חברת תופין טכנולוגיות מודיעה על צמיחת שיא לאור הביקוש המוגבר לגישה מבוססת מדיניות לאבטחת רשת

הישגי החברה לשנת 2017 כוללים צמיחת הכנסות בשיעור של 35% ואת העסקה הגדולה ביותר בתולדות החברה

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

מרץ 2018 - תופין טכנולוגיות, הספקית המובילה בשוק של ניהול מדיניות אבטחת רשת, הודיעה על תוצאותיה לשנת 2017, ודיווחה על צמיחת הכנסות משנה לשנה בשיעור של 35%, תזרים מזומנים חיובי ושיעור חידושי רשיונות של לקוחות מעל ל- 90%.

שנת 2017 הייתה שנת שיא לתופין, וכללה תשע עסקאות בשווי של מעל מיליון דולר, לרבות העסקה הגדולה ביותר בתולדות החברה - הסכם רב-שנתי בסך 15 מיליון דולר עם לקוח מרשימת 500Fortune . לתופין יש כיום מעל 2,000 לקוחות ברחבי העולם, לרבות מעל 300 לקוחות מתוך ה-Global 2000.

>> רוצים להצטרף לחברה? משרת Experienced Java Developer פתוחה כעת

ארגונים מודעים כיום יותר ויותר לצורך ולערך של פתרונות אוטומציה לרשתות, בחיפוש אחר דרכים חדשות לשיפור הגמישות והאבטחה שלהם. בה בעת, אימוץ פלטפורמות הענן ממשיך להתרחב ולצמוח. לאור מגמות אלו, בשנת 2017 חלה בתופין עלייה של כ-80% בהזמנות פתרונות האוטומציה, ועל פי דיווחיה מכירות ניטור ואוטומצייה לסביבות הענן יותר מאשר הוכפלו משנה לשנה.

"צמיחתנו המתמשכת בשנת 2017 הנה הוכחה לכך שיותר ויותר ארגונים פונים לגישה מבוססת מדיניות כדי לעמוד בקצב התכוף של בקשות השינויים של אבטחת רשתות", אמר רובי כיטוב, מנכ"ל תופין. "פתרונות האוטומציה שלנו מאפשרים גם לארגונים הגדולים והמורכבים ביותר לשפר את הגמישות העסקית תוך כדי חיזוק מערך האבטחה שלהם. לקוחות אלו בוטחים בתופין בניהול אבטחת הרשת שלהם לאור האיומים ההולכים וגוברים והשינויים המתחוללים כל העת, ולכן אנו מצפים לשנה נוספת של צמיחה מואצת".

כעדות לצמיחתה של תופין בשנת 2017, זכתה החברה בפרס המצוינות באבטחת סייבר בקטגוריית חברות אבטחת הסייבר עם הצמיחה המהירה ביותר.

חדשנות מתמדת באמצעות שותפויות טכנולוגיות
תופין ממשיכה במחויבותה לחדשנות ולחיזוק עמדת ההובלה שלה בשוק ניהול מדיניות אבטחת רשת (NSPM) עם שני פטנטים חדשים, כך שבידי החברה מצויים כיום 14 פטנטים רשומים.

בתגובה לביקוש בשוק לפתרונות אוטומציה וענן, ביצעה תופין שדרוגים רחבי היקף לחבילת Tufin Orchestration Suite עטורת הפרסים שלה. השקעה מתמשכת זו כללה קידום שותפויות טכנולוגיות של תופין עם חברות מובילות בענף. ההצעות העדכניות העיקריות שלה כיום כוללות:

» פתרון אוטומציה לניקוי חוקי פיירוול (Firewall) שאינם בשימוש, הכולל הוצאת שרתים וחוקים מכלל שימוש ושמירת רמת אבטחה גבוהה על ידי זיהוי שינויים נחוצים ויישום באופן אוטומטי של שינויים אלו.
» תמיכה מורחבת בפלטפורמת האבטחה של רשתות Palo Alto Networks מהדור הבא עם השקת פתרון האוטומציה ContextID וקבוצות משתמשי LDAP לאכיפת הגבלות גישה.
» הפיכת החברה לספקית הראשונה של ניהול מדיניות אבטחת רשת המציעה אוטומציה מלאה לפלטפורמות האבטחה של צ'ק פוינט R80 ו-R80.10. בנוסף לכך, תופין הנה הספקית היחידה בתחום המציעה אוטומציית בדיקת זהות (Identity Awareness) לפלטפורמת צ'ק פוינט.
» תמיכה משופרת בפלטפורמות ענן היברידיות (Hybrid Cloud), המאפשרת למשתמשים להגדיר ולאכוף מדיניות תג ענן (Cloud Tag Policy) בתשתיות ענן פרטיות וציבוריות כאחת. בנוסף לכך, תופין מאפשרת ללקוחות לזהות הפרות תיוג והעדר תגים תקפים בשירותי האינטרנט של אמזון (AWS).

