קורס אנגלית עסקית: לעשות קפיצה משמעותית בקריירה

שותקים כמו דג בישיבות עבודה בינלאומיות? מרגישים שאתם לא שוחים בעולם המושגים הבינלאומי בתחום העיסוק שלכם? רוצים להתקדם ולקפוץ למים העמוקים? – זה הזמן לקחת קורס אנגלית עסקית שיטיס את הקריירה שלכם קדימה

ניבה שור, בשיתוף שפה 1
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קורס אנגלית עסקית: לעשות קפיצה משמעותית בקריירה
קורס אנגלית עסקית: לעשות קפיצה משמעותית בקריירהצילום: Shutterstock
ניבה שור, בשיתוף שפה 1
תוכן שיווקי

בעולם העבודה של היום, אין כמעט משרה שמכבדת את עצמה שאינה מצריכה שימוש תכוף בשפה האנגלית. בארגונים רבים, שליטה גבוהה באנגלית הפכה לדרישת חובה בתנאי הקבלה לעבודה, כמו גם הבנה של הדקויות התרבותיות הבינלאומיות בתחום העיסוק של הארגון. שכירים ועצמאים שרוצים לעשות קפיצת מדרגה משמעותית בקריירה בוחרים לקחת קורס אנגלית עסקית, שיאפשר להם להתנהל בצורה מקצועית יותר, להישמע הרבה יותר טוב ולעבור בהצלחה ראיון עבודה באנגלית.

כל פרק מתחיל עם סיטואציה מהחיים האמיתיים וממשיך עם תרגול ביטויים שימושייםצילום: שפה 1

נתוני מחקר שערכה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בשנים 2014-2015, מראים כי השכר הממוצע לשעה עולה ככל שעולה רמת השליטה בדיבור בשפה האנגלית, עד כמעט פי שניים לעומת אלו שאינם יודעים לדבר אנגלית כלל. יכולת ההשתכרות של דוברי אנגלית, השולטים בקריאה, בכתיבה או בדיבור, בכל רמות ההשכלה, נמצאה גבוהה עד 20% יותר בממוצע, לעומת אלה שאינם שולטים בשפה.

לימודי אנגלית עסקית הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מההכשרה המקצועית בקריירה ורבים מחפשים ללמוד קורס אנגלית להייטק, למקצועות הבריאות, למסחר ולתעשייה. הקצב המהיר והדרישות הגבוהות של עולם העבודה החדש, הולידו את הצורך בקורס אנגלית עסקית אונליין, שיאפשר ללמוד בקלות מכל מקום. רמה גבוהה, מקצועיות ושיטת לימוד חדשנית בסביבה אולטימטיבית – היא המומחיות של שפה1 – הפלטפורמה המובילה בישראל ללימוד אונליין של שפה ותרבות.

לימוד אנגלית עסקית – זו המומחיות שלנו

100,000 לומדים כבר מדברים שפה חדשה בעזרת שפה1. הפלטפורמה החדשנית מציעה שיטת לימוד פרקטית, מדורגת ומותאמת אישית הכוללת תרגול מעשי. את התחום של לימוד אנגלית עסקית בשפה1 מובילה לולה שיינר - יועצת עסקית, בעלת תעודת מורה מוסמכת בכירה באנגלית ובוגרת תואר במנהל עסקים, מומחית בתחום של לימודי אנגלית עסקית לארגונים, תאגידים ואנשים פרטיים.

לולה שיינרצילום: שפה 1

מניסיונה, מספרת לולה כי בעלי עסקים ושכירים רבים בתחום ההייטק והתעשיה, מצליחים להסתדר עם השפה, לפחות ברמה בינונית, אבל לא בטוחים שאמרו את הדבר הנכון. שימוש בביטויים מדויקים יותר יכול לשדרג את השליטה שלהם בשפה האנגלית, להעלות את הביטחון העצמי שלהם וגם לגרום להם להיראות ולהישמע הרבה יותר טוב בקרב עמיתיהם.

