צפו: בהשקעה אחת כל אחד יכול להיות כריש

אחרי שגייסה מיליון שקל בתכנית "הכרישים", חברת פיקספייס עולה שלב ומגייסת השקעות מההמונים באמצעות פיפלביז. מנכ"ל החברה, מאור כהן, הגיע לאולפן כדי להסביר איך זה עובד

דני ספקטור, בשיתוף פיפלביז
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאור כהן, מייסד ומנכ"ל PickSpace
צילום: יח"צ
דני ספקטור, בשיתוף פיפלביז
תוכן שיווקי

סביר להניח שגם אתם לא פספסתם את הטרנד הנוכחי בעולם הנדל"ן והעסקים, חללי עבודה משותפים. 3,000 מתחמי עבודה כאלה נפתחים בכל שנה ברחבי העולם והמספר הזה לא צפוי לרדת גם בשנים הקרובות. אבל יש בעיה אחת קטנה – 60% מהם לא רווחיים.

ארחנו באולפן דה מרקר לייבלס את מאור כהן, מנכ"ל ומייסד פיקספייס, שמציעה פתרון שיציל את מתחמי העבודה ויגדיל להם את הרווחים. בימים אלה מגייסת פיקספייס השקעה דרך אתר פיפלביז בסכומים שמתחילים במאות שקלים לכל משקיע.

קרדיט: TheMarker Labels

"כל מתחם שקם היום חושב שזה מאוד פשוט לנהל את זה, והוא טועה", מסביר כהן. "לקחת הרבה מאוד חברות שיושבות במתחם אחד לתת להן להשתמש בכל המשאבים המשותפים זה דבר שהוא מורכב, קשה וצריך לטפל בו. ברוב המתחמים כושלים בניהול של המתחם".

מאמין בחברה. דובי פרנסיסצילום: יח"צ

ואיך אתם פותרים את זה?

"המוצר שלנו עושה דבר מאוד פשוט – לוקח את כל המורכבויות שקורות בתוך מתחם העבודה, מחבר חברות שונות לחדרי ישיבות שונים, לאפשר לכל חבר במתחם העבודה המשותף לשלם את השכירות החודשית, לאפשר לבעל המתחם לקבל דוחות אנליטיקס, כל מה שהוא צריך כדי להבין אם העסק שלו רווחי או לא. ומאפשרים למנהלי הקהילה לנהל באופן שוטף ויומיומי את המשימות שלהם, לענות לצרכים של חברי הקהילה השונים גם אם מדובר בברנד שיש לו לוקיישנים בהרבה מדינות שונות".

>> לכל הפרטים אודות תהליך ההשקעה
>> בחזרה למדור