ביתנים לתערוכות וכנסים: משלב הרעיון ועד הביצוע

החיפוש אחר האלמנט העיצובי שימשוך את תשומת לב המשתתפים יכול להיות מתיש חרף ההיצע העצום והמגוון. כיצד ניתן למצוא את הביתן המתאים ביותר במסגרת התקציב והסגנון המבוקש?

נטלי שרון ומירי ורד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים בכנס
ביתנים לתערוכות וכנסים: משלב הרעיון ועד הביצועצילום: shutterstock
נטלי שרון ומירי ורד
תוכן שיווקי

כל אירוע, קטן או גדול, זקוק לאלמנט עיצובי שילכוד את תשומת לב המשתתפים ויותיר עליהם רושם חיובי עם טעם של עוד. ביתנים לתערוכות וכנסים הם חלק בלתי נפרד מאירועים רבים, אך כדי לתכנן ולהפיק אותם בפועל דרוש ניסיון בשטח ויכולת התאמה לכל סוג אירוע בהתאם לדרישות. ניתן להיעזר בחברות המכירות את התחום מקרוב ויכולות לספק יעוץ וליווי עד לתוצאה הסופית: Smart and Light, קלידוסקופ, אקספוסמארט, דורון הקרנות ואיגלו תערוכות.

nullSmart and Light – הביתן שיאיר לכם את הכנס

החיים חוזרים בהדרגה למסלולם ואיתם נפתחים מחדש כנסים ותערוכות. מרבית החברות, קטנות וגדולות כאחד, מנסות להמציא עצמן מחדש פעם אחר פעם, לבנות ביתן מעוצב שימשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים מצד אחד, ויהיה ניתן להפקה תחת תקציב מוגבל מהצד השני.

חברת Smart and Light הוקמה לפני 16 שנים, מספקת תחת קורת גג אחת את כלל השירותים הנדרשים להפקת תערוכות, משלב הרעיון ועד הביצוע. "אנחנו חושבים, מתכננים, מעצבים, ובונים בפועל – תמיד בזמן, במקצועיות, אמינות וחיוך", מספר בני למפרט, בעלים של החברה.

"אנחנו חושבים, מתכננים, מעצבים, ובונים בפועל – תמיד בזמן, במקצועיות, אמינות וחיוך"צילום: באדיבות החברה

החברה מעניקה שירותים של בניית אמצעי תצוגה לתערוכות וכנסים, מרביתם בארץ וחלקם בחו"ל, ללקוחות פרטיים, מפיקים, מעצבים, חברות קידום מכירות ומארגני התערוכות והכנסים. מניפת השירותים הרחבה שלה מקנה לה יתרון משמעותי על פני המתחרים, בהיותה בית אחד לכלל השירותים מא' ועד ת'. "אין הרבה חברות שמעניקות את השירות הזה. אנחנו מציעים מענה מלא, יציבות לאורך זמן, שירות וביטחון ללקוח שמה שהובטח לו - הוא יקבל", מוסיף בני ומספר כי בחברה כבר נערכים ליום שאחרי ומצפים לחזרה מלאה לשגרה.

מוציאים מהתקציב שלך את המקסימום

כאשר ניגשים למשימה המאתגרת של תכנון ביתן או אמצעי תצוגה לכנס או תערוכה, צריך לקחת בחשבון לא מעט משתנים, כאשר המרכזיים שבהם אלו דרישות הלקוח והתקציב הנתון. האמנות הגדולה היא לשלב בין השניים בצורה כזו שתמקסם את התקציב שהוקצה, תוך הגדרה מדויקת של צרכים ומטרות.

"כאשר מגיע אלינו לקוח חדש, אנחנו קודם כל בודקים האם מדובר בשטח פנים או חוץ, מה האירוע ומי משתתף. יחד עם מנהלי האירוע, מאפיינים את הצרכים, לומדים מה רוצים להשיג בתערוכה או בכנס, ולאחר מכן נמליץ איזה חלל או גודל שטח מתאים וכן מה מתאים לחלל. לאחר בניית קונספט ראשוני, בונים את המפרט הטכני של הביתן, אנחנו מבצעים את כלל ההכנות הנדרשות, כולל הפקות דפוס ועבודה מול ספקי משנה. לאחר מכן, יוצאים להקמה בשטח. הביתנים כוללים חיפוי רצפה, שטיח או PVC, תאורה, ריהוט, מידוף, פלזמות או קירות ווידאו. הכל תלוי תקציב ודרישות", מפרט בני.

