המחשבון של גמבורג הסעות: תכנון הנסיעה עובר לידיים שלכם

מתקשרים, ממתינים, מוסרים פרטים, מתבלבלים, נכנסים למשא ומתן, מחשבים עלויות וממתינים: בחברת ההסעות גמבורג החליטו לקצר את התהליך הארוך והמתיש, עם השקת מחשבון הסעות ייעודי שבאמצעותו ניתן לתכנן את כל סוגי ההסעות – טיול, אירוע משפחתי או יום גיבוש – על פי היעדים, המסלולים, מספר נוסעים ותקציב

שחר אמאנו, בשיתוף גמבורג הסעות
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אוטובוס של גמבורג
המחשבון של גמבורג הסעות: תכנון נסיעה מדויקצילום: באדיבות גמבורג הסעות
שחר אמאנו, בשיתוף גמבורג הסעות
תוכן שיווקי

הכל שאלה של מחיר. בכל שירות, מוצר או תחום אחד מרכיבים המהותיים הוא העלות. כך, למשל, בתכנון אירוע משפחתי, טיול או יום גיבוש לעובדים - כל אחד מהמרכבים מפורק ומחושב כדי לעמוד בתכנון, לספק נוחיות וחוויה נעימה למשתתפים ויחד עם זאת, לעמוד במגבלות התקציב. אחד המרכיבים המהותיים הוא תכנון ההסעה: מספר הנוסעים, סוג כלי הרכב וכמובן התקציב. זאת, כאשר לרוב לא מדובר בנסיעה חד פעמית, אלא בנקודות איסוף כשמדובר באירוע משפחתי, הסעות בזמנים שונים כשמדובר בימי גיבוש וחברה והגעה לאתרים מגוונים כשמדובר בטיול.

אז איך מתכננים את ההסעה?

חברות בישראל ומחו"ל צועדת קדימה אל מתן שירות לקוחות דיגיטלי, שמבטיח נגישות ומענה מהיר ומדויק. אלא שחברות הסעות רבות עדיין לא הפנימו את התפתחות העולם החדש ונצמדות לשיטה הישנה, שהופכת את כל ההתקשרות למסורבלת, בין אם מדובר באירוע פרטי או חברתי. זאת השכילו להבין בחברת ההסעות גמבורג שהשיקה כלי נוח ויעיל: מחשבון הסעות שמאפשר לכל לקוח לנהל את הזמנתו במהירות, ולקבל בו במקום הצעת מחיר בהתאם לפרמטרים ולדרישות, כמו מסלול, סוג כלי הרכב ומספר הנוסעים. המחירון שנגיש באתר החברה, זמין להזמנת כל סוגי ההסעות ומפורט עד לרמת נקודת היציאה ומספר תחנות העצירה בדרך. בכך, מתהווה כבר בהתקשרות הראשונית חוויית לקוח אחרת, שמאפשרת לו לייצר את ההתאמות הנכונות בהתאם ליעד הנסיעה ולתקציב העומד לרשותו וליהנות מגב חזק של חברה ותיקה ונהגים מקצועיים.

מחירון הסעות - הסעות מחירים - מחשבון הסעות - גמבורג הסעות *9074 RENT A BUS ISRAELקרדיט: rent a bus israel

פיתוח המחשבון הוא פועל יוצא של תחום בעל ביקוש רב, וצורך מקסימלי בהתאמות לפי דרישות. אף הסעה אינה דומה לאחרת. לכל לקוח יש את הצרכים והדרישות מבחינת היעדים, הנוסעים והמסלולים, שבהכרח משפיעים על המחיר. "אנחנו כבר לא בעידן שבו אדם יושב במשרד, מקבל טלפון ואמור להתחיל בתהליך של תמחור מול המזמינים. לכן, בעלי העסקים שלא יוכלו להעניק את השירות המהיר יישארו מאחור ועלולים להיפגע כלכלית", אומר מנכ"ל גמבורג הסעות, שי גמבורג.

מחשבון הסעות - אז איך זה עובד?

מחשבון ההסעות , כאמור, זמין באתר חברת הסעות גמבורג, וכולל מספר פרמטרים לצורך תכנון הנסיעה: נקודת היציאה ונקודת היעד; תחנות עצירה בדרך - הלוך וחזור; שעת היציאה ושעת החזרה; סוג האירוע; האם מדובר בנסיעה לכיוון אחד או הלוך אחד; סוג כלי הרכב המבוקש ומספר הנוסעים. בעתיד מתכוונים בחברה להכניס פרמטרים נוספים, ואף תתאפשר סגירה והזמנת הסעה במקום.

איזה מענה נותן השימוש במחשבון הסעות?

השימוש במחשבון הסעות נותן מענה לצרכים שונים לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים. הוא מייתר את התהליך שבמסגרתו התשלום עבור רכב שכור נקבע מראש, על פי ימים או מסגרת קילומטרים - ללא קשר לנסיעה בפועל. כלומר, הלקוח משלם למעשה רק על המרחק המדויק שציין במהלך הזנת הפרטים במחירון. התוצאה: חיסכון בזמן ובכסף. גם בפנייה לחברה באמצעות הוואטסאפ נשלח קישור למחירון, שיקל על ההתקשרות בין הצדדים וייעל את קבלת המענה. ומי שבכל זאת, מבקש לקבל מענה אנושי, יכול לשוחח עם נציג החברה. המענה ההוליסטי נועד לאפשר שירות המותאם לכל העדפה – בדיוק כמו שההסעות מותאמות באופן אישי.

