מערכות CRM: נקודת מבט של 360 מעלות על העסק שלך

בין אם מדובר בשיווק ומכירה, ובין אם מדובר בדפוסי צריכה של לקוחות – מערכות ה-CRM מאגדות בתוכן מגוון רחב של אפשרויות ניתוח וניהול לקוח, שמשפיעות באופן ישיר על התייעלות העסק שלכם. הנה כמה מערכות CRM בולטות בשוק שיעשו לכם חיים קלים יותר, ובעיקר יעזרו לכם לשמר ולהגדיל את מערך הלקוחות

לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מערכות CRM
CRM. "חשבתי שחייבת להיות דרך טובה להבין בדיוק מה קורה עם הלקוחות שלנו ואיזה עסקות עומדות להיסגר"צילום: Alexander Supertramp - Shutterstock
לידור יעקב, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

Costumer Relation Management או בתרגום לעברית - ניהול קשרי לקוחות, הינה תוכנה המאגדת תחתיה את כל המידע באשר ללקוחות העסק. עסק ללא לקוחות הוא עסק שאין לו זכות קיום, מערכת CRM מאפשרת לעסק נקודת מבט של 360 מעלות על כל אחד מלקוחותיה, בכל נקודות הממשק עם הלקוח, החל משיווק ומכירה - מהיכן הלקוח הגיע? דרך איזו פלטפורמה? כמה פעמים פנה עד שביצע רכישה? מה הייתה ההתנהלות מולו בתהליך המכירה?, פרטים אישיים – היכן הוא גר, מה גילו, מצבו המשפחתי, מהן העדפותיו הצרכניות ומגבלותיו (רגישות לחומרים מסוימים ועוד)?, דפוסי צריכה – מהם המוצרים שרכש הלקוח בעבר? באיזה היקף ותדירות? כיצד הוא משלם? ועד שירות ותמיכה - עד כמה הלקוח מרוצה? האם הוא פנה לשירות הלקוחות ובאיזה נושא? האם ביקש להחזיר מוצרים ואם כן מדוע?

למעשה, מערכת ה-CRM מאגדת בתוכה את כל תהליך המכירה עם כל אחד מלקוחות העסק, ומאפשרת את שליפת המידע מתוכה בצורה נוחה, קלה ומהירה. מידע הוא כוח, ומערכת CRM מאפשרת לעסק לבצע מניפולציות וניתוח של צרכי והתנהגות הלקוחות לאורך זמן, באמצעות הפקת דו"חות ובאמצעים נוספים. אלו יאפשרו לעסק לפעול לייעול שיטות העבודה ולשימור כל אחד מהלקוחות, באמצעות התאמת שירותים ומוצרים באופן אישי (למשל מבצעים והנחות על מוצרים שתואמים את העדפותיו), ובסופו של יום לחיזוק הקשר עם הלקוח. אגדנו את המערכות הבולטות בכתבה הבאה.

Lead Manager – מחברים בין פרסום ומכירה, מובילים עסקים להצלחה

Lead Manager היא לא עוד מערכת CRM סטנדרטית. מדובר במערכת שונה לחלוטין בנוף, שנבנתה על מנת לתת מענה ללקוחות שרוצים למדוד, לנטר ולייעל את הפרסום והשיווק שלהם בעולמות הדיגיטליים, וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות. Lead Manager משמשת גם ככלי נוח ויעיל לניהול מוקדי מכירות.

חיבור בין עולמות הפרסום והמכירה

יתרונה של המערכת בחיבור שהיא מבצעת בין אפיקי הפרסום לעסק ברשת ובין המכירות בפועל. "אנחנו מחברים באופן הטוב ביותר בין שיווק דיגיטלי ובין הגדלת המכירות לעסק", אומר אלון אלגרסי, בעלים משותף ומנכ"ל החברה. כך, המערכת מרכזת את כל הלידים (פניות מלקוחות פוטנציאליים) מכל אפיקי הפרסום של העסק ברחבי הרשת, ומעניקה לו תמונת מצב בזמן אמת באשר לכדאיות ההשקעה בכל אפיק פרסומי, ומידע באשר לכמה אותו אפיק מניב וממיר את הפניות למכירות של ממש.

