פלטפורמת הדור הבא של הקשר עם הלקוחות

תמלול אוטונומי של שיחות, המרת טקסט לדיבור בעשרות שפות וכלי שיווק מולטי-צ'אנל חדשניים: PayCall מספקת לארגונים חבילת פתרונות מקצה לקצה לגיוס ולשימור לקוחות מרוצים

גיא רונן, בשיתוף PayCall
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פלטפורמת הדור הבא של הקשר עם הלקוחות
פלטפורמת הדור הבא של הקשר עם הלקוחות
גיא רונן, בשיתוף PayCall
תוכן שיווקי

ציפיות הלקוחות בשמים. הם לא מוכנים עוד להתפשר על פחות מזמינות של 24/7 בערוץ המועדף עליהם, על שירות אדיב ורציף שמכיר את היסטוריית הפעולות שלהם ועל פרסונליזציה בפרסום. בד בבד, בצל הקורונה, עברו רבים מהם לקנות, לצרוך תרבות ולנהל קשרים במרחב הדיגיטלי. המציאות הזאת מציבה אתגרים משמעותיים לארגונים. הדרך להתמודד איתם היא באמצעות טכנולוגיות ופלטפורמות חדשניות, לצד שינוי הכרחי בתפיסות העבודה.

חברת PayCall מציעה לארגונים את המכלול הטכנולוגי הנדרש כדי למדוד את אפקטיביות הפרסום, להגיע ללקוחות חדשים ולספק כלים לייעול מערך התמיכה והשירות לארגון כולו. הדבר כולל פתרון לעקב האכילס של המפרסמים בדמות מערכת לבדיקת קמפיינים פרסומיים במגוון הערוצים. המערכת כוללת דוחות שונים, אפשרויות למיתוג העסק, הקלטת שיחות ונתונים אמפיריים שבעזרתם ניתן לדייק את הפרסום ולחסוך כסף.

נוסף על כך המערכת מאפשרת איסוף מידע מלידים נכנסים, אינטגרציה למערכות חיצוניות, בניית נתב שיחות דינמי, אפשרות לנתבים ייחודיים מבוססי מידע פרסונלי הכוללים ולדיציות שונות כגון: בדיקת תור ספציפי, בדיקת סטאטוס משלוח וכד'. הדבר מסייע במתן מענה אישי וממוקד ללא צורך בנציג אנושי.

פיצ'ר מכפיל כוח, פרי פיתוח אינהאוס של החברה, מאפשר ניתוח רגשות: הוא מנטר את השיחות ומזהה מצבי רגש שונים כגון כעס, תוקפנות, חוסר שביעות רצון ועוד. המערכת מכילה מוניטור והתרעות בזמן אמת. כמו כן היא מאפשרת לייעל את העבודה על ידי זיהוי מהיר של שיחות שלא טופלו כראוי, לנהל משמרות עובדים בצורה נכונה, לזהות סימני אזהרה בשיחות בזמן לייב, לקבל דוחות אוטומטיים של השיחות ואף לעקוב אחר ביצועי העובדים. המערכת יכולה להיות משמעותית מאוד עבור העסק, לא רק בכך שהיא תעקוב ותמיר לדוחות יותר מ–80% מהשיחות — היא גם מסייעת לשפר ולייעל תהליכים בעסק, לשמור על יותר לקוחות שבעי רצון ולהבטיח מודעות לתחושות הלקוחות ולביצועי העובדים בעסק.

תמלול אוטונומי ואבטחת מידע מחמירה

יכולת חשובה נוספת היא מתחום הבקרה ושיפור השירות: לא זו בלבד שהשיחות מוקלטות, הן גם מתומללות באופן אוטונומי כך שניתן לאתר ולהקפיץ שיחות בהתאם למילות מפתח, לסנן בקלות נושאי שיחה חשובים ולהגדיר מראש ביטויים שנאמרו בשיחות שתרצו לנתח.

