לצאת לחופשה בחצי המחיר.. האם זה אפשרי? הכירו את טרוולאור

בשנה האחרונה נחשף הציבור הישראלי לשחקן חדש בעולם התיירות חברת טרוולאור. החברה מבטיחה לנו חופשות במחירים נמוכים באופן משמעותי משאר חברות התיירות שאנו מכירים.

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן שיווקי

שיטת העבודה הייחודית של החברה, מאפשרת לה להתחייב למחירים הזולים ביותר בשוק ולאפשר לצרכנים ליהנות ממהפכה אמיתית בשוק התיירות הישראלי והעולמי.

לצאת לחופשה בחצי המחיר

יצאנו לשמוע כיצד פועלת החברה וגילינו קונספט מרתק, שנולד בתחילת שנת 2015, וכבר היום מאפשר לאלפי אנשים לרכוש מלונות במחירים נוחים ושווים לכל כיס.

טרוולאור: להזמין את אותו החדר, בחצי מחיר

על מנת להבין במה מדובר, נפגשנו עם יוסי כהן, מייסד החברה. יזם, איש עסקים והבעלים של חברת MBK המתמחה בקידום אתרים אורגני, שיווק באינטרנט וברשתות החברתיות.

מה בעצם הרעיון שעומד מאחורי טרוולאור?

טרוולאור היא חברת סטרטאפ ישראלית שמופעלת על ידי קבוצת יזמים בעלי חזון משותף. מטרתנו היא להוזיל את מחירי התיירות בארץ ובעולם, לאפשר ליותר אנשים לצאת לחופשות ולייצר הזדמנות לחופש כלכלי עבור אלפי משפחות ברחבי העולם. באמצעות הכוח החברתי הגדול שלנו, אנחנו מסוגלים להפעיל את החברה במינימום הוצאות שיווק ותפעול וככה אנו מוזילים את מחירי החופשות למען הציבור.

כיצד נולד הרעיון?

אני יזם בנשמתי. יחד עם ההצלחה של חברת קידום האתרים שלי MBK, זיהיתי את הפוטנציאל הגדול שיש בעולם התיירות. התחלתי ללמוד את השוק והחלטתי להקים חברת תיירות אינטרנטית.

עכשיו הגיעה השאלה איך אני גובר על ענקיות התיירות הגדולות בארץ ובעולם? מהר מאוד הבנתי שהכוח האמיתי בעולם התיירות האינטרנטית לא טמון בחדר המלון שאספק (כולם מוכרים את אותם חדרים באותם מלונות) אלא ביכולת שלי להיות הזול ביותר בשוק ולהופיע במקום הראשון במנועי החיפוש בכל יעד נופש שגולש יחפש.

אז ידע בקידום אתרים יש לי. עכשיו איך אני הופך להיות הזול ביותר? כאן עלה הרעיון להשתמש בכוח חברתי גדול, במטרה להפעיל את החברה מבלי להעסיק עובדים שכירים וכמובן תמורת חלק מרווחי החברה. מכאן בעצם, יצאתי לדרך. פניתי לכמה מכרים ויחד התחלנו להפוך את הרעיון, לקונספט בעל תכנית עסקית מנצחת.

למעשה, אתה מדבר על מהפכה אמיתית בעולם התיירות, קצת מסובך לא?

בחברה שלנו יש משפט שאומר מה שלא יהיה פשוט, פשוט לא יהיה. ככה בדיוק פועלת החברה. וכן, מדובר במהפכה של ממש במחירי המלונות. ההבדלים נעים בין 15% ל 40% בנינו לבין חברות אחרות בשוק. ובנוסף, השיטה שלנו מאפשרת להמון אנשים לבנות לעצמם עתיד כלכלי טוב יותר.

אנחנו מפתחים, משווקים, ומקדמים את האתר ביחד. כל יזם משקיע כשעת עבודה ביום והנה יש לנו אלפי שעות קידום שבועיות לאתר שלנו, בלי שהוצאנו שקל על משכורות לעובדים או על הוצאות פרסום.

שני המרכיבים שכל חברה אחרת מגלמת לתוך מחיר המלון שלך, פשוט לא קיימים אצלנו ואנחנו נהנים לתת לאנשים מכל העולם אפשרות לנפוש, לטייל וליהנות מזמן איכות בלי להיכנס למצוקה כלכלית. זה מקום שבו כל הצדדים מרוויחים.

מה מספקת החברה לצרכנים?

נכון להיום אנחנו מספקים חדרים במלונות בארץ ובעולם. אנחנו עובדים עם מעל 500,000 מלונות. יש לנו אתר אינטרנט ידידותי ונוח לשימוש. כל המידע כתוב בברור, כולל המחיר הסופי וכולל מע"מ. אין אצלנו אותיות קטנות או "הפתעות" לא צפויות שצצות במעמד התשלום עצמו.

כדי ליצור לגולשים חוויית קניה מושלמת אנחנו נעזרים בטכנולוגיות החדשניות ביותר שמאפשרות חיפוש ממוקד, מהיר ומהימן.

למה להתחלק עם עוד אנשים ולא להקים את החברה לבד?

