ציון פדלון - סוכן ביטוח בשרון: יש לכם על מי לסמוך

הכירו את סוכן הביטוח שילווה אתכם, יתאים עבורכם הכיסויים למציאות המשתנה בחייכם, ידאג לעתידכם וידע לתת מענה מהיר ומקצועי במקרים חריגים

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני גברים לוחצים ידיים מעל שולחן משרדי
סוכנויות ביטוח בשרוןצילום: shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

במציאות שלא מפסיקה להשתנות, סוכנות הביטוח היא האי היציב, שתפקידה ללוות, לתמוך ולסייע ברגעים הקריטיים. בין אם מדובר בתאונה, מחלה או חלילה מוות – על סוכנות הביטוח היא לפעול למיצוי הזכויות שעשויות להקל בהתמודדות עם מצבים בלתי צפויים.

כדי לבחור סוכנות ביטוח שתהיה גב חזק, יש לבדוק אילו ביטוחים וכיסויים היא מציעה, כיצד היא מלווה את הלקוחות ויודעת לתת מענה לצרכים המשתנים ובעיקר מה היא מציעה ברגע האמת. יתרון נוסף הוא המרחק והנגישות ללקוחות, על מנת לתת מענה מהיר ככול שניתן. מי שיודע לתת מענה אנושי ומקצועי הוא ציון פדלון, הבעלים של סוכנות פדלון ביטוח ופיננסיים.

התמחות בתחומי הביטוח פנסיוני וחיסכון פיננסי

סוכנות פדלון ביטוח ופיננסיים שהוקמה בשנת 2017 הפכה לאחת הסוכנויות הבולטות בשרון. את הסוכנות הקים ציון פדלון לאחר שעבד כמשווק פנסיוני במשך ארבע שנים בבית השקעות במיטב דש.

לפדלון, בעל תואר ראשון בבנקאות בשוק ההון ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני, ידע וניסיון רב בתחום. הוא מומחה בתחומי הביטוח פנסיוני וחיסכון פיננסי – פתרונות לכסף פנוי בבנק, קופות גמל, וקרנות השתלמות. בנוסף, הוא עוסק בביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוח נסיעות לחו"ל תחת פספורט קארד, פנסיה ופיננסיים.

כיצד אתה מחליט איזה חיסכון פיננסי להתאים ללקוח?

"לפני שאני פוגש את הלקוח בטלפון אני עושה ניתוח תיק מקיף. אני בודק את כל החסכונות והביטוחים שלו, ואז אני בוחן לעומק את הנתונים: כמה כסף יש לו, במה הוא עוסק, מה הסטטוס המשפחתי שלו ועוד. לאחר שאני מרכיב את הפרופיל של הלקוח, אנחנו יכולים להתקדם לשלב הבא".

בנוסף לנושא חיסכון פיננסי, פדלון מציע פתרונות גם בתחום הטבות המס למבוגרים. "לאלה שחצו את גיל 60 יש אפשרות לקבל הטבות מס, ובמקרה של כאלה שפרשו לגמלאות עם פנסיה מזערית. "ישנו תיקון 190 – תקנה חדשה שמעניקה הטבות ורווח מס משמעותי בתחום הניהול הכספי במטרה לעודד גמלאים לנהל את חסכונותיהם", מסביר פדלון שמלווה את לקוחותיו גם בתהליך זה.

"יש לי לקוחות שאני מהווה עבורם מורה דרך". ציון פדלוןצילום: יח"צ

פדלון מלווה גם לקוחות שלא הגיעו לגיל הפנסיה ומבקשים להבטיח את עתידם. ללקוחות אלה הוא מציע אפיקי השקעה שונים, כאשר בבוא העת חלקם יוכלו להשתמש בכסף כקצבה הפטורה ממס, ובכך להגדיל את הפנסיה החודשית. בין החסכונות שאותם מנתח פדלון הם קרנות ההשתלמות, לשכירים ולעצמאים וניהולם.

ניתוח צרכיו של הלקוח להתאמה מושלמת

מלבד ניתוח הנתונים, פדלון רואה חשיבות בניתוח אופיו וצרכיו של הלקוח על מנת להתאים עבורו את סוג החיסכון או הביטוח מתאים ביותר עבורו.

הוא עומד על צרכיו ואופיו של הלקוח כדי להתאים עבורו את החיסכון הפנסיוני או הביטוח המתאים ביותר עבורו. בשל כך, הוא הופך לדמות קרובה בחייו של הלקוח, שנמצאת עבורו ברגעים המשמעותיים והקריטיים שבהם יש צורך בהפעלת הביטוח. "אני מאפיין את פרופיל הלקוח, עד כמה הוא אוהב סיכון או מעדיף להימנע ממנו על מנת להתאים לו את המסלול", מסביר פדלון, "ויש לי לקוחות שאני עבורם מורה דרך, שמלווה אותם כל הזמן. אני עושה ללקוחות סימולציות גם בהיבט הפנסיוני, כדי לבדוק ולהמחיש להם כמה קצבה תהיה להם לאורך השנים, וכיצד עליהם לשפר ולהיערך בהתאם. גם מבחינת ניהול קרן השתלמות".

לצורך קבלת פגישה בנושא חיסכון פנסיוני מגיעים אל פדלון לקוחות מכל הגילאים, שכירים ועצמאיים שמבקשים לדאוג לעתידם לאחר הפרישה. "חשוב להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם", מסביר פדלון, "אבל אפשר לדאוג לעתיד גם בשלבים מאוחרים יותר. אם לקוח בן 50 מגיע אליי, בניתוח תיק תמיד אפשר לשפר דברים. אני חושף בפניו את מסלולי ההשקעה, את העלויות בדמי ניהול, גם אם הוא מחליט להישאר באותה קרן פנסיה או ביטוח מנהלים. אני בוחן ומסביר מה עליו לשפר ופורש בפניו את היתרונות והחסרונות. אם לקוח, למשל, משנה את הסטטוס המשפחתי, צריך לבחון שוב את התיק ואת התאמתו לצרכיו ולאורח חייו".

"מחויב ללקוחות שלי ולא לחברות הביטוח". ציון פדלוןצילום: אוהד גיגי - ohad gigi

דגש על שירות ולא על מכירה

הליווי האישי שמעניק פדלון בא לידי ביטוי בהקשבה הרבה ללקוחות, תוך מיפוי מדויק של צרכיהם, בדגש על מתן שירות ולא על מכירה. תכונות אלה מסייעות לו גם לבדוק ולנתח פוליסות וביטוחים, על מנת למצוא ולהמליץ על שינויים במידת הצורך ובכך להביא לחיסכון כספי משמעותי.

בנוסף, פדלון גם מקפיד להתאים את הביטוח בדיוק לצורכי הלקוחות. "כשאני עושה ביטוח בריאות, אני בודק איזה כיסויים יש ללקוח", אומר פדלון, "אני אוסף מידע מחברות הביטוח, את כל הנתונים, מנתח אותם ומציג בפני הלקוח את פירוט הכיסויים שיש לו ואין לו, ממליץ לו מה להוסיף ומה עליו לשנות בהתאם למצבו ולצרכים שלו, בין אם מדובר בכיסוי טיפולים, ניתוחים או מחלות קשות. ישנם מקרים, של לקוחות שעובדים מחוץ למשרד או עוסקים בספורט אתגרי שזקוקים לכיסוי מסוג אחר, למקרה שחלילה ייפגעו, או במקרה של אבדן כושר עבודה". זאת הסיבה, כך מסביר פדלון, שהביטוח שהוא מציע לרווקים יהיה שונה מאלה שמוצעים לבעלי משפחות, כאשר המטרה היא התאמה מדויקת, כיסוי נכון לעת הצורך וחיסכון בהוצאות מיותרות.

"אני סוכן ביטוח עצמאי שעובד עם רוב חברות הביטוח, ולכן אני מחויב קודם כל ללקוחות שלי, ולא לחברות הביטוח", מסכם פדלון.

סוכנות פדלון ביטוח ופיננסיים
טלפון: 054-5258125
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>