סוכנויות ביטוח בתל אביב: דואגים לכם ברגעים הקריטיים בחיים

ההתמחות, היתרונות, הצוות המקצועי והזמינות: מה חשוב לכם בבחירת סוכנות ביטוח ומה מציעות הסוכנויות השונות הפועלות בתל אביב?

דניאל דותן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אייקונים של אנשים מעל יד פתוחה של גבר
סוכנות ביטוח בתל אביבצילום: shutterstock
דניאל דותן
תוכן שיווקי

המציאות ההפכפכה בעיקר בשנה האחרונה הוכיחה עד כמה חשוב לדאוג לרשת ביטחון בכל הנוגע לבריאות, לעבודה, לתכנון הפנסיוני ובכלל לחיים. זאת, לצד ביטוחים למי ששוהה בחו"ל בין אם מדובר בלימודים ובי אם מדובר בנוודים דיגיטליים – הישראלים הרבים ששמרו על עבודתם בישראל ועושים אותה מהמחשב ממקום מגוריהם בחו"ל.

סוכנות הביטוח היא הכתובת המיידית בצמתים קריטיים בחיים, ולכן בבחירתה יש לבחון מהם יתרונותיה, באילו תחומים מתמחים אנשי הצוות ומה היא מציעה במסגרת הפוליסות.

ניר סטילוגלו - ביטוח נחלים מקבוצת פירמה

ניר סטילוגלו, מנכ"ל ובעלים של ביטוח נחלים, בעל רישיון סוכן ביטוח, כלכלן ויועץ השקעות (רישיון מותלה) פעיל בתחום שוק ההון והביטוח עוד משנת 1998. ניר, שבעברו שימש כסמנכ"ל ומנהל סניף בחברת כלל ביטוח, מבטח אלפי סטודנטים ישראלים חדשים מידי שנה כבר מתחילת שנות האלפיים.

כיום הוא עומד בראש סוכנות נחלים, המשתייכת לתאגיד ביטוח פירמה, המספק שירותי ניהול חסכונות והשקעות, ניהול עושר פיננסי, ביטוחי חיים, פנסיה וגמל וכן שירות המשך לבוגרי נחלים שסיימו ללמוד וחזרו ארצה באמצעות מעטפת ביטוחית ופיננסית. בנוסף, סוכנות נחלים מתמחה בביטוחים רפואיים לסטודנטים הלומדים בחו"ל ומורחבת גם לביטוח נוודים דיגיטליים (ישראלים שעובדים בחברות ישראליות אך מתגוררים בחו"ל), מטיילים, אנשי עסקים, חופשות ותיירים.

מה כוללת המעטפת הביטוחית של נחלים?

"הניסיון שצברנו בתחום לאורך עשרות שנים עומד לרשות לקוחותינו", אומר ניר, "אנו מספקים תוכניות ביטוח מקיפות וייעודיות גם לסטודנטים הלומדים בחו"ל ולתקופות ארוכות, המתאימות בדיוק לצרכיהם, ומציעות בין היתר כיסויים חשובים בתקרת כיסוי של חמישה מיליון דולר, כיסוי לקורונה, כיסוי רפואי בכל רחבי העולם (למעט מדינות עוינות וישראל), כיסוי לאשפוזים וניתוחים ברפואה פרטית, ועוד – ראו כאן".

"כברוקר מוביל שעובד עם כל חברות הביטוח בישראל, יצרנו מגוון פתרונות ואפשרויות מול כל חברות הביטוח גם עבור הסטודנטים המבוטחים דרכנו וגם עבור קהלים נוספים לאור הדרישה מהשטח", הוא מוסיף, "אנו מספקים ביטוחים רפואיים בהתאם לצרכים, לרצון ולתקציב שלהם תוך הכוונה וראייה מקיפה והמלצות שלנו כמנוסים בתחום".

"הניסיון שצברנו בתחום לאורך עשרות שנים עומד לרשות לקוחותינו". ניר סטילוגלוצילום: באדיבות כלל פיננסים

המוטו והקו המנחה של ניר סטילוגלו הוא להירתם כולו ולעשות הכל למען הלקוחות. "עבורי הלקוחות הם באותה שורה כמו משפחה וחברים", הוא אומר, "פעמים רבות אני מתכתב בוואטסאפ האישי שלי עם לקוחות באמצע הלילה ומטפל במקרי חירום בכל רגע שצריך ותמיד אפשר להשיג אותנו, בכל שעה. ראיית הלקוח במרכז היא קו מנחה בתאגיד פירמה ובסוכנות נחלים".

