מהפכת הניהול המתקדם מגיעה לנדל"ן - Twodo ו-monday.com מייעלות את תהליכי העבודה

חברת התוכנה הישראלית טודו, המיישמת פתרונות על בסיס מערכות ההפעלה לעבודה שפיתחה מאנדיי, מאפשרת ניהול יעיל, פשוט ואינטגרטיבי בענף הנדל''ן על רבדיו השונים. המודל: פתרונות ושירות בהתאמה אישית הנותנים מענה ייעודי לצרכי הלקוח הספציפיים על בסיס כלי הניהול המתקדמים של מאנדיי

גיא פישקין, בשיתוף Twodo
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דלית שורץ ונעמה ארז. צילום: ענבל שני
דלית שורץ ונעמה ארז. צילום: ענבל שני
גיא פישקין, בשיתוף Twodo
תוכן שיווקי

ענף הנדל''ן נהנה בעשור האחרון מתור זהב יוצא דופן. עם שיאי ביקוש, חברות יזמיות וקבלנים פעילים במיוחד ובעיקר תהודה גדולה סביב שוק שנדמה כי עתידו עוד לפניו.

במציאות שכזו, ובניסיון לסייע לכלל הגורמים המעורים בענף לבצע את מלאכתם על הצד הטוב ביותר, פועלות חברות שונות המשלבות בין טכנולוגיה מתקדמת להתאמת פתרונות נקודתיים, שתפקידם לייעל את תהליכי העבודה ללא דופי.

על בסיס שאיפה זו הוקמה חברת Twodo, שותפה של מאנדיי, שפיתחה מערכת ההפעלה לעבודה (Work OS) באמצעותה ארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם. הפלטפורמה של מאנדיי מאפשרת דרך יעילה ואינטואיטיבית לניהול צוותים, פרויקטים, תהליכים עסקיים ואופרציות מורכבות והיא משמשת כיום למעלה מ-150 אלף ארגונים ברחבי העולם, כולל שחקנים רבים בתחום הנדל"ן.

Twodo מיישמת פתרונות המבוססים על הפלטפורמה של מאנדיי והיא מאפשרת ניהול תהליכים ומשימות באופן נגיש ואינטגרטיבי תוך התאמתם לצרכים הייעודיים של מגוון החברות הפועלות בענף - מחברות ייזום ותכנון, דרך חברות בנייה, ניהול פרוייקטים ובקרה, שמאי מקרקעין ונותני שירותים נוספים בענף.

ניהול מתקדם ואינטגרטיבי
אופי הפעילות של Twodo הוא לא פחות ממהפכה באופן ניהול תהליכי עבודה ופרויקטים בענף הנדל''ן. ''הרעיון הוא להשתמש במתודולוגיה שמאפשרת לאפיין ולהמחיש את הפתרון הטוב ביותר עבור צרכי החברה הספציפיים. במסגרת הזו אנחנו בונים פיילוט זריז המהווה שלב מהותי במסגרת הפתרון הכולל'', מסבירה דלית שורץ, מנכ''לית Twodo ומומחית בהובלת תהליכי חדשנות ופרויקטים אסטרטגיים מבוססי ML בעולמות ה-CRM וה-ERP. ''הניהול המתקדם שאנו יודעים להציע הוא שובר שוויון אמיתי, בשל היכולת שלנו לשלב בין כלים ניהוליים מתקדמים המעניקים למשתמשים יכולת בקרה, מעקב יעיל, ארגון המידע במקום אחד, שקיפות וגמישות לצד פשטות תפעולית שהיא הכרחית בעולמות הנדל''ן. חלק מהפתרון מיושם בשטח באמצעות ממשק המובייל, המאפשר גישה לנתונים בשטח ויכולת ביצוע פעולות באתר עצמו ומכל מקום אחר. כך למשל הפתרון המבוסס על היכולות של מאנדיי יכול לתת התראות על התקדמות התהליך או על חריגה מלוחות זמנים, עמידה בתקינה ובדרישות רגולציה, אינטגרציה עם מערכות נוספות, כמו ERP, וממשק ניהולי תפעולי המאפשר בקרה ותגובה מיידית ההכרחית בפרויקטים מסוג זה''. שורץ מוסיפה: "לדוגמה, כאשר אנו מחליפים מערכי MS project או גליונות Excel קיימים, המנוהלים באופן ריכוזי ע"י מנהל הפרויקט, בפתרון שלנו ניתן לעבור מיד לתהליך עבודה אינטגרטיבי של כלל המשתתפים בפרויקט. כך למשל, עדכון פשוט של גורם בשטח, יכול להניע מיידית את מנגנוני הבקרה התפעוליים והתזרימיים וכך אנו מייעלים את כל התקשורת הנוגעת לפרויקט ומקדמים אותו".

