להיות מאושרים עד הגג: קארן מן מציבה סטנדרט חדש בעולם דירות היוקרה

הפנטהאוזים בישראל עולים שלב, כשהטרנד החדש הוא בניית מבני בוטיק נמוכים, עם מרפסות אדירות ממדים. וזה בדיוק מה שקורה בפרויקט "בית הנשיא" בשכונת חלום ראשון, ולא רק שם

תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קארן מן
"ההיכרות שלי עם הרוכשים היא היכרות אישית, ותמיד מה שעומד לנגד עיניי זו טובתו של הלקוח וצרכיו האישיים" קארן מןצילום: אבשלום לוי
תוכן מקודם
תוכן שיווקי

"בכל פעם שאני פוגשת בלקוחות חדשים, הדבר החשוב לי ביותר הוא שירגישו שיש להם אבא ואמא, והם לא לבד בתהליך קניית הדירה, שיכול להיות מאוד מייגע," אומרת קארן מן, בעלת חברה לשיווק פרויקטים למגורים ומשווקת הפרויקט. בין השאר, מן יודעת להתאים את הבית לדיירים כך שיענה על דרישותיהם, ומלווה אותם עד רגע הרכישה. "ההיכרות שלי עם הדיירים היא היכרות אישית, ותמיד מה שעומד לנגד עיניי זו טובתו של הלקוח וצרכיו האישיים. בגלל שאני חיה את השוק, מלווה המון פרויקטים למגורים וגם המון לקוחות שמחפשים דירה למגורים או השקעה, אני כבר יודעת לזהות את סוג הלקוחות שמולי, ולהתאים להם את הדירה המושלמת."

הטרנד החם בעולם הנדל"ן: פנטהאוזים למגורים

על פי מן, אחד הטרנדים החזקים והבולטים בעולם הנדל"ן הישראלי, הוא המעבר מצמודי הקרקע אל דירות הפנטהאוז בפרויקטים החדשים. "אני רואה בשנים האחרונות זוגות רבים שהחליטו לעזוב את צמוד הקרקע שלהם או את דירת הגן בבניין, ולעלות למעלה לקומות הגבוהות. זה קורה, בין השאר, בגלל שבגיל מסוים קשה לתחזק צמוד קרקע. העלויות גדולות וכוללות בין היתר עלויות גינון וארנונה גבוהות, ואם מדובר בבתים עם יותר מקומה אחת, אז כבר מתחיל להיות קשה ומתיש לעלות כמה פעמים ביום. לכן משפחות עם מתבגרים, או שילדיהם עזבו את הבית, יעדיפו בשלב מסוים לעבור לדירת פנטהאוז עם מרפסת מכובדת וליהנות מהנוף, מהיוקרה ומהסטנדרטים שהורגלו אליהם, בלי החסרונות שיש בבית פרטי."

הפנטהאוזים נותנים תחושה של לחיות בעולם אחר, ומשדרגים את חיי היומיוםצילום: תמונת הדמיה

החלל הציבורי יוצא החוצה

על פי מן, טרנד נוסף בעולם הפנטהאוזים הוא מרפסות ענק. בפרויקט "בית הנשיא" שמן משווקת, בשכונת חלום ראשון בראשון לציון, אפשר למצוא מרפסות שמתחילות בכ-153-158 מ"ר למרפסת לבדה, ועד לפנטהאוז שנפרס על פני קומה שלמה וכולל כ-267 מ"ר מרפסות בקומה. "הפנטהאוזים נותנים תחושה של לחיות בעולם אחר, ומשדרגים את חיי היומיום. המרפסת שנבנית בהם היא אדירת ממדים, ומאפשרת לחלל הציבורי לצאת החוצה. למעשה, כשהמרפסת עד כדי כך גדולה, חיי הבית מתחילים בחוץ. אפשר להכניס אליה פינת ישיבה, פינת ברביקיו, לבנות בה מטבחון קטן או לייצר פינה ייעודית למשחקים לילדים ולנכדים. היא מאפשרת מרחב מחיה מאוד גדול ומושלמת לאירוח של משפחות וחברים. הייחוד והקסם של הבית מתחיל באותה המרפסת ובגלל שאנחנו מדינה שטופת שמש, השטח הזה מנוצל באופן מלא ולא הולך לאיבוד. אנחנו רואים משפחות שנהנות מהמרפסות וחיות בהן, ולכן גם המרפסות בפנטהאוזים בפרויקט עלו שלב."

