לגור במגדל בלי לוותר על הטבע

אוריון 2, פרויקט המגורים החדש והיוקרתי של חברת שפיר מגורים באור יהודה, כולל מרפסות וגינות תלויות ומציע שילוב בין סביבה ירוקה לאורבניות

טלי ציפורי, בשיתוף חברת שפיר מגורים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
001426
אוריון 2, פרויקט המגורים החדש והיוקרתי של חברת שפיר מגורים באור יהודה
טלי ציפורי, בשיתוף חברת שפיר מגורים
תוכן שיווקי

במבט מהאוויר בהדמיות של פרויקט המגורים "אוריון 2" של חברת שפיר מגורים באור יהודה, הצבע הירוק דומיננטי ולא במקרה. חברת שפיר מגורים מקבוצת שפיר בונה כעת את פרויקט אוריון 2, אחרי הצלחתו של פרויקט אוריון המוצלח שנבנה לפני כעשור בשכונת נווה רבין. השכונה המבוקשת היא אחת משתי השכונות החדשות והמתקדמות בעיר באור יהודה; אחת מגולות הכותרת של הפרויקט היא דירות עם גינות תלויות ונוף פתוח המשקיף על פארק ירוק במרכז השכונה.

פרויקט אוריון 2 (ORION2) משלב בין סביבה ביתית וירוקה לבין סביבה עירונית. הפרויקט יאפשר למי שיתגורר בו ליהנות מהיתרונות של מגורים במגדל יוקרתי לצד חוויית מגורים של בית פרטי צמוד קרקע. זאת, בזכות הגינות התלויות: גינות אשר מוטמעות בתוך מרפסות הדירות.

הפרויקט כולל שלושה בניינים שיכללו כל אחד 16 קומות ובסך הכל ייבנו בפרויקט 228 יחידות דיור. אוריון 2 מציע מבחר אפשרויות לדיור יוקרתי בדירות 3, 4, 4.5, 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. כל דירה בנויה בסטנדרט גבוה ויוקרתי, הבא לידי ביטוי בעיצוב החללים הפרטיים והציבוריים שמהם ייהנו הדיירים. לכל בניין כניסה פרטית ללובי ראשי ומפואר המשקיף לגינה ירוקה, שלוש מעליות, חנייה מקורה, מועדון דיירים וכאמור - מרפסות גדולות ורחבות עם גינות תלויות בשטח כולל של עד 31 מ"ר. איכלוס שני המגדלים הראשונים מתוכנן כבר לשנת 2025.

"הדירות בפרויקט אוריון 2 פונות לפארק רחב ומתוכננות באופן אופטימלי", מספרת טלי כהן, סמנכ"לית השיווק של שפיר מגורים. "כמו כן, כל הדירות כוללות מרפסות גדולות החל מגודל של 12 מ"ר ועד 31 מ"ר, כשבצמידות למרפסת הרגילה יש מרפסת נוספת שניתן לשתול בה צמחים ולהפוך אותה למה שנהוג לקרוא 'גינה תלויה'. למעשה, הדיירים מקבלים מעבר לדירה המרווחת גם מרפסת עם נוף וגם גינה, על אף שאין מדובר בדירות קרקע. אנחנו מציעים מרפסות גדולות מהמקובל, עם גינות, וזאת במגוון דירות בפרויקט ולא רק בדירות היוקרה דוגמת 5 חדרים ופנטהאוז".

זאת, מסבירה כהן, כדי לתת מענה לביקוש הגדל בשוק הדיור הישראלי לדירות עם מרפסות גדולות ככל האפשר, שישפרו את איכות החיים למי ששוהה שעות רבות בדירתו במהלך היום בפרט, ולמשפחות גדולות בכלל.

הפרויקט יאפשר למתגוררים בו ליהנות מסביבת מגורים צעירה ומתקדמת, משירותים קהילתיים ומתשתיות מפותחות

מלבד המפרט הגבוה והגינות התלויות, היתרון הנוסף בפרויקט טמון בעובדה שהוא נבנה בסמוך לצירי תנועה מרכזיים וחשובים: כביש 412, מחלף שפירים, נתיבי איילון, כביש מספר 1 וכביש גהה, מה שיקל על הנוהגים בצירים אלה ומעוניינים בגישה נוחה לשכונה. בעתיד הלא רחוק יעבור בסמוך אליו גם קו הרכבת הקלה הצפוי לקשר את האזור למרכז תל אביב. זאת ועוד: הפרויקט יאפשר למתגוררים בו ליהנות מסביבת מגורים צעירה ומתקדמת, משירותים קהילתיים ומתשתיות מפותחות – אורי יהודה נמצאת בלבה של בקעת אונו, אזור מבוקש מאוד, שנמצא בתנופת בנייה ופיתוח ומושך אליו אוכלוסייה עמידה ואיכותית.