הביתנים כוללים חיפוי רצפה, שטיח או PVC, תאורה, ריהוט, מידוף, פלזמות או קירות ווידאו. הכל תלוי תקציבצילום: באדיבות החברה

הביתן שימשוך אליכם את כל הקהל

בני מסביר שכדי לבנות ביתן מנצח, חשוב מאוד לבחור את המיקום והגודל תוך הגדרת התקציב. "הבינוי באותו שטח יכול לנוע בין 20,000 שקלים וגם 100,000 שקלים. לרוב, מקצה החברה את התקציב בהתאם ליעדים שלה, כאשר כלל הלקוחות רוצים להיות הכי בולטים והכי אטרקטיביים ולמשוך מקסימום אנשים לדוכן שלהם. המטרה של כולם היא להיחשף או להיחשף ולמכור", מוסיף בני.

ייחודה של Smart and Light הוא היותה one stop shop בכל הקשור להקמת ביתנים, קירות ממותגים לתערוכות, כנסים או אירועי חברה, החל משלב פיתוח הקונספט ועד הבנייה בשטח. "יש לנו אפשרות לבנות קונספט, עיצוב ולתת שירות מהשלב הראשוני ועד שלב הדיילות. רמת שירות היא מילת מפתח בעולם התערוכות. אנחנו מסוגלים לתת מענה בהתאם לדרישות והצרכים של הלקוח תוך זיהוי הצרכים המרכזיים ולמקסם את הביתן בהתאם לתקציב הנתון שיש לו".

עדיין לא ברור לאן נושבת הרוח וכיצד ייראו כנסים ותערוכות בעידן החדש. מה שבטוח, Smart and Light כאן כדי להישאר. "אני מעריך שתהיה פריחה בתחום בשנים 2021-2022, תערוכה היא לא לוקסוס - היא מביאה חשיפה ללקוחות חדשים וישנים, קשרים חדשים וכסף עתידי למציגים. ההוצאות על תערוכה או כנס הן השקעה כספית על מנת להרוויח כסף, אך חברות צריכות את היכולת הכספית לממן אותה. חברות שרוצות להראות חוסן כלכלי ועוצמה, לא יכולות להיעדר מתערוכות ולא להימצא שם", מסכם בני.

Smart and Light
מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לכתובת המייל >>
לצפייה בהקמת תערוכה >>
טלפון: 03-6420037, נייד: 054-3030775

-------------------------------------

nullקלידוסקופ – הביתן שיגנוב את ההצגה

הימים הם ימי חזרה לשגרה, שוק האירועים והכנסים מתחיל להיפתח בהדרגה ואיתו חוזרים ארגונים וחברות להתכונן לקראת תצוגת התכלית הבאה שלהם. המטרה: בניית ביתן מקצועי שימשוך את תשומת לב המבקרים ויסייע ביצירת לידים איכותיים ורלוונטיים.

כיצד בונים ביתן ייחודי, מקצועי ומרשים שיענה בדיוק על הצרכים שלכם? לירן דושניצקי, מנכ"ל משותף בחברת קלידוסקופ, מספר כיצד הם מצליחים לפצח את האתגר ולבלוט פעם אחר פעם עם ביתנים מעוצבים שגונבים את ההצגה בכל פעם מחדש.

החברה הוקמה לפני 22 שנים, מתמחה בארבעה תחומים מרכזיים: כנסים, אירועים, תערוכות ומולטימדיה. לקלידוסקופ ארבע זרועות ביצועיות שונות האמונות כל אחת על תחום המומחיות שלה, בכדי לרכז תחת מטריה אחת את כלל השירותים הנדרשים ללקוח במסגרת הפקת אירוע, תערוכה או כנס.

