סוכנויות ביטוח בירושלים: איך למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר?

חיים, בריאות, רכב או עסק: מגוון הפוליסות נועד להבטיח כיסוי לכל תחומי החיים, אבל איך בוחרים את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר? סוכני ביטוח בירושלים - משיבים

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חתימה על הסכם
סוכנויות ביטוח בירושלים: חיים, בריאות או תכולת דירה?צילום: shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

כל תחום בחיים זקוק לביטוח: חיים, בריאות, כושר עבודה, עסק, בית, רכב, נסיעות ועוד. בשל כך, מגוון הפוליסות הקיימות והמוצעות כיום, הוא רחב ומקיף ועשוי להיות לא לגמרי מובן למי שאינו בקיא בתחום.

מגוון הפוליסות הקיים נועד לתת כיסוי לשורה של מצבים בלתי צפויים, שבהם זקוקים המבוטחים לפיצוי כספי. אולם כדי לקבל את הכיסוי המלא, יש צורך בהתאמת ביטוח לצרכי המבוטח ולמצבו המשפחתי והתעסוקתי.

בסוכנויות הביטוח בירושלים מסבירים כיצד לבחור את הפוליסה הנכונה, ומה הן מציעות ללקוחות. הכירו את אל-עד סוכנות ביטוח ואת רפאלי ביטוחים.

אל-עד סוכנות ביטוח

בסוכנות הביטוח הירושלמית אל-עד רואים בביטוח הרבה יותר מאשר התאמת פוליסות. לכן, עוד לפני סגירת ביטוח, צוות הסוכנים באל-עד עורך פגישה עם הלקוח לצורך הבנה מעמיקה של צרכיו הביטוחיים כדי לתאים את פוליסת הביטוח הטובה והאפקטיבית ביותר עבורו, על פי צרכיו ורצונותיו.

סוכנות אל-עד היא סוכנות עצמאית לביטוח שהוקמה במקור עוד בשנת 1905 על ידי אלתר לוין, שייסד את סוכנות הביטוח הראשונה בירושלים בשם "סוכנות לאחריות החיים". מתוך הבנה של חשיבות הביטוח לכל מקרה בלתי צפוי שלא יבוא, נהג אלתר להסתובב בעיר העתיקה ולשתף אנשים בתפישת לקיחת האחריות על חייהם באמצעות כיסויים ביטוחיים.

כיום מנהל את הסוכנות נינו של אלתר – אריאל מונין, וביקור במשרדיה חושף את הלקוחות למעין "אתר מורשת", שכן את קירות המשרד מעטרות פוליסות ביטוח מקוריות ממוסגרות מתחילת המאה שעברה, לצד נופה הייחודי של ירושלים המשתקף מחלונות המשרדים בקומה ה-11 בבניין במרכז העיר.

סוכנות הביטוח אל-עד היא סוכנות מאוד גדולה, הפועלת בירושלים. היא מעסיקה 55 עובדים ומעניקה שירות לאלפי לקוחות, בהם משפחות רבות, תוך התאמת המוצרים היעילים ביותר להגנה ביטוחית בתחומים השונים: ביטוחי חיים ובריאות, פנסיה, חיסכון, רכב, דירה ועסק. זאת, כאשר הצוות מונחה לקוח ופועל במודל של ראיית הלקוח במרכז, תוך התחייבות להשגת הכיסויים הטובים ביותר בתנאים את המשתלמים ביותר.

מסורת מקצועית של 116 שנה. מרדכי ואריאל מוניןצילום: אבי נועם

"הבנת החשיבות המהותית של ביטוח והידיעה שיש גיבוי ופיצוי כספי לכל צרה או מקרה שחלילה עלול לקרות, הונחלה אצלנו מדור לדור כמסורת משפחתית ושליחות של ממש", מסביר אריאל מונין, מנהל סוכנות הביטוח אל-עד, את תפישתו המקצועית. "היום ברור לכל שעלינו לקחת אחריות על החיים שלנו ולבטח את עצמנו ככל האפשר לכל מקרה אפשרי".

"באל-עד הבנו שעל מנת לעטוף את כלל צרכיי הלקוח ולספק לו את המידע המקצועי ביותר, עלינו להנגיש בסוכנות צוותים המתמחים בכל ענף וענף", מוסיף מונין, "בין אם לקוחותינו מעוניינים בביטוח בריאות, ביטוח חיים, רכב, דירה, או רכוש, הסוכנים המורשים המנוסים והשירותיים שלנו יעניקו להם הסבר מעמיק לגבי כל האפשרויות העומדות בפניהם ויציעו מגוון של אפשרויות ביטוחיות בהתאמה אישית ללקוח".

