוכח וניסיון רב-שנים. זאת מתוך ההכרה שהוכיחה את עצמה, בעיקר בתקופות משבר, שהשותף המקומי מתפקד כגורם חשוב ומשלים לפעילותה של פרופימקס“.

משקיעים כשירים? להצטרפות למועדון ההשקעות האלטרנטיביות לחצו כאן (הכניסה לאירוע לחברי המועדון בלבד, בכפוף לקבלת אישור הזמנה. מספר המקומות מוגבל) >>

בשיתוף פרופימקס