ביתן תצוגה מערך הסייבר הלאומי תערוכת סייברטקקרדיט: Kaleidoscope Conferences & Events

הביתנים שמקימה קלידוסקופ עבור חברות וארגונים נבנים באותה הרצינות וההשקעה כפי שבונים בית, עם תשומת לב ייחודית לפרטים, גדולים וקטנים כאחד. קלידוסקופ מלווה את לקוחותיה עוד משלב טרום האפיון, עד להקמה בשטח וסיום האירוע. "שיטוט בתערוכה הוא כמו הליכה בקניון. אנחנו לא נכנסים לכל חנות אבל כשהחנות תופסת אותנו, אנחנו נכנסים כי משהו נגע בנו. גם בתחום שלנו, יש המון ביתנים ואנחנו שואפים שהביתן שאנחנו בונים ללקוח יהיה מגדלור בין כל ביתני תצוגה האחרים", אומר לירן.

קודם צרכים, אחר כך היתר – הביתנים המדויקים של קלידוסקופ

קלידוסקופ צברה את המוניטין הרב שלה בזכות ירידה מדויקת לפרטים ואפיון מדויק של צרכי הלקוח. תהליך בניית ביתן לכנס או תערוכה מתחיל קודם כל בהבנת הצרכים, כאשר מתוך נקודת המוצא הזו מתקדמים לעבר התכנון בפועל. "אנחנו תמיד מתחילים בתחקיר ומאפיינים מה הצרכים והרצונות של הלקוח שלנו. בשלב השני, אנחנו בוחנים את האפשרויות בהתאם למיקום של הכנס או התערוכה ומבינים מה גודל השטח העומד לרשותנו. ברגע שהבנו מה השטח שהוקצה לטובת הביתן, נעבור לשלב בחירת הקונספט והעיצוב", מפרט לירן.

מחלקת קריאייטיב in-house אמונה על נושא הקונספט וצוות המעצבים של החברה ממחיש ללקוח בצורה מדויקת כיצד ייראה הביתן שלו, באמצעות הדמיות תלת מימד. לאחר שנבחרו הקונספט והעיצוב, קלידוסקופ מתחילים בייצור והפקה בשטח. לירן מתאר כי הפרטים החשובים שצריך לקחת בחשבון בשביל לבנות ביתן מצליח, כוללים אלמנטים תדמיתיים ומכירתיים. מערך השיווק, האמון על איכות ואמינות, ערכים אסתטיים, תפוצה ובינלאומיות, ידאג לכך שהביתן יביא לידי ביטוי את הבידול והזכירות שקלידוסקופ שואפת לייצר עבור לקוחותיה. "אנחנו מיחסים חשיבות להבלטת כל צרכי הלקוחות, כמו זמינות, אספקה ומחיר, מתוך מחשבה על קידום הרווחיות של המציג", מוסיף לירן תוך שהוא מציג עבודות מרתקות בחשיבה שמאחוריהן.

ביתן תצוגה מערך הסייבר הלאומי תערוכת HLS קרדיט: Kaleidoscope Conferences & Events

"שילוב אופטימלי של תוכן ואסתטיקה" – דוכנים חכמים ואינטליגנטיים

קלידוסקופ בנתה לאחרונה ביתן עבור מערך הסייבר הלאומי, במסגרת תערוכה בינ"ל עבור משרד רה"מ. "הלכנו על ביתן שתי קומות המדמה מתקפת סייבר אווירית. הכנסנו אורחים חשובים לתוך חדר מלחמה כדי שיוכלו להרגיש איך המערך מתפקד בזמן אמת במהלך מתקפת סייבר אווירית. זה היה שואו מטורף, עם קומה עליונה ששידרה לקהל המבקרים שאנחנו הכי חזקים, משקיפים מלמעלה על כולם. בביתן הושקעה המון מחשבה והוא נתפר במיוחד בשביל הלקוח".

עוד מציין לירן כי קלידוסקופ נמצאת תמיד בחזית הטכנולוגית, עם האמצעים הכי מתקדמים והחומרים הכי חדישים. "הביתן צריך להיות אינטליגנטי וחכם. הייחודיות שלנו היא שיש לנו מחלקת קריאייטיב, במאי ומעצבים in-house והרבה מאוד ניסיון. בנינו ביתני תצוגה בכל הגדלים, בארץ ובחו"ל. אנחנו מתמחים ביצירת בידול של התערוכה כמכלול, כתוצאה מקונספט עיצובי הבולט במתחם התערוכה ואפשרויות אינטראקטיביות מגוונות לכל ביתן", הוא מסכם.

