מביטים על העיר מלמעלה

קבוצת רוזיו משווקת את הפנטהאוזים המפוארים בשלישיית פרויקטי הבוטיק שלה, ומציעה את השילוב המנצח — פסטורליה, יוקרה וחוויה אורבנית תל אביבית

רונית מורגנשטרן, בשיתוף רוזיו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מרפסת פנטהאוז, פרויקט בן שפרוט
מרפסת פנטהאוז, פרויקט בן שפרוט
רונית מורגנשטרן, בשיתוף רוזיו
תוכן שיווקי

לאחר שמכרה את רוב הדירות (כ-70%) בשלושה פרויקטי בוטיק הנבנים היום בתל אביב, קבוצת רוזיו יוצאת בשיווק הדירות המיוחדות — פנטהאוזים ודירת גן באותם פרויקטים.

מדובר בשלושה פרויקטים של פינוי בינוי בצפון הישן, כולם באזור כיכר המדינה המתחדש, שאיכלוסם צפוי בתוך 24‏-30 חודש: שני פרויקטים נבנים בקרבת מתחם סומייל (בסמוך לרחוב אבן גבירול) — פרויקט בן סרוק ופרויקט בן שפרוט, וקומפלקס נוסף של שלושה בניינים נבנה ברחוב ויצמן 93‏-95‏-97 (בין פנקס ליהודה מכבי). יתרונם של הפרויקטים החדשים בצפון העיר הוא בגישה הקלה והנוחה לצירי התנועה המרכזיים: דרך נמיר, נתיבי אילון והרחובות החוצים את העיר — אבן גבירול, ז'בוטינסקי, פנקס, ויצמן וארלוזורוב. בנוסף, הפרויקט נהנה מקרבה לתחנת רכבת ישראל סבידור מרכז ולשלושת קווי הרכבת הקלה העתידיים: הקו הסגול, האדום והירוק.

ליאור נבון, סמנכ"ל השיווק והמכירות של קבוצת רוזיוצילום: ניב קנטור

קבוצת רוזיו הינה חברת ייזום ובנייה העוסקת בבניית בנייני מגורים ומתמחה בתחום ההתחדשות העירונית באזור תל אביב והמרכז. הקבוצה הוקמה בשנת 2005 על ידי האחים יובל ויניב רוזיו ומאחוריה יותר מ-20 שנות ניסיון. בתחום ההתחדשות העירונית קבוצת רוזיו מתמקדת בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי ובינוי, כמי שדוגלת בהריסת הישן ובבניית חדש, איכותי ומודרני. הקבוצה מתמחה באיתור הזדמנויות נדל"ניות בעלי פוטנציאל השבחה באזורי ביקוש.

אינטימיות בפריים לוקיישן

הרחובות בן סרוק ובן שפרוט הם מהמבוקשים בצפון הישן של תל אביב בזכות היותם רחובות שקטים ואינטימיים מצד אחד, וממוקמים בפריים לוקיישן של תל אביב מצד שני — סמוך לרחובות אבן גבירול, ארלוזורוב וז'בוטינסקי ובסמוך לגימנסיה הרצליה. מדובר באחד האזורים המרכזיים והמבוקשים בתל אביב, עם מבחר עצום של מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי אופנה ומגוון מוסדות ציבור ושירותים עירוניים.

בן סרוק — מגורי יוקרה במרכז העיר

במסגרת פרויקט בן סרוק 22‏-24 נהרסו 22 דירות ישנות בשני בניינים מחוברים שנבנו בשנות החמישים. במקומן החברה בונה בניין בוטיק בן 8 קומות שכולל 48 דירות בתמהיל מגוון, 22 מהן מיועדות לדיירי המבנים שנהרסו. הפרויקט עתיד להתאכלס ב-2024.

לאחרונה נמכר אחד הפנטהאוזים בפרויקט, הממוקם בקומה ה-8 של הבניין החדש ומשתרע על שטח של 150 מ"ר עם שתי מרפסות בשטח כולל של 70 מ"ר. לדברי ליאור נבון, סמנכ"ל השיווק של קבוצת רוזיו: "הפנטהאוז נרכש על ידי משפחה משפרת דיור תל אביבית שרוצה ליהנות מכל העולמות — חיים בלב העניינים של תל אביב: קרבה למקומות בילוי, בתי קפה ומסעדות אבל גם מהפסטורליות והאינטימיות שמעניק רחוב בן סרוק השקט. אנו חווים ביקושים גבוהים מצד משפחות ומשקיעים שמבינים את הפוטנציאל וההזדמנות שיש במתחם".

