הסטנדרט עולה לירושלים

המרכז הרפואי אסותא ירושלים מציין שנה לפתיחתו, עם שורה של שירותים רפואיים מתקדמים, תורים בזמינות גבוהה, הקפדה על איכות וסטנדרטים בלתי מתפשרים: "רואים לנגד עינינו את הצורך לספק מענה איכותי למטופלים ולמטופלות"

גיא פישקין, בשיתוף אסותא מרכזים רפואיים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אסותא ירושלים
אסותא ירושליםצילום: עודד קרני
גיא פישקין, בשיתוף אסותא מרכזים רפואיים
תוכן שיווקי

שנה חלפה מאז הושק המרכז הרפואי אסותא ירושלים, המצטרף לארבעת בתי החולים ברמת החייל, באר שבע, חיפה וראשון לציון ולשלושת המרכזים הרפואיים ברעננה, אשדוד כלניות ותל אביב (השלום). עבור יותר מ-900 אלף תושבי העיר ירושלים מדובר בבשורה חשובה ומשמעותית, שבמרכזה שדרוג מערך שירותי הבריאות בקהילה, באמצעות גוף שמציב סטנדרטים גבוהים ומתחייב למקצועיות ואיכות במגוון השירותים המוענקים לתושבי ירושלים והסביבה מכל המגזרים ומכל קופות החולים וחברות הביטוח.

המרכז הרפואי החדש ממוקם בבניין שערי העיר בכניסה לירושלים ומציע שורה של מכונים, טיפולים רפואיים מתקדמים, ציוד חדיש, טכנולוגיה מתקדמת וכמובן מערך רופאים וצוותים מקצועיים ואיכותיים לצד תודעת שירות ברמה גבוהה ויכולת להעניק תמיכה למטופלים ברגעים מאוד לא פשוטים עבורם.

האיכות, השירות והתורים

הסטנדרט הרפואי-מקצועי הבלתי מתפשר שמציבים באסותא, מוביל לכך שבמרכז שבירושלים ניתן מגוון רחב של שירותים רפואיים אמבולטוריים אשר אינם דורשים אשפוז. השירותים והמכונים הרבים שפועלים במרכז כוללים שירותי דימות, אולטרה-סאונד כללי וכלי דם; מכון עיניים, מכון גסטרו-אנטרולוגי; טיפול בהפרעות שינה; פוטותרפיה; בריאות השד וקרדיולוגיה - לכל אלה מתווסף מערך מרפאות מומחים מתחומי רפואה רבים ומגוונים. היקף הפעילות הרחב במרכז הרפואי, כמו גם מגוון האוכלוסיות שהוא משרת מצביעים על עוצמתו של המרכז הרפואי החדש.

גידי לשץ, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים, המכיר את ירושלים מתוקף תפקידו הקודם ומבין את הצורך של תושבי העיר בקבלת שירותים רפואיים בסטנדרט רפואי בלתי מתפשר, באיכות ובזמינות גבוהה, אומר: "כמי שמכיר היטב את העיר ירושלים על צרכיה בתחום שירותי הבריאות, אני גאה על כך שעמדנו במשימה בהצלחה ושתושבי הבירה נהנים כעת משירותים רפואיים מצוינים בסטנדרט אסותא".

הוא מוסיף כי "אסותא גאה לשנות את סטנדרט הרפואה בעיר, בזכות שירות רפואי ברמה הגבוהה ביותר, המתבצע ברגישות מקסימלית כלפי המטופלים. מגוון השירותים המתקדמים שאנו מעניקים, כוללים אבחון וטיפול רפואי, בשילוב ציוד מתקדם ומחשבה מתמדת על המטופל. כל אלה מסייעים לנו במתן רצף טיפולי רפואי ברמה טובה וגבוהה, כולל מחוץ לגבולות העיר, לרבות סיוע בתיאום בדיקות, טיפולי המשך ושירותים נוספים".

את המרכז הרפואי מנהל אמיל איליונסקי, שאחראי גם על ניהול מרכזי אסותא ברעננה ובאשדוד- כלניות. בכל אחד מהמרכזים הוא מקפיד על התפיסה שדוגלת ברווחת המטופל ובהצבתו במרכז כערך עליון, בפרט כאשר מדובר על שירותים בתחום הרפואי הרגיש כל כך. "הצוותים הרפואיים באסותא ירושלים פועלים מתוך תחושת שליחות עמוקה, ורצון עמוק לספק לקהל המטופלות והמטופלים את השירות הרפואי הטוב והאיכותי ביותר. זה הערך הראשון שניצב כנר לרגלנו ומבדל אותנו מבתי החולים ומרכזים רפואיים אחרים בארץ'', אומר איליונסקי.

חדר ממוגרפיה, אסותא ירושליםצילום: עודד קרני

נושא נוסף אליו מתייחס איליונסקי ומעניק לו תשומת לב רבה, במטרה להקל על המטופלים, הוא זמינות גבוהה של תורים: "אסותא רואה לנגד עיניה את הצורך לספק מענה איכותי עבור מטופלים ומטופלות המתמודדים עם מצבים רפואיים מורכבים, ובצורך להעניק להם שירות מצוין, לא פחות, גם מבחינת זמינות התורים", הוא אומר. "לכן אנו עושים כל מאמץ לתת פתרון יעיל, איכותי ומיידי, במינימום זמני המתנה. בימים אלה אנחנו נמצאים בתהליך של בחינה מתמדת של הנושא, תוך הטמעה של שורת צעדים שנועדו להגדיל את זמינות השירותים תוך עמידה בעומסים ובצרכים המשתנים".

הסטנדרט של אסותא

באסותא לא מפסיקים להשקיע מאמצים כבירים בהטמעה של מגוון שירותים רפואיים, במטרה להעניק לתושבי העיר ירושלים והסביבה את טיפול מקצועי איכותי. על מנת לתת מענה למגוון הרחב של המטופלים, במסגרת המכונים הרפואיים שפועלים בבית החולים ניתנים שורה של שירותים ייחודיים. שירותים אלה מקבלים המטופלים באמצעות מערך התורים, ששם דגש על יעילות, מהירות וזמינות.

פרופ' יהושע (שוקי) שמר, יו"ר אסותא מרכזים רפואיים, גאה בהרחבת השירותים הרפואיים של אסותא ומסכם את השנה הראשונה של פעילות המרכז הרפואי בירושלים: "כבר שנה שאנחנו מביאים לכאן רפואה חדשה עם טכנולוגיות מתקדמות לטובת תושבי העיר והסביבה, ויחד עם זאת לא שוכחים להסתכל על הצרכים המשתנים של המטופלים שלנו ולהעניק להם חווית בריאות אחרת ", כך לדבריו.

ומה בנוגע לעתיד? באסותא מכריזים כי העתיד עוד לפניהם. "לאסותא ירושלים יש עוד הרבה לאן לגדול'', אומר אמיל איליונסקי, ומוסיף כי פוטנציאל המרכז הרפאי שאותו הוא מנהל, הולך ומתרחב: "אנחנו רואים עתיד גדול במרכז, לרבות הוספה של שירותי דימות נרחבים ומערך כירורגי רחב היקף. אמנם המרכז הרפואי אסותא ירושלים פעיל רק שנה, אבל לכל אורך הדרך אנחנו נמצאים במגמה של צמיחה מתמדת בשילוב פיתוח של שירותים חדשים לרווחת תושבי ירושלים והסביבה", הוא מסכם.

בשיתוף אסותא מרכזים רפואיים