הבשורה מסין: "שילוב של קנייה אונליין עם בידור"

בפאנל Reimagine Shopping Experience אמרה המנכ"לית והמייסדת המשותפת של buywith כי הדור הצעיר מעניין בחווית קנייה חברתית יותר עם המלצות, מנכ"ל SCREENS: "יש אתגר בחיבור בין תוכן למוצר פיזי"

בשיתוף החברה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בשיתוף החברה
תוכן שיווקי

"רבים לא יודעים זאת אבל היום זה אמזון פריים דיי, יום של מבצעים שמשפיע על 200 מיליון אנשים בעולם" — כך פתח תימור גורדון, Director of commerce Transformation בחברת EY Israel את פאנל Reimagine Shopping Experience בוועידת Commerce 2022 של TheMarker Labels. בפאנל סיפרה עדי רונן אלמגור, מנכ"לית ומייסדת משותפת של buywith, כי החברה מתמקדת בשילוב של קנייה אונליין עם בידור. "אנו עושים זאת בדרך כלל עם משפיענים ומביאים את הבשורה הזו מסין לארה"ב, אירופה וישראל. רואים את המגמה הזו בעיקר בדור הצעיר שרוצה לקבל חוויה יותר חברתית עם המלצות אותנטיות של מובילי דעת קהל".

דרור וגר, חן לב עמי, תימור גורדון, עדי רונן ועדי רונן אלמגורצילום: ליאת מנדל

עדי רונן, מייסדת עדיקה ו־IT MOMZ, סיפרה כי IT MOMZ החלה מיצירת קהילת אימהות פעילה, בשל הצורך להבין לעומק מה הלקוחה רוצה תוך יצירת חווית קנייה מיטבית. לדבריה, "אנו שואפים לדייק כמה שיותר את התאמות המוצרים לאימהות הרוכשות דרכנו. אנחנו רוצים לגרום ללקוחות להרגיש טוב עם עצמן ועושים זאת בין היתר על ידי הצעת מוצרים ייחודיים שאנחנו מאמינים שיתאימו לרוכשת על סמך הפרופיל שלה ויהוו הפתעה נעימה עבורה".

דרור וגר, מנכ"ל SCREENS, אמר בהקשר זה כי "קיים אתגר בחיבור בין תוכן למוצר בעולם הפיזי, ו־SCREENS יודעת היום לחבר את התוכן הזה למוצר גם ברמת המדף הפיזי. החיבור הזה נשמע פשוט בעולם המקוון, אבל עד לפני זמן לא רב הוא היה מורכב מאוד בעולם הפיזי. למזלנו, יש כיום חיישנים וכלים דיגיטליים ברמת המדף והחיבור הזה מתאפשר ואנחנו מצליחים ליצור חווית קנייה פרסונלית יותר".

חן לב עמי, מייסדת אתר הזמנות האוכל הביתי YUMMI, אמרה בפאנל כי "החוויה האופטימלית היא שהלקוח יזין פרמטרים כמו גודל המשפחה ואופי האוכל המבוקש, ואנחנו נוכל להציע לו תפריט. אנחנו כבר עושים זאת כיום תוך שימוש בשאלון מקדים וכלי בינה מלאכותית. מה שהכי יפה במודל שלנו זה שהוא מאפשר אוכל בוטיקי טעים במחיר שיוצא בסוף יותר זול ממסעדה".

בהנחיית תימור גורדון, EY Israel, Director of commerce Transformation ובהשתתפות עדי רונן אלמגור, מנכ"לית ומייסדת משותפת buywith; עדי רונן, מייסדת עדיקה ו־IT MOMZ; דרור וגר, מנכ"ל SCREENS וחן לב עמי, מייסדת YUMMI.