לשדרג כל רגע בחיים: כרטיס הפלטינה ממתכת של אמריקן אקספרס

טיסות, צבירת נקודות, כניסה ללא עלות ללאונג'ים, שירות קונסיירג' והטבות בבתי מלון: הכרטיס היוקרתי של אמריקן אקספרס מעניק מגוון הטבות משתלמות לחובבי היוקרה והאיכות

אגם קדם לוי, בשיתוף אמריקן אקספרס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לשדרג כל רגע בחיים: כרטיס הפלטינה ממתכת של אמריקן אקספרס
לשדרג כל רגע בחיים: כרטיס הפלטינה ממתכת של אמריקן אקספרס
אגם קדם לוי, בשיתוף אמריקן אקספרס
תוכן שיווקי

איכות מתבטאת בפרטים הקטנים. במסעדות היוקרתיות ביותר בדירוג מישלן תוקדש מחשבה אפילו לסידור המפיות על השולחן – ולזווית הנחת הסכין והמזלג. בבתי המלון הנחשבים ביותר יתוכנן בקפידה כל פרט ופרט, החל ממתיחת הסדינים ועד לרמת קשיות הכריות. הקפדנות הזאת מתבטאת גם בעיצוב ובתכנון מכוניות יוקרה, באדריכלות של בתי מגורים ייחודיים או בהנדסה של השעונים המורכבים בעולם. עבור מי שמחפשים תחושה אמיתית של איכות, תשומת לב קפדנית, יחס אישי ויוקרה – הפרטים הקטנים הללו הם שעושים את ההבדל.

בדיוק למען המכירים בכוחה של איכות ומעריכים אותה – נוצר כרטיס האשראי פלטינה מבית אמריקן אקספרס. כרטיס היוקרה הראשון בישראל העשוי מתכת הוא כרטיס הפותח שער לעולם של אירועים ייחודיים, חוויות קולינריות, גישה לחוויות גלובליות, טיסות, נופש ועוד. הכרטיס מציע שורה ארוכה של הטבות – החל מכניסה לטרקליני VIP בשדות תעופה ברחבי העולם, דרך חברות בתוכניות אירוח בינלאומיות ועד לגישה אקסקלוסיבית לאירועים מיוחדים של אמריקן אקספרס. השנה החליטו בחברת האשראי לשדרג את כרטיס הפלטינה עם פרט נוסף – ולהפוך אותו לכרטיס האשראי העשוי מתכת הראשון בישראל. בחברה מסבירים כי עיצוב הכרטיס החדש מאפשר להעביר את ערכי המותג כבר במגע הפיזי הראשון. באמריקן אקספרס לא הסתפקו רק בשינוי הפיזי, והוסיפו הטבות ושירותים ששדרגו את הכרטיס אף יותר.

אמריקן אקספרס היא חברת כרטיסי אשראי המכוונת לקהלי פרימיום, שנוסדה בשנת 1850, והגיעה לישראל לראשונה בשנת 1995. החברה מציעה מגוון כרטיסים רחב, בהם כרטיסים לעסקים וללקוחות פרטיים – וכן כרטיסי מועדון רבים. בישראל יש כיום כ-700 אלף כרטיסי אמריקן אקספרס.

כרטיס הפלטינה הוא אחד ממוצרי הדגל של החברה. מחזיקי הכרטיס נהנים מהטבות בלעדיות, משירותים ומאירועים ייחודיים – שנבנו כולם מתוך תפיסה של שירות פרימיום איכותי ובעל ערך מוסף.

תוכנית ההטבות

מחזיקי הכרטיס נהנים גם מתוכנית ההטבות הבינלאומית של אמריקן אקספרס: Membership Rewards. במסגרת התוכנית, כל רכישה בכרטיס האשראי מזכה את הרוכש בנקודות שניתן להפוך בהמשך להנחות ולהטבות שונות. קניות בסופר, הזמנת כרטיסי טיסה לחו"ל ורכישת מחשב נייד חדש – כולן יזכו את בעל הכרטיס בנקודות. אחד היתרונות המשמעותיים של כרטיס הפלטינה הוא ביחס הצבירה המועדף שלו: בבתי עסק מסוימים או באמצעות תשלומים בחו"ל. בתשלום באמצעות אפל פיי או גוגל פיי – כרטיס פלטינה של אמריקן אקספרס צובר כמות כפולה של נקודות כמו כן בתשלום בבתי עסק או אתרים בחו"ל. הנקודות של מחזיקי כרטיס פלטינה ללא תוקף ואינן נמחקות.

תוכנית Membership Rewards מאפשרת להפוך את הנקודות למגוון רחב של הטבות כמו הנחות לטיסות ולבתי מלון באמצעות המרה ישירה ביחס מועדף לשותפים בינלאומיים.
כגון: Delta, KLM, Air France, אל על, Hilton Honors , Bonvoy Marriott ועוד.

