מעוז דניאל בתנופת התחדשות עירונית משמעותית בגוש דן

חברת מעוז דניאל בנתה, בונה יוזמת ומקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית מזה כ-20 שנה בגוש דן. בימים אלה החברה בונה ברמת גן 3 פרויקטים ברחובות הפודים, דונש ושילה, ובבת ים, ברחוב כצנלסון, היא החלה בהקמת פרויקט הדגל "THE 5" - מפרויקטי הפינוי בינוי הגדולים בגוש דן הכולל 560 יחידות דיור ב-5 מגדלים למגורים הנבנים במקביל

נעם גל בשיתוף מעוז דניאל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרוייקט "THE 5" של מעוז דניאל בת ים
פרוייקט "THE 5" של מעוז דניאל בת יםצילום: viewpoint
נעם גל בשיתוף מעוז דניאל
תוכן שיווקי

חברת מעוז דניאל בנתה, בונה ומקדמת פרויקטים של התחדשות עירונית מזה כ-20 שנה, בערים רמת גן, גבעתיים, תל אביב , חולון, ראשון לציון, נס ציונה באר יעקב , בת ים, ועוד.. כשבעיר רמת גן מעוז דניאל בנתה את פרויקט הפינוי בינוי הראשון בעיר.

העיר בת ים לדוגמה היא אחת מהערים המתחדשות ביותר בישראל בשנים האחרונות, ובמבט קדימה לעשור הבא היא צפויה להמשיך ולהתחדש ולהוסיף עשרות אלפי דירות חדשות, אשר ישנו את פניה כיאה לעיר עם חוף ים וטיילת מדהימה הממוקמת במיקום אסטרטגי מאוד בצמידות לתל אביב יפו. "בת ים עוברת תנופת התחדשות משמעותית בשנים האחרונות", אומרת רחל מלכה מנכ"ל משותף בחברת מעוז דניאל, "מקודמים בה פרויקטים התחדשות עירונית רבים עם אלפי דירות חדשות, השכונות הוותיקות מתחדשות ונבנות שכונות חדשות, תשתיות חדשות, מוסדות ציבור ,תרבות, פנאי, חינוך וקהילה. לפי תכניות מינהל התכנון, העיר תמשיך להוות את אחד ממוקדי ההתחדשות הגדולים בישראל גם בשנים הקרובות".

בין פרויקטי ההתחדשות העירונית הבולטים שנבנים כיום בגוש דן, הוא פרויקט "THE 5" שבונה חברת מעוז דניאל ברחוב כצנלסון בשכונת רמת יוסף בעיר. הפרויקט כולל 560 יחידות דיור ב-5 מגדלי מגורים בני כ-27 קומות, 112 דירות בכל מגדל. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות 3, 4, 4.5, 5 חדרים ופנטהאוזים עם נוף פתוח. הפרויקט ממוקם במרחק הליכה קצרה מהים, בצמידות לפארק גדול בשטח של כ-6 דונם ובסמוך לקניון בת ים ולמרכזי תרבות ופנאי. הפרויקט קרוב לתחנת רכבת ישראל, לנתיבי איילון, ולתחנת הרכבת הקלה (הקו האדום) שצפויה להתחיל לפעול בשנה הבאה.

רחל מלכהצילום: סם יצחקוב

400 דירות ב-14 שעות
במסגרת כנס מכירות מיוחד שקיימה החברה בשיתוף עם מועדון "חבר", נמכרו בפרויקט כ-400 דירות חדשות בתוך 14 שעות בלבד – דבר המעיד על אמון הרוכשים בחברה ועל אטרקטיביות הפרויקט."הפרויקט מתאפיין בנגישות תחבורתית גבוהה, קירבה לריאה ירוקה ענקית, והמיוחד בו הוא שבניגוד לפרויקטים פינוי בינוי אחרים, מדובר בפרויקט שתוכנן למגורים בלבד ללא שטחי משרדים ומסחר", אומרת מלכה. "בנוסף, בניגוד לפרויקטים פינוי בינוי אחרים, כל הדיירים במתחם שלנו כבר פונו ונמצאו להם פתרונות מגורים והבניינים נבנים במקביל וכך יתאפשר לכולם להתאכלס ביחד ולא בשלבים".

מלכה מוסיפה כי גם ערים אחרות בארץ נכנסות לעידן ההתחדשות העירונית בצעדים הולכים וגדלים, מתאשרות תכניות אב מה שמביא יותר בהירות לתכנון, התחום הזה נותן המון ערך מוסף לדיירים שאצלם יחליפו בינוי ישן בבינוי חדש ומודרני. הדיירים הקיימים יזכו לדירות מרווחות יותר בבניינים חדשים עם מעליות, מרפסת, חניה ,מחסן וממ"ד שיגן מפני רעידות אדמה ויקנה ביטחון בעתות מלחמה, מה גם שערך הנדל"ן שלהם עולה ואיכות חייהם והסביבה בהתאמה.

חברת "מעוז דניאל" הינה חברת בנייה משפחתית הפועלת בייזום ובנייה של פרויקטים מגורים. החברה הוקמה על ידי פיני ורחל מלכה לפני למעלה משלושה עשורים שבמהלכן בנתה אלפי יחידות דיור ונמנית על החברות המובילות בישראל. החברה מתמחה בייזום, תכנון והקמה של פרויקטים מוקפדים ואיכותיים למגורים. הדור השני של המשפחה השתלב לפני כעשור ומוביל בעשייה תוך שמירה על הערכים, החזון, הרוח והאסטרטגיה עליהם מבוססת פעילותה.

החברה הינה אחת מחברות הנדל"ן המנוסות והמקצועיות בישראל, חלוצה וותיקה גם בתחום ההתחדשות העירונית, אשר הקימה ומקימה מגוון רחב של פרויקטים החל מבנייני ומגדלי מגורים, שכונות מגורים של אלפי יחידות דיור ועד למגדלי יוקרה ופאר. עם השנים הפך שם החברה לסמל ולמותג מוכר בענף, המזוהה עם איכות, מצוינות, חדשנות, איתנות וחוסן פיננסי. "מעוז דניאל" מחזיקה בסיווג הקבלני המקצועי הגבוה ביותר בענף הבניה בישראל – ג'5, המאפשר לה לבצע פרויקטים ללא הגבלת גודל או היקף. היא זוכה להערכה מקצועית רבה ונכללה בדירוג BDI למצוינות ומובילות עסקית בתחום הנדל"ן ובתחום ההתחדשות העירונית ודורגה בין החברות המובילות בישראל מטעם דן אנד ברדסטריט.

החברה זוכה לאמון מבעלי דירות בערים בהן היא פועלת, והיא מקדמת בימים אלה עשרות פרויקטים נוספים.
לינק לכתבה - https://www.themarker.com/labels/urbanrenewal/2022-06-07/ty-article-labels/00000181-3e30-dadf-a79b-7fb568af0000

לינק לאתר הלקוח: https://adv-spin.co.il/thefive/index.html

בשיתוף מעוז דניאל