פנינת החן של בקעת אונו

כהן: "בשנים האחרונות אור יהודה נמצאת בתנופת בנייה מאוד גדולה. הקו הסגול של הרכבת הקלה שיעבור בה בעתיד, לצד אזור התעשייה והמסחר שהולך וגדל, רק ממשיכים להעלות את קרנה של העיר, זאת לצד הקרבה לצירי תחבורה ראשיים דוגמת כביש 1 וכביש 4 וכמובן הקרבה למרכז הארץ. העיר מבוקשת בעיקר בקרב זוגות צעירים ומשפרי דיור מכל אזור בקעת אונו ומרכז הארץ, ועדיין ניתן לרכוש בה דירות במחירים הנעים סביב 28 אלף שקל למ"ר לעומת יותר מ-30 אלף שקל בכל אזור בקעת אונו. הביקושים לדירות מאוד גדולים, ובהתחשב במגמות שוק הדיור לעתיד המחירים שאנו בשפיר מציעים הם מאוד אטרקטיביים, במיוחד ביחס לחלופות הקיימות באזור".

חוויית מגורים משודרגת

חברת שפיר מגורים שייכת לקבוצת שפיר הנדסה, שהיא קבוצת הבנייה והתשתיות הגדולה והמובילה בארץ. המוניטין הגבוה של שפיר מגורים נגזר, בין השאר, מהמוניטין שצברה קבוצת שפיר, שהיא מקבוצות התעשייה, ההנדסה והתשתיות המובילות והגדולות בישראל. החברה, שהוקמה בשנת 1968, כוללת, תחת קורת גג אחת, ארבעה מגזרי פעילות: תעשייה (ייצור, מכירה ושינוע של חומרי גלם שונים לענף הבנייה והתשתיות דוגמת אספלט, מלט וברזל לבניין); תשתיות (הקמת פרויקטי תשתיות דוגמת גשרים, מחלפים וסלילת כבישים); זכיינות (הקמה והפעלה של פרויקטים רחבי היקף הממומנים על ידי המגזר הפרטי, חלף מימון ממשלתי בדרך של זכיינות); ונדל"ן. כל אחד ממגזרי הפעילות פועל כמרכז רווח בפני עצמו אך יוצר עבור הקבוצה יתרון, שכן כל מגזר תומך באחר ומשלים אותו.

שפיר מגורים מאגדת תחתיה את תחום הבנייה למגורים, מרכזים מסחריים ופרויקטים של התחדשות עירונית של הקבוצה. בזכות היותה חלק מקבוצת שפיר היא מאגדת תחת קורת גג אחת גם את היזם וגם את הקבלן; כך מבוצעים כל הפרויקטים של שפיר מגורים באיכות הגבוהה ביותר ועם תשומת לב לפרטים הקטנים והגדולים, משלב התכנון והבנייה ועד למסירת המפתח.

"מכיוון שחברת שפיר היא גם היזם וגם הקבלן בפרויקט, אנו יודעים להעניק מעטפת של 360 מעלות לפרויקט ושיטה זו כבר הוכיחה את עצמה בעבר, כי היא מביאה לצמצום משמעותי בלוחות הזמנים, ולראיה הפרויקטים המצליחים שכבר נבנו על ידי החברה בעבר", מסבירה כהן.

כקבוצה ששוויה בשוק ההון הוא גבוה מ-11 מיליארד שקל, נהנית קבוצת שפיר מגב פיננסי איתן. לחברה מקורות פיננסיים נזילים ושיתוף פעולה יציב עם שוק ההון ועם המערכת הבנקאית בישראל. החברה מקפידה לבחור פרויקטים שבהם תוכל להעניק לכל אחד ואחת מרוכשי הדירות את התמורה הטובה ביותר לכסף, ובהתאם לכך משקיעה מאמצים בלימוד יסודי של צרכי הלקוח והעדפותיו, כדי לתת מענה הולם לרצונותיו.
מחיר דירת 3 חדרים עם גינה תלויה - החל מ- 2,380,000 שקל.

למעבר לאתר שפיר מגורים >>

בשיתוף חברת שפיר מגורים