רמפה מעליות: נגישות עולה לגובה

חברת רמפה מעליות, המתמחה במתן פתרונות מקצועיים למעלונים, שמה לה למטרה לקדם פתרונות נגישות במקומות ציבוריים ובעיקר בבתים פרטיים - כדי לאפשר לכל אחד להמשיך לגור בביתו, גם כשקשה לו להתנייד בתוך הבית שאליו הוא רגיל.

בשיתוף רמפה מעליות
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעלית מתוצרת רמפה מעליות | צילום: יח"צ
מעלית מתוצרת רמפה מעליותצילום: יח"צ
בשיתוף רמפה מעליות
תוכן שיווקי

החברה מייבאת ומתקינה מעלונים מסוגים שונים, לצד היותה ספקית חלקי חילוף לכל סוגי המעליות בארץ.

רמפה מעליות מייבאת מעלונים מתוצרת החברות המובילות באירופה, תוך מתן דגש לבטיחות המעלונים ותשומת לב לפונקציונליות ולמראה העיצובי של כל המעלון. כל סוגי המעלונים שהחברה מייבאת ומתקינה הינם בעלי תו תקן אירופאי וישראלי.

"אנו מעמידים בראש את בטיחות לקוחותינו ועומדים מאחורי מוצרינו עם אחריות ושירות ברמה הגבוהה ביותר", אומר רועי פריד, מנכ"ל החברה. "מעבר לפן הבטיחותי, החשוב כל כך, אנחנו שמים דגש גם על הפן העיצובי של המעלון ונותנים ללקוחותינו מגוון רחב של דגמים וגוונים לבחירת המעלון המתאים להם ביותר, כך שישתלב עם סגנון העיצוב הכולל של ביתם. פריד מוסיף ומציין כי "בשונה מהתקנת מעלית, שהינה פרויקט מורכב וסבוך, התקנת מעלון היא די פשוטה.

בשיחת טלפון מקדימה נברר עם הלקוח את צרכיו ותנאי הבית שלו ולאחר מכן נקיים פגישת ייעוץ בבית הלקוח שלאחריה ניתנת הצעת מחיר. כל מעלון מתוכנן ומיוצר בצורה מדויקת לצורכי הלקוח ובהתאם למדרגות שיש לו בבית. ייצור המעלון מתבצע בתוכניות תלת ממדיות שאנו מפיקים באמצעות מערכת צילום מיוחד שאיתה אנחנו מצלמים את המדרגות בבית של הלקוח ללא צורך במדידה ידנית".

את המעלונים, אותם ניתן לשלב בתוך הבית או בשטחיו החיצוניים, מתקינים הטכנאים המוסמכים של רמפה מעליות בתהליך מהיר.

לפרטים נוספים: www.rampalift.co.il