מה לגבי צוות הסוכנות?

"צוות הסוכנות הוא מקצועי ומנוסה. כל אחד מחברי הצוות מחויב ללקוחות ופועל במסירות עבורם. גם בתקופת הקורונה דאגנו לכיסוי ביטוחי לסטודנטים שלנו, כולל לתקופות ארוכות וכולל לאפשרות לרכישה מחו"ל בימי הקורונה המאתגרים".

אילו יתרונות אתם מספקים ללקוחות נחלים?

"היתרונות של הסוכנות שלנו בכל המוצרים המשווקים על ידינו בכלל וכמובן לסטודנטים בפרט, הם: מוצרים ייחודיים, שירות אישי ביותר ומחיר מצוין"

"עבור הסטודנטים, אנחנו בטופ ברמת המוצר ויש לנו מוצרי ביטוח ייחודיים שנתפרו במיוחד לאור הניסיון הצבור שלנו לאורך השנים, כמו לדוגמה מרפאות של נחלים בחו"ל, הסכמים עם בתי חולים ברחבי העולם, תכניות ביטוח מיוחדות ועוד".

גם מבחינת השירות ניר סטילוגלו לא מתפשר, ומקפיד על מקצוענות בכל מה שנוגע להתנהלות מול הלקוחות. "לקחנו את נושא השירות אל מעבר לדמיון ואנו מספקים את השירות הטוב והנרחב ביותר בדיוק כפי שאני הייתי מצפה לקבל", הוא אומר, "לראייה לכך, כשהייתה בעיה לסטודנטים המבוטחים שלנו בחו"ל מול הדיקן של האוניברסיטה - חייבו אותם לרכוש ביטוח מקומי שאינו מספק, עליתי מיד על מטוס ונפגשתי עם הדיקן כדי לטפל בנושא זה מול הפקולטה. בנוסף, אני טס אחת לשנה לסבב מדינות לבקר סטודנטים באוניברסיטאות ומבצע סבבי בתי חולים"

"בשיא הקורונה החזרתי לישראל מאות סטודנטים בהתנדבות. זה היה מרגש"צילום: באדיבות ניר סטילוגלו

"אנו, כאמור, עובדים עם כל חברות הביטוח, זמינים למקרי חירום ומספקים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר -תמיד", מוסיף ניר סטילוגלו ולראייה מספר כי "בשיא תקופת הקורונה, כשלא אישרו כניסה לישראל, פנתה אליי אם שבתה לומדת בסלובקיה, ורצתה לחזור לארץ בדחיפות. במשך לילות כימים עמלתי כדי להביאה ארצה. נעזרתי בקשרים שלי במשרד החוץ ועם חברות התעופה והצלחתי להחזיר אותה ומאות סטודנטים נוספים שרצו לשוב לארץ כולל חיות המחמד שלהם. כל זאת נעשה בהתנדבות מלאה. התרגשתי מאוד לראות את סרטון הווידאו שהכינו לי בהפתעה בו הם מצולמים אוחזי שלטים של נחלים ופירמה במטוס.– זה היה אחד הרגעים המרגשים בחיי".

האם ראיתם פעם לקוחות מוחאים כפיים לסוכן ביטוח?קרדיט: nir stilogalo

"מעבר לנושא של ביטוח סטודנטים וביטוח נוודים, נחלים מספקת יתרונות מובהקים, גם בביטוחים היומיים. מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל פרטים ללא התחייבויות מצדכם, מסכם ניר סטילוגלו, "אלו שרוצים לצאת לנופש בחו"ל יכולים גם כן לרכוש את הביטוח דרך נחלים ולהרוויח מוצר מותאם אישית לצרכיהם וכן סוכן ביטוח שמחויב להם ללא תוספת תשלום. מחיר הביטוח כולל שירות, הכוונה וטיפול בתביעות באמצעותנו".

ביטוח נחלים מקבוצת פירמה סוכנות לביטוח
כתובת: ריב"ל 7, בית עמגר, תל אביב
טלפון: 03-5375545
למעבר לאתר>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>
לשליחת וואטסאפ ישירות למנכ"ל נחלים>>>