מונין ממשיך ומסביר כי כיום אורח החיים של רבים הוא מורכב ודינמי, ולכן הצרכים הביטוחים של לקוחות בודדים ומשפחות משתנים מעת לעת. "מתוך ההבנה הזו, אנו דואגים להעניק ללקוחותינו ליווי של סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה לכל שלבי חייו - החל מצעדיו הראשונים במעגל העבודה, דרך התרחבות המשפחה שלו, ועד לביטוח הרכוש והעסק", הוא אומר.

מה מייחד את התפישה הביטוחית של סוכנות אל-עד?
"בתפישה שלנו, סוכן ביטוח טוב יודע לא רק להתאים את הפוליסה לצרכי המבוטח אלא להמשיך ללוות אותו לאורך השנים ולוודא שהפוליסה תספק לו את מקסימום הכספים הדרושים ברגע התביעה. תכניות הביטוח משתנות כל כמה זמן ואנו מעודכנים בכל השינויים שישנם ומציעים ללקוחות ריענון הפוליסות בהתאם – בדיקת המחירים ואפשרות לצמצום עלויות וכן הרחבת או צמצום הפוליסות על פי הצורך.

"כסוכנות הגדולה בירושלים והקשרים הענפים שלנו עם למעלה מ- 20 מובילי הביטוח הגדולים, אנו גאים ביכולתנו להציע ללקוחות מבחר רחב של מוצרי ביטוח".

"משקיעים בטכנולוגיה ומציעים מחירים הוגנים"

בהקשר הזה מציין מונין כי הסוכנות עושה שימוש בכוחה מול חברות הביטוח במקרים של תביעות, ובכך מסייעת ללקוחותיה בעת הצורך לכל אורך הדרך, עד לקבלת הפיצויים. "חלק מחברות הביטוח הפכו ברבות הנשים לגופים כלכליים חזקים אשר לא בהכרח רואים את הלקוח הקטן, ולצורך כך אנחנו כאן", אומר מונין, "אנו משקיעים רבות בטכנולוגיה ומציעים ללקוחותינו מחירים הוגנים לצד שירותים דיגיטליים מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו מתמחים גם בשפה האנגלית ולפני שנים פתחנו מחלקה באנגלית שפת אם לטובת לקוחותינו האנגלו סקסונים".

בשל היכולת לתת שירות מקצועי לקהלים שונים ומגוונים, סוכנות מבטחת כיום אלפי משפחות, כאשר לצד ביטוחי פרטיים היא מבטחת גם עסקים רבים, עצמאים, חברות היי-טק וחברות תעשייתיות. "כמו כן, אנחנו מתמחה בביטוח קולקטיבי רכב גדולים ומבטחים, בין היתר, את בית החולים הדסה, האוניברסיטה העברית, והסוכנות היהודית", מציין מונין.

"בעולם המודרני, לאדם עצמו יש ערך כלכלי רב כמפרנס המשפחה ואם חלילה קורה אסון, לצד הכאב הרגשי הנורא המשפחה עלולה לספוג מפלה כלכלית", מסכם מונין, "נוסיף לכך שהיום אנשים צוברים רכוש וממון ופוליסת הביטוח היא הכלי הטוב בעולם המערבי המאפשר לאדם להעמיס את הסיכון שלו ושל משפחתו על פני הרבים".

אל-עד סוכנות לביטוח
כתובת: הילל 23, מרכז העיר ירושלים
טלפון: 02-6228555
למעבר לאתר>>

למעבר לפייסבוק>>

------------------------

רפאלי ביטוחים

סוכנות הביטוח מירושלים רפאלי ביטוחים, מתמחה במגוון רחב של פתרונות ביטוח מקיפים והכל במקום אחד. את החברה המשפחתית הקים לפני 22 שנה מנכ"ל הסוכנות יוסף רפאלי, מפקד צוות באיחוד הצלה ירושלים ומתנדב בארגון זק"א ארצי. לצידו אשתו אסתר מנהלת המשרד ו-19 עובדים מיומנים ומקצועיים, המתמחים בכל תחומי הביטוח הקיימים בשוק: ביטוחי רכב ודירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, טיפול בקרן השתלמות וחסכונות פנסיוניים ועוד.

"המטרה המרכזית שלנו היא לתת לכל לקוח מענה ביטוחי מקיף, המותאם בדיוק לצורכיו בכל שלב בחיים, הכל במקום אחד", אומר יוסף, "אנחנו עובדים מול אנשים בכל חברות הביטוח ודואגים למצוא ללקוחותינו את חבילת הביטוח הטובה ביותר עבורם, במחיר הטוב ביותר".

