שילוב מנצח של מיקום, יוקרה ומחיר

הפנטהאוזים המפוארים בפרויקט HIGHLINE, הנמצא במרחק נגיעה מתל אביב, מוצעים למכירה בימים אלה בתנאים מיוחדים

רונית מורגנשטרן, בשיתוף RED SEA GROUP
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמיה של מרפסת
שילוב מנצח של מיקום, יוקרה ומחיר
רונית מורגנשטרן, בשיתוף RED SEA GROUP
תוכן שיווקי

בפרויקט HIGHLINE המפואר המוקם על גבול תל אביב (סמוך לצומת עלית) נמכרו כבר יותר מ-220 יחידות דיור – 160 יחידות במגדל הראשון שכבר מאוכלס, כאשר הדירות נמסרו לדיירים כעשרה חודשים לפני המועד המקורי לו התחייבה יזמית הפרויקט, ועוד כ-60 דירות "על הנייר" במגדל השני, שבימים אלה החלה בנייתו. רבים מרוכשי הדירות בפרויקט הבינו שלא חייבים לשלם את מחירי הנדל"ן המטורפים של תל אביב כדי ליהנות מיתרונותיה. "אני מגיע היום להבימה ולהיכל התרבות הרבה יותר מהר מאשר כשהתגוררתי בתוך תל אביב", מספר אחד מהם.

"כל הדירות בפרויקט מעוצבות בתכנון אדריכלי מיוחד וחדשני"

מגדלי הייליין נבנים בצד השקט של רחוב המתמיד ברמת גן. בסביבה הקרובה תמצאו פארקים ירוקים וגינות מטופחות, וכשתחליטו שמתחשק לכם להגביר קצב, תוכלו להתקדם תוך כמה דקות לכיוון תל אביב; פארק הירקון, נמל תל אביב ומרכזי הבילוי של העיר נמצאים במרחק קצר והרכבת הקלה שנבנית בימים אלה תחבר את האזור אל מוקדי התרבות של תל אביב בתוך דקות ספורות.

סטנדרט של מלון 5 כוכבים

הפרויקט המדובר מוקם בידי חברת "ים סוף נדל"ן", זרוע הייזום למגורים של קבוצתRed Sea Group שבבעלות משפחת פפושדו. במסגרת הפרויקט, המוקם בהשקעה של כחצי מיליארד שקל, פונו ארבעה בנייני מגורים ישנים של שלוש קומות שכללו 89 יחידות דיור וחמש חנויות, ובמקומם יוקמו שני מגדלים של 29 קומות בהם כ-285 דירות חדשות.

"הבנייה בפרויקט הייליין שונה ממה שמקובל בארץ, גם בהשוואה לפרויקטים יוקרתיים אחרים. בזכות הניסיון הרב של החברה בהקמה וניהול עשרות בתי מלון בחו"ל, היא מביאה לפרויקט סטנדרטים של מלון 5 כוכבים בחו"ל; זה בא לידי ביטוי כבר בלובי המפואר, חדר הכושר הפרטי, מועדון דיירים יוקרתי, ובדירות עצמן", מספר ערן בן בסט, סמנכ"ל מכירות בחברת משגב לשיווק מתחמי מגורים, המשווקת את הפרויקט.

מגדלי HIGHLINE

"כל הדירות בפרויקט מעוצבות בתכנון אדריכלי מיוחד וחדשני. העיצוב בא לידי ביטוי בכל פרט ופרט, מהמטבח המודרני בעל המפרט העשיר, חדרי האמבטיה המפנקים, הסלון המרווח, החדרים הפונקציונליים ועד למרפסות הצופות לנוף המרהיב המשקיף על כל תל אביב והסביבה. הקירות הם קירות הולכה, כך שכל הצנרת נמצאת בקירות, ואם חלילה יש תקלה, לא צריך להרים ריצוף, ויש גישה קלה לצנרת באמצעות פתחים מובנים ומכוסים בקירות", הוא מוסיף.