בעשר השנים האחרונות פיצחו בשפה1 את השיטה כיצד ללמד שפה חדשה בצורה נכונה. את שיטות הלימוד הישנות המתמקדות במילים עצמן ובמשפטים הנוצרים מהן – החליפו בשפה1 בפלטפורמה מעמיקה ורחבה שבה נלמדת השפה מתוך הקשר וחיבור לצורך האמיתי של הלומדים. במסגרת קורס אנגלית עסקית של שפה1, המותאם לבעלי רמה בינונית באנגלית שרוצים לקדם את עצמם בעזרת ידיעת השפה האנגלית ולשפר את מיומנויות השיחה שלהם, נלמדת השפה באמצעות נושאים מעשיים מעולמם של הלומדים: איך לעשות נטוורקינג בכנס, מה אומרים בסמול טוק של תחילת שיחה, על מה לשים דגש בשיחת מכירה, איך מציגים את חזון החברה ואפילו חלק לעצמאיים שרוצים לבנות פיץ' מכירות באנגלית לעסק שלהם.

לומדים אנגלית עסקית אונליין

הפלטפורמה החדשנית של שפה1 היא שונה מאוד מכל קורס אנגלית להייטק שהכרתם או לימודי אנגלית עסקית רגילים. ראשית, למידה של אנגלית עסקית אונליין מאפשרת לכל אחד, גם לאנשים עסוקים במיוחד – לימוד אנגלית עסקית בצורה נוחה וקלה, בכל זמן ומכל מקום. התכנים בקורס המתוקשב מתעדכנים כל הזמן, כך שתמיד אפשר ללמוד משהו חדש ולהשתדרג. מי שמתקשה, יכול לשאול שאלות ולקבל מענה מהיר מהצוות המקצועי של שפה1 או בקבוצת הפייסבוק הפעילה של הקורס.

מיומנויות וכלים באנגלית המותאמת לשוק העבודה הבינלאומיצילום: שפה 1

הקורס ללימוד אנגלית עסקית אונליין של שפה1, הזמין גם לדוברי עברית וגם לדוברי ערבית, בנוי ממקטעים בני 5-10 דקות כל אחד המרכיבים יחד 7 יחידות, לאורך 20 שעות לימוד מצטברות. היחידות המסודרות והמובנות מובילות את הלומדים מהקל אל הכבד, עם תרגילים שונים ומגוונים שיוצרים עניין בכל פעם מחדש. ואיך אפשר להשתעמם, כשאת הפרקים מלווה סיפור עוקב על שתי נשים שמגיעות לכנס מקצועי ופוגשות בעלי תפקידים שונים מעולם העבודה – ממש חלק מהחיים האמיתיים!

כל פרק מתחיל תמיד עם וידאו קצר וממשיך עם תרגילים קצרים שעוסקים בביטויים שימושיים המלווים בשמע ומקשרים בין השמע לבין הטקסט. הלומדים שומעים את הביטויים הנלמדים שוב ושוב ומתרגלים אותם בהקשרים שונים על פני מגוון של משימות. החזרה על קבצי השמע והשמיעה של המשפטים שוב ושוב מחזקת את ידיעת השפה והטמעתה - בדיוק כפי שעושים תינוקות וילדים. בסיום של כל יחידה יש תרגיל הקלטה שמאפשר ללומדים להקליט ולשמוע את עצמם, וגם לשתף בקבוצת הפייסבוק ולקבל פידבק. למי שמחפש את השלב הבא, מציעה שפה1 שיעורי תרגול בזום עם מורה מקצועית בקבוצות קטנות.

קורס אנגלית עסקית – לא מה שחשבתם

אחד מסודות ההצלחה של שפה1 הוא המרכיב התרבותי המהווה חלק בלתי נפרד מלימודי השפה – ללמד שפה דרך תרבות. באמצעות מצבים שנלקחו ישירות מעולם העבודה, מאפשר קורס אנגלית עסקית ללומדים להכיר את ההתנהלות, השיח והמלל הנהוגים בעולם זה. מידי חודשיים נהנים הלומדים משיעור העשרה חינמי בזום, המעמיק בידיעת התרבות הארגונית בהקשר של השפה האנגלית.

בשפה1 מאמינים כי קורס אנגלית עסקית הוא הכרח עבור כל אדם שרוצה להצליח בעולם העבודה, ולכן הם מעניקים מנוי שנתי ב-169 ₪ בלבד לשנה, ללא התחייבות גדולה. עדיין מתלבטים? – נסו את היחידה הראשונה של הקורס ללא עלות. וזכרו - לימוד אנגלית עסקית בשפה1 הוא האפשרות שלכם לעבור בהצלחה ראיון עבודה באנגלית, לעשות קפיצה משמעותית בקריירה ולהצליח בעולם העבודה החדש.

היכנסו ותגלו איך להקפיץ את הקריירה שלכם קדימה!

בואו לנסות שיעור אנגלית עסקית ראשון בחינם >>

בשיתוף שפה 1