"המטרה המרכזית שלנו היא לתת לכל לקוח מענה ביטוחי מקיף". יוסף רפאליצילום: באדיבות רפאלי ביטוחים

גם ברגעים מאוד קשים רפאלי דואג לתת מענה. כמו לאחרונה, במקרה של מבוטח שנהרג באסון טרגי. רפאלי מספר כי צוות הסוכנות דאג לטיפול מהיר בתעודת הפטירה ובכל התהליך הנדרש, כך שעד לתום השבעה קיבלה משפחתו של הנפטר מחברת הביטוח את התשלום עבור ביטוח חיים.

מדוע חשוב לעשות ביטוח בריאות ומחלות קשות?
"למרות הביטוח הכללי שעושה מדינת ישראל לכל אזרח, כדי להבטיח טיפול מהיר ואישי, במיוחד כאשר מדובר על ניתוחים, השתלות ותרופות שאינן בסל, ביטוח בריאות ומחלות קשות יכול ממש להציל חיים. ישנם גם ביטוחים מומלצים עבור טיפול באדם חולה על-ידי בן משפחה קרוב", מציין רפאלי.

הוא מוסיף כי "השתלות הן תחום שכמעט אף אזרח לא יכול לממן מכיסו ובישראל תקופת ההמתנה היא ארוכה מאוד. במקרה כזה, חברת הביטוח לוקחת את מלוא האחריות ודואגת למצוא תורם מתאים. גם בתחום התרופות שאינן בסל, הביטוח הוא ממש הצלת חיים. רק השבוע התבשרנו מחברת הביטוח, כי הם קיבלו תביעה שהגשנו עבור לקוחה הנזקקת לתרופה המונעת ממנה עיוורון מוחלט, שעלותה 26,500 שקל בחודש".

מלבד הפוליסות המוכרות, רפאלי מציע גם פוליסות המותאמות למציאות העכשווית, בפרט תחום המאוד שוקק וערני: הנדל"ן. "בתחום ביטוחי הנדל"ן אנו מציעים חבילה ביטוחית הן לדייר המשפץ את ביתו והן לקבלן או היזם המבצע, עבור שיפוצים ובנייה חדשה. הפוליסה המוצעת לדייר היא אמנם זולה, אך בעלת חשיבות ביטוחית גדולה, המגנה עליו מפני פגיעה של עובד, שכן או צד שלישי וכן מפני נזק למבנה ולמבנים סמוכים", מספר רפאלי.

"ביטוח קבלנים מורכב תמיד באופן אישי, בהתאם לסיווג הקבלן ולפרויקט עצמו ודואג לביטוח כל הגורמים השותפים לפרויקט, לרבות העובדים, הצוות המקצועי, הציוד ושווי הפרויקט", הוא מוסיף, "לקבלנים המבצעים פרויקטים גדולים אנו ממליצים על ביטוח אחריות מקצועית וחבות המוצר, המוכיחים את עצמם במקרים של נזק עתידי למבנה".

לברי רפאלי בירושלים, בשונה מערים אחרות בישראל, נדרשים פתרונות ביטוחיים ייחודיים בתחום הנדל"ן. "במיוחד בשביל זה, אנו חתומים עם חברת 'לויד' הלונדונית, המספקת פתרונות ביטוח מיוחדים, למשל עבור פרויקטים של שימור מבנים, תמ"א 38 ותוספות בנייה חריגות המאפיינות את ירושלים", הוא מדגיש.

גם בתחום ביטוחי הבריאות רפאלי מציע שירות ייחודי. "למרות השנה האחרונה שבה נסענו פחות לחו"ל, הרי שכעת החיים חוזרים לקדמותם. השינוי הוא שאנשים מבינים היום את החשיבות של ביטוח נסיעות לחו"ל, שעשוי לסייע להם במקרה וידרשו לטיפול רפואי בחו"ל שהוא מאוד יקר, למקרה של אובדן הכבודה ועוד. ביטוחים אלו מותאמים לרוח התקופה וכוללים הרחבות עבור בידודים וביטולי טיסות", הוא אומר.

"כחובש, הייתי עד בעצמי למקרה שבו מטייל בחו"ל נפגע קשה עקב התקף אפילפסיה חמור ובגלל שלא היה לו ביטוח לא ניתן היה לפנותו במסוק. לצערי הפגיעה באותו אדם הייתה קשה ובלתי הפיכה. כדי לספק הגנה מרבית, מומלץ להתייעץ איתנו על חבילת הביטוח המתאימה, למשל למקרה של נסיעה לצורך ספורט אתגרי, כמו סקי", הוא ממשיך.

לסיכום אומר יוסף רפאלי כי "פעילותה של סוכנות הביטוח רפאלי ביטוחים מסתכמת בשלוש מילים פשוטות: שירות, מקצועיות וזמינות. אנו זמינים עבור לקוחותינו בכל מצב, על מנת להעניק שירות מקיף ומקצועי, הכל במקום אחד".

רפאלי ביטוחים
כתובת: תובל 15, ירושלים
טלפון: 025377177
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>