בכל שנה נפתחים כ- 50,000 עסקים בישראל ונסגרים בערך 45,000. זאת מציאות לא פשוטה. כשחיברתי את המציאות הזו, יחד עם האתגר האישי שלי, ליצור יתרון משמעותי מול חברות גדולות ממותגות שמוכרות במיליארדי דולרים בשנה, הבנתי שאם אפתח את הלב והכיס, אוכל לעמוד באתגר ועל הדרך לאפשר להמון יזמים להיות לבעלי עסקים וליצור לעצמם הכנסה משמעותית במינימום סיכון. ההכנסות ילכו ויגדלו ככל שנהפוך לממותגים יותר.

בסופו של דבר כולנו יודעים שהשלם גדול מסך חלקיו. כוחו של היחד מאפשר לנו להתפתח. יש בחברה שלנו משאבים בלתי נגמרים של בעלי מקצוע, שתורמים את כישוריהם למען פיתוח החברה ומשקיעים בעזרה לשאר היזמים, כי ההצלחה האישית של כל אחד היא ההצלחה של כולנו.

אז מה בעצם המטרה של החברה?

כמו שציינתי, מטרת העל של החברה היא להוזיל באופן משמעותי את מחירי התיירות בארץ ובעולם. לאפשר לכל אדם לצאת לחופשה בלי להיכנס לקשיים כלכליים. אני מאמין שמגיע לאנשים לעצור מפעם לפעם את המרוץ הבלתי נגמר ופשוט לנוח. לראות עולם ולאסוף חוויות.

בכדי להשלים את החוויה, פיתחנו מערכת מדהימה של מידע מקצועי, עדכני ומגוון על יעדים שונים בעולם. חוות דעת של מטיילים, המלצות למסלולי טיול, אטרקציות, טיפים ועוד מלא הפתעות.

הרעיון הוא לאפשר לגולש לתכנן את החופשה שלו בצורה הטובה ביותר ולהתאים אותה לצרכיו מבלי שיצטרך לשלם לאנשי מקצוע שיתכננו בשבילו את הטיול.

זו עומדת להיות הויקיפדיה הגדולה של עולם התיירות. יש למה לחכות!

מה עוד אתה יכול לספר לנו על הקונספט המיוחד של החברה?

המודל מבוסס על חלוקת רווחים בין החברה ליזמים. 80% מהרווחים מחולקים בין היזמים שבזכות העבודה שלהם בקידום האתר, שיווק החברה ופיתוחה, אנחנו חוסכים סכומי עתק על כוח אדם, שיווק ופרסום ומסוגלים להיות הזולים ביותר. 20% הנותרים נשארים בחברה.

כל היזמים בחברה עוברים קורסים מקצועיים בקידום אתרים, שיווק ברשתות החברתיות וקורסים להעצמה והתפתחות אישית ועסקית. ההכשרות מועברות על ידי טובי המומחים והמנטורים בישראל.

אגב, החזון הגדול שלנו הוא להפוך לחברה בינלאומית. בשביל שנוכל להגשים את החזון אנחנו בונים בימים אלו קהילת יזמים גלובלית שממש כמו שאנחנו עושים כאן בארץ, תקדם את החברה בכל העולם. כדי לבנות את הקהילה בצורה שתאפשר לנו התרחבות בכל העולם, הקצנו מספר מסוים של יזמים בכל מדינה, שיוכלו להצטרף לחברה, ליהנות מרווחיה ולהיות חלק מיצירת מהפכת התיירות הגדולה!

וכל אחד יכול להיות חלק מכם?

כל אדם שיש לו גישה בסיסית לאינטרנט והוא בעל תשוקה ללמוד ולהיות חלק מדבר גדול באמת, מוזמן להיות חלק מהחברה שלנו כל עוד יש מקום במדינת מגוריו.

חשוב שיהיה בעל מוטיבציה ורצון אמיתי להצליח ולהתקדם בחייו. אנחנו מחפשים את אותם יזמים שיש להם יכולת לעבוד בשיתוף פעולה, לעזור לשותפים לדרך ולהניע את החברה קדימה.

על מנת להצטרף כיזם בחברה יש לעבור תהליך מיון שכולל שיחה עם נציג החברה, קבלת מידע מקיף על זכויות וחובות היזם ובדיקת התאמה הדדית.

למה בעצם יש צורך ביזמים בעוד מדינות ולמה ההגבלה במספרם?

כמו שכבר אמרנו המודל הישראלי משכפל את עצמו בכל העולם. אם אמרנו שכדי להיות מקום ראשון במנועי החיפוש, בכל מילת חיפוש או יעד תיירותי, יש צורך באלפי שעות קידום בשבוע, הדבר נכון למעשה לכל שפה בעולם. אם למשל אנחנו רוצים להיות מקודמים במנועי החיפוש ברוסית, אנחנו זקוקים לאלפי שעות קידום חודשיות בשפה הרוסית.

ככל שקהילת היזמים הגלובלית שלנו תגדל, ככה נוכל להיות מקודמים בצורה אורגנית בכל השפות בעולם. השילוב של קידום אורגני כל כך מאסיבי יחד עם מוצר איכותי במחיר קטן, הוא הסוד הגדול שלנו.