פנטהאוז עם בריכה פרטית

גולת הכותרת בפרויקט הייליין היא הפנטהאוזים שלה. כיום מוצעים למכירה שלושה פנטהאוזים במגדל הראשון – שניים בקומה ה-29 ואחד בקומה ה-28. הפנטהאוז הפונה לכיוון מערב, עם נוף עד לים, משתרע על 198 מ"ר שטח דירה, ועוד מרפסת ענקית בשטח של כ-160 מ"ר; המרפסת מחופה כולה ברצפת דק, ויש בה בריכה פרטית ברמה גבוהה: "רק בהקמת הבריכה עם חדר המנועים שלה הושקעו כמיליון שקל", מספר בן בסט. הפנטהאוז הנוסף בקומה ה-29 משקיף לכיוון מזרח, עם נוף עד להרי ירושלים. שטח הדירה הוא 201 מ"ר, והמרפסת מתפרסת על פני 92 מ"ר. הפנטהאוז השלישי, "מקסי פנטהאוז" שמו, נמצא בקומה ה-28, ובו 194 מ"ר שטח דירה ומרפסת בשטח 50 מ"ר הצופה גם היא למערב.

המרפסת מחופה כולה ברצפת דק

כל הפנטהאוזים נמכרים ברמת גימור ובימים אלה יוצאת החברה במבצע מכירות לפיו אפשר יהיה לקנות אותם גם ברמת גימור מלא פרימיום: "בין היתר עם מטבח בשווי 120 אלף שקל וחבילת עיצוב יוקרתי. בסך הכל מוערכות תוספות הגימור בכמיליון שקל ואת כל זה מקבלים במחיר מבוקש אטרקטיבי מאוד: הפנטהאוז עם הבריכה מוצע בכ-14.9 מיליון שקל לרמת גימור - מחיר של דירת 5 חדרים בקומה 4 במגדל בתל אביב שנמצא במקום סואן ורועש; פה מדובר בפנטהאוז ענק, בקומה 29, עם בריכה, רמת גימור גבוהה במיוחד והכל בסביבה שקטה של רחוב המתמיד", הוא מדגיש.

ניסיון שעושה את ההבדל

הפרויקט המפואר מוקם, כאמור, על ידי קבוצת הנדל"ן Red Sea Group, אותה ייסד היזם ואיש העסקים אלי פפושדו. הקבוצה יוזמת, מקימה ומנהלת פעילויות מגוונות בתחום הנדל"ן, המלונאות וחוות השרתים ברחבי הארץ ובעולם זה יותר מ-50 שנה. במהלך השנים בנו חברות הקבוצה אלפי יחידות דיור וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארצות הברית. עם הפרויקטים שהושלמו בשנים האחרונות נמנים מגדל "נווה צדק" בתל אביב, הכולל 34 קומות ו–264 יחידות דיור, פרויקט "חצרות המושבה" ברחובות, הכולל 104 יחידות דיור בארבעה בניינים, ופרויקט "לוגאנו יהוד", הכולל 95 יחידות דיור בעשרה בניינים.

סטנדרטים של מלון 5 כוכבים בחו"ל

בקבוצה נכללת, בין היתר, קבוצת המלונאות הבינלאומית Park Plaza, שהקימה, מחזיקה ומנהלת כיום כ-40 בתי מלון בערים מרכזיות באירופה. את הניסיון הרב של הקבוצה בהקמת בתי מלון בחו"ל מביאה החברה לידי ביטוי בפרויקטים היוקרתיים שלה בארץ, כמו פרויקט HIGHLINE.

בשנים האחרונות מתמקדת החברה בפרויקטים של התחדשות עירונית בישראל; ים סוף נדל"ן בונה כיום כ-2,500 יחידות דיור בפרויקטים מסוג זה בישראל בשלבים שונים; כ-1,500 יחידות דיור בבנייה ובסיום בנייה, וכאלף יחידות דיור בפרויקטי התחדשות עירונית בשלבי תכנון – 474 יחידות דיור במתחם הבושם בדרום תל אביב, וכ-660 יחידות דיור בהרצליה, בשיתוף חברת לוינשטיין.

להרשמה

בשיתוף RED SEA GROUP