כולם חולמים על אמריקה

במשרד עורכי הדין דקר, פקס, אופיר ושות' מתמודדים עם מדיניות ההגירה המחמירה בארצות הברית, באמצעות מחלקה ייעודית וליווי משפטי צמוד ללקוחות פרטיים ועסקים

נועה הראל, בשיתוף דקר, פקס, אופיר ושות' עורכי דין
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כולם חולמים על אמריקה
כולם חולמים על אמריקהצילום: Shutterstock
נועה הראל, בשיתוף דקר, פקס, אופיר ושות' עורכי דין
תוכן שיווקי

משרד עורכי הדין דקר, פקס, אופיר ושות' מתמחה בכל מה שנוגע לתחום האשרות, הגירה ואזרחויות זרות. במשרד מציינים כי לאורך השנים סייעו לאלפי זכאים להתמודד עם סבכי הבירוקרטיה ולקבל אשרות ברחבי העולם, לצד סיוע בקבלת אשרות בישראל, בפרט לעובדים זרים מומחים. עו"ד מיכאל דקר, שותף מייסד במשרד, מעיד כי תמיד היה מחובר לתחום הבינלאומי, עוד לפני שהחל בלימודי משפטים: "אני מאוד אוהב היסטוריה ואת האופן שבו היא משתלבת עם ימינו אנו. לימודי המשפטים לקחו אותי לתחום המשפט הבינלאומי, ואז נחשפתי לעולם ומלואו הקושר בין ההיסטוריה של הפרט ומשפחתו לבין המעמד המשפטי שלו".

חותמת שחורה - סירוב כניסה לארה״בקרדיט: Decker, Pex, Ofir & Co - Lawoffice

אהבתו לתחום ועבודתו כעורך דין חשפה את עו"ד דקר ללקוחות מרחבי העולם ולהיכרות מקרוב עם תרבויות שונות. אולם כמי שגדל בארצות הברית ומחזיק באזרחות אמריקאית, זיהה עו"ד דקר צורך מתמשך בליווי המקצועי לצורך קבלת ויזות הגירה, הן מצד לקוחות פרטיים ומשפחות שמבקשות להגר ולבנות את חייהן מעבר לים, והן מצד חברות ישראליות, כולל בתחום ההיי-טק, שמעוניינות להרחיב את הפעילות העסקית. "מאז ומעולם ארצות הברית מוגדרת כמדינת הגירה, ולאורך השנים זה עמד בקנה אחד עם מדיניות פתוחה ועידוד כניסה מרחבי העולם. אבל בשנים האחרונות הדרישות הללו התעצבו והתחדדו", הוא אומר. כדי להתמודד עם האתגרים החדשים שמציבה ארצות הברית, הקימו במשרד מחלקה ייעודית למדינה המבוקשת, בין השאר על ידי ייעוץ לחברות מתחומים שונים שמבקשות להיכנס למדינה וליהנות ממדיניות מקלה המעודדת עסקים.

הארכה בתוך חודש בלבד

בתהליכי קבלת אשרה, עורכי הדין במשרד נותנים ללקוחותיהם את התמונה המלאה של תהליך ההגירה, ומעניקים סיוע וליווי משפטיים לכל אורכו. אחד מהשירותים הייחודיים שמקנה הניסיון של עורכי הדין במשרד הוא הטיפול המזורז בגרין קארד ובאישורי עבודה לארצות הברית.

עו"ד מיכאל דקרצילום: שירי דקר

עו"ד מיכאל דקר מספר כי ישראלים רבים הזכאים לקבלת אשרת עבודה מוותרים מראש על התהליך משום שהוא לא פעם ארוך, מורכב ועלול להימשך אף שנה, אם לא יותר. אבל עבור אחת מלקוחות המשרד הצליחו במשרד להוציא את האישור המיוחל בתוך חודש אחד בלבד: "הזוג הגיע אלינו בחודש האחרון של אשרת העבודה. הגשנו טפסים המדגישים את הדחיפות, ובאמצעות ההיכרות העמוקה שלנו עם מערכת הבריאות בארצות הברית – הקשורה קשר הדוק למעסיק – הצלחנו לאתר היבטים רפואיים רלוונטיים שיוכלו לקדם את הפנייה. כך הצלחנו להשיג את האישורים המתאימים ולאפשר לה להמשיך לעבוד שם", אומר עו"ד דקר.

לסיכום, הוא מבהיר את יתרונות המשרד והליווי המקצועי: "כאשר ההיכרות מעמיקה, ועשרות או מאות לקוחות עברו תחת ידינו – הסיכוי לטעות הוא נמוך יותר. כשמדובר בבקשה משמעותית, תמיד עדיף להיעזר באיש מקצוע מומחה".

דקר, פקס, אופיר ושות'
טלפון: 03-3724722 | 02-3810013
הגירה: 054-7652074
למעבר לערוץ היוטיוב >>

בשיתוף דקר, פקס, אופיר ושות'