"הלקוחות מעדיפים חוויית קנייה פרסונלית"

סרג׳ לזימי, דירקטור שותפויות אסטרטגיות, Bringg: "פיתחנו את היכולות שלנו על בסיס פלטפורמת סיילספורס וזה מאפשר ללקוחות שלנו לתת פתרונות שילוח אידאליים לצרכנים"

יובל גמליאל, בשיתוף Salesforce
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יובל גמליאל, בשיתוף Salesforce
תוכן שיווקי

"רוב הצרכנים יחליפו מותג במותג המתחרה אם הם יקבלו חוויית קנייה פרסונלית יותר. כדי להגיע לפרסונליות הזאת אנחנו צריכים להגיע לכל הדאטה הקשורה ללקוחות ובאמצעות connected data ובינה מלאכותית לוודא כי כל שלבי הקנייה — החל מאיתור המוצר, דרך הרכישה וכלה במשלוח הם אופטימאליים", כך אמר היום שחר נתנאל, Commerce Lead Solution Engineer בחברת Salesforce, בוועידה לקמעונאות ומסחר אלקטרוני של TheMarker Labels.

שחר נתנאלצילום: ליאת מנדל

סיילספורס היא חברה בינלאומית מצליחה בתחום -CRM
(Client Relations Management), תחום העוסק בפתרונות תוכנה שמטרתם מעקב וניהול קשרי של ארגונים עם לקוחות. "ההצלחה שלנו אינה נובעת רק מהמוצרים הטכנולוגיים המתקדמים שלנו אלא גם מאקו סיסטם אדיר עם שותפים, כמו החברות Syte ו–Bringg, שמביאים את אותה חוויה ללקוחות בכל הערוצים", הוסיף שחר.

מיכל הרמן Customer Success Team Lead, Syte: "כמה פעמים בחיים קרה לכם שחיפשתם מוצר ולא ידעתם כיצד למצוא אותו? כמה פעמים ראיתם מפורסמים כמו למשל אושיית האופנה קייט מידלטון ורציתם לקנות את פריט האופנה שהיא לובשת? עם אפליקציית Syte אפשר לעשות זאת בקלות. האפליקציה מאפשרת למצוא את הפריטים באמצעות ויז'ואל — מעלים לאתר האונליין של הלקוחות שלנו, המערכת סורקת את הפריטים וממליצה על המוצרים הדומים ביותר מתוך הקטלוג שלהם באתר את התמונה של הפריטים, המערכת סורקת את הפריטים ומקשרת לאתרי הסחר. זה לא קורה רק באופנה אלא גם בעולמות אחרים כמו במוצרים לבית Syte מתווכת בין הרכישה לתשוקה של הלקוחות באמצעות תמונה בלבד. הכל נעשה בקלות וללא מילים. מאחורי כל ההצלחה הזו עומדים טכנולוגיה נהדרת, מותגים טובים וכמובן השותפות הטכנולוגית עם סיילספורס".

סרג׳ לזימי, דירקטור שותפויות אסטרטגיות, Bringg: "בעבר אופציות שילוח בסיסיות, מחיר טוב או זמן מהיר לקבלת המוצר היו מספקים אותנו כצרכני אונליין. ואולם הנורמה היום היא לתת מגון אופציות שילוח — בזמנים מדויקים ביום או בנקודות מכירה שונות. כאן נכנס הפיתרון של Bringg שמאפשר לכל יצרן או קמעונאי להתחבר לחברות השילוח השונות ולעשות אופטימיזציה של חוויית המשתמש בתחום השילוח. בנוסף המערכת שלנו מתחברת למערכת ההפצה הפנימית בחברות השונות ומבצעת אופטימיזמציה בתווך שבין זמינות המוצר, הכנתו לשילוח והפצתו ללקוחות. פיתחנו את היכולות שלנו על בסיס פלטפורמת סיילפורס וזה מאפשר ללקוחות שלנו לתת פתרונות שילוח אידאליים לצרכנים".

מנחה: שחר נתנאל, Commerce Lead Solution Engineer, Salesforce;
בהשתתפות מיכל הרמן Customer Success Team Lead, Syte; סרג׳ לזימי דירקטור שותפויות אסטרטגיות, Bringg

בשיתוף Salesforce