מערכות לניהול משימות: הדרכים הפשוטות לייעול תהליכי עבודה

מערכות לניהול משימות מאפשרות מעקב שוטף אחר הפרויקטים בארגון. המעקב בזמן אמת מאפשר לסקור אחר המקורות המדויקים להיווצרות בעיות, וכך למצוא דרך מהירה לשיפור זרימת העבודה. אם אתם בדיוק מחפשים אחת שכזו, כדאי שתכירו את המערכות הבולטות לניהול משימות

לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מערכות לניהול משימות
מערכות לניהול משימותצילום: NicoElNino - Shutterstock
לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

מנהלים מבזבזים זמן רב בעסק שלהם בטיפול בניירת, חשבוניות ומטלות שגרתיות כאלו ואחרות. המנהלים טובעים בים של משימות באופן יומיומי, ומפעם לפעם נדרשים להאציל סמכויות כדי להשיג את מטרות הארגון. כל זאת למרות העובדה שהיום כמעט ואין פעולה שאינה מתבצעת דרך המחשב או דרך אפליקציה, ועדיין, בכל הקשור לפעולות בעבודה, קיים בזבוז אדיר של זמן ואנרגיה.

במסגרת תפקיד של ניהול עסק או ארגון, יש צורך לרכז המון משימות אדמיניסטרטיביות ושיווקיות, תוך שמירה על מקצועיות ויעילות עבור הארגון ועובדיו. יש צורך לעקוב אחר הפרויקטים של הארגון כדי לעמוד ביעדים בצורה המיטבית ולהיות בזרימת עבודה נאותה. לשם כך, נוצרו מערכות ניהול המשימות. בכתבה הבאה תכירו מספר מערכות בולטות בתחום, בינהן: קלוקית, Team.Do ,SIMPLYLOGו- WizeNet.

קלוקית (Clockit)

אין כמעט מי שלא מכיר מערכת כזו או אחרת של שעון נוכחות – כזו שבה מדווחות שעות הכניסה לעבודה, שעות היציאה, חופשות או ימי מחלה. אפליקצית קלוקית מבית התוכנה קודאו פותחה בדיוק לשם כך, ולאחר מכן עלתה מדרגה בזכות הטמעת מסך חדש של ניהול משימות.

"מדובר במסך ידידותי למשתמש שבעזרתו המנהל או מי שהוסמך לכך מטעם החברה, מגדיר בו את המשימות הספציפיות לכל עובד", מסביר משה דובמן, מנכ"ל קודאו, בית תוכנה שהוקם בשנת 2010. בשלהי 2019 ביצעה החברה מעבר לחברה יזמית שמחזיקה אוסף של מוצרים קטנים. "היתרון הגדול של המערכת הוא בכך שהיא נוחה לתפעול וחוסכת את השיחות בוואטסאפ של החברה, בו ברוב המקרים הודעות והוראות הולכות לאיבוד במבול ההודעות השוטפות. המנהל מגדיר את המשימה לעובד, קובע את הדד-ליין, מה נדרש לביצוע וברגע האמת, כשהעובד מבצע את המשימה, היא מסומנת בהתאם ועוברת לסוג של ארכיון".

מערכת ניהול המשימות של קלוקית מיועדת לכל עסק עם צוות של עובדים שמבקש מקום לנהל את המשימות ולדווח עליהן. כך למשל, בחברת שליחויות שהיקף המשימות שלה הוא גדול ויומיומי, שימוש במערכת למעשה מחליף את הצורך להתקשר לשליח וליידע אותו לגבי המשימה הבאה שלו ואחר כך לוודא שאכן היא בוצעה.

כמה פשוט, ככה יעיל. קלוקיתצילום: תמונה באדיבות קלוקית

דוגמה אחרת מתייחסת לחברה שמורכבת מצוותי שטח שלכל אחד מהם תפקיד אחר והם תלויים בהתקדמות אחד של השני. "היופי במערכת הוא שכל המשימות חשופות לכולם וכל אחד יכול לדעת מה קצב ההתקדמות וכך לתכנן את המהלכים שלו בהתאם", ממשיך דובמן. "המערכת מאפשרת גם שיחה בסיסית בין המשתמשים על המשימות, סימון המשימות שעדיין מוגדרות "פתוחות" ו"סגורות". בנוסף, ניתן לפלטר ולמיין את המשימות לפי מידת הדחיפות שלהן והכל במסך אחד".

את המערכת בחשבון העסקי של החברה ניתן להתאים למנהלים ולעובדים על-פי הרשאות מיוחדות. יש חברות שהמערכת תוגדר עבורן כך שרק למנהל תהיה הרשאה כוללת ומקיפה ולעובדים תהיה הרשאה מוגבלת. "כיום ניתן להפיק דו"ח נתונים להנהלת חשבונות לטובת חישובי שכר. התוספת של המסך לניהול משימות תוכל בהמשך לשמש אף היא למסד נתונים ממנו אפשר יהיה להפיק דוחות נוספים לייעול העבודה, קביעת זמנים מיטבית לביצוע ואולי אף לטובת הערכת ביצועים, לפי צרכי הלקוחות.

למעשה, באמצעות תפעול פשוט ונוח של המערכת, המנהל מקבל שליטה טובה יותר על ניהול המשימות, בקרה ומעקב בזמן אמת והערך של מערכת שכזו הוא גדול לכל חברה שצריכה לעמוד בלוח זמנים".

כל מה שאתם צריכים במקום אחד. קלוקיתצילום: תמונה באדיבות קלוקית

קלוקית בע"מ

מעבר לאתר>>>

מעבר למייל>>>

הצוות שלנו זמין בוואטסאפ בשעות העסקים>>>

----------------------------------------------

Team.Do

Team.Do היא דרך עבודה פשוטה לניהול כל המשימות ותהליכי העבודה בארגון. מדובר במערכת עם אפשרויות להתאמה מדויקת לעבודה יום יומית לניהול כל סוג משימה בין עובדי הארגון וגורמים חיצוניים.

Team.Do היא המערכת שארגונים קטנים ובינוניים בוחרים לעבוד איתה כי הם יכולים להתאים בקלות כל פרט במערכת לצרכים היומיומיים שלהם, לעבודה פנימית בארגון וכן לשיתוף פעולה עם גורמים חיצוניים. זהו בית אחד שמפשט את ניהול כל סוגי המשימות והתהליכים בעבודה היומיומית. בין לקוחות Team.Do: חברות הייטק, בקרת איכות, צרכנות, תעופה, חינוך, מגזר שלישי ועוד. "בנינו את Team.Do כבית אחד לניהול משימות ופרויקטים, מתוך מחשבה על האופן שבו צוותים בעסקים קטנים ובינוניים עובדים ביום יום. הבנו שהמערכת חייבת להיות נוחה וקלה לשימוש, בעלת ממשק אינטואיטיבי ומוכר, בעברית, וכזו שמתאימה גם למשתמשים בעלי הבנה בסיסית בלבד במערכות מחשוב", אומר ד"ר מנחם סטודנט, מיזמי Team.Do.

התאמה אישית לצרכים משתנים: ניהול האתמול, ההיום והמחר

Team.Do הינה חברת בוטיק, ויתרונה טמון בין היתר בדיאלוג המתמשך שמקיימת החברה עם לקוחותיה. "אנחנו מוכוונים לקבלת פידבק מלקוחותינו, ופועלים להתאמה שוטפת של המערכת לצרכיהם המשתנים", מדגיש ד"ר סטודנט.

המערכת מאופיינת בגמישות מירבית לארגונים שבהם ריבוי פעילויות בו זמנית וצורך בתיעוד, תיאום ומעקב. כל ארגון יכול לייצר במערכת שדות דינאמיים, ללא הגבלה, כדי להתאים בדיוק לצרכי הארגון בכל תחום, נושא ופרויקט. בכל משימה ניתן לקבוע מי בארגון יהיה רשאי לגשת אל המידע. כל משתמש מקבל גישה למערכת מכל מקום ובכל זמן. מערכת Team.Do מבוססת ענן, וניתנת לגישה בדפדפן וגם דרך האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד.

סנכרון עם היומן אישי

המערכת מסתנכרנת עם יומני אאוטלוק וג'ימייל, ומאפשרת להציג את המשימות ביומנים על מנת לשמור על רצף עבודה. המערכת מתממשקת גם אל מערכת המיילים של העובדים, וניתן להפוך כל מייל, כולל הקבצים שבו, למשימה. כל משתמש יכול לקבוע לוחות זמנים ותאריכי יעד להשלמת המשימה ולקבל עליהן התראות ביומן האישי שלו.

Team.Doצילום: Team.Do

מנהלים מעודכנים וסנכרון ארגוני

קיימתם פגישה מרובת משתתפים? קיבלתם החלטות? חלוקת עבודה? ועדיין דברים נפלו בין הכסאות? Team.Do מבצעת סיכום פגישה ושולפת מתוכו את המשימות כדי לחסוך לארגון זמן. מהסיכום ניתן להפיק משימות ולשייך לאנשי צוות רלוונטיים. זה המפתח למעקב יעיל מרגע ההחלטה על המשימה ועד להשלמתה.

סנכרון קל עם כל איש בארגון, ספקים ואורחים

כל משימה ניתנת לשיתוף עם אנשי צוות בארגון, במטה ובשטח, כולל מתן מועד והנחיות. משימות רבות דורשות שיוך של קבצים שונים כמו מסמכים או תמונות. לחיצת כפתור אחת משייכת את המסמך למשימה. משתמשים רבים של המערכת משתפים משימות עם ספקים ואורחים מחוץ לארגון. זהו צורך בסיסי לניהול תהליך דיגיטלי מלא ללא ניירת ובשיתוף פעולה מלא בין הגורמים השונים שמעורבים במשימה.

קרדיט: Team.Do - ניהול פרויקטים פשוט ויעיל

מאגר מידע מאובטח כנכס ארגוני

Team.Do אוגרת את המידע לאורך זמן ומייצרת נכס ארגוני. בכל שלב ניתן להפיק מהמידע דו"חות בפילוחים שונים (סוג משימה, נושא, תאריך יעד ועוד) וללמוד מהם על התנהלות הארגון, נקודות חולשה ומקומות טעוני שיפור. המידע שנשמר במערכת מאובטח ברמה הגבוהה ביותר באמצעות הצפנת SSL , כדי להבטיח רמת אבטחה שוות ערך לאבטחת נתונים בבנקים.

אישי ואנושי

בימים שבהם התמיכה על ידי בוטים היא הסטנדרט, צוות החברה גאה להעניק תמיכה אנושית ואישית לכל לקוח בכל בעיה, בזמן אמת, בעברית ובאנגלית.

תוצאות מוכחות

"ארגונים שעברו לניהול מלא של המשימות במערכת חוו ייעול משמעותי ביום יום. רואים את זה בירידה במספר הטעויות שמתרחשות, בעלייה בשיתוף הפעולה בין אנשי הצוות בארגון וגם בין ספקים וגופים חיצוניים. תמיד מרגש לשמוע ממנהלים שאומרים לנו שהם רואים עלייה ברווחיות העסק"ת, אומר ד"ר סטודנט.

יש לכם משימות השבוע? זה הזמן ליצור קשר למענה אנושי. Team.Do ישמחו על הצרכים הייחודים שלכם.

Team.Do הכי פשוט, יותר יעיל
טלפון: 058-432-2117
לאתר של Team.Do

------------------------------------------

צילום: Team.Do

SIMPLYLOG

י.ל.מ פתרונות בע"מ - לניהול מערך אחזקה, ביטחון ובטיחות בארגונים

SimplyLog הינה מערכת בקרה תפעולית לניהול מערך אחזקה, ביטחון ובטיחות בארגונים.

המערכת הינה מערכת מבוססת ענן, פרי פיתוח של י.ל.מ פתרונות. ארגונים רבים ומגוונים נעזרים בה כיום, הודות להיותה פלטפורמה גמישה המתאימה את עצמה לצרכי העסק.

"בעידן שבו כמות המשימות והנתונים הקיימת בארגון הולכת וגדלה, עסקים זקוקים למערכות חכמות שיוכלו להכיל את כל המידע והמשימות בארגון ולסייע להם לעקוב אחר מצבה של כל משימה" אומר הראל הררי, מנכ"ל י.ל.מ פתרונות.

"אנו מציעים לעסקים פתרון מתקדם, פשוט וחדשני, שמאפשר לרכז ולנהל את כל משימות הארגון במקום אחד, ומחליף את ההתנהלות הלא יעילה של עסקים במגוון ערוצים במקביל - מיילים, דוחות אקסל, וואטסאפים ומערכות אחרות" מדגיש הראל.

SimplyLog משמשת כיום מגוון עסקים, בתחומי המלונאות, בנקאות, מוסדות אקדמאיים וכפרי נוער, לצד קניונים ורשויות מוניציפליות.

מגוון מענים לצרכים שונים

באמצעות SimplyLog ניתן לטפל במשימות פשוטות ועד משימות מורכבות, הכוללות בהן קבצים, נהלים ואף צ'ק ליסט שנדרש לביצוע. המערכת מאפשרת לכלול במשימות פרמטרים כדוגמת מיקום המשימה (שטח או סניף מסוים), נושא, גורם מטפל וסטטוס המשימה.

באמצעות אפליקציית SimplyLog ניתן להתחבר למערכת, להזין לתוכה מידע ולהתעדכן בסטטוס המשימות מכל מקום ובכל זמןצילום: shutterstock By blackzheep

כמו כן, המערכת מתאימה את עצמה לצרכי הארגון. כך לדוגמא, חברות ניהול ואחזקה יעשו שימוש במערכת לצורך דיווח וטיפול בתקלות שהתגלו בנכס או במבנה, כאשר עובדי השטח, עובדי חדר הבקרה ואף הדיירים עצמם יכולים לדווח על התקלה. המערכת מאפשרת תיעוד ומעקב אחר תהליך הטיפול בתקלה, מרגע הדיווח עליה ועד לסיום הטיפול בה.

המערכת משמשת גם לצורך אחזקה מונעת. כך, באמצעות מנגנון תזכורות מתוזמן, ניתן לייצר משימות מחזוריות המתריעות בפני הגורם הרלוונטי ומזכירות לו על הצורך לבצען במועדים קבועים, לדוגמא סבבי בוקר של אנשי האחזקה וסיורים שמבצעים עובדים בתחום הניקיון והאבטחה.

עסקים הנדרשים לעמוד במגוון דרישות רגולציה והיתרים, יוכלו לעשות זאת באמצעות מודל מתוזמן הקיים במערכת לניהול אישורים, המאפשר בקרה על עמידה בקריטריונים הנדרשים.

כמו כן, המערכת מאפשרת גמישות והתאמה לצרכי הלקוח גם בכל הנוגע לדיווחים והפקת דו"חות על פי פרמטרים מגוונים: נושא התקלה, חומרתה, הגורם המדווח ועוד.

נגישות מכל מקום ועדכון בזמן אמת

ניתן להתחבר למערכת, להזין לתוכה מידע ולהתעדכן בסטטוס המשימות מכל מקום ובכל זמן, באמצעות אפליקציית SimplyLog. מידע המוזן לתוך המשימות 'מהשטח' מתעדכן בזמן אמת במערכת, וכך הגורמים הרלוונטיים בעסק יכולים להתעדכן בכל עת בהתקדמות המשימה.

באמצעות SimplyLog ניתן לטפל במשימות פשוטות עד משימות מורכבות, הכוללות בהן קבצים, נהלים ואף צ'קליסט שנדרש לביצוע צילום: shutterstock By Foxy burrow

שירות מקצועי וקשוב לצרכי הלקוח

הרבה לקוחות שלנו הגיעו אלינו אחרי שעזבו מערכות ניהול משימות אחרות וחיפשו את הפתרון האידיאלי עבורם.

"היכולות שפיתחנו במהלך השנים בכל הנוגע להקשבה לצרכי הלקוח ולהתאמת המענים באופן המיטבי לעסקים שונים, הוא אחד היתרונות הבולטים שלנו היום" אומר הראל.

החברה שמה דגש על מתן שירות אישי. "במהלך השנים הבנו שתוכנה, טובה ככל שתהיה, חייבת מערך שירות מקצועי, אישי, קשוב וזמין, היודע ללוות את הלקוח ולהיות ער לתנאים המשתנים", מסכם הראל.

צור קשר
י.ל.מ פתרונות בע"מ
04-9534091
לאתר י.ל.מ פתרונות>>
לעמוד הפייסבוק של י.ל.מ פתרונות>>
לעמוד המוצר

צילום: י.ל.מ פתרונות בע"מ

------------------------------------------

משמרות טכנולוגיות: מערכת לניהול עובדים

מערכת ניהול עובדים של חברת 'משמרות טכנולוגיות', ייעודית לחברות וארגונים גדולים לניהול אדמיניסטרטיבי וניהול שיבוצי המשמרות של עובדי הארגון. הפתרון המתקדם והחדשני שפיתחה החברה, הוא מערכת ממוחשבת הכוללת מודולים חכמים הניתנים להתאמה אישית. היא מאוחסנת בענן ומוצעת לשימוש במודל SaaS בהתאם לצרכי המשתמש.

מאפשרת ניהול מיקום העבודה של העובד (באם עובד מהבית או ממשרדי הארגון או בסניף מסוים), תפוסת המקומות השונים ע"י העובדים בארגון ואף תמיכה בעבודה על פי קפסולות.

כלל טפסי העובדים ממוחשבים ודיגיטליים, ניתנים לגישה מכל מקום וחוסכים בעלויות הדפסה, ניירת ומשאבים יקרים.

כיצד המערכת עובדת?

איתי אמטו, אומר: "המערכת מספקת מענה לכל צרכי הארגונים בהקשר לניהול עובדים ומשמרות תוך שילוב אידאלי של אופטימיזציית תכנון כוח אדם בחברות בינונית וארגוני ענק בתיאום מלא עם תהליכי הנוכחות ומערכות נוספות בארגון".

"פיצ'ר נוסף במערכת ניהול עובדים הוא אפשרות העברה ומילוי סקרים דרך המערכת (כגון: סקר שביעות רצון העובדים/המנהלים) או שאלונים לבחינת הידע של העובדים בכדי לבחון היכן יש לחזק ולשפר. את תשובות הסקרים/שאלונים המערכת יודעת לנתח ולספק תוצאות אפקטיביות להנהלה".

"המערכת מאפשרת גם לנהל את כל ההיבטים הקשורים לעובדים בארגון. החל מניהול מתקדם וממוחשב של משמרות העובדים, דרך העלאה וניהול טפסים (טפסי בקשה לחופשה, טפסי 101 ו- 106, ועוד ועוד), ניהול תעודות והכשרות ותוקפן, ועד שמירת הידע באמצעות סרטוני ווידאו וקבצי הדרכה, בהם העובדים יכולים לצפות באמצעות המערכת. כאשר תוקף של תעודה מסוימת או דוח עובד עומד לפוג, המערכת מספקת התרעה ומציגה זאת למנהל.

מהם יתרונות המערכת בהיבט ניהול העובדים בארגון?

"היתרונות רבים ומשמעותיים. המערכת מסייעת למנהלים בתהליכי קבלת ההחלטות, שבסופו של דבר, מגדילים את הרווחים לארגון. לדוגמה – ניתן, דרך המערכת, לדרג את העובדים ולתת להם 'ניקוד' מבחינת האפקטיביות שלהם לארגון (עד כמה הם מסייעים לארגון בהגדלת הרווחים, על פי פרמטרים שונים). כך לדוגמה, עובדים עם תפוקה גבוהה, ישובצו לשעות עמוסות, אך במידה כזאת שעדיין המערכת תדאג לשמר אותם ולא להעמיס עליהם יותר מדי. דוגמא נוספת היא למשל, כשעובדים מבקשים ימי חופש דרך המערכת, המנהל יכול לצפות בכל הבקשות בו זמנית, ולהימנע ממצב בו כמה עובדים המדורגים כחיוניים וקריטיים לארגון, יוצאים לחופש באותם תאריכים. ניתוח שאלוני הידע של העובדים, מספק למנהלים תובנות לגבי קורסים והכשרות נדרשות, ובאמצעות הידע שיושלם לעובדים, היעילות שלהם תגדל. המודולים של המערכת לניהול משמרות העובדים, פותחו כולם במטרה לקצר, להקל ולייעל את תהליך בניית המשמרות החודשי. כמובן שהניהול האפקטיבי בכל הפרמטרים, תורם לארגון מבחינה כלכלית".

המערכת ניתנת לאדפטציה בכל ארגון?

"בדיוק כך. המערכת עצומה וחזקה מאוד ומורכבת מעשרות מודולים ומאות פיצ'רים שונים וכבר בתהליך האפיון הראשוני עם הלקוח, מתבצעת התאמה של המערכת לסקטור של הלקוח (הארגון) וצרכיו. כל ארגון מקבל מערכת מותאמת אישית עבורו על פי צרכיו ורצונותיו.

"המערכת אינטגרטיבית וניתנת לסנכרון עם מערכות נוספות בארגון, כגון: מערכת נוכחות, שכר, ERP, SAP, מערכות משאבי אנוש, ומערכות רבות נוספות. זה מאפשר רציפות עסקית לארגון תוך שילוב המידע מכל המערכות השונות בצורה אינטואיטיבית וחכמה, בתוך תהליכי מערכת ניהול העובדים.

"אנחנו מבצעים הטמעה של המערכת ללקוח וליווי שלו. מאפיינים איתו את המודולים והאפשרויות להם הוא זקוק ואנו יכולים לספק לו מגוון רחב מאוד של פתרונות בהתאם לצרכיו".

מי הם הלקוחות שלכם?

"הלקוחות שלנו הם ארגוני Enterprise (גדולים) וארגונים בינוניים. אנו עובדים עם חברות תעופה, רוב בתי החולים בארץ, משרדי ממשלה, בתעשייה עם מפעלי ענק, רשתות קמעונאיות, גופים פיננסים, ארגונים ביטחוניים ועוד. המערכת ייעודית לניהול מאות ואלפי עובדים במשמרות. בארגון שמעסיק כ- 10,000 עובדים יש תהליכים מורכבים וחוקים מגוונים, וצריך מערכת חזקה שתתאים את עצמה לכל סקטור וצוות בצורה מלאה.

בחודשים האחרונים השקנו 'מודול קורונה' לשיבוץ העובדים לעבודה מהבית ומהמשרד, אשר זוכה ליישומים רבים בסקטורים נוספים בשוק".

משמרות טכנולוגיות
כתובת החברה: פנחס ספיר 8, נס ציונה, פארק המדע
אתר אינטרנט: https://mishmarot.com/
טלפון: 08-6149007

------------------------------------------

WizeNet

WizeNet פתרונות תוכנה הינה חברה ישראלית המפתחת ומשווקת את מערכת WizeNet, מערכת מבוססת WEB ומודולרית, המתחברת לכל מערכות הארגון. המערכת מספקת מגוון פתרונות לעסקים ומתאימה את עצמה לצרכי הלקוח. כך, WizeNet משמשת כמערכת CRM, מערכת מכירות, מערכת שירות, מערכת פרויקטים ומשימות, לוגיסטיקה וניהול אירועים, ואפשרת חיובים וסליקה במערכת והפקת דו"חות פשוטים ומורכבים.

ב-WizeNet נעזרים עסקים רבים, מקטנים ועד גדולים, ביניהם רשתות שיווק, חברות מיזוג, חברות IT, חברות אספקה וייצור, יבואנים וחברות היי-טק.

פתרון מותאם ומלא לעסקים

צילום: באדיבות הלקוח

צוות החברה לומד את הDNA של כל לקוח ומתאים את המערכת לצרכיו. "אנחנו בוחנים את אופי העסק והפעילות העסקית, כיצד העסק פועל וחושב ובונים לכל עסק פתרון משלו", אומר עופר בן שלום, מנכ"ל ובעלים ב- WizeNet.

המערכת הינה דינמית ומאפשרת לכל עסק לבנות בה תפריטים ולהטמיע בה תהליכים עסקיים התואמים לארגון. "אנחנו שונים כיוון שאנחנו מציעים לעסקים פתרונות. מערכת WizeNet היא הפלטפורמה לפתרון ולא הפתרון עצמו", מדגיש עופר.

לא פעם צוות החברה מתאים לעסק פתרון העונה על צורך מסוים, ולאורך הדרך מתגלה שלעסק קיימים צרכים נוספים. הפיצ'רים הרבים שפותחו במערכת לאורך השנים מאפשרים לכל עסק לקבל מעטפת שירותים מלאה בתפירה אישית, המתפתחת ומשתנה יחד עם הארגון.

ממשק עם מגוון מערכות

יתרונה של WizeNet באפשרותה להתממשק לכל מערכות הארגון, ביניהן מערכות ERP, SAP, PRIORITY וחשבשבת, ORACLE, מערכות דיווח נוכחות ועוד. "עסקים שפועלים על מספר מערכות שונות במקביל, שאינן מתקשרות ביניהן, מקשים על ניהול יעיל של תהליכים בארגון ולא פעם מידע חשוב נופל בין הכסאות", מדגיש עופר.

קרדיט: Info WizeNet

נגישות

יתרון נוסף של המערכת טמון באפשרותם של עסקים להתחבר אליה בכל זמן ומכל מקום. הארגון יכול לבחור אם ברצונו להטמיע את המערכת במחשבי הארגון, בענן המקומי או בענן ברשת האינטרנט. אל המערכת ניתן להתחבר באמצעות המחשב, טבאלט ואף באמצעות אפליקציה ייעודית. ניתן לנהל גם הרשאות לעובדים בדרגים שונים, ולאפשר גישה למידע ספציפי במערכת לספקים ואף ללקוחות.

צילום: Shutterstock

ניהול משימות מקצה לקצה

WizeNet מאפשרת ניהול פרויקטים מורכבים ורוחביים הכוללים תתי משימות ולוחות זמנים, ועד לניהול משימות פשוטות ונקודתיות. מערכת Wize Bi מציגה תמונת מצב מדויקת ועדכנית של הפרויקטים בארגון, ומאפשרת לקבל החלטות בזמן אמת, המבוססות על כלל מקורות המידע הארגוניים. את המשימות ניתן לשבץ ביומני העובדים, ואף לכלול יעדים לביצוע ולוחות זמנים לכל משימה.

עוד ניתן להתנות משימות במערכת, ולקבוע שעד שמשימה מסוימת תושלם, לא ניתן יהיה לעבוד למשימה הבאה. עובדים ומנהלים בארגון יכולים לקבוע מגוון "חוקים" במערכת, ביניהן קבלת התרעות בחלוף מספר ימים במהלכם לא בוצע כל עדכון במשימה. כמו כן, המערכת מאפשרת הפקת דוחות המעניקים למנהלים תמונת מצב על עמידה בלו"ז, זמני עבודה של העובדים, זמן ממוצע להשלמת משימות ועוד.

סיפור מקרה

WizeNet סייעה בייעול העבודה של משרד לראיית חשבון. המערכת הותאמה לעסק כך שמנהלות החשבונות בעסק יוכלו לצפות במשימות שלהן לפי לקוח ולנהל את זמן ביצוע המשימה לכל לקוח. בוצע ממשק בין המערכת למערכת דיווח השעות של העובדים ובסוף החודש מבוצעת הפקת דוח חיוב שעות ללקוח המבוססת על חישוב השעות שדווח לכל משימה. בעזרת חיבור למערכת ה-ERP בוצעה גבייה מכל לקוח דרך המערכת. המערכת אישרה למנהל העסק "מבט על" על סך המשימות שבוצעו באותו יום, סטטוס המשימות לכל לקוח, וכן אפשרה לו לקבל התרעות בזמן אמת.

WizeNet
למערכת ניהול משימות של WizeNet>>