קרדיט: Lead Manager

המערכת מתחברת לדפי נחיתה, אתרי אינטרנט, גוגל, פייסבוק, ואף טלפונים וירטואליים מדידים.

"אנחנו נותנים ללקוחותינו את כל הכלים לביצוע אופטימיזציה לאפיקי הפרסום, שיוכלו לוודא שכל שקל בתקציב הפרסום של העסק ינוצל ויושקע בצורה נכונה, עד כדי הבנה איזה פוסט ממומן הוביל למכירות משמעותיות יותר מאילו מילת מפתח בקידום בגוגל הגיעו יותר עסקאות. מדובר במידע יקר מפז, שעשוי לשנות כליל את התוכנית השיווקית ואת חלוקת תקציב הפרסום בעסק", מדגיש אלון.

מערכת נוחה וקלה למשתמשים

מערכת Lead Manager הינה פיתוח תוצרת כחול לבן, הנמצאת בשימוש מזה למעלה מעשור. ממשק המשתמש נוח ואינטואיטיבי לעבודה. "ההתנהלות במערכת מתאפשרת בצורה פשוטה ויעילה, הרבה יותר ממערכות CRM אחרות, וכל פעולה דורשת פחות קליקים, ומייצרת תוצאות אמיתיות לעסק", מספר אלון.

מערכת Lead Managerצילום: Lead Manager

למערכת מנוע חכם המפזר את הפניות בין נציגי המכירות בחברה, כאשר פיזור המידע יכול להיעשות גם בחלוקה על פי נושאי הליד (פניה), סוגי המוצרים לגביהם נעשתה הפנייה, אזורים בישראל ובעולם מהן הגיעו הפניות ועוד. המערכת מאפשרת גם יצירת משימות והקצאתן לאנשי הצוות השונים בעסק, כולל תזכורות ופולו-אפים. המערכת מאפשרת ניהול מלא לכל תהליכי המכירה בעסק, החל מניהול מכירה למשתמש אחד, ועד לניהול מוקדי מכירות גדולים, וזאת באמצעות אוטומציות חכמות, שליחת הודעות דוא"ל ומסרוני SMS אוטומטיים ועוד.

ייעוץ ותמיכה מהמומחים בתחום

צוות החברה מלווה את הלקוח כבר מהרגע הראשון. "מיד עם ההתקשרות אנו מבצעים יחד עם העסק אפיון צרכים, פורטים את תהליכי העבודה של העסק והפלטפורמות בהן הוא פועל, ואף מציעים ייעול של תהליכי העבודה וחסכון במשאבים באמצעות המערכת", משתף אלון.

צוות החברה מציע ייעוץ מקצועי בכל הנוגע להקמת והטמעת המערכת, וכן מעניק לכל עסק חודש של התנסות ללא תשלום ושירות טלפוני חינמי, הניתן באמצעות צוות מקצועי. בין היתר, Lead Manager מציעה שירותי הטמעה מלאים, אינטגרציות בין מערכות, והדרכות.

Lead Manager מציעה גם פלטפורמה לסוכנויות ומשרדי פרסום, יצרני לידים, מנהלי קמפיינים וכן בכל הקשור לעולם ה-Afilliate (שותפי פרסום).

Lead Manager

טלפון: 073-2649111

לאתר של Lead Manager>>>

לפירוט נוסף על יתרונות Lead Manager כמערכת CRM לעסקים >>>

--------------------------------------------

Almog CRM - מערכת מקיפה וגמישה לניהול קשרי לקוחות

ארבעים ושבע שנות ניסיון, הן שהופכות את אלמוג תעשיות תוכנה לאחת החברות המובילות והיציבות בתחומה בכל הנוגע לפתרונות תוכנה לעסקים. צוות החברה, הכולל מנהלי פרויקטים ותומכים טכניים, לצד אנשי פיתוח ויישום, מלווה במקצועיות ובשירותיות מאות לקוחות בישראל.

