"הרבה אנשים מזהים את רמת-גן כשלוחה של תל אביב עם משכנתא נוחה"

תומר ברנס, הבעלים של "ברנס גרופ שיווק פרויקטים", מספר על הפרוייקטים המסקרנים בהם לוקחת חלק החברה ומסביר מדוע חשוב להיות יצירתי כדי לסגור עסקה טובה במהירות ובקלות

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בניין ביואב 34, רמת גן. 35 יחידות. יזם: יורו אפ. שווק בבלעדיות (נמכר במלואו)
יואב 34, רמת גן. 35 יחידות. יזם: יורו אפ. שווק בבלעדיות (נמכר במלואו)צילום: תומר ברנס
תוכן שיווקי

הבעלים והמנכ"ל של חברת "ברנס גרופ שיווק פרויקטים", תומר ברנס, תמיד חושב קדימה. בוחן היטב כל פרויקט שהוא מקבל לשיווק, משדרג אותו, מבחינת תמהיל הדירות והתמחור, ממתג נכון ומקפיד למכור אותו במהירות שיא. לדבריו, חברות בנייה גדולות כמו "חנן מור", "יוסי אברהמי", "קבוצת סופרין" ו"קלוד נחמיאס", כבר הבינו את המומחיות והייחודיות שלו והפקידו בידיו פרויקטים גדולים שלהם.

ברנס (40) הוא בעל תואר ראשון במשפטים והחל את דרכו בחברת בסר בשנת 2005. "חברתנו 'ברנס גרופ שיווק פרוייקטים' היא בין המובילות במכירת דירות ברמת גן", מדגיש ברנס, שפועל יחד עם סוכני מכירות העובדים תחתיו. לדבריו, "ב-15 השנים האחרונות, מכרנו למעלה מ-700 דירות, בפרויקטים חדשים ודירות יד שנייה. מטרתנו היא ליצור מענה שלם ואופטימלי למוכרי ולקוני דירות". החברה משווקת כעת ארבעה פרויקטים יוקרתיים ברמת גן ומוכרת אופן בלעדי עשרות דירות יד שנייה. בשנת 2020 דורגה החברה במקום הרביעי מבחינת היקף עסקאות בעיר רמת גן על ידי אתר מדלן.

מוקד הפעילות הוא בשכונות הצפוניות של רמת גן, תוך התמקדות בשכונות חרוזים, הוותיקים, הגפן והראשונים. בעבר שיווק פרויקטים בערים נוספות, לרבות באשדוד, עפולה, כפר סבא, הוד השרון, תל אביב-יפו. "אני מביא ערכים מוספים רבים לעסקה. בדגש על מיומנות ויכולת סגירה שאין לאחרים, והכל ביעילות ולשביעות רצונם של שני הצדדים לעסקה", הוא מספר.

27 דירות, שדרות הגיבורים 1, רמת גן. יזם: טר ארמה, שווק בבלעדיותצילום: לירון שחם

ברנס מתמחה במכירת דירות בשכונת "חרוזים" ברמת גן, בה גדל ומתגורר בהווה. "הרבה אנשים רואים בשכונה 'תל אביב עם משכנתא נוחה יותר', קונים פה דירות מעולות בפער של כמיליון שקלים ביחס לתל אביב". החברה משווקת פרויקטים רבים בשכונה. בשנה החולפת ביצעה את המכירה המוקדמת של "קבוצת סופרין" ביהודית 10. לדברי ברנס, החברה מקבלת כ-300 פניות של קנייה בחודש. בזכות מאגר לקוחות רחב זה, החברה מצליחה להביא תוצאות בפועל בפרויקטים חדשים ובדירות יד שנייה.

גולת הכותרת של החברה בימים אלה היא פרויקט של חברת "טר ארמה", בשד' הגיבורים 1 ברמת גן. ייחודיות הפרויקט הינה בדירות גדולות במיוחד, מה שמבדל אותו מפרויקטים אחרים. פרויקט נוסף בשיווק בלעדי הוא של חברת "יוסי אברהמי", ברחוב ארלוזורוב 57 ברמת גן. שיווק הפרויקט יחל בעוד כחודש וחצי. גם כאן היצירתיות של ברנס באה לידי ביטוי, בשינוי גודל דירות 4 חדרים מ-80 מ"ר ל-85 מ"ר, "מהלך ששיפר את הפרויקט לרוכשים פוטנציאליים והעלה את הרווח ליזם", הוא מספר.

"אני נכנס לפרויקט בשלב ההתחלתי ומחפש את הערך המוסף, ואם אין - אני מייצר אותו כדי לייצר מכירה. היתרון שלנו בא לידי ביטוי בכך שהחברה משווקת גם פרויקטים חדשים וגם דירות יד שנייה, כך שאנחנו בפריסה מאד נרחבת. אם אתה מחפש דירה בעיר, כנראה שתפגוש בנו".

קבוצת ברנס - שיווק נדלן | שיווק מגורים | שיווק פרויקטים מסחריים | שיווק פרויקטים בנדלןקרדיט: Tomer Baranes

חייבים להיות מאוד קריאייטיבים כדי למכור, נכון?
"אני תמיד חושב מחוץ לקופסא. בכל פרויקט שאני מגיע, מזהה את הקונה הפוטנציאלי ודואג לאתר אותו. אני מביא אופי קצת שונה לעולם השיווק, בידע שלי, בהשכלה שלי ובמעטפת הכללית שאני מספק בכל מה שכרוך סביב רכישת הדירה, כולל הכוונה בנושאי מימון".

בתור מי שמכיר את העיר, לאן לדעתך הולך שוק הנדל"ן ברמת גן?
"קיימת רכישה מסיבית של נדל"ן. מכרנו במהלך החודשיים וחצי האחרונים כמות דירות שבדרך כלל לוקח למכור אותה בפרק זמן של 10 חודשים. הפרויקטים שאנחנו משווקים כיום יתנו את המענה לכל מי שרוצה ליהנות מבית במחיר שפוי בגוש דן".

ברנס גרופ - שיווק פרויקטים ודירות יד שנייה ברמת גן
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>