צי רכב בטיחותי ומתקדםצילום: באדיבות גמבורג הסעות

למעשה, הלקוחות שמזמנים את ההסעות שולטים בכל הפרטים בלי סרבול מיותר ושיחות עם נציגים. כל האופציות פתוחות לפניהם והם יכול לנווט בעצמם את ההזמנה: להחליף את סוג הרכב, להחליט אם יש צורך בשני כלי רכב במקום אחד במחיר משתלם יותר, כמה אנשים לשבץ בכל הסעה כדי לייצר את הנסיעה הנוחה ביותר והאם נדרשים סוגי רכב שונים.

גמישותו של המחשבון יכולה לסייע לארגונים גדולים וחברות לתמחר הזמנה גם לטווח ארוך, ולהכניס את התמחור הקבוע אל תוך התקציב השנתי. זאת בידיעה שמדובר שיש להם על מי להסתמך בהתקשרות שמבטיחה להם שקט בגזרת ההסעות, ובמסגרתה הם יוכלו להחליט בעצמם על השינוי הנחוץ בכל הפרמטרים בהתאם לעלויות ולסדרי הגדול הנחוצים.

בחזרה לעתיד: ממשק נגיש ונוח

חברת גמבורג היא אחת הוותיקות והחלוציות בתחום ההסעות. החברה מקבוצת RENT A BUS ISRAEL הוקמה לפני 70 שנה ונחשבת לאחת החברות הוותיקות בתחום, מספקת שירות של רכבי הסעות לטיולים, כנסים, חתונות ימי גיבוש, אירועים ועוד בכלי רכב מתקדמים וחדישים לצד צי של נהגים מקצועיים ובדיקות בקרה ובטיחות. אלא שבעידן הנוכחי במקביל לניסיון ולמוניטין המקצועי, יש צורך גם במענה מיידי, נגיש, מהיר ויעיל. לכן, בגמבורג לא הסתפקו בניסיון העשיר והחליטו לפעול כדי לחדש ולהתקדם כל העת – בדיוק כפי שמציאות מכתיבה.

אל חווית השירות הדיגיטלי, מצרפת גמבורג הסעות את השירות ההיקפי ברכבי ההסעה שמאובזרים ומצוידים במערכות מולטימדיה ההופכות כל נסיעה, ארוכה או קצרה, לנוחה יותר. הרכבים מותאמים לכל מזג אוויר או תנאי דרך, ורמת הבטיחות בהם גבוהה מאוד וכוללת את העסקתו בחברה של קצין בטיחות תעבורה ועבודה מול מוסכי הסדר מורשים בלבד. לגמבורג הסעות יש שני סניפים בתל אביב, האחד כמחלקת תפעול והשני כמחלקת מכירות, והיא מעמידה לרשות הלקוחות צי של עשרות אוטובוסים ומיניבוסים לכל מטרה.

השקת מחירון הסעות, שעוד צפוי להשתדרג, היא חלק מהצמיחה הדיגיטלית-טכנולוגית החולשת על כל תחומי החיים כמעט והופכת את השירות למהיר ומזמין יותר דרך הנייד או המחשב. מדובר באימוץ דפוסים בינלאומיים ולפיהם הכל מתבצע און ליין, באפקליציה או בוואטסאפ, במהלך שחוסך זמן וכוח אדם. דוגמה מוחשית לכך הן חברות היי-טק ,שכיום התרגלו לשירות מהיר ללא מגע יד אדם, ומקבלות שירותים דרך הדיגיטל ובאמצעים טכנולוגיים במהירות, ביעילות ובמתן חוויית שירות אחרת. התוצאה: כבר עם השקת המחשבון ישנו ביקוש גובר להסעות מצד חברות היי-טק שנהנות מהמכשיר הטכנולוגי המדויק והמהיר.

"הסעה היא כלי שמהווה חלק בלתי נפרד מחיינו האישים אם זה לחתונות או טיולים, וגם עבור חברות וארגונים שאינן מחזיקות אוטובוסים או רכבי הסעות על בסיס קבוע ונזקקות לו באירועים מיוחדים. לקוחות מבזבזים זמן יקר בתהליך ההתקשרות הטלפוני עם חברת ההסעות, שכולל מסירת הפרטים, רישום ידני, ניהול משא ומתן ועוד. אנחנו החלטנו לשפר את השירות ולהעביר את ההתקשרות של הלקוח מולנו לזירה הטכנולוגית והדיגיטלית, שבה הניהול כולו שלו והוא מקבל מענה מדויק ומהיר לכל צרכיו תוך דקות, ובמקביל למקד את גיוס ההון האנושי למקום החשוב ביותר: העסקת הנהגים מקצועיים ומיומנים", אומר גמבורג.

בחברה מסבירים כי השקת המחשבון היא רק צעד ראשון בדרך להפיכת השירות בחברה למזמין ונגיש יותר לכל אדם פרטי, חברה או ארגון: "אנחנו חברה ותיקה הדואגת להתעדכן בקדמת הטכנולוגיה בתחום השירות וגם בתחום כלי הרכב, בידיעה שבקצה הדרך עומד לקוח שרוצה להגיע למחוז חפצו בצורה בטוחה ומהנה".

גמבורג - מילה נרדפת להסעות
פרטים נוספים באתר הבית של גמבורג הסעות :
https://www.rentabus.co.il/
לכניסה ישירות למחשבון הסעות לחצו כאן
להסבר וצפייה במחשבון הסעות בפעולה
לחצו כאן
לעמוד הפייסבוק של גמבורג לחצו כאן

בשיתוף גמבורג הסעות

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"