חדשנות בייצור ואספקת מוצרים לענף הבנייה בישראל

חברת כרמית מיסטר פיקס מקבוצת אינרום תעשיות בנייה מיישמת חשיבה חדשנית ופורצת דרך, הן בתהליכי הייצור המתקדמים והן בתפישת השירות וזמני אספקה קצרים ללקוחות

דניאל דותן, בשיתוף כרמית מיסטר פיקס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כלי טכנולוגי
חדשנות בייצור ואספקת מוצרים לענף הבנייה בישראל
דניאל דותן, בשיתוף כרמית מיסטר פיקס
תוכן שיווקי

מוטיב החדשנות המיוחס לרוב לסטארט-אפים ולחברות הייטק, מבוקש כיום בכל חברה ועסק ואינו פוסח על חברות תעשייה ומפעלי ייצור.

אחת החברות המובילות בייצור תשומות לענף הבנייה בישראל אשר מאמצת מרכיבי חדשנות בתהליכי הייצור היא 'כרמית מיסטר פיקס' מקבוצת אינרום תעשיות בנייה. החברה מייצרת בקווי ייצור חדשניים מגוון רב של מוצרים איכותיים לקשת יישומים רחבה בהתאם לדרישות וצרכי השוק ואף מרחיבה את החשיבה החדשנית שלה בתפישת לקוחותיה במרכז.

כרמית מיסטר פיקס הוקמה בשנת 1946 והיא אחת מחברות הבת של קבוצת אינרום תעשיות בנייה שנסחרת בבורסה בתל אביב, מבין יצרניות מוצרי הגמר הגדולות בישראל. החברה פועלת בשת"פ עם חברות בינלאומיות כגון: ארדקס, ניאוגארד, וחברת RPM.

"בכרמית מיסטר פיקס אנו מחויבים לתהליך ייצור מבוסס איכות וחדשנות תוך הקפדה על שיתוף פעולה מלא עם לקוחותינו", אומר אריק מגל, סמנכ”ל השיווק בכרמית מיסטר פיקס, “מוצרי החברה עוברים בדיקות מעבדה קפדניות, עומדים בדרישות הסטנדרט האירופאי המחמיר ומכון התקנים הישראלי ונושאים תווי תקן ותו ירוק".

מהם המוצרים העיקריים המיוצרים בכרמית מיסטר פיקס?
"במפעל החברה באזור התעשייה קיסריה מיוצרים מוצרים רבים ומגוונים לענף הבנייה, ביניהם: טייחים על בסיס צמנט וגבס, דבקים לחיפויי אבן וקרמיקה, חומרי איטום לחדרים רטובים, בריכות שחיה וקירות בשיטת ברנוביץ, חומרי שיקום לפרויקטים של תמ"א 38 לסוגיהם, מוצרי שפכטל להחלקת קירות, מוצרי טיט לריצוף של קרמיקה ואבן.

"החברה מייצרת ומשווקת את מוצריה ישירות לקבלנים בכל רחבי הארץ ולמאות בתי מסחר המשווקים מוצרי בנייה לענף הבנייה והשיפוצים".

כיצד אתם רותמים את מרכיב החדשנות בייצור ובשירות ומהו הערך המוסף ללקוחות?
"כרמית מיסטר פיקס מצטיינת בשיווק מוצריה תוך 24 שעות, בעיקר בזכות קו ייצור המוצרים החדשני והיעיל בהם השקיעה החברה בעשור האחרון וממשיכה להשקיע. אנו מתמקדים בפיתוח מתמיד של קווי הייצור כדי להגדיל את כמות המוצרים ושיווקם בארץ ובחו"ל. קווי הייצור החדשניים המאופיינים במערכות רובוטיות חכמות, טכנולוגיה מתקדמת ותהליכי אוטומציה המייעלים את המהירות, הדיוק והחיסכון במשאבים, מאפשרים לחברה לספק בכל זמן נתון את כל הביקושים היומיים המגיעים מהלקוחות".

"לאחרונה החברה החליטה להשקיע במפעל חדשני לייצור לוחות גבס - המפעל המתקדם ביותר שיש לייצור מגוון לוחות לשימושי פנים וחוץ. בנוסף החברה תייצר מוצרים נלווים כמו מסלולים וניצבים ותשווק גם מוצרי בידוד כמוצר משלים לבנייה של מחיצות פנים וקירות חוץ. החדשנות באה לידי ביטוי גם בראיית הלקוח במרכז תוך זמני ייצור ואספקה קצרים במיוחד".

ואתם עורכים הכשרות לעוסקים בענף הבנייה?
"בהחלט. החברה עורכת ימי עיון מקצועיים ממוקדים מתקדמים לכל העוסקים במלאכה בענף הבנייה. האורחים שלנו מגיעים לקבל ידע שהצטבר בחברת כרמית מיסטר פיקס מאז תחילת פעילותה. הם זוכים לערך מוסף בנושאי יישום נכון, הימנעות מליקויים אופייניים, ביצוע ויישום מלאכות בהתאם לתקינה הרלוונטית ופתיחות מלאכה על ידי אנשי הדרכה באתרי הבנייה.

"ימי העיון פרוסים לאורך השנה ונוכחים בהם בין 1,500-2,000 משתתפים כל שנה. כמו כן, החברה פועלת בשת"פ עם מכללות לקידום לימוד מקצועות הבנייה בישראל. במסגרת השת"פ שלנו עם הטכניון לדוגמה, אנו מארחים סטודנטים ללימודי הנדסת בניין וניהול פרויקטים, אשר מגיעים ללמוד את מקצועות הגמר אצלנו בכרמית מיסטר פיקס. בין הנושאים הנלמדים: יישום של טיח, יישום של הדבקות לוחות חיפויים בפנים ובחוץ, כל נושאי האיטום, שיקום, וציפוי רצפות".

מהו החזון העתידי של החברה?
"החברה מקיימת שת"פים עם גופים בינלאומיים לקידום ופיתוח מוצרים בעל זיקה ייחודית לסביבה. אנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח מוצרים מותאמים לבנייה ירוקה ועושים הכל כדי להפחית באופן ניכר את השימוש באנרגיה באמצעות מעבר לאנרגיה מתחדשת".

למידע נוסף >>

בשיתוף מיסטר פיקס