לאלמוג מערכות ERP ו-CRM פרי פיתוח עצמי, בהן נעזרים מגוון ארגונים וחברות במגזר הציבורי והפרטי, חברות תוכנה, מלכ"רים, חברות יצרניות ומסחריות ועוד.

תפריט ראשי צילום: אלמוג

אלמוג מציעה לעסקים אפשרות לעבוד עם אחת המערכות – CRM או ERP, וכן אפשרות לשלב בין שתי המערכות, המקיימות ביניהן ממשק מלא.

Almog CRM – תמונה מלאה על ניהול הלקוחות

המערכת מציעה פתרון כולל לניהול הקשר עם הלקוח, החל משלב הליד (פניות נכנסות), הפיכת הליד להזדמנות, שליחת הצעת מחיר וקבלת הזמנה. המערכת מאפשרת גם טיפול בתהליכים תפעוליים שלאחר המכירה, ביניהם תיאום מועד לאנשי שטח כגון: מובלים, מודדים, תיאום מועד לאספקת המוצר או להגעת טכנאי.

"העבודה עם מערכת Almog CRM מעניקה לעסק תמונה מלאה על תהליך המכירה מתחילתו ועד סופו, ומאפשרת בניית פרופיל לקוח, המכיל את היסטוריית הפעילות והקשר שלו עם העסק, שתוצאתה תאפשר מתן חווית שירות גבוהה ללקוח", אומר יוני ליפשיץ, מנכ"ל אלמוג תעשיות תוכנה בע"מ.

המערכת מאפשרת לבצע מגוון פעולות נוספות שמטרתן שימור לקוחות קיימים, כדוגמת סקרי שביעות רצון, שליחת מידע על מבצעים מיוחדים ללקוחות קיימים באמצעות הודעות טקסט (SMS) או אימייל, ממשק למרכזיות IP ישירות ממערכת ה- CRM, מעקב אחר קריאות שירות והטיפול בהן ועוד. "אנחנו מעניקים מענה מלא לכל מה שעסק צריך בהתנהלות מול הלקוח, ומציעים תחת קורת גג אחת את כל השירותים, בעלות-תועלת משתלמת וכדאית", מוסיף יוני.

ניהול גבייה חכם

המערכת מכילה מודול גבייה המאפשר הצגת החובות הפתוחים של כל לקוח, ביצוע ניטור ומעקב אחר החובות ותיעוד ההתנהלות בנושא, לרבות שיחות שנערכו עם הלקוח. זאת ועוד, המערכת מאפשרת שליחת הודעות מרוכזת ללקוחות, המהוות תזכורות לתשלום ובהן פירוט סך חובותיו של הלקוח.

מתוך מטרה לייעל את תהליך הגבייה, פיתחה אלמוג פתרון המאפשר לעסק לשלוח ללקוח קישור לגבייה מאובטחת של החוב באשראי, העומדת בתקן PCI. הדבר מאפשר חסכון משמעותי של זמן ומשאבים עבור העסק ומפשט את תהליך הגבייה.

אפליקציות מובייל

עסקים מבינים כיום כי יש צורך להרחיב את מעגל המשתמשים במערכות מחוץ לגבולות הפיזיים של המשרד. כך, יותר ויותר עובדים מתחברים אל מערכות הארגון מהבית, וגם ל"אנשי השטח" יש צורך בזמינות למערכות העסק מחוץ למשרד.

לצורך כך פיתחה אלמוג מגוון אפליקציות, המתממשקות ישירות למערכת ה-CRM. בין האפליקציות: אפליקציה המאפשרת לאיש המכירות לצפות בכל המשימות והפגישות הצפויות לו, לצלם ולתעד מסמכים מהשטח ולהעביר משימות לאחר פגישה עם לקוח להמשך טיפול.
אפליקציה נוספת הינה כזו המאפשרת לאנשי השטח – מודדים, טכנאים ועוד, לתעד את המידע שהם אוספים מהשטח בזמן אמת מול מערכת ה-CRM.