קלידוסקופ
טלפון: 054-7706002 לירן

מעבר לאתר >>
לעמוד הפייסבוק >>
לחשבון האינסטגרם >>
לפרופיל הלינקדאין >>

מעבר לבלוג המקצועי >>

---------------------

nullאקספוסמארט: עיצוב והפקת ביתני תצוגה לתערוכות

חברת אקספוסמארט, אחת החברות הוותיקות להפקה ועיצוב של ביתני תצוגה שמחה לבשר על התעוררות שוק התערוכות בארץ ובחו"ל. "החברות הישראליות מתרגשות לשוב לשגרת הכנסים. אין תחליף למפגש פנים מול פנים ולנטוורקינג והלידים שהוא מביא עמו, ואנו נרגשים עימם לשוב ולעצב ביתנים בקונספט המיוחד שלנו", אומר גיל קינן, מנכ"ל חברת אקספוסמאט.

"יש התרגשות לקראת החזרה לשגרת הכנסים"צילום: פיתוח קונספט ועיצוב- אקספוסמארט

לחזור לשוק התערוכות – עם תקציבים שפויים

קינן מספר שחברות ישראליות רבות הנרשמות לכנסים ותערוכות בדגש על תערוכות בארה"ב, מחפשות ביתני תצוגה מרשימים. מצד אחד, על הביתנים למשוך את קהל היעד ומצד שני עליהם לשמור על תקציבים שפויים. "הכניסה המחודשת של חברות רבות לעולם התערוכות הבינלאומיות היא מהוססת והופכת את הקונספט הייחודי של ביתני התצוגה החכמים של אקספוסמארט לרלוונטי מתמיד".

"להשתמש בביתן פעם אחת זה כמו לשרוף כסף" – מהם ביתני תצוגה חכמים?

לדברי קינן, הקונספט של ביתני התצוגה החכמים הוא פשוט:
1. נראות מרשימה המושכת את קהל היעד הנכון.
2. ביתני תצוגה המשנים גודל, עיצוב וצורה מתערוכה לתערוכה. כלומר שימוש רב פעמי של ביתני אקספוסמארט למספר רב של תערוכות.
3. חיסכון של 50% בעלויות ויותר.

"השימוש בביתנים המודולריים של אקספוסמארט חוסך ללקוח עלויות משמעותיות. הודות לטכנולוגיה החכמה שלנו המאפשרת לוגיסטיקה קלה, רב שימושיות ומודולריות, לקוחותינו חוסכים 50% ויותר", מסביר קינן.

התהליך של עיצוב ביתן מודולרי חכם מתחיל בפגישה עם הלקוח בה אקספוסמארט חוקרת ומאפיינת את צרכיו. להבדיל מחברות אחרות, באקספוסמארט בודקים את הצרכים של החברה לתערוכות הבאות, ולא רק לתערוכה הקרובה. "אנחנו בודקים עם הלקוח היכן הוא מתוכנן להופיע, מה המוצר שהוא מקדם, ומאפיינים את הצרכים שלו לאורך התערוכות. אנחנו מתייחסים גם לכל תערוכה בנפרד ומשנים בה בהתאם את העיצוב, הגרפיקה, הגודל ובמידת הצורך יוצרים ביתן שונה לפי דרישה. בסופו של תהליך האפיון, הלקוח מקבל סרטון תלת-ממד הממחיש כיצד היחידה המודולרית משנה סגנון וגודל מתערוכה לתערוכה".

ביתן מודולרי בעיצובים וגדלים משתנים מאת חברת אקספוסמארטצילום: פיתוח קונספט ועיצוב- אקספוסמארט

אל החברה מגיעים לקוחות רבים שמבינים בדיעבד שבמקום לשלם שוב ושוב עבור ביתן שישמש אותם לתערוכה אחת, מוטב להם לשלם פעם אחת עבור ביתן חכם שיודע ללבוש מראה שונה בכל פעם.

ביתנים מודולריים חכמים: לא צריך להתפשר על נראות

הביתנים המודולריים של אקספוסמארט מרשימים למראה ולעתים קשה להאמין ששלל אפשרויות הפריסה, העיצוב והגדלים השונים הם ביתנים מדולרים ניידים.

