התחדשות עירונית בתל אביב: "יזם מקצועי ומנוסה יודע לשמור על האינטרסים של הדיירים"

שי פולונסקי, מנכ"ל בולווארד: "בחירה בחברה אמינה, מקצועית ומנוסה לפרויקט תמ"א38 תמקסם את סיכויי ההצלחה של הפרויקט – ותאפשר לבעלי הדירות לצאת לדרך בטוחה ובראש שקט"

אגם קדם לוי, בשיתוף בולווארד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שד' רוטשילד
פרויקט וילה רוטשילדצילום: עמית גירון
אגם קדם לוי, בשיתוף בולווארד
תוכן שיווקי

בולווארד מיצבה את עצמה במשך שני עשורים כאחת הקבוצות המובילות בתחום הנדל"ן למגורים בתל אביב. לאורך שנות פעילותה יזמה החברה מגוון רחב של פרויקטים למגורים בעיר העברית הראשונה – החל מבנייני יוקרה אקסקלוסיביים ועד למתחמי מגורים גדולים שבהם מאות יחידות דיור.

שי פולונסקי, מנכ"ל בולווארד, מספר כי מאז הקמתה, הקבוצה חרתה על דגלה את ערכי המצוינות בראשם הגינות, שקיפות, מקצועיות, שירות, איכות וכן אמינות ללא פשרות, כאשר הלקוח תמיד במרכז הפעילות של החברה.

פולונסקי מספר כי החברה נהנית מניסיון מצטבר של מעל 35 פרויקטים מתוכם 20 פרויקטים מאוכלסים. בולווארד היתה מהראשונות להיכנס לתחום התמ"א בתל אביב ובימים אלו מוסרת החברה את פרויקט בארי 9.

שי פולונסקי, מנכ"ל בולווארדצילום: שחר פליישמן

"במסגרת פעילות ההתחדשות העירונית", מוסיף פולונסקי, "החברה מטפלת בייזום של מעל 400 דירות בשווי של מעל 2 מיליארד שקל. צברנו ניסיון רב ומקצועיות בכל תהליך יזום התמ"א, שהינו תהליך מורכב ודורש התמחות ספציפית.

"בולווארד נהנית מגב כספי איתן ומשותפויות ארוכות טווח עם גורמים פיננסיים, קבלנים ונותני שירות שונים, זאת במטרה להעניק מעטפת שלמה והוליסטית לפרויקטים אותם יוזמת החברה."

"חשיבות בחירת היזם היא קריטית"

פולונסקי מסביר כי מערכת היחסים הבסיסית שבין היזם לבין הדיירים היא שותפות לשנים רבות. זה מתחיל מתקופת התכנון והרישוי, ממשיך לתקופת הביצוע ומשם לתקופת אחריות על פי חוק המכר. מדובר בסך הכל בתקופה של בין 15 ל- 20 שנה.

בארי 9 – הריסהצילום: יהודית הופמן

"לא כולם מודעים לכך", פולונסקי מסביר, "ולא כולם נותנים את הדעת לחשיבות הבחירה של היזם המתאים. בניין זה דבר 'חי ונושם' שמשתנה עם הזמן – ולכן החשיבות ליזם שילווה לשנים ארוכות את הדיירים גם אחרי מסירת הדירות היא קריטית לשקט הנפשי ולשמירת ערך הנכס לאורך זמן.

"בולווארד רכשה את הניסיון והידע למקסם את שווי הנכסים בפרויקטים שהיא יוזמת. זו לא תוצאה של תמחור שרירותי, אלא של סט ערכים, גישה שירותית ומקצועיות, שמאפשרים לנו למקסם ולהעניק ערך מוסף ללקוחות החברה".

מנווטים אל העתיד

ענף ההתחדשות העירונית נמצא בימים אלו בעיצומה של טלטלה של ממש עם התקרבות מועד פקיעת התוקף של תכנית תמ"א 38. לאחרונה החליטה המועצה הארצית לתכנון ובנייה להאריך את תוקף התכנית עד לאוקטובר 2023 , אך מסתמן שזו תהיה הדחייה האחרונה בתאריך סיומה של התכנית.

בארי 9 – הדמיית חוץ

פולונסקי מסביר שאנו נמצאים ב"חלון זמן" בו בעלי הדירות שימהרו, יתקשרו עם יזמים ויגישו את התכניות טרם פקיעת התמ"א, יהנו מתמריצים ופטורים שיכולים להצטבר לסכומים משמעותיים של עד מיליון שקל לדירה.

עצת הזהב של פולונסקי לבעלי הדירות: להתקשר עם בעלי מקצוע (עורך דין ומהנדס), שילוו את בעלי הדירות באופן מקצועי ורציני תוך שמירה על האינטרסים שלהם ומערכת היחסים מול היזם שנבחר לאחר תהליך מסודר ומוקפד. אין ספק שתהליך ההתחדשות העירונית מעורר התרגשות בקרב הדיירים, שרואים לנגד עיניהם נכס מחודש בסטנדרט גבוה, שישביח משמעותית את ערכו. "מבחינתנו מדובר בשותפות אמיתית, יד ביד לאורך כל הדרך", מדגיש פולונסקי.

מתוך הבנה של המציאות וראיית העתיד בתחום ההתחדשות העירונית, חברת בולווארד מרחיבה בימים אלו את פעילות התמ"א בת"א והיא מזמינה דיירים מאוגדים ומיוצגים על ידי עו"ד לבדוק היתכנות לשותפות.

"במשרדי החברה היוקרתיים במגדל "מידטאון" בתל אביב מתקיימים כל העת פגישות עם נציגי הדיירים, שמזדהים עם ערכי החברה החשובים ביותר: הגינות, שקיפות, מקצועיות, שירות, איכות ואמינות. יחד ניגשים לניתוח מקצועי של הנתונים וגיבוש תכנית מסודרת ומוקפדת עם לוחות זמנים במטרה לצאת לדרך משותפת ומוצלחת בביטחון ובראש שקט".

למעבר לעמוד הפייסבוק >>

בשיתוף בולווארד