תיווך נדל"ן בחולון: "המטרה שלי היא לתת ללקוח חוויה נעימה ושידע שהוא בידיים טובות"

אלון משה, מ"אלון נכסים" מוכיח שאפשר להצליח בעזרת אמינות, הוגנות וחווית שירות מיטבית ללקוח, מתחילת התהליך וגם לאחר סופו

רז קידר
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יד מושיטה לקבלת מפתחות
תיווך נדל"ן בחולון: "המטרה שלי היא לתת ללקוח חוויה נעימה ושידע שהוא בידיים טובות"צילום: Shutterstock
רז קידר
תוכן שיווקי

גם בתקופת הקורונה, שוק הנדל"ן אינו עוצר לרגע. הציפיות (או הפחדים) לראות ירידת מחירים בעקבות המשבר התבדו. התירוצים מדוע לא כדאי לרכוש נכס למגורים או להשקעה מתחילים לאזול, למעט אחד: החשש לעשות טעות הנובעת מחוסר ניסיון, ולשלם על כך ביוקר.

כדי להתמודד עם המשימה, קונים ומוכרים רבים נעזרים בשירותיו של מתווך נדל"ן, שצריך להיות מקצועי ולהשיג את העסקה הטובה ביותר. אך בשביל שחוויית הרכישה או המכירה תהיה חיובית ונעימה, זה לא מספיק. נצטרך מתווך שהוא גם אדם אמין, הוגן ואנושי, שרואה קצת מעבר לביזנס. אם התכונות הללו חשובות גם לכם, כדאי שתכירו את אלון מ"אלון נכסים".

בן אדם של אנשים

אלון משה עוסק בתיווך נכסים בחולון זה למעלה מחמש שנים, תחת שם העסק "אלון נכסים". הוא עשה הסבת מקצוע לאחר כ-16 שנים בהם ניהל מחלקה בעיתון גלובס. אלון בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ומומחה בשיווק ובמכירות. בנוסף, הוא מוסמך בגישור סכסוכים. אלון נשוי ואב לארבעה ילדים, מתגורר בשכונת ח-300 שבחולון, ובאופן כללי מרוצה מאוד מהמקצוע שבחר: "למכור דירות זה מה שאני יודע לעשות, ואני אוהב את העבודה שלי".

אלון משהצילום: עמירם דניאל

אלון מעיד על עצמו כ"בן אדם של אנשים". הוא אוהב לעבוד מול לקוחות, להקשיב להם ולצרכיהם, ולהעניק שירות איכותי ואמין. "מתווכי נדל"ן 'זוכים' כיום להמון סטיגמות שליליות, ולפעמים בצדק" הוא מספר, "לי חשוב להראות ללקוחות שאפשר גם אחרת. המטרה שלי היא לתת ללקוח חוויה נעימה, שידע שהוא בידיים טובות, שידע שלא יעבדו עליו, ושירגיש שמישהו עוזר לו".

"יש לי כמה לקוחות שכתבו לי במכתבי המלצה: 'אלון- שינית לנו את הסטיגמה על מתווכים'", ממשיך אלון, "הם התרגלו לחשוב שבעלי מקצוע בתחום נוהגים איתם בחוסר אמינות, על מנת למקסם רווחים. אני מאמין שהפרנסה בסוף תגיע אם אתה טוב. בטווח הארוך, כשמכירים אותי ויודעים מי אני, אנשים חוזרים אליי וממליצים עליי. אז יכול להיות שבעסקה ספציפית הרווחתי כמה שקלים פחות, אבל לאורך זמן זה הרבה יותר משתלם להיות אמין, שירותי, והוגן".

לא צפויה ירידת מחירים

לשאלה האם לדעתו צפויה ירידת מחירים בקרוב בעקבות המשבר, עונה אלון בפשטות: "מניסיוני, אני מאמין שהמחירים לא ירדו. שוק הנדל"ן הוא שוק חזק ויציב. באופן סיסטמתי אנחנו רואים איך כבר שישה- שבעה עשורים המחירים רק עולים ועולים. הסיבה היא הגידול באוכלוסייה ובביקוש. בכל שנה יש כחמישים אלף זוגות שמתחתנים, חמש עשרה אלף זוגות שמתגרשים, ועוד כ-חמשת אלפים עולים חדשים. התוצאה היא שבכל שנה יש דרישה לעוד כשבעים אלף דירות, בעוד שנבנות לא יותר מחמישים אלף. במצב כזה, אי אפשר שמחירי הדירות ירדו".

"יש בעולם דברים חשובים יותר מביזנס"

"בחרתי במקצוע הזה אחרי הרבה שנים של קריירה בתחום אחר, ולדעתי זה יתרון גדול" אומר אלון, זה הופך אותי לבן אדם בשל יותר, שעשה וראה עוד כמה דברים בחיים שלו, ויודע להסתכל קצת מעבר. אני בן אדם משפחתי, אב לארבעה ילדים והוצאתי ספר שירים לפני כמה שנים. זה לא מובן מאליו לאיש עסקים שאני נותן לעוד צדדים שלי להיראות".

"אני מבין שיש בעולם דברים חשובים יותר מביזנס", ממשיך ואומר אלון, "אני רואה איך זוגות צעירים קורסים תחת מעמסה של מחירים גבוהים ועמלות לא נגמרות, ומנסה לעזור כמה שאני יכול. החיוך ושביעות הרצון של הלקוחות לפעמים חשובים לא פחות מעוד כמה אלפי שקלים בכיס".

ליווי צמוד עד סגירת העסקה וגם לאחריה

אלון דוגל בכך שאינו "נעלם" לאחר הרכישה, אלא ממשיך ללוות את הלקוח במידת הצורך: "אני משאיר את הטלפון שלי, ומדגיש בפני הלקוחות שאפשר להתקשר אליי עם כל שאלה וכל סוגיה שמתעוררת. היה מקרה שהלכתי עם קונה מבוגרת לעירייה אחרי חתימת החוזה, על מנת להסדיר את העניין בטאבו. חשוב לי מאוד להשאיר לאנשים חוויה חיובית מהעבודה איתי. אני אוהב לפגוש קונה שלי בשכונה או בקניון ולראות אותו מחייך, אני רוצה להרגיש את הפידבק הזה".

לסיום, אלון משה מעוניין לחלוק תובנה שלו מעבודה עם לקוחות רבים בשנים האחרונות: "המוצר שאנחנו מוכרים זה לא עניין של "זבנג וגמרנו", אלא תולדה של תהליך שיכול לקחת גם כמה חודשים. על כן, אחד הדברים הכי חשובים בעבודה עם מתווך, זה הכימיה איתו. אם אין בינכם כימייה טובה ותקשורת טובה, עדיף שפשוט תעברו הלאה למתווך אחר. כימייה בין בני אדם היא, לדעתי, הבסיס לעסקה מוצלחת הן מצד המתווך והן מצד הלקוח".

"אלון נכסים"
כתובת: אהרון גלעדי 17 חולון
טלפון: 054-5332111
כתובת מייל
פייסבוק