שירות וזמינות מעל הכל

"שירותיות גבוהה וזמינות מלאה ללקוחותינו הם נר לרגלינו" אומר יוני ליפשיץ, מנכ"ל אלמוג תעשיות תוכנה, "מעבר לליווי השוטף, לקוחותינו נגישים ישירות לכל שרשרת הניהול באלמוג ותמיד יקבלו מענה אישי".

אלמוג תעשיות תוכנה בע"מ

רח' אימבר 7, ק. אריה, פתח תקווה

טלפון: 03-9228811, שלוחה 212

פקס: 03-9228833

מייל

לאתר Almog

--------------------------------------------

ZOHO CRM – לניהול ובקרה של תהליכי מכירה ושירות- מומחים למערכות עבודה מרחוק

HOLISTIC CRM היא הנציגות הראשית של ZOHO בישראל עם 13 שנות ניסיון ומאות פרויקטים. חברת ZOHO הינה מהמובילות בעולם המשווקת מערכות CRM ופתרונות תכנה מתקדמים, עם 50 מיליון משתמשים ביותר מ- 200 מדינות וב-40 שפות שונות.

ב-2019 ZOHO הוכתרה על-ידי PC-Magazin לתוכנה הנבחרת לעסקים כזוכת פרסים GERTNER למצוינות בחוויית משתמש, תהליכים אוטומטים ועוד.

שרותי ZOHO מתאימים לעסקים בכל גודל, עם עלות רישיונות של עד 30$ למשתמש לחודש, בתשלום שנתי מראש. אלו חלק מלקוחותיה:

ZOHO CRM מציעה מענה לעסקים בתחומי ניהול תהליכי שיווק ומכירה, שירות ותמיכה של העסק ללקוחותיו, ניהול עובדים, הדרכות, עבודה בשיתוף מסכים, שיחות ועידה, מערכי ניהול ובקרה, פורטלים לעובדים, ועוד. "מדובר במערכת המקיפה ביותר לניהול עסק הקיימת כיום", אומר נאור שקדי, מנכ"ל חברת Holistic CRM, הנציגה הראשית של ZOHO בישראל מזה כשלוש עשרה שנים.

מכירה ושירות בימי קורונה - כך עושים את זה מרחוק

"לאור מגפת הקורונה, עסקים רבים מתקשים להמשיך ולהתנהל בצורה יעילה ומיטבית, כיוון שהם תלויים במערכות אליהן לא ניתן 'להתחבר' מהבית" אומר נאור שקדי. ZOHO מציעה פתרון הוליסטי מאלף ועד תו לעבודה מרחוק, החל מרמת הטכנולוגיה, דרך מתן מענה לצרכי העסק בניטור ובקרת ביצועי העובדים, ועד למענה בתחום הרווחה – שמירת הקשר בין העובד למנהליו ולחבריו לעבודה.

עבודה מרחוק – בהישג ידך

צילום: נאור שקדי

אחד מיתרונותיה הבולטים של ZOHO טמון בעובדה שאין כל צורך בהתקנת המערכת מקומית, היות והמערכת הינה מבוססת ענן (SAAS) וניתן לגשת אליה מדפדפן וממכשירי כף-יד.

ZOHO מתממשקת לתוכנות ישראליות כמו חשבונית ירוקה, קארדקום, ריווחית ועוד. ZOHO מאפשרת ריבוי שירותי תמיכה ללקוחות במגוון ערוצי תקשורת – צ'ט, וואטסאפ, מסנג'ר, מיילים ועוד, ובמקביל קיימות אינטגרציות רבות לתוכנות חיצוניות.

