גל זכיות בפרויקטי התחדשות עירונית ל-Ewave Nadlan

החברה שהחליטה להתמקד בהתחדשות עירונית, היא כבר אחת הפעילות בתל אביב. המנכ"ל אסף כהנר מספר כי הניסיון של הקמת עשרות פרויקטים, מהווה יתרון גדול ומסייע בקבלת פרויקטים חדשים

יעקב אברמוביץ בשיתוף Ewave Nadlan
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמיית פרוייקט שינקין 42 תל אביב
הדמיית פרוייקט שינקין 42 תל אביבצילום: PITOM studio
יעקב אברמוביץ בשיתוף Ewave Nadlan
תוכן שיווקי

חברת Ewave Nadlan מודיעה על רצף של זכיות בפרויקטי התחדשות עירונית. הפרויקטים החדשים: רמברנדט 4 (סמוך לגן העיר, ת"א), זלוציסטי 3 (סמוך לכיכר המדינה, ת"א), שינקין 42 (סמוך לשדרות רוטשילד, ת"א), פנקס 24 (סמוך לכיכר המדינה, ת"א), המשנה 8 (שכונת בבלי, תל אביב) ויגאל אלון 52 (מרכז הרצליה). לפרויקטים אלו מצטרפים פרויקטי פינוי-בינוי משמעותיים, דוגמת פרויקט בבת ים בהיקף של 300 יח"ד ותכנית תב"ע במתחם הבאר בדרום תל אביב – אותם מקדמת החברה.

ל-Ewave Nadlan, המתמחה בפרויקטי התחדשות עירונית, בניהול ובייזום פרויקטי נדל"ן, צבר פרויקטי התחדשות עירונית רחבי היקף – תמ"א 38 ופינוי-בינוי - בהיקף של מאות יח"ד, בשווי כולל של כ-1.5 מיליארד שקלים.

מנתוני חברת המחקר העסקי דן אנד ברדסטריט (D&B) עולה כי Ewave Nadlan תפסה את המקום השלישי בדירוג החברות הפעילות בתחומי תמ"א 38 בעיר תל אביב. גם בדירוג ההתחדשות העירונית של מרכז הנדל"ן עולה כי החברה היא אחת החברות המובילות את התחום בתל אביב.

חברת Ewave Nadlan הינה חברת בת של קבוצת הטכנולוגיה Ewave בבעלותו של רפי גבאי, המשמש כיו"ר החברה, ובשותפות עם אופיר דביר ואסף כהנר. החברה מתמחה בייזום וניהול פרויקטי התחדשות עירונית בתל אביב, ופרויקטי בנייה באזורי ביקוש נוספים, דוגמת: רעננה, גבעתיים, רמת גן, באר שבע, חריש ועוד. החברה מנהלת בתל אביב לבדה כ-27 פרויקטים, בהיקף של למעלה מ-1,500 יח"ד, הממוקמים בכול העיר – מצפון לדרום, כולל יפו.

התמחות בדיירים

אסף כהנר, מנכ"ל Ewave Nadlan, מציין כי "רצף הזכיות האחרון הוא פתיח בלבד לזכיות נוספות שלנו שנראה בעתיד הקרוב בעולמות ההתחדשות העירונית. בשנתיים האחרונות ביצענו מהלך של שינוי פוקוס והתמקצעות בעולמות ההתחדשות העירונית – בדגש על תכנון וביצוע של תכניות תמ"א 38 ופינוי-בינוי. אנו קוצרים היום את ההשקעה אותה ביצענו בשנים האחרונות".

"אנו מביאים שני יתרונות המבדלים אותנו ביחס לשוק", מוסיף כהנר, "האחד, הוא ניסיון עשיר של עשרות פרויקטים שכבר ביצענו בעשור האחרון, בפורמטים שונים, במרחב העירוני של תל אביב וסביבותיה, בצבר דירות כולל של למעלה מ-1,500 דירות. הניסיון שלנו נוגע בייזום, בתכנון, בניהול ובביצוע של פרויקטים בערי המרכז – תל אביב וסביבותיה - כאשר אנו רותמים את הניסיון שלנו לכול פרויקט חדש בו אנו זוכים, ומפרקים את הסבך הרגולטורי".

"השני", מסכם כהנר, "הוא הניסיון וההתמחות שלנו בניהול קבוצות רוכשים ובעלי נכסים. במימד הבינאישי הזה יש לנו ניסיון בניהול של כמה אלפי רוכשים ובעלי נכסים, שהתנהלנו עימם תוך כדי המימוש והבנייה של פרויקטי נדל"ן מורכבים. בהקשר הזה חשוב להבין, שניהול מוצלח של המימד הבינאישי ומתן שירות מקצה לקצה לאורך כול חיי הפרויקט, הוא אחד המרכיבים הנדרשים להצלחתו של פרויקט נדל"ן".

אסף כהנר מנכ"לצילום: יח"צ

הנה רשימת הפרויקטים הבולטים בהם זכתה החברה בחודשים האחרונים:

רמברנדט 4, תל אביב

פרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה בו זכתה Ewave Nadlan בסיומו של מכרז יזמים. הבניין, ברחוב חד סטרי, שקט, בסמוך לכיכר רבין וגן העיר. הפרויקט המצוי בשלבי תכנון מתקדמים צפוי לכלול סה"כ 20 דירות ולצאת לשיווק במהלך שנת 2023.

אדריכל: מעוז פרייס ושי שרף – פרייס אדריכלים.

עו"ד דיירים: קרן בלחרסקי וסתיו אייזנברג – משרד עו"ד קרן כהן בלחרסקי ושות'.

עו"ד יזם: אורן ארדמן וחן גרינס – משרד עו"ד שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות'.

זלוציסטי 3, תל אביב

פרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה בו זכתה Ewave Nadlan בסיומו של מכרז יזמים. הבניין, המצוי בליבה של תל אביב, מרחק קצר מכיכר המדינה, במיקום אידיאלי בין הרחובות ארלוזרוב וז'בוטינסקי. הבניין מצוי בעיצומו של תהליך תכנון עתיד לכלול 7 קומות ו-21 דירות בנות 3,4,5 חדרים ומרפסות שמש.

אדריכל: פרייס אדריכלים

עו"ד דיירים: מיטל עוז ממשרד עו"ד רייזמן, גור, דויטש.

עו"ד יזם: אורן ארדמן וחן גרינס ממשרד עו"ד שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות'.

זלוציסטי 3 תל אביב

שינקין 42, תל אביב

פרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה במסגרת עסקת קומבינציה עם בעלי הנכס. הבניין, מצוי בליבו של אחד הרחובות המוכרים של תל אביב, שהפך עם השנים למילה נרדפת המייצגת את האופי של העיר ותושביה. בבניין, המצוי בתהליך של תכנון, צפויות להיבנות סה"כ 28 דירות.

אדריכל: יניב פרדו אדריכלים
עו"ד דיירים: רועי בר יוסף ממשרד עו"ד בר יוסף, נאווי, תורג'מן ושות'
עו"ד יזם: אלעד כהן ממשרד עו"ד עמר, רייטר, ז'אן, שוכטוביץ ושות'

פנקס 24, תל אביב

פרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה בסיומו של מכרז יזמים שניהלה נציגות הדיירים. הבניין ממוקם במיקום אסטרטגי סמוך לכיכר המדינה, בין רחוב אבן גבירול ממערב, דרך נמיר ממזרח, ובין נחל הירקון מצפון לשדרות שאול המלך מדרום. הבניין מצוי בתהליכי תכנון, והוא עתיד להיות בן 8 קומות ו-29 דירות, כולל דירת פנטהאוז.

אדריכל: זית לב אדריכלים

עו"ד דיירים: אריה אליעז

עו"ד יזם: אלעד כהן ממשרד עו"ד עמר, רייטר, ז'אן, שוכטוביץ ושות'

המשנה 8, תל אביב

פרויקט התחדשות עירונית תמ"א 38 במסלול הריסה ובניה בו זכתה החברה בסיומו של מכרז יזמים. הבניין, המצוי בתהליכי תכנון, ממוקם במיקום אסטרטגי בחלקה המזרחי של שכונת בבלי האיכותית.

אדריכל: מעוז פרייס – פרייס אדריכלים

עו"ד דיירים: אורי ינקו ועדי חגואל ממשרד עו"ד קרן כהן בלחרסקי ושות'

עו"ד יזם: אורן ארדמן ממשרד עו"ד שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות'

יגאל אלון 52, הרצליה

פרויקט התחדשות עירונית במסגרת עסקת קומבינציה בזה זכתה Ewave Nadlan. הפרויקט ממוקם בצפון-מערב שכונת "מרכז העיר", שמתוחמת דרומית להרצליה הירוקה, ומערבית לשכונת נווה עמל. הבניין הוותיק יעבור תהליך של שינוי תב"ע, שבסופו ייהנו בעלי הדירות מדירות חדשות במגדל מודרני.

אדריכל: ירון אליאב – אליאב אדריכלים

עו"ד דיירים: רועי בר יוסף ממשרד עו"ד בר-יוסף, נאווי, תורג'מן ושות'

עו"ד יזם: אלעד כהן ממשרד עו"ד עמר, רייטר, ז'אן, שוכטוביץ ושות'