מצד שני, חשוב לחברה להיות כלכלית ולאפשר ליזמים להרוויח וליהנות מחלוקת רווחים משמעותית. לכן ביצענו תחשיב ויצרנו הגבלה למספר יזמים אידיאלי שיאפשר לנו קידום משמעותי מצד אחד ורווחים משמעותיים מהצד השני.

רואים אתכם בכל מקום, איך זה מסתדר עם העובדה שאין לחברה הוצאות פרסום?

כמו שרק כוח חברתי יכול לעשות, בנוסף לעבודת הקידום שנעשית על ידי היזמים עצמם, אנחנו יוצרים יחד קופה משותפת שמטרתה מימון של הוצאות הפרסום. כשכל יזם משקיע סכום חודשי סמלי, הופכת הקופה המשותפת לתקציב פרסום גדול ומשמעותי שמאפשר לנו לפרסם בדיוק כמו החברות הגדולות בשוק התיירות. עד היום הספקנו להופיע בכל אחד מערוצי המדיה: רדיו, טלוויזיה, שלטי חוצות וגם קמפיינים ממומנים באינטרנט.

תקציב הפרסום שלנו מנוהל על ידי חברת הפרסום הגדולה בישראל "מקאן אריקסון". והוא מחזק ומעצים את השיווק המאסיבי שעושים היזמים עצמם.

בוא נדבר רגע שורות תחתונות, עד כמה האתר שלכם באמת מצליח למכור?

האתר שלנו פעיל 24/7 ואני גאה להגיד שכבר היום (פחות משנה מאז יצאנו לשוק התיירות) נמכרו דרך האתר שלנו חופשות במיליוני שקלים לאלפי לקוחות מרוצים. אנחנו רואים התקדמות מרגשת מיום ליום. כמות העסקאות באתר הולכת וגדלה ובוא לא נשכח שאנחנו רק בתחילת הדרך.

תהליך של חדירת מותג לשוק הוא תהליך ארוך ויש לנו סבלנות בשפע.

עם יד על הלב, טרוולאור באמת תצליח להפוך למותג בינלאומי?

ללא כל צל של ספק! בוא תגיד לי אתה: חברה בעלת אתר איכותי ומתקדם, שמתורגם ל 35 שפות, ומביא לכל תושב בעולם את הבשורה שמהיום הוא יכול לצאת לחופשה בכל מקום בעולם במחיר הנמוך ביותר בהתחייבות!

חברה שכוח הקידום האורגני שלה עולה על כל חברה אחרת בעולם וכל זה בלי עלויות כוח אדם או הוצאות פרסום. חברה שהיא מאגר המידע הגדול בעולם בתחום התיירות, שפועלת מתוך אג'נדה חברתית אמיתית. יש סיבה שלא נהפוך למותג התיירות הבינלאומי הגדול ביותר בעולם?!

האם עדיין אפשר להצטרף אליכם?

למרות שאנחנו עדיין בשלב ההקמה של החברה, בישראל נותרו מקומות בודדים בלבד. שאר העולם פתוח ואנחנו מזמינים את כל מי שמעוניין, לקבל עוד פרטים ולהצטרף אלינו למשפחת טרוולאור.

כמעט שכנעת אותי, איפה הסיכון בכל הסיפור המדהים הזה?

אתה מכיר עסק שאין בו סיכונים? אני לא. העניין הוא שכאן הסיכון הוא מזערי ביחס לסיכוי. אנחנו מדברים על תעשייה שמגלגלת מיליארדים ועל חברה שעומדת להפוך לחברת התיירות הגדולה ביותר בעולם.

נכון, צריך סבלנות. זה לא קורה ביום וגם לא ביומיים אבל ברגע שזה יגיע אי אפשר יהיה לעצור את ההצלחה.

יוסי, כמה מילים לסיום?

אני גאה לעמוד בראש חברה שבנויה מקבוצת אנשים איכותית, מסורה ובעלת אמונה אמיתית בדרך. אני יודע שמה שאנחנו בונים היום הוא מתנה גדולה לעולם. זו מהפכה שתעזור למיליוני בני אדם לצאת, לטייל, ליהנות מהמשפחה, מבן-בת הזוג ומחיים שבהם החופש הוא חופש אמיתי והוא נגיש לכולם. זו מהפכה שתעזור לאלפי משפחות, לשפר באופן משמעותי את מצבן הכלכלי ולחיות בחופש כלכלי אמיתי.

זה לא חלום זוהי מציאות ואני מזמין כל אחד ואחת לצאת, לטייל ולנפוש יחד אתנו.

וכמובן ליצור אתנו קשר, לקבל מידע ולהצטרף היום לעתיד של המחר. ואם להיות יותר מדויק,

העתיד הזה כבר כאן!

לאתר הרשמי של החברה

כתבות מומלצות

בתביעה נכתב כי הראיון כולו "התנהל בצורה שאינה מכבדת או רצינית״ כלפיה

המועמדת התחברה לראיון עבודה בזום - וקיבלה מהמראיין מייל שהדהים אותה

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן