תלפיות: פמילי אופיס- גרסת ההמונים

ראובן טיטואני, הבעלים והמייסד של חברת תלפיות - פמילי אופיס, החליט להפוך את השירות שהיה מזוהה עם האלפיון העליון לנגיש לכל משפחה ומכל מעמד: "הדינמיות של החיים מזמנת לכולם הפתעות"

שחר אמאנו בשיתוף תלפיות- פמילי אופיס
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מטבעות
פמילי אופיס גרסת ההמוניםצילום: Shutterstock
שחר אמאנו בשיתוף תלפיות- פמילי אופיס
תוכן שיווקי

בשנים האחרונות הפכה תלפיות - פמילי אופיס לאחת החברות הבולטות בעולם הפיננסים והביטוח הפנסיוני. החברה, שהחלה את דרכה עם סניף אחד שהוקם בפתח תקוה, צמחה אט אט וכיום היא עובדת עם כ-700 מנהלי פמילי אופיס, בהם עצמאיים, ב-12 סניפים ברחבי הארץ שמעניקים שירות פיננסי מקיף, ייעוץ והכוונה בכל הקשור להיבט הכלכלי במטרה להביא לחיסכון של אלפי שקלים לכל משפחה מכל מעמד כלכלי. "בעבר רק העשירון העליון נהנה משירות הפמילי אופיס, אבל אנחנו החלטנו להוזיל את המחיר כך שיהיה שווה לכל כיס", אומר ראובן טיטואני הבעלים והמייסד של תלפיות.

המסלול המשפחתי

כדי להבין את התפיסה המקצועית של טיטואני, כדאי להכיר את סיפורו האישי. טיטואני, בן 52, גדל ברמלה למשפחה מרובת ילדים שהתמודדה עם לא מעט אתגרים. הוא בחר ללמוד כלכלה בבר אילן ואת דרכו בשוק ההון החל ב"מגדל". משם המשיך לתפקיד מפקח רכישה בחברת "כלל" ובהמשך מונה לתפקיד סמנכ"ל בבתי ההשקעות "גאון" ו"ישיר". בסך הכל הוא צבר 26 שנות ניסיון בשוק הפיננסים, והיום הוא משמש גם חבר הנהלה בארגון האירופי למתכננים פיננסיים, EFPA.

את חברת תלפיות הקים טיטואני לפני כעשור. מסוכנות קטנה המעניקה את שירותי הביטוח הסטנדרטיים והמוכרים, הוא הגדיל את תפקידו של סוכן הביטוח באמצעות הרחבת השירותים שניתנים בכל הקשת הפנסיונית והכלכלית. כך, באמצעות הפצת שירותי ה"פמילי אופיס", הפך תפקיד סוכן הביטוח לנרחב הרבה יותר, וכיום הוא כולל מתן שירותי ייעוץ משכנתאות, ביטוח לאומי ותביעות ביטוח, צוואות וייפוי כוח, נדל"ן, אשראי והלוואות לעסקים, פנסיוני, פיננסי, החזרי מס, תכנון פרישה והשקעות אלטרנטיביות. זאת, בנוסף לביטוחי חיים, בריאות, ביטוח דירה, רכב ונסיעות לחו"ל.

"יש לנו בחברה מטה עם 100 עובדים ועוד מאות מנהלי פמילי אופיס בסניפים של החברה ברחבי הארץ", אומר טיטואני, "כל העובדים שלנו מומחים פיננסים ויכולים לתת מענה לשורה של מצבