פארק הורוביץ: פארק ההיי-טק והעסקים החדש של רחובות

פארק הורוביץ ברחובות הפך בשנים האחרונות לשם החם בסצנת ההיי-טק בשפלה, עם יותר ויותר חברות טכנולוגיה שמגיעות אליו. לאחרונה יצא לשיווק מתחם העסקים והמשרדים ברחובות, שבא לתת מענה גם לעסקים הקטנים

תוכן מקודם בשיתוף קבוצת בריטניה ישראל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונת הדמיה
במתחם החדש יוצג סטנדרט חדש של משרדים (תמונת הדמיה להמחשה בלבד)צילום: © Chris Kelleher | Dreamstime.com
תוכן מקודם בשיתוף קבוצת בריטניה ישראל
תוכן שיווקי

כבר שנים שרחובות נמצאת בתנופת בנייה אדירה. תכניות שמקודמות במרץ בעירייה מבטיחות תוספת של כ-37 אלף יחידות דיור בעיר וכ-2 מיליון מ"ר נוספים של שטחי מסחר ותעסוקה, מה שיביא להכפלת גודלה תוך שנים ספורות, כשהיעד הוא להביא לכך שבשנת 2020 הדיירים הראשונים של הפרויקטים החדשים - כבר יקבלו את המפתח. אחד המתחמים המרכזיים שמתוכננים להתפתח מאסיבית ולגדול במיוחד - הוא מתחם הורוביץ שנמצא במערב העיר, בסמוך למרכז האקדמי פרס, ולצירי התחבורה המרכזיים.

משקיעים? זה הזמן שלכם! לפרטים נוספים ולקבלת פרטים על מחיר חד פעמי >> הכנסו

פארק הורוביץ: פארק ההיי-טק והעסקים החדש של רחובות

מתחם הורוביץ משתרע על שטח של כ-1,750 מ"ר, ובו צפויות, במסגרת תכניות הפיתוח של העיר, להיבנות כ-7,000 יחידות דיור חדשות. זאת בנוסף לפארק ההיי-טק והמסחר על שם הורוביץ, שהוקם בצמוד אליו, על שטח של כ-573 דונם, וכבר היום מאכלס חברות היי-טק שבחרו בו על פני פארק המדע הסמוך. הפארק נמצא בתהליך גידול דרמטי שימשך גם בשנים הקרובות. בין השאר מתוכננות להיבנות בו תחנת רכבת שצפויה לעבור בסמוך לפארק עצמו, כמו גם מרכז מסחרי גדול, שיכלול סופרמרקטים, בתי קפה ושירותים נוספים לרווחת התושבים, בנוסף לאלו שכבר פועלים בו.

נגישות תחבורתית מקסימלית

צילום: תמונת הדמיה

כבר בשלב התכנון הראשוני, לעיריית רחובות היה ברור שכדי לקדם את הפארק ולהפוך אותו למצליח ושוקק, היא תהיה חייבת לדאוג לסוגיית הנגישות. לכן, מעבר לקרבה הטבעית שלו לכביש 6 ולכביש 531, היא עשתה פעולות במטרה להנגיש אותו לאוכלוסיית העיר והסביבה. וכך, נבנה בסמיכות אליו מחלף כפר גבירול וכביש 411, שהוא הכביש המחבר בין רחובות לכביש יבנה-בית עובד (42) והפך, באופן טבעי, לכביש הכניסה החדש לרחובות, עבור הבאים אליה ממערב. אלה, בנוסף לתחנת הרכבת שצפויה לקום בו ולתחבורה הציבורית שמגיעה אליו, הופכים את הפארק כבר היום למרכזי ונגיש עבור תושבי האזור כולו.