סלון פנטהאוזצילום: בן סרוק

רחוב בן סרוק הינו חלק ממתחם סומייל — מהמתחמים החמים כיום בתל אביב ואחת מחטיבות הקרקע המרכזיות והחשובות בצפון-מרכז העיר, הממוקם בין הצירים הראשיים: 45 דונמים המשתרעים בין אבן גבירול, ז'בוטינסקי וארלוזורוב. מתחם סומייל הינו חלק מרובע 4 שנהנה מפיתוח עירוני מאסיבי מבחינת תשתיות, תחבורה ופנאי. לפני כשנה נחנך בהשקעה של כ-120 מיליון שקל מתחם ספורט עירוני ראשון בין הרחובות ארלוזורוב-רמז הכולל בין היתר בריכה חצי אולימפית, ספא, אולם כושר וחוגים מגוונים.

בפרויקט מוצע בימים אלה פנטהאוז בקומה 7 ששטחו 150 מ"ר ועוד 70 מ"ר מרפסות; בקומה 6 מוצע מיני–פנטהאוז בשטח 120 מ"ר ועוד 43 מ"ר מרפסת. בנוסף, מיני–פנטהאוז בקומה 6 ששטחו 225 מ"ר פלוס 70 מ"ר מרפסות שפונות מערבה. בנוסף, כל הפנטהאוזים שמציעה החברה הם במפלס אחד: "אין בזבוז שטח על מדרגות ואין צורך לטפס בין קומות בתוך הבית, ראינו שיש העדפה למפלס אחד", מציין נבון.

בן שפרוט — בנקודה הגבוהה בעיר

ברחוב בן שפרוט, מול גימנסיה הרצליה, ולאחר הריסת בניין משנות החמישים ובו 11 דירות, בונה רוזיו בניין בוטיק בן 8 קומות הכולל 24 יח"ד בלבד, בתמהיל מגוון של דירות 4‏-5 חדרים בשטחים של 90‏-120 מ"ר ודירת ופנטהאוז ייחודית החולשת על קומה שלמה בשטח של 230 מ"ר ו-85 מ"ר מרפסות.

הפנטהאוז הענק והיוקרתי שבקומה 8 בנוי במפלס אחד, וייהנה גם משתי מעליות המגיעות לתוך הדירה עצמה ושלוש חניות. "הפרויקט יושב על נקודה טופוגרפית גבוהה ונהנה מנוף פתוח שיהיה גם נוף קבוע. הפנטהאוז עצמו משקיף ל-4 כיוונים", אומר נבון, סמנכ"ל השיווק של רוזיו.

ויצמן פנקס — פנטהאוז ענק בכיכר המדינה

פרויקט ויצמן פנקס הוא אחד הפרויקטים היוקרתיים והמזמינים של תל אביב, הממוקם בצפון הישן הקלאסי בסמוך לכיכר המדינה ופארק הירקון. הפרויקט כולל הריסה ופינוי של 41 דירות בשלושה בניינים ישנים ובמקומם הקמה של קומפלקס מגורים, הכולל שלושה בנייני מגורים עם 73 דירות יוקרתיות - דירות 3‏-5 חדרים וכמובן פנטהאוזים. בפרויקט קבוצת רוזיו משתפת פעולה עם חברת צמח המרמן, והבנייה כבר החלה.

פרויקט ויצמן פנקסצילום: הדמיה סטודיו

בפרויקט זה מוצעות ארבע דירות פנטהאוז ומיני–פנטהאוז, ודירת גן — כאמור, כולן במפלס אחד. דירות הפנטהאוז מתחילות בגודל של החל מ-90 מ"ר ו-25 מ"ר מרפסת ויכולות להגיע עד ל-200 מ"ר ו70 מ"ר מרפסת. דירת הגן בקומת הקרקע היא בשטח של 80 מ"ר ו-130 מ"ר גינה.

ייחודו של פרויקט זה טמון באפשרויות שהוא מציע לאלו שמחפשים חוויית מגורים באמת שונה. "בפרויקט ויצמן יש אפשרות לחבר שתי דירות פנטהאוז ולהגיע לדירה ענקית של 350‏-400 מ"ר", מספר נבון.

"דירות הפנטהאוז והמיני–פנטהאוז שאנו מציעים בפרויקטים בבן סרוק, בן שפרוט וויצמן מציעות לרוכשים חוויית מגורים אקסקלוסיבית בקומה שמינית, המשתווה ביוקרה שלה למגדלי המגורים בני 40 הקומות. אבל לעומת המגדלים המנוכרים והמסוגרים — סביבת מגורים וחיים המבוססת בבניין בוטיק מאפשרת לדיירים ליהנות מאינטימיות לצד החוויה האורבנית שתל אביב מספקת", מסכם נבון.

בשיתוף רוזיו