מגוון הפתרונות שאקספוסמארט מציעה ללקוחותיה נעים מביתנים ברמת בסיס הניתנים להרכבה באופן עצמאי ועד לביתנים מודולריים ומתוחכמים בגדלים של 40 מטר רבוע ומעלה שמספקים, לדברי קינן, חוויה מדהימה ושובים את קהל היעד ברשתם.

כל מה שצריך לביתן תערוכה אפקטיבי – תחת קורת גג אחת

אקספוסמארט מספקת ללקוחותיה את כל השירותים הדרושים להקמת ביתן תצוגה יעיל ומוצלח שימשוך לפתחו מבקרים רבים ויסייע בהשגת לידים איכותיים. "אקספוסמארט מהווה one stop shop ומרכזת את כל השירותים הדרושים במקום אחד. אנו מלווים את לקוחותינו בתחום גרפיקה, מיתוג וזיקוק המסרים השיווקיים. עיצבנו אינספור ביתני תצוגה ואנו יודעים לעצב אותם בצורה מזמינה שתעביר מסר קליט ותמשוך פנימה את קהל היעד הנכון. אחד המבחנים שלנו לבדיקת האפקטיביות של ביתן הוא חוק שלוש השניות במסגרתו אנו בודקים האם המבקרים מצליחים לקלוט מיהי החברה ומה השירות או המוצר שהיא מקדמת בתוך שלוש שניות וממרחק של 10 מטרים".

אקספוסמארט: "מומחים בתערוכות בינלאומיות"

החברה בעלת ידע מעמיק בתחום התערוכות הבינלאומיות ובקיאה גם בכל הרגולציות השונות. "אנו מכירים את כל הרגולציות של כל מדינה ומדינה, מנהלים קשר רציף עם מנהלי התערוכות ומנהלים את כל הפרויקט בצורה חלקה כאשר כבר שבוע לפני התערוכה, הביתן מגיע ליעדו מוכן להתקנה. כאשר מדובר בתערוכות בינלאומיות שעוברות ממדינה למדינה, אנחנו מלווים את החברה לכל אורך התהליך ומספקים ליווי צמוד ופתרון הפקתי הכולל את כל השירותים".

אקספוסמארט
תוצרת הארץ 12, תל אביב

טלפון: 03-5661455 054-9887333 ,
למעבר לאתר >>
לפנייה במייל >>

--------------------------------------

nullחברת דורון הקרנות: למעלה מ-30 שנות ניסיון

"אפשר לשכוח מכל המושגים שהכרנו עד היום כמו רולאפ, או שמשונית ולהתקדם אל עבר מושגים כמו: מסכי לד, וידאו וול, קירות לד, וידאו מפינג וכדומה. מדובר בליגה אחרת של נראות עבור דוכנים וביתנים", מציין דורון, מנכ"ל והבעלים של חברת דורון הקרנות, שכבר מעל ל-30 שנה מעניקה פתרונות מתקדמים להצגת מולטימדיה, הקרנות מחשב, וידאו, וידאו ארט, ווידאו מפינג עבור תערוכות, כנסים, אירועים מקצועיים, ימי עיון, אירועי תרבות ובידור, תערוכות אמנות ועוד.

חברת דורון הקרנות מספקת שירותי הקרנות מחשב ווידאו – התקנה, השכרה ומכירת מסכי לד, מקרני לייזר רבי עוצמה, מסכי ענק, קירות וידאו (VIDEO WALLS), מסכי מגע, מערכות שמע, מערכות שליטה וסנכרון לאירועים מורכבים ומרובי מסכים. כל זאת עבור חברות וארגונים במגזר העסקי והמוסדי כמשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, צה"ל והתעשייה הביטחונית, חברות הייטק, חברות הפקת אירועים ויחסי ציבור, עמותות, מוזיאונים, גלריות, אמנים ועוד.

"ביתן שנראה טוב ומושך את העין יוצר בז גדול סביב הדוכן עצמו, מגדיל את מספר האנשים וכמות המכירות, כך שהחשיפה עולה", מציין דורון. "החברה שלנו בונה ומעצבת ביתנים מא' ועד ת', הלקוח רק צריך לדאוג לשטח מול הנהלת המתחם ואנחנו יוצאים לדרך בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר. אנחנו בונים את הדוכן בשיתוף עם הלקוח באופן שימשוך אנשים וקהל לתוך החלל וידבר את שפת המותג".

