ביג שוט: שוק ההון - כל המיתוסים שהגיע הזמן לנפץ

סחר בשוק ההון הוא לא הימור וסוחר אמיתי אינו מהמר. אבל בעזרת בניית הרגלי מסחר נכונים בהחלט ניתן להפוך את שוק ההון למקור הכנסה נוסף או עיקרי. אז איך עושים את זה בצורה הכי נכונה?

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לגיא ברנד, מייסד קהילת הסוחרים BIG-SHOT נמאס לשמוע על מיתוס 1000 דולר בדקהקרדיט: נקודת מפנה
תוכן שיווקי

מעוניינים להרוויח 1000 דולר ב-12 דקות? או אולי להתעשר בין לילה? הגעתם למקום הלא נכון. למעשה, אין מקום כזה. ההבטחות מעולם המסחר במטבע חוץ ואופציות בינאריות הפכו לנפוצות מאוד בשנים האחרונות, אבל הן מיתוס. מדובר בהימור נטו. הימור שיגרום לכם להפסיד כסף. מלבד ההבטחה שלא תמומש, הפרסומים מסוג זה עשו נזק נוסף – אנשים מבלבלים ביניהן לבין מסחר בשוק ההון.

>> איך מייצרים כסף משוק ההון?

כיצד פועל סוחר מקצועי בשוק ההון

תבינו, מסחר בשוק ההון הוא לא הימור וסוחר אמיתי אינו מהמר. אבל בעזרת בניית הרגלי מסחר נכונים בהחלט ניתן להפוך את שוק ההון למקור הכנסה נוסף או עיקרי. מה זה סוחר אמיתי? סוחר שלמד לעומק את שוק ההון ופועל ע"פ שיטה מוכחת שהותאמה לו באופן אישי. סוחר אמיתי מנהל סיכונים, בוחר נכסים נכונים , ממושמע ופועל לפי אסטרטגיה ולא ע"פ רגש. המקום שהכי טוב לעשות זאת הוא בסביבה מבוקרת ללא סיכון. בהתחלה, סוחרים על כסף וירטואלי בתכנת מסחר בדמו – עובדים לפי יעדים מוגדרים מראש ולפי תכנית עבודה שמגדירה יעדי רווח והפסד יומיים.

הדרך לרווחים של 100$ בכל יום

אז אחרי שהבנו שאי אפשר להתעשר בין לילה בלחיצת כפתור בוא נלמד איך ניתן להגיע למצב בו מרוויחים 100$ לפחות בכל יום. העיקרון הוא אותו עקרון רק שעכשיו הפן המנטלי משחק תפקיד גדול יותר. איך עושים את זה? חוזרים על אותן פעולות מוצלחות שעשיתם בתכנת הדמו – רק שהפעם אפשר לעלות את גודל הסיכון בצורה הדרגתית. מסחר הוא מקצוע סקיילבילי, כלומר – מה שמשתנה זה רק גובה ההשקעה. אותה פעולה בדיוק יכולה להניב לנו רווח של 10,000 דולר או של 100 דולר – לכן המפתח הוא להתייצב על רווחים קטנים באופן קבוע ואז להתחיל להגדיל את הסיכון ולהרוויח בגדול.

>> קבל גישה בלעדית [ לזמן מוגבל ] ל - 4 שיעורי מפתח למסחר נכון בשוק ההון האמריקאי

>> בחזרה למדור