בונים את השרון כבר 40 שנה

שגיא לנצ'נר, מנכ"ל ינוב בניה ופיתוח , מסביר כי ההיכרות של החברה עם איזור השרון, הקשר הבלתי אמצעי עם הלקוחות והמקצועיות, נותנות לחברה יתרון גדול גם בקידום פרויקטי התחדשות עירונית | נעם גל בשיתוף חברת ינוב בניה ופיתוח

נעם גל בשיתוף חברת ינוב בניה ופיתוח
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרויקט אשכול 7 בהוד השרון
פרויקט אשכול 7 בהוד השרוןצילום: א. סטודיו
נעם גל בשיתוף חברת ינוב בניה ופיתוח
תוכן שיווקי

חברת ינוב בניה ופיתוח בע"מ היא חברה משפחתית שהחלה את דרכה בענף הבניה בשנת 1986 ופעילה בתחום כ-40 שנים, באיזור השרון. בחברה מתגאים בכך שבנייניה פזורים כמעט בכל קרן רחוב באזור, כך שלקוחות הבאים להתקשר עם החברה כבר יודעים שמדובר בחברה מקומית, מוכרת, שזהו המגרש הביתי שלה,. שגיא לנצ'נר, מנכ"ל ינוב בניה ופיתוח, מסביר כי "הלקוחות יכולים לראות במו עיניהם את הבניינים הנבנים כיום ע"י החברה לצד עשרות בניינים קיימים שמהווים את כרטיס הביקור שלנו".

4,000 יח"ד

לאורך שנות פעילותה בנתה החברה כ-4,000 יחידות דיור ברעננה, כפר סבא, הוד השרון, הרצליה ואבן יהודה. המוניטין שצברה הפך אותה למותג באזור ולאחת החברות המובילות בשרון ובשנים האחרונות, החברה נכנסה לפעילות גם בתחום ההתחדשות העירונית.

לנצ'נר מוסיף כי החברה, בעלת רישיון בסיווג ג' 5 הגבוה ביותר, היא היזמית והמבצעת של הפרויקטים שלה, שכן הדבר מאפשר לה שליטה והקפדה יתרה על הבניה וביצוע עפ"י הסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך שמירה על לוחות זמנים.

לדבריו, גם בפרויקטי תמ"א 38, חברת ינוב היא מהחברות המובילות בשרון והיא מקדמת כיום מספר משמעותי של פרויקטים, בין אם מדובר בפרויקטים גדולים המכילים 90 דירות ויותר, בשיטת פינוי בינוי – תמ"א 38/2 והן בבנייני מגורים בודדים.

כך, בימים אלה מסיימת החברה את בנייתו של פרויקט ז'בוטינסקי ברעננה, פרויקט תמ"א 38/2, הריסה ובניה מחדש, בו נהרסו 36 דירות לטובת 90 יח"ד חדשות. במקביל נמצא לקראת סיום פרויקט רוטשילד 11 בכפר סבא וכן ויצמן 55 כפר סבא. החברה מתחילה בקרוב בפינוי בניינים נוספים לקראת התחדשות בהוד השרון, רעננה וכפר סבא.

שגיא לנצ'נרצילום: יח"צ

קשר הדוק עם הדיירים
מה היתרון של ינוב בתחום ההתחדשות על פני חברות אחרות?

"לינוב יש ניסיון רב בהובלת פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית והיכרות מעמיקה עם ועדות העירייה בשרון. לדיירים שהולכים יד ביד עם יזם שבקיא בענייני התכנון באיזורו, יש יתרון גדול. הדיירים מבינים את זה והעובדה שרואים עשרות בניינים קיימים שלנו באיזור, בודאי מרגיעה את הדיירים ועוזרת לנו להכנס לפרויקטים חדשים".

האם אתם ניגשים לפרויקטי התחדשות בצורה שונה מפרויקטים 'רגילים'?
"באופן טבעי פרויקטים של תמ"א שונים במהותם מעסקאות רגילות. ראשית, ההתקשרות היא מול הרבה יותר דיירים. חלק מהדיירים, על אף החתימה על ההסכם, חוששים מאוד מן המהלך, חלקם אנשים מבוגרים הגרים בבניינים במשך שנים רבות והמעבר אינו פשוט עבורם.

מערכת היחסים עם הדיירים הותיקים היא חשובה מעין כמוה, לרובם יש קשר רגשי עמוק עם הדירה בה התגוררו, זכרונות של חיים שלמים. חלקם הגדול מתגוררים שם עד רגע הפינוי.

מתוך הבנת הרגישות, אנו עומדים לרשותם, בסבלנות, כדי לתת מענה מקצועי וקשוב. גם כשישנה נציגות לדיירים, חלק מהדיירים פונים באופן עצמאי בשאלות שונות ואנו עושים הכל על מנת להרגיע את החששות, להנחות ולסייע בכל מה שניתן. הצוות שלנו עומד לרשותם, בסבלנות עד לקבלת המענה הרצוי.

בנוסף, הדיירים מקבלים סיוע במציאת דירה, אריזה והובלה לדיירים המבוגרים, פתרונות תכנוניים בדירות החדשות לקהל המבוגר ועוד".

תוכל לספר על כמה מהפרויקטים החדשים שהחברה מקדמת כיום בתחום ההתחדשות העירונית?
"אני יכול לציין פרויקטים ברחוב אשכול בהוד השרון, רחוב חנקין ושכונת זמר ברעננה, פרויקטים ברחובות גלר ואימבר בכפר סבא ועוד רבים אחרים.

אנו מאמינים כי ההתחדשות העירונית בערים נמצאת כאן להישאר ואנחנו ושמחים להיות חלק מחידוש פני העיר", מסכם לנצ'נר.

בשיתוף חברת ינוב בניה ופיתוח