"בגלל שאני חיה את השוק אני כבר יודעת לזהות את סוג הלקוחות שמולי, ולהתאים להם את הדירה המושלמת"צילום: תמונת הדמיה

למידע נוסף אודות פרויקט "בית הנשיא" ותיאום פגישה אישית עם קארן מן > היכנסו

אווירה כפרית ויוקרתית בתוך העיר

מן מסמנת את שכונת "חלום ראשון" כאחת מהשכונות האטרקטיביות ביותר בעיר. השכונה, שיש לה נגישות תחבורתית מעולה למרכזי המסחר והעסקים של ראשון לציון, נהנית בשנים האחרונות מביקושים גבוהים במיוחד. "ראשון לציון עשתה בעשור האחרון את אחת מהקפיצות הגדולות ביותר במדד מחירי הדיור. היא נהנית מקניוני ענק ומתחמים כמו הסינמה סיטי ויס פלאנט, ביחד עם מרכזים מסחריים שוקקים, אזורי מסחר ומשרדים רבים, נגישות תחבורתית מעולה, חיבור לכל מטרופולין דן, רכבת שעוברת במרכזה ועוד. אני צופה שתכניות עתידיות כמו 'מתחם האלף', שזה מתחם העסקים החדש של העיר שכבר החל להיבנות, יביאו לגידול נוסף באוכלוסייה, להגעה של משפחות צעירות ומבוססות ולפיתוח גורף של כל חיי העיר, על גווניה."

ושכונת "חלום ראשון"?

"'חלום ראשון' נחשבת לפנינת נדל"ן. הקסם שלה נוגע, בין השאר, לשקט שבה, לאווירה הקהילתית והחמה, לבניה הנמוכה ולקרבה לכל מרכזי התעשייה והמסחר, וזה בא לידי ביטוי גם במחירי הדירות המאמירים בה. צריך להבין שאת השכונה הזו, שנבנתה רק לפני כחמש עשרה שנים, זיהו קהל המשפחות הצעירות והמבוססות, והן הביאו לפיתוח של מערכת חינוך מעולה ולביקוש גבוה לדירות.

אחד הטרנדים החזקים והבולטים בעולם הנדל"ן הישראלי, הוא המעבר מצמודי הקרקע אל דירות הפנטהאוז בפרויקטים החדשיםצילום: תמונת הדמיה

השכונה עצמה קטנה מאוד ונמצאת במרחק הליכה לקניון עזריאלי החדש ומתחם הרכבת, כך שאפשר לוותר בה על הרכב הפרטי וללכת ברגל. בנוסף, היא שקטה, באווירה כפרית, הבניה בה נמוכה והיא מספקת המון פרטיות. בפרויקט 'בית הנשיא' ביקשנו להמשיך את השכונה הקיימת, ולא לאיים עליה, או לשנות את כל אופייה, וכך גם בנויות התכניות. הקפדנו על בניה נמוכה, שזה דבר שכמעט ולא רואים בבנייה החדשה, בטח לא בראשון לציון ובגוש דן."

מה שמיוחד בפרויקט 'בית הנשיא' הוא, שהוא מאפשר את תכנון הפנטהאוז בהתאמה האישית והמושלמת ביותר למשפחה שתכנס אליוצילום: תמונת הדמיה

ובאמת, פרויקט "בית הנשיא" בשכונת חלום ראשון מורכב משני בניינים בני ארבע וחמש קומות בלבד. "בכל האזורים המתפתחים והחדשים יש בניינים מאוד גבוהים, רבי קומות של שמונה, עשר חמש-עשרה קומות ואפילו יותר. כאן מדובר בשני בניינים פינתיים, נעימים ושקטים, כשלכל דירה יש שלושה כיווני אוויר מלאים, ובפנטהאוזים יש ארבעה כיווני אוויר, לכל אחד."

פנטהאוז בהתאמה אישית

"מעבר למרפסות הגדולות, למפרט הטכני והיוקרתי, לעיצוב ולמחשבה על כל פרט, מה שמיוחד בפרויקט 'בית הנשיא' הוא, שהוא מאפשר את תכנון הפנטהאוז בהתאמה האישית והמושלמת ביותר למשפחה שתכנס אליו. יש לנו אדריכלית ייעודית שמתכננת עם דיירי הפרויקט את בית החלומות, והיזם, שהוא גם הקבלן, מוכן לעשות שינויים מבניים מהותיים בפנטהאוז, ללא עלות נוספת."

היזם, אלציון עולה בע"מ מקבוצת בנייני עטר, שהיא קבוצה עם ניסיון של כחמישים שנים בבניה ומאחוריהם עשרות פרויקטים ברחבי הארץ, ידוע ביחס האישי שהוא מספק לקהל לקוחותיו. "ליזם יש גמישות מאוד גדולה והראייה היא שאם הלקוח ירצה בכך – אנחנו נבנה את הפנטהאוז מתוך גישה שכמו בונה את הבית כבית חדש, לפי הצרכים והרצונות שלו וללא עלות נוספת. שירות נוסף שאנחנו נותנים הוא שירות של מעצבת פנים, שתלווה את הדיירים גם בכניסה לבית, ותעזור להם 'להלביש אותו'. הגישה שלנו היא לעשות הכל כדי שהלקוח יהיה מרוצה."

למידע נוסף אודות פרויקט "בית הנשיא" ותיאום פגישה אישית עם קארן מן > היכנסו

על גג העולם: פנטהאוז ודירות יוקרה > חזרה למדור