פרויקט ARIA אשקלון |

לגור מול הכחול הגדול

בפרויקט ARIA באשקלון, פרויקט הדגל של קבוצת גבאי בעיר הכולל שני מגדלי יוקרה בני 21 קומות, נמכרות היום הדירות האחרונות. בזכות נוף פתוח לים התיכון ובנייה בסטנדרט של דירות יוקרה, בקבוצת גבאי צופים שהדירות האחרונות יימכרו בשבועות הקרובים

רננה מור, בשיתוף קבוצת גבאי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
לובי של פרויקט ARIA באשקלון, תמונת הדמיה
לובי של פרויקט ARIA באשקלון, תמונת הדמיה
רננה מור, בשיתוף קבוצת גבאי
תוכן שיווקי

"אנחנו מכירים את אשקלון היטב, מכירים בדיוק את הצרכים של התושבים ויודעים באילו אזורים הכי נכון לבנות", אומר אלי גבאי, בעלים בקבוצת גבאי, חברת בנייה משפחתית מאשקלון שנמנית עם חברות הבנייה הבולטות בישראל. כילידי אשקלון, מובילי הקבוצה מחוברים לעיר ולוקחים חלק בתנופת הבנייה האדירה שלה. "אנחנו מאוד נרגשים מהפריחה של אשקלון בשנים האחרונות ושמחים לקחת בזה חלק".

חלק מהפריחה הזו באה לידי ביטוי גם בפרויקט המגורים ARIA - פרויקט הדגל של קבוצת גבאי הממוקם בחלקה הצפוני והמבוקש של שכונת מצפה ברנע היוקרתית ובקרבת חוף הים. יתרון גדול ומשמעותי של המיקום הנבחר טמון בנוף המדהים שנשקף מחלונות הדירות, הכולל מרחבים אינסופיים של הים התיכון עם מים בגוונים חלומיים של כחול טורקיז. שכונת מצפה ברנע, שבה הוקם הפרויקט, מרוצפת בתשתיות מושקעות ומבוססות היטב, הכוללות את פארק בלפור הירוק, מרכז מסחרי, מוסדות חינוך מגוונים הכוללים בתי ספר, גנים ומרכזים קהילתיים וקאנטרי קלאב פעיל ותוסס.

יתרון משמעותי נוסף של פרויקט ARIA הוא הקרבה לרכבת וליציאה לכיוון אשדוד ותל אביב, שמקצרת את היציאה אל אזור המרכז ומקומות העבודה והחזרה מהם. "לאחר שאכלסנו את שלב א', אנחנו יכולים להגיד שהפרויקט אטרקטיבי במיוחד עבור משפחות, משפרי דיור מאשקלון והסביבה ורוכשים מחו"ל, המחפשים פרויקט איכותי למגורים או להשקעה", אומר אלי גבאי. "הפריחה של אשקלון מושכת לעיר אוכלוסייה איכותית מאוד ומשאירה בעיר הרבה יותר תושבים מקומיים שלא רוצים לעזוב. גם אוכלוסייה בוגרת יותר, כמו מצמצמי דיור - אנשים שגרים בצמוד קרקע ורוצים לעבור למגורים במגדלים איכותיים - בוחרים בפרויקט".

להשארת פרטים >>

עליית ערך מיידית

בנייני פרויקט ARIA ביום. תמונת הדמיה

בקבוצת גבאי סבורים כי בדומה לדירות שנמכרו בשלב א', גם המחירים של שלב ב' צפויים לעלות משמעותית תוך זמן קצר. "אנחנו מעריכים שמחירי הדירות בשלב ב' יעלו אפילו מהר יותר מהמחירים בשלב א'", אומר גבאי, "דירות 5 חדרים שנרכשו בשלב א' ב-1.6-1.7 מיליון שקל, נמכרות היום ב-2.4 מיליון שקל. הפער במחירי הדירות בין אשדוד לאשקלון הוא כמעט מיליון שקל לדירה, כשהמרחק בין שכונת ברנע לאשדוד הוא רבע שעה בלבד. זו עוד סיבה לכך שהרבה רוכשים בוחרים באשקלון, במקום לשלם מחירים הרבה יותר גבוהים באזור".

שלב ב' בפרויקט ARIA כולל מגדל יוקרה בן 21 קומות. בשלב זה נותרו למכירה דירות בנות 5 חדרים בשטח של 133 מ"ר + 16 מ"ר מרפסת במחיר של החל מ-2.29 מיליון שקל. על התכנון המרשים אחראי משרד דאובר אדריכלים, ששם דגש על חללים גדולים וחדרי שינה מרווחים, הבנויים בסטנדרט בנייה גבוה ביותר.

מאמינים באשקלון

בנייני פרויקט ARIA בלילה. תמונת הדמיה

קבוצת גבאי נוסדה על ידי שמשון גבאי בסוף שנות השמונים, והיא אחת מחברות הבנייה הוותיקות והמובילות בענף הנדל"ן בארץ. הקבוצה בנתה עד היום 4,500 יחידות דיור בכל רחבי הארץ, וכיום יש לה כ-1,200 יחידות דיור בביצוע המתחלקות בין 14 פרויקטים, הפרושים לאורכה של ישראל. לאלה מתווספים עשרות פרויקטים, הכוללים יותר מ-10,000 יחידות דיור, הנמצאים בשלבי תכנון ובנייה מתקדמים בערים רבות בארץ.

במקביל לפרויקט ARIA, קבוצת גבאי מקדמת פרויקט גדול של דיור מוגן באשקלון, ופרויקט נוסף של שני מגדלים עם מרכז מסחרי שיוקם גם הוא בשכונת ברנע. "כילידי אשקלון, אנחנו מאוד מאמינים בעיר. הפריחה שהעיר חווה בשנים האחרונות היא רק ההתחלה. העובדה שהעיר מככבת בראש טבלת הערים שבהן נרכשות דירות חדשות היא לא מקרית, אלא התפתחות טבעית שתמשיך ותתגבר", אומר גבאי. "אני מעריך שהביקושים הגדולים בעיר יביאו גם להגדלה משמעותית במספר מקומות העבודה בה. כבר עכשיו מתחילים לקדם מרכז עסקים להיי–טק באזור התעשייה הצפוני בעיר, כי החברות רוצות להגיע ליותר כוח עבודה שגר באזור ונמאס לו לנסוע למרכז ולעמוד בפקקים".

מרכז העסקים, שנמצא במיקום אסטרטגי של 40 ק"מ מתל אביב ו–15 ק"מ מכביש 6, משתרע על פני 25 דונם ותוכנן על ידי ארמון אדריכלים. הוא צפוי לשמש כמרכז מו“פ מוביל, עם שטחי היי–טק ומשרדים בהיקף של כ–370,000 מ“ר ויהיה בסיס לשיתוף פעולה בין גורמי אקדמיה, מו"פ, טכנולוגיה ועסקים.

בקבוצת גבאי רואים בעיר אשקלון עוגן חשוב בפעילות החברה, שהיא מפעל חיים משפחתי. בחברה משוכנעים שאשקלון תמשיך בתנופת הצמיחה בבנייה, בחינוך ובאיכות החיים ומתכוונים להמשיך ולהיות אחת מחברות הייזום והבנייה המובילות באזור.

מעבר לאתר

בשיתוף קבוצת גבאי