כמו כן, מפעילה אמריקן אקספרס אתר מיוחד בשם ExpressFly המאפשר להשתמש בנקודות שנצברו – ולתרגם אותן להנחות לטיסות בכל חברות התעופה, לכל היעדים וכן למלונות בארץ ובעולם. הלקוח יכול להחליט אם לנצל את מלוא הנקודות שלו או רק חלק מהן – ולבחור בדיוק את הטיסות והתאריכים - ללא הגבלות כלשהן.

למעשה, יכולים המשתמשים באתר להשתמש בנקודות להנחות בכל חברות התעופה, לכל יעד שיבחרו ובכל מועד שירצו וזאת ללא תוספות או עלויות נוספות: המחיר שרואים באתר הוא המחיר שמשלמים.

מעבר לכך, הנקודות שצובר כרטיס הפלטינה של אמריקן אקספרס יכולות לשמש גם לשדרוג המושב במטוס, להוספת כבודה, או לשדרוג רמת חדרי המלון. במקרים רבים, לקוחות יכולים להזמין טיסות במחיר כמה דולרים בלבד או ללא עלות כלל – בזכות השימוש בנקודות שצברו על הקניות שביצעו. מחזיקי הכרטיס נהנים גם ממגוון תוכניות נאמנות בינלאומיות של רשתות מלונאות ואתרי נופש רבים. השימוש בכרטיס מזכה את בעליו במעמד זהב אוטומטי ברשתות Hilton Honors, Marriott Bonvoy ומעמד פלטינה ב- Radisson Rewards– וביחס המועדף הנלווה. בנוסף, מחזיקי הכרטיס נהנים מתוכנית Fine Hotels And Resorts, הקיימת בכ-1,000 בתי מלון ואתרי נופש מהיוקרתיים בעולם, המקנה להם הטבות נוספות ומשתנות כמו שדרוג חינם לחדר, תוספת ארוחת בוקר, הסעות לנמל התעופה, שירותי ספא ועוד.

לאמריקן אקספרס יש גם תוכנית רחבה, המאפשרת למחזיקי כרטיס הפרימיום שלה כניסה לטרקליני VIP בשדות תעופה ברחבי העולם ללא עלות. בנוסף, בעלי כרטיס הפלטינה מקבלים גם כרטיס Priority Pass המאפשר להם להיכנס לכ-1,200 טרקליני VIP נוספים פעמיים בשנה ללא עלות.

בנוסף, נהנים הלקוחות מביטוח נסיעות מורחב ומשודרג.

שירות קונסיירג' מסביב לשעון

כרטיס פלטינה מלווה גם במוקד שירות קונסיירג' ייחודי – העומד לרשות בעלי הכרטיסים במתכונת 24/7. ניתן לפנות למוקד הקונסיירג' בכל שעה כדי להיעזר בשירותים שונים: הזמנת מקום למסעדה, איתור אטרקציות, הזמנות שונות או הרכבת מסלולי טיול. הנוכחות המקומית של אמריקן אקספרס והקשרים הבינלאומיים של החברה הופכים את שירות הקונסיירג' לעוצמתי במיוחד: זהו כלי פשוט ונוח המאפשר להימנע מכאב הראש הכרוך בתיאומים לוגיסטיים. הזמנת שולחן למסעדה יוקרתית בניו יורק, שליחת פרחים ליום הולדת של בן משפחה או הזמנת הסעות – כל אלה נעשים פשוטים מאי-פעם בעזרת שירות הקונסיירג'.

בנוסף, זכאי כל אחד ממחזיקי כרטיס פלטינה לקבל כרטיס אשראי נוסף ללא עלות – שאותו ניתן להעניק לבן משפחה או לשותף עסקי.

מושב טוב יותר בהופעה, ארוחת שף, חדר משודרג בבית המלון ושירות קונסיירג' בזמינות 24/7: ההטבות של כרטיס הפלטינה של אמריקן אקספרס תפורות במיוחד לצרכיהם של אנשי עסקים ולקוחות בעלי אורח חיים בינלאומי השוהים בחו"ל בתדירות גבוהה, ולא רק לאוהבי הלייף סטייל והחיים הטובים. כל פרט ופרט בחוויית השימוש בכרטיס תוכנן בקפידה בידי אמריקן אקספרס – כדי לאפשר למחזיקי כרטיס הפלטינה ליהנות מחוויות פרימיום חובקות עולם ושירות בלתי מתפשר. עם אמריקן אקספרס תמיד יהיה לכם מה לספר.

הנפקת הכרטיס וגובה המסגרת נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של פרימיום אקספרס בע"מ ו/או ישראכרט מימון בע"מ |אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלול לגרור לחיוב פיגורים והליכי הוצאה לפועל

בשיתוף אמריקן אקספרס