מערכת מאנדיי וממשק המובייל. צילום מסך: מאנדיי

עוד אומרת שורץ כי: ''Twodo עובדת עם קבלני בנייה, חברות נדל''ן וחברות יזמיות, שמאי מקרקעין, ולמעשה כל מי שרואה את עצמו כבעל ערך בעולמות הללו. אנחנו מצידנו מלווים את כל אותם הגורמים כאינטגרטור, שותף מורשה של מאנדיי, המתמקד ומתמחה בענף הנדל''ן על בוריו. אנו עושים זאת בהצלחה יתרה לאור הביקושים והגידולים הניכרים בהיקף הפעילות, כמו גם הצורך שעולה בהתאם למערכות יעילות יותר שתאפשרנה שיפור מהותי של התכנון והביצוע גם יחד - מאיש השטח ועד לרמת המנכ''ל - כך שיהיו מעורים בכל הנעשה בחברה ובכל רגע נתון''.

היכן טמון הערך המוסף של Twodo לעומת פתרונות אחרים המוצעים כיום?
''הסוד שלנו מקורו בגמישות ובשינויים שאנו מקנים להרגלי מחייה ועבודה היברידית בתוך חברות וארגונים. עבור חברות נדל''ן ובנייה למשל, אנו מסייעים, בעזרת פלטפורמות מאנדיי, לבצע שורה של פעילויות ומשימות תוך הקפדה יתרה על כל פרט ופרט, החל מתכנון וניהול תהליכי הבנייה, גיוס כוח אדם, ניהול הלקוחות CRM, סיוע לחברות יזמיות מרמת ניהול הליד ועד למאמצי הסברה וגיוס דיירים בפרויקטי התחדשות עירונית. דוגמאות אלו ועוד מתבצעות על בסיס התאמת פתרון מדויק ושירות בהתאמה אישית עבור כל סוגי הלקוחות בענף הנדל''ן. בזכות הניסיון, הידע ותבניות העבודה הייחודיות של מאנדיי, יש ביכולתנו לייעל תהליכים לכל ארגון וחברה בצורה חסרת תקדים, וכזו שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם, בדגש על שיפור הביצועים העסקיים''.

כיצד נראה תהליך עבודה שגרתי עם מאגר הלקוחות שלכם?
''כל לקוח עבורנו הוא שותף דרך אסטרטגי. השירות מתחיל בשלב האפיון, הכולל הבנה מעמיקה של הצרכים, ועד יצירת תהליכי עבודה ייעודיים. חשוב שכבר בשלב הראשון נוכל להפחית את הסיכון הקיים בדרך כלל ביישום פתרונות חדשים, בין היתר, באמצעות הבנת אופי הפתרון הנדרש ע"י הלקוח והתאמה אישית עבורו. מדהים לראות עד כמה קל לקבל דגשים מהלקוח לגבי מה חשוב לו בתוך התהליך. לרוב, אנו מחליפים מערכות ליבה ישנות, במערכות מידע מתקדמות, בשילוב ממשקי ERP ,CRM ומאגרי המידע הקיימים בתוך הארגון, כך שיוכלו להתממשק ביניהן בתהליך רוחבי. מהר מאוד הפרויקטים, שמתחילים לעיתים במחלקה אחת, מתרחבים לתוך החטיבות השונות בחברה, ומאפשרים לכל אחד מהעובדים לנהל פרויקטים ומשימות מגוונות בצורה פשוטה וידידותית במיוחד, מתהליכי גיוס עובדים, תפעול מערך השיווק והמכירות, ניהול מכרזים, הצעות מחיר, ועוד''.

מערכת מאנדיי וממשק המובייל. צילום מסך: מאנדיי

עם הצלחה לא מתווכחים
אבי חמו, מנכ"ל מ.ש אלומיניום: ''כחברה המבצעת בשוטף פרויקטים בהיקפים אדירים, עולה צורך אקוטי בתכנון קפדני של כל המעורבים בפרויקט, בשילוב עם שיתוף מידע חי בין השטח והמטה, תוך ניטור מדויק ויכולת תגובה יוצאת דופן. לשמחתנו, באמצעות מאנדיי, אנשי השטח שלנו יכולים לדווח על ביצוע מכלול המשימות בפשטות, במהירות וביעילות".

ארז כהן, מנכ''ל ז.כ מחקר וסקרים, העוסקת במתן שירותי שמאות, תכנון וניהול נכסים: ''המעבר מתוכנה מסורתית, לפלטפורמה של מאנדיי דרש מאיתנו הירתמות לתהליך ולהטמעה של המערכת. אך לאחר תקופת חפיפה קצרה בין התוכנה היוצאת לפתרון מבוסס מאנדיי, התחלנו ב-1 בינואר 2022 לפעול עימו באופן בלעדי, והתוצאה בהחלט עלתה מעל לכל הציפיות. כיום אנחנו יכולים להתגאות שיש לנו מערכת הפעלה ומידע זמינה ונגישה, המסייעת לקדם תהליכי עבודה אותם העובדים מפנימים ומיישמים בשוטף, תוך שימוש במנגנוני אוטומוציה מתקדמים. הצלחנו לשפר את המעקב אחר תהליכי העבודה, בדגש על מערך התשלומים והגבייה''.

ב-25 באפריל תקיים twodo סמינר מקוון בזום, הזדמנות עבור חברות וארגונים לקבל מידע מעמיק על הטמעת פתרונות תכנה היברידיים מתקדמים כחלק אינטגרלי מתהליכי העבודה.

לרישום לסדנא: www.twodotech.com/webinar
להורדת סביבת דמו: www.twodotech.com/demo

בשיתוף twodo