מחירים אטרקטיביים במיקום מנצח

קבוצת בריטניה-ישראל נדל"ן בחרה להקים פרויקט אדיר ממדים בפארק הורוביץ, של בניין מפואר שעתיד לאכלס בעיקר משרדים, חברות היי טק ועסקים קטנים ובינוניים. הרצון לקדם את הפרויקט ולזרז את תהליך הבניה, הוביל לכך שהקבוצה כבר רכשה את הקרקע עליה היא צפויה לבנות. על פי הקבוצה, יש בפארק הורוביץ פוטנציאל אדיר, שעוד לא הגיע למימוש, אבל צפוי להגיע לשיא תוך שנים ספורות. הבנייה החדשה, הסטנדרט הגבוה, התשתיות המעולות ופורטפוליו הלקוחות שכבר מאכלסות את הפארק מהוות תחרות אדירה מול פארק המדע הסמוך, שנסמך על תשתיות ומבנים מיושנים, בחלקם גם בני שלושים וארבעים שנה. לכן בראייתה, מדובר בהשקעה אטרקטיבית במיוחד.

מענה אטרקטיבי לעסקים הזעירים

דבר נוסף שהקבוצה זיהתה הוא פלח שוק מוגדר מאוד - של עסקים זעירים וקטנים. הבניין שצפוי להיבנות בפארק הורוביץ, יספק מענה שכרגע לא קיים כמעט באזור – בדיוק עבור עסקים אלו. הקבוצה זיהתה את הפופולריות של חברות כמו wework, שנותנות מענה לאותם בעלי עסק יחידים, או עסקים זעירים עם מספר עובדים נמוך. אבל בניגוד ל-wework שמציעה חלל עבודה משותף, הקבוצה מציעה לרכוש משרדים קטנים, בגדלים של כ-50-100 מ"ר, בבניין משרדים חדש ומפואר שנבנה בסטנדרט הבניה הגבוה ביותר, אבל עם המותג של העסק – בפרונט, ועל הדלת.

על פי הקבוצה, הצורך שעולה מאותם עסקים אמיתי ועז. הם זיהו צורך אדיר במשרדים קטנים, אבל בעוד שבחללי העבודה המשותפים קשה לבעלי העסקים להביא לקוחות לפגישות, כאן, בפארק הורוביץ ובלב אזור ההיי-טק והמסחר החדש והבולט היום בעיר – תהיה לאותם בעלי עסקים הזדמנות למשרד פרטי ועצמאי, ולא למשרד בתוך משרד – כמו שנהוג ב-wework.

בנוסף, הפרויקט החדש יתאים את עצמו לסטנדרט בפארק כולו, ובמסגרת הפרויקט יינתנו הטבות ופתרונות מעולים לעובדים, גם מעבר למקובל בשוק. הקבוצה מתכננת להקים בו ג'ימבורי לילדים של בעלי ועובדי המשרדים, גינת כלבים, חדר כושר בסטנדרט הגבוה ביותר, ועוד. המטרה של הקבוצה היא להעניק לעובדים באותו בניין משרדים את הפסיליטיס וההטבות שמקבלות חברות ההיי-טק ממנהלות הפארקים המתקדמים ביותר.

בפארק הורוביץ קיים פוטנציאל אדיר, שעוד לא הגיע למימוש, אבל צפוי להגיע לשיא תוך שנים ספורות (תמונת הדמיה להמחשה בלבד)צילום: Shutterstock

משרד בסטנדרט הגבוה ביותר, ובמחיר מנצח

פארק הורוביץ נבנה ומתגבש בימים אלו, ולכן המחירים על אותם משרדים – עדיין נמוך, וצפוי להאמיר בעשרות אחוזים תוך שנים בודדות. היום, הקבוצה מוכרת משרד בשטח של כ-50 מ"ר בעלות של כ-149 אלף הון עצמי, ולאחרונה יצאה במבצע לזמן מוגבל המאפשר, ברכישת משרד אחד, משרד נוסף בחצי מחיר וחניה בחינם ברכישת משרד במגדל*, כשהפניה המובהקת היא לבעלי העסקים והחברות הקטנות, שמעוניינות במשרד חדש וטרנדי, במחיר הגיוני, או למשקיעים שמזהים את הפוטנציאל האדיר שבאזור.

משקיעים? זה הזמן שלכם! לפרטים נוספים ולקבלת פרטים על מחיר חד פעמי >> הכנסו

נדל"ן מניב >> חזרה למדור

*בכפוף לזכויות נוספות ככל ותהיינה כפוף לתקנון.