בעקבות חדשנותה המתמדת זכתה חבילת Tufin Orchestration Suite לדירוג של חמישה כוכבים מכתב העת SC Magazine בנובמבר 2017. בנוסף, אתר IT Central Station דירג את חבילת Tufin Orchestration Suite כפתרון ניהול אבטחת חומת האש הטוב ביותר.

התרחבות גיאוגרפית וצוות ניהול בינלאומי
ביוני 2017 הודיעה תופין על פתיחת המטה הראשי האמריקאי החדש שלה בבוסטון, לצד המעבר של מנכ"ל החברה רובי כיטוב מישראל לבוסטון. מדינת מסצ'וסטס יצרה קשרים הדוקים עם קהילת אבטחת הסייבר הישראלית - ובעקבות מהלך זה, הפכה תופין לאחרונה בשורה ארוכה של חברות אבטחת סייבר ישראליות מצליחות שנטעו שורשים בסביבה הטכנולוגית של בוסטון.

באוגוסט הודיעה תופין על מינויו של ראג' מוטוואנה לסגן נשיא לשירותים ותמיכה גלובאליים. ראג' מוביל את השירותים, התמיכה ושירות הלקוחות של תופין שנועדו להבטיח שכל לקוחות תופין יפיקו את הערך הטוב ביותר מפריסת Tufin Orchestration Suite. ראג' מביא עמו ניסיון מוכח בבניית והרחבת שירותים מקצועיים (Professional Services), שירותי קדם מכירה ופונקציות שירות לקוחות.

בנוסף לכך, תופין ממשיכה ביוזמות גיוס העובדים שלה, והגדילה את מספר עובדיה ב-25%. החברה מתכננת להרחיב את כוח העבודה שלה למעל ל-400 עובדים בשנת 2018.

כנסי לקוחות ברחבי העולם

כדי לחזק את קשריה עם הלקוחות והמשתמשים של Tufin Orchestration Suite, ערכה תופין את כנסי המשתמשים הראשונים שלה, Tufinnovate.

כנסי Tufinnovate הפגישו בין מומחי אבטחת רשת, לרבות משתמשי Tufin Orchestration Suite, נציגים של השותפים הטכנולוגיים של תופין Cisco,Fortinet ו-VMware ושותפי ערוצים. באירועים שנערכו בשיקגו ובפרנקפורט, נכחו בכנסי Tufinnovate מעל ל-200 משתתפים מכל רחבי העולם.

"האירועים הרבים שאירחנו השנה העניקו לנו את ההזדמנות להיפגש עם מאות מומחי אבטחה מכל רחבי העולם", אמר ראג' מוטוואנה, סגן נשיא שירותים ותמיכה גלובאליים בתופין. "רמה זו של שיתוף הלקוחות הנה בעלת ערך רב. היא מסייעת לא רק לספק משוב ישיר מצד המשתמשים לצוותי פיתוח המוצרים של תופין, אלא גם להעצמת מומחי אבטחת רשת בכל רחבי העולם".

על תופין
תופין טכנולוגיות מובילה בניהול מדיניות אבטחת רשת ארגונית. מעל למחצית מחמישים החברות המובילות ברשימת פורבס גלובל 2000 פנו לתופין במטרה לפשט את הניהול של כמה מהרשתות הגדולות והמורכבות ביותר בעולם, הכוללות אלפי פיירוולים והתקני רשת ותשתיות ענן היברידיות מתפתחות. ארגונים בוחרים בחבילת Tufin Orchestration Suite™ עטורת הפרסים להגברת הגמישות לאור הדרישות העסקיות המשתנות ללא הרף, תוך שמירת מערך אבטחה איתן. פתרונות אוטומציית אבטחת הרשת של תופין מאפשרים לארגונים ליישם שינויים בתוך דקות, עם ניתוח סיכונים יזום ותאימות מתמשכת למדיניות הארגון. תופין משרתת מעל 2,000 לקוחות בכל הענפים ברחבי העולם והמוצרים והטכנולוגיות שלה מוגנים על ידי זכויות פטנטים בארצות הברית ובמדינות אחרות. למידע נוסף נא לבקר באתר החברה בכתובת https://www.tufin.com.

» למתחם הקריירה בהייטק של דה מרקר - לחצו כאן