"ביתן שנראה טוב ומושך את העין יוצר בז גדול סביב הדוכן עצמו"צילום: אמיר צוק

למה חשוב ליצור ביתן אינטראקטיבי?
"יש חשיבות רבה לצורה ולאופן בה ביתן בנוי ומעוצב, הן מבחינת התפיסה והתדמית שמייצרת החברה והן מבחינת השפה של המאה ה-21, שאם נרצה או לא, אנחנו צריכים להיות חלק ממנה. ביתנים המעוצבים בסביבה טכנולוגית משדרים עוצמה, חדשנות וסקרנות. בין אם מדובר בהקרנת סרטון תדמית של החברה או בקירות וידאו עם לוגו המותג וסרטונים מתחלפים. במיוחד היום בעידן טכנולוגי, אנשים רוצים לדעת הכל כאן ועכשיו, ביתן מעוצב מספק מעבר לתדמית ולחשיפה, את כל מה שנדרש היום מעסק- חדשנות, טכנולוגיה ובהירות".

אילו עוד שירותים החברה מספקת?
"ניתן למצוא אצלנו את כל מה שקשור לעולם הוידאו ועיצוב ביתנים, החל ממסכי לד, קירות וידאו, הקרנות מחשב וידאו, וידאו ארט, וידאו מפינג ועד ביתני לד לתערוכות, אירועים וכנסים. החלפנו למעשה את כל העולם שכלל בתוכו באנרים, רולפאים ושימשיות לעולם מתקדם, נועז ומסקרן המעניק חזות מרשימה וחזקה. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חברות מובילות בתחומם כמו: קופת חולים מאוחדת, לילה לבן, סינמטק תל אביב, מקורות, עיריות ורשויות מקומיות ועוד".

"ביתנים המעוצבים בסביבה טכנולוגית משדרים עוצמה, חדשנות וסקרנות"צילום: אמיר צוק

דורון מדגיש שהאופציות רחבות והצוות מקפיד לבנות עבור כל לקוח את החבילה המותאמת עבורו בכל הנוגע לעיצוב הביתן ברמה הפיזית ומבחינת הקרנות הוידאו. "מעבר לכך, אנחנו מעניקים שירות לחברות גדולות במתן מענה לפרזנטציות גדולות. ניסיון רב השנים והמקצועיות שלנו מאפשרים לנו להקים מערך הקרנות וידאו ומחשב לכל אירוע בכל קנה מידה עם הציוד המתקדם ביותר ולספק את הפתרונות הטובים ביותר להצגת מולטימדיה. יש לנו צוותים מקצועיים וטכנולוגיות הקרנה מהשורה הראשונה המבטיחים שכל אירוע יתבצע ברמה הגבוהה ביותר", מסכם דורון.

דורון הקרנות
מתחם פי גלילות, רמת השרון
טלפון: 03-6413636
מעבר לאתר >>
לכתובת המייל >>

------------------------------------

nullאיגלו תערוכות

עם שוך מגפת הקורונה ושובן ההדרגתי של תעשיות בינלאומית רבות, חוזרים גם הכנסים המקצועיים והתערוכות שלא היו פעילות בשנה וחצי האחרונות. חברת 'איגלו תערוכות' מתמחה בבינוי ובהקמה של ביתנים מודולריים ועמדות מכירה עבור תערוכות וירידים מקצועיים בהתאמה לצרכיו של הלקוח ולירידים בינלאומיים. השתתפות באירועים אלה נחשבת לדרך טובה עבור עסקים לשווק את שירותיהם, לחשוף את תוצרתם, ולהציג, תרתי משמע, את החברה שלהם אל מול לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים. מירב אגין, מנכ"לית מייסדת של איגלו, מספרת על השירותים שמציעה החברה בתחום.