PayCall אף פיתחה יכולת Text-to-Speech (TTS) מתקדמת שמאפשרת להפוך כל הודעת טקסט להודעה קולית ב-66 שפות. היכולת הזאת מסייעת סיוע קריטי כשמדובר באוכלוסייה שמחזיקה בטלפונים כשרים, מכשירים וירטואליים או נייחים בלבד. עוד יכולות רבות חשיבות הן מערכות ה–Call Center המאפשרות שיחות באמצעות טלפוניה או ישירות מהדפדפן דרך הצגת הנתונים בזמן אמת על מסכים ועד לאיסוף וניתוח הנתונים בהתאם ל-KPIs שנקבעו; בדשבורד הראשי ניתן למצוא נתונים קריטיים לניהול מוקד, כגון: כמות שיחות באוויר, כמות שיחות שממתינות למענה, זמנים ממוצעים של שיחות, שיחות שננטשו וכו'. בנוסף, קיים דשבורד של ניתוח נציגים המציג בין השאר מידע על הפסקות, שיחות יוצאות/נכנסות, סגירות וכו'.

פלטפורמה נוספת לתמיכה ולשיווק מולטי צ'אנל מאפשרת איסוף כלל הלידים/פניות במקום אחד גם כאשר הם מגיעים מערוצים שונים, כגון דוא"ל, וואטסאפ, אתר, שיחות וכו'. המערכת מרכזת את כלל הפניות במקום אחד ומאפשרת לתעד, לעקוב אחרי סגירות, לבנות תסריטי שיחה לנציגים, לבנות צ'אטבוטים אוטומטיים ולהשיב לכל לקוח לפי האפיק שבו בחר לשלוח את פנייתו. כל זאת לצד אפשרות להתממשקות לכל CRM והתאמה למענה היברידי לטובת מוקדנים העובדים מהבית (למשל באאוטסורס).

השירות של PayCall מקיף את שלל הכלים הנוגעים לקשר עם הלקוחות, ומציע פיצ'רים חדשים נוספים מעת לעת. בשירותים ניתן למצוא: מערכות דיוור מתקדמות בדוא"ל או בהודעת טקסט, דפי נחיתה, SMS–בוט וצ'אט-בוט, חייגן שיחות אוטומטי, הודעות אוטומטיות בימי הולדת/תזכורות לתורים ואישורם, שירות שיחה חוזרת, וכן הקצאת מספרים וירטואליים לניתוב שיחות בארץ ובכיסוי רחב גם בחו"ל.

נוסף על מגוון השירותים, לאחרונה קיבלה PayCall רישיון אחוד ממשרד התקשורת ובקרוב תשיק קווי תקשורת סלולרית עם פיצ'רים ייחודיים.

הצוותים של PayCall דואגים להטמיע את השירותים בארגון, להדריך את אנשיו ולספק הכוונה ותמיכה ככל שנדרש. המוצרים הם ווביים — הם ניתנים להתקנה מרחוק וללא צורך בהורדה או התקנה של תוכנות (אלא אם מדובר בדרישה של הלקוח).

באשר לאבטחת מידע, PayCall עומדת בתקנים המחמירים ביותר, וממילא, כבעלת רישיון תקשורת וחברה ב-GSMA העולמית, היא מחויבת בסטנדרטים גבוהים.

"העולם שלנו משתנה וספקי השירותים חייבים להשתנות איתו", אומרת מנכ"לית החברה. "כבר פחות לגיטימי להרים טלפון ולשמוע שהמוקד סגור כעת, בלי שיש צ'אט-בוט למענה או ערוצים חלופיים להתקשרות. כדי להגיע ללקוחות חדשים ולתת להם את השירות הטוב ביותר, המערכות הישנות כבר לא מספיקות. רוב הפיצ'רים שאנחנו מציעים הם כבר מזמן לא בגדר מותרות, אלא צורך אמיתי וחיוני לכל ארגון".

למעבר לאתר כנס קמעונאות 2022 >>

בשיתוף PayCall