מעצבי גינות בדרום: פינה ירוקה משלכם

רבים מחשיבים את אזור הגינה והמרפסת כמקום בילוי מועדף ומשקיעים לא מעט בנראות של אזורים אלו: החל משילוב צמחייה ייחודית ועד יישום הטרנדים הבולטים בתחום

נטלי שרון
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעצבי גינות בדרום
מעצבי גינות בדרום: פינה ירוקה משלכםצילום: shutterstock
נטלי שרון
תוכן שיווקי

אזור הגינה וחלל המרפסת הפכו עבור רבים לפינות האהובות בבית, ומידת ההשקעה בהם הולכת וגדלה. שילוב צמחייה מיוחדת, עצים מעוצבים או ריהוט יוקרתי ומותאם אישית – כל אלו יכולים לשדרג את הנראות ובמקביל להפוך את האזור למזמין ונעים לאירוח. מעצבי גינות בדרום ישמחו להגשים לכם את החזון לגינה המדויקת עבורכם, להציע פתרונות במקרה הצורך וללוות אתכם בתהליך.

טל נוף – גינות מעוצבות עם חותם אישי

בשנה האחרונה כולנו בילינו בבית שעות נוספות. הגינה והמרפסת הפכו למקום הבילוי הבולט, ואיתו גם הרצון לשדרג ולשפץ את האזור הכי ירוק ופסטורלי בבית. טל זוהר, בעלים של 'טל נוף', הופך כל גינה למרחב שקט, ייחודי וחד פעמי.

טל זוהר החל את דרכו בתחום הגינון והחקלאות כבר בגיל צעיר, מתוך תשוקה לאדמה והמרחבים הירוקים במושב ניר עם שבדרום הארץ. עם כניסתו לתחום, החליט לקחת את אהבתו לגינון צעד אחד קדימה והחל ללמוד אדריכלות נוף, שם רכש את הכשרתו המקצועית. "נמשכתי לתחום מתוך אהבה ליצירה והתחדשות. הלימודים הרחיבו את הידע המקצועי שלי ובזכותם גיבשתי את הקול הייחודי שלי בתחום", מספר טל ומוסיף: "בשנתיים האחרונות הבנתי, שאם אני רוצה ליישם את האני מאמין שלי, אני צריך לפתוח עסק עצמאי".

מהנייר אל השטח – הגינות המוקפדות של 'טל נוף'

תהליך הקמת הגינה מתחיל מפגישה אישית, במסגרתה מאפיינים מא' ועד ת' את החלום של הלקוח, מכירים את השטח ומתאימים תקציב. בשלב השני, ייבחרו אלמנטים עיצוביים, מיקום פונקציות, הכנת סקיצה או הדמיה לבקשת הלקוח, בחירת סוג הצמחים והתאמתם לסביבה. כך לאט לאט מרכיבה 'טל נוף' את הפאזל, שבסופו של דבר יהפוך את החלום - למציאות. "בשלב האחרון הלקוח מאשר את התכניות וצוות ההקמה יוצא לדרך. אני אישית מלווה כל הקמה של גינה בכל השלבים. בסופו של הפרויקט, אתה מבין שבעזרתך הלקוח הגשים את חלומו, אני נשאר עם תחושת סיפוק אדירה שמלווה אותי לפרויקט הבא", מרחיב טל.

הגינה צריכה לבטא ולהגשים את הלקוחצילום: באדיבות טל נוף

'טל נוף' שואפת להעניק ללקוחותיה חוויה חיובית ונעימה, ברגישות והקשבה רבה לצרכי הלקוח, לחלומות והבקשות. "הגינה צריכה לבטא ולהגשים את הלקוח. בניית פרטים ואלמנטים שייתנו חיים לדמיונו ולתחושה שהלקוח מבקש ליצור. תמיד קיימות מגבלות בשטח, לכן בשלב התכנית אנחנו חושבים על הכל, מזהים מראש את הבעיות ומוצאים להן פתרונות".

כיצד מעצבים גינה?

באופנה, כמו באופנה, הכל עניין של טרנדים. כך גם בעיצוב גינות נוכל לראות טרנדים חמים יותר או פחות, פיתוחים חדשים ופתרונות חדשניים. "בתחום הגינון קיימים הרבה טרנדים, הגינות של פעם הן לא הגינות של היום. היום אנחנו רואים הרבה סגנונות של גינות, כאשר כל לקוח מתחבר לסוג אחר. יש גינה טרופית או גינה ים תיכונית פורחת, אנשים שאוהבים המון עצי פרי בגינה ואנשים שמעדיפים דווקא עצים מעוצבים. אפשר ליצור גינה יותר פרועה ופחות מסודרת או משהו סופר אלגנטי ומדויק. בסופו של דבר אני מתחבר לחלומו ורצונו של הלקוח, אני מביא איתי ידע, יצירתיות ומקצועיות הביצוע כדי להגשים עבור הלקוח את הגינה עליה הוא חלם ומכוון את כל האלמנטים בתכנית הגינה לפי הקו הזה", מפרט טל.

רגע לפני שיוצאים לפרויקט המאתגר, ממליץ טל לקחת בחשבון את בניית התכנית לפני הביצוע. "גם מהצד שלי וגם מהצד של הלקוח נדרש לדייק את התכנית וללמוד את הפרטים הקטנים, זו בעצם התאמת הציפיות בינינו. התכנית עצמה יכולה להיות מותאמת לכל תקציב, כאשר אנחנו רוצים לעשות את המיטב בתקציב הנתון. המטרה שלי היא להתחבר לרצון הלקוח, להוסיף את הניסיון שיש לי בתחום תכנון נוף וגינות וליצור מקום שהלקוח אוהב ומתחבר אליו, גינה עם קונספט כפי שהלקוח מבקש או חולם", הוא מסכם.

טל נוף
למעבר לעמוד הפייסבוק >>
למעבר לעמוד האינסטגרם >>