מהם 'ביתנים מודולריים'?
"אחד הדברים שמייחדים את איגלו הוא התמחותנו בביתנים מודולריים. השימוש בביתנים מודולריים חדשניים מאפשר הן התאמה מלאה תוך גמישות מרבית של המבנה לצרכיו של כל לקוח והן חיסכון בכסף בשל היותם רב פעמיים ומיועדים לשימוש חוזר באופן שגם ידידותי יותר לסביבה. כיום ישנה מגמה בולטת של מעבר לביתנים מודולריים בתעשיית הירידים והתערוכות המקצועיות".

אגין מדגישה שלעתים קרובות, עסקים מנצלים תערוכות לצורך השקה של מוצר חדש. "שימוש בביתן מודולרי יאפשר התאמה של הביתן להשקה הספציפית של המוצר ואחר כך ניתן להשיבו בקלות למצב הרגיל שלו בו מוצגים כל המוצרים והשירותים לתערוכה הבאה".

איגלו TOGOקרדיט: איגלו תערוכות

ממה עשויים הביתנים?
"הביתנים שלנו הם אלגנטיים למראה וקלים לתפעול. הקונסטרוקציה בנויה מפרופילים של אלומיניום שעליהם מורכבות מערכות בדים מודפסים ואיכותיים או הדפסות על לוחות PVC, עליהם מוצגים חומרים גרפים באיכויות הגבוהות ביותר. עבור עסקים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום התערוכות המקצועיות ואינם מעוניינים להתחייב מראש על השתתפות בכנסים רבים בעתיד הוספנו שירות השכרות ייחודי במקום השקעה בביתן קבוע בעלויות גבוהות יותר".

כיצד אתם מתאימים את הביתנים לצורכי עסק שמשתתף בתערוכה?
"תערוכה מקצועית דומה במובנים רבים לשוק ססגוני, שבו כל בעל דוכן רוצה למשוך את הלקוחות אליו. אלא שכאן, הכול מתנהל בנחת ובאווירה מקצועית. מה שימשוך לקוחות ומתעניינים אלייך לביתן זה לא צעקות של רוכלים, אלא עיצוב ונראות מזמינים ואטרקטיביים. המטרה היא למעשה לייצר אווירה מתאימה תוך שימוש בפתרונות עיצוב ולוגיסטיקה בהתאמה ללקוח".

לדברי אגין, ההשתתפות בתערוכה מצריכה תכנון מקדים והגדרת מטרות מדוקדקת. יש מי שמשווקים מוצר ויש מי שמשווקים מותג. יש שמגיעים במטרה למכור ויש שדווקא מגיעים במטרה לרקום קשרים לעתיד. "דיוק המטרות שלשמן החברה משתתפת בתערוכה מסייעת למעצבים ליצור עבור בעלי העסקים את הפתרונות שיתאימו להם: דלפק או שולחן, ספות או כסאות מנהלים, מסך ענק או טאבלטים קטנים, תאורה אפלולית או בוהקת, חלל אחד גדול או חלוקה לחללים בגדלים שונים". אלו הן רק דוגמאות בודדות לאופן שבו הגדרת המטרות העסקיות של התערוכה ישפיעו על עיצוב הביתן.

"שימוש בביתן מודולרי יאפשר התאמה של הביתן להשקה הספציפית של המוצר"צילום: באדיבות החברה. עיצוב הביתן: ביימן כהן בירן

"מרבית מהלקוחות שלנו מוציאים את הביתנים לתערוכות בינלאומיות, בעיקר לארצות הברית, ומניסיון זה אנחנו בקיאים בתחום. תערוכות וכנסים בארה"ב הם עולם נרחב בפני עצמו. נציגים מטעמינו מלווים את הלקוחות מישראל לתערוכות מעבר לים ואחראיים מטעמנו על כל הלוגיסטיקה של הקמת הביתן ואחזקתו. כל לקוח שלנו מצויד בפורטפוליו מסודר שכולל את כל האישורים הדרושים, מפרט ציוד והוראות הקמה ופירוק מסודרות.

"עוד בטרם יוקם הביתן בתערוכה עצמה, אנו מקימים אותו בגודלו המקורי אצלנו במתחם החברה ומזמינים את הלקוח להתרשם ממנו ולאשר אותו. אם עולה הצורך נוכל בשלב זה גם לערוך התאמות סופיות בהתאם לבקשתו".

איגלו תערוכות
מעבר לאתר >>
קיבוץ יגור
טלפון – 0779976160