"אנו ב-Holistic CRM מציעים שירותים בתחומי: הייעוץ, האפיון, הפיתוח, הטמעה, וההדרכה. אנו בונים מערכות תוכנה ותהליכים עסקיים אוטומטים חכמים וזמינים למתן שרותי תמיכה עבורם תמיד. ZOHO אטרקטיבית בכל הנוגע לעלויות ביחס לפתרונות דומים והרוכשים רישיון שנתי מקבלים גישה ליותר מארבעים תוכנות שפותחו במערכת ZOHO ONE ללא תשלום נוסף. ביחס לפתרונות דומים העלות אל מול התועלת היא מין הגבוהות שיש במיוחד לאור משבר הקורונה כאשר אנשי IT, מנכל"ים ומנמרים נדרשים לקצץ בתקציביהם ועדין לקבל את אחת המערכות הטובות בעולם. אני לא הייתי מפספס עסקה כזאת בקלות", אומר נאור.

ZOHO מאפשרת לבצע אוטומציה לכל הפעולות השגרתיות בעסק, בשילוב טכנולוגיות Blueprints ותהליכי Work Flows ו-Approvals. כלים אלו מאפשרים להגדיר תהליכי עבודה כלל ארגוניים אחידים. כמו כן, תהליכים אלו פועלים במחלקות שיווק, מכירות ושרות, ומשלבים מגוון פלטפורמות (צ'טים, מיילים, וואטסאפ, סמס, מסנג'ר ועוד...) שמבצעות הפנייה אוטומטית של הפניות הנכנסות למחלקות הרלוונטיות.

בימים אלו כשהאפשרות לעבוד מרחוק הפכה להיות חובה כמעט בכל עסק, הפתרונות של חברת ZOHO ו HOLISTIC CRM רלוונטיים וקריטיים לעסקים יותר מתמיד.

צילום: נאור שקדי

HOLISTIC CRM

טלפון: 04-3740374

כתובת: הטוחן 2 קיסריה

למייל של HOLISTIC CRM >>>

צילום: נאור שקדי

לפרטים נוספים ופתיחת מערכת ניסיון ללא עלות >>>

לאתר הבית של HolisticCRM >>>

--------------------------------------------

CRM NetSuite – הלקוחות הם המפתח להצלחת העסק שלך

CRM NetSuite, מבית פיתוחה של חברת אוראקל, הינה מערכת CRM מתקדמת המסייעת לעסקים באיסוף, ניטור וניתוח מידע ומעניקה מבט של 360 מעלות באשר לתהליך המכירה ללקוחות – החל מרגע הגעת הפנייה (ליד), דרך הרכישה, באמצעות מגוון אפשרויות סליקה, הפקת החשבונית, ועד שירות ותמיכה שהעסק מעניק ללקוחותיו.

NetSuite נמצאת כיום בשימוש של מעל 50 אלף עסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם. שותפתה של NetSuite בישראל הינה winIT. התמחותה של winIT בהטמעה של מערכות ענן לארגונים באחת עשרה השנים האחרונות, היא שהפכה אותה ל-One stop shop עבור עסקים בתחום הקמעונאות והסיטונאות.

New Features 2020קרדיט: shelegcrm pr

דגש על הקשר עם הלקוח - לראות אותו ב -360

כאמור, NetSuite מרכזת את כל תהליך הרכישה מול לקוחות העסק במקום אחד. "מדובר במידע יקר ערך, שמסייע לעסקים להבין את צרכי הלקוח ואת החסמים שלו, לזהות מגמות צריכה, לנטר בעיות במוצרים או בשירות ולהתאים את עצמם", אומר מור קירשנר, מנכ"ל winIT.

NetSuite מתממשקת לכל ערוצי התקשורת של העסק עם לקוחותיו – שיחות טלפוניות, אתר העסק, אפליקציה, וואטסאפ ועוד, ומתעדת את ההתנהלות מול כל לקוח בתוך הכרטסת האישית שלו. כמו כן, ניתן לצור באמצעות המערכת קמפיינים, דיוורים ייעודיים לקוחות ספציפיים, דפי נחיתה, טפסים ועוד.

מאפשרים לעסקים עבודה כרגיל – גם בעידן הקורונה

מור קירשנרצילום: סמדר כפרי - סטודיו לצילומי פורטרט

"הנפגעים העיקריים של משבר הקורונה הם עסקים בתחום הקמעונאות", אומר מור, "הלקוחות שלנו הם בין היתר עסקים בעלי סניפים או זיכיונות, בארץ ובעולם, חלקם גם בעלי חנויות אונליין. ל- NetSuite חיבורים לפלטפורמות ה-Ecommerce המובילות - Amazon, Shopify ,Magento, WooCommerce ולקוחות העסק יכולים להמשיך וליהנות מרכישה אונליין, וכשמדובר בחברי מועדון, הם אפילו לא נדרשים להעביר כרטיס אשראי, היות והתשלום מתבצע ברקע".

יתרון נוסף של NetSuite טמון בהיותה מבוססת ענן. כך, אין צורך בגיבוי המידע, וניתן לעבוד על המערכת בכל זמן ומכל מקום – מחשבים, ניידים וטאבלטים, ואף דרך האפליקציה של המערכת.

כלי BI המוטמע במערכת

ל- NetSuite כלי BI המוטמע במערכת, ומהווה יתרון משמעותי על פני המתחרים. "עסקים יכולים להפיק דו"חות מפולחים וממוקדי נושא מבלי שיצטרכו לבצע מניפולציות על המערכת", אומר מור. לדבריו, ניתן גם להוסיף שדות ייחודיים, כמו אפיון של מוצר, העדפות לקוח, והמערכת תדע לבצע את הפילוחים גם על פיהם. "זה מאפשר ללקוח לקבל תובנות חדשות וברזולוציות מפורטות מאוד, על לקוח בודד, קבוצת לקוחות ועל מוצרים שלו".

NetSuite הינה מערכת ייחודית בעלת רכיבים מתקדמים ביותר המציעים ערך מוסף לעסקים להם סניפים וזיכיונות מעבר לים, ולכן עלותה יקרה ביחס למערכות CRM אחרות. "עבור עסקים מקומיים שאין להם צורך במערכת כה מתוחכמת, אנחנו מציעים את מערכת SENZEY, מערכת מבוססת ענן המעניקה מענה איכותי המותאם לעסקים קטנים מקומיים", מסכם מור.

לחברת winIT ניסיון של מעל 20 שנה בהטמעת מערכות מידע בכלל ומערכות מידע בענן והיא מציעה פתרונות מחשוב המותאמים לצרכי ויכולות הלקוחות. winIT מסייעת בבניית הפתרון, הגדרת תהליכי העבודה והטמעתם אצל הלקוח, תוך הוכחת ROI.

winIT

טלפון: 077-2024848

כתובת: חניתה 47, חיפה

למידע נוסף על מערכת NetSuite בענן >>>
--------------------------------------------

שלג CRM – הרבה מעבר לניהול לקוחות

שלג תוכנה היא חברה ישראלית ותיקה שהוקמה לפני כשלושים שנה, ומהחלוצות בתחום מערכות CRM. המערכת היא פרי פיתוח ישראלי, כאשר צוות החברה פועל לאורך שנות קיומה לפיתוח מגוון פתרונות CRM בהתאם לצרכי השוק ולקוחותיה. בין לקוחות החברה: המרכז לשלטון מקומי, אקו"ם, האגודה למלחמה בסרטן, תגבור ומגוון מכללות. "היום עסקים מעוניינים במערכת CRM מקיפה, שתעניק מענה שלם לצרכי העסק ותשרת את כל התהליכים בארגון, הרבה מעבר לניהול הלקוחות", אומר שלמה גודסי, מנכל חברת שלג, "המערכת שלנו משלבת בתוכה מגוון תהליכים עסקיים, לצד פונקציות נוספות שמשרתות את העסק כמו ניהול הארגון והעובדים בארגון".

ריכוז כל ערוצי התקשורת עם הלקוח – במקום אחד

כיום התקשורת בין העסק ללקוחותיו מתקיימת במגוון ערוצים במקביל. כך, אם פעם הדרך היחידה של לקוח לפנות אל העסק הייתה באמצעות הטלפון, כיום לקוח יכול לפנות דרך האתר, אימייל וואטסאפ, ולמערכת שלג CRM היכולת להתממשק לכל ערוצי התקשורת ולסנכרן את כל המידע הנצבר מהם למקום אחד נוח וקל לתפעול.

ממשקים למערכת – בכל שלב בתהליך המכירה

"פגשתי ארגונים שעובדים עם מערכת אחת בנושא סקרים וטפסים, מערכת אחרת בכל הנוגע עסקאות ומכירה, ומערכת שלישית שמקושרת לאתר הסחר של העסק. זה יוצר איים של מידע, ובעייתי מאוד לעסק", מדגיש שלמה, "אנחנו מציעים אינטגרציה שלמה בין כל הפלטפורמות למערכת CRM". כך, שלג CRM מאפשרת לעסקים מגוון פונקציות המתממשקות אל המערכת, ביניהן חתימה דיגיטלית ללקוח על עסקאות מכירה, המוזנת ישירות אל תוך המערכת, טפסים דיגיטליים וסקרים שיווקיים שהמענה עליהם מוזן אל תוך המערכת ללא צורך בהתערבות אנושית ועוד.

כמו כן, שלג תוכנה פיתחה חנות דיגיטלית, המתממשקת ישירות אל מערכת ה-CRM, כאשר כל עסקה המבצעת דרך החנות מוזנת אל תוך המערכת, ומופקת קבלה הנשלחת ללקוח באופן אוטומטי.

אוטומציה למגוון תהליכים בעסק

אחד הקשיים עמם מתמודדים ארגונים רבים הוא הצורך בעדכון וביצוע ידני של מגוון משימות, שלרוב הינן סיזיפיות ושואבות זמן ומשאבים יקרים מהעסק. מערכת שלג CRM מציעה פתרון לעסקים, בדמות בנייה של מגוון תהליכי אוטומציה. כך, ניתן להגדיר אוטומציה לשמירת הקשר עם לקוחות העסק (לדוגמא יצירת קשר אוטומטי של המערכת עם לקוח שלא ענה, במועד מאוחר יותר), תזכורות לפגישות – באמצעות הודעת טקסט או בכל דרך אחרת, ואף ניהול מנויים – חיוב אוטומטי של המנוי מדי תקופה, שליחת תזכורת ללקוח לחידוש המנוי לפני מועד פקיעתו ועוד. תהליך נוסף שניתן לבצע בו אוטומציה הינו ניתוב קריאות השירות של לקוחות למחלקה הייעודית בעסק, בהתאם לנושא הפנייה.

שלמה גודסיצילום: שלמה גודסי

מומחים בפיתוח ממשקים מותאמים ללקוח

"אצלנו אין שטנץ קיים שמוטמע בקרב כל העסקים שמקבלים מאתנו שירות", מדגיש שלמה, "אנחנו מבינים את צרכי העסק והתהליכים העסקיים בארגון, מקבלים תמונה שלמה של אופי המוצרים, התנהגות לקוחות העסק, ובונים עבור כל עסק מסך ייעודי, עם תפריטים ופעולות שהותאמו באופן ייחודי עבורו".

דוגלים בגישה פתוחה

שלג תוכנה מאמינים שכל עסק רשאי לעבוד עם הספקים שבהם הוא חפץ, ואימצו גישה ייחודית."אם לקוח שלי יספר לי שיש ספק טכנולוגיה שהוא מעוניין לעבוד איתו, אין מצב שאסכל את זה", אומר שלמה, "להיפך, אנחנו נעניק לאותו ספק גישה למערכת ה- CRM, באמצעות API ונפעל יחד על מנת לייצר סנכרון מלא בין הממשקים הנדרשים לעסק כדי שהמערכות יוכלו לתקשר ביניהן. בסופו של יום, המטרה שלנו היא לעזור לעסקים".

שלג תוכנה

טלפון: 03-6137888

לואטסאפ של שלג תוכנה >>>

לאתר של שלג תוכנה >>>

ללינקדין של שלג תוכנה >>>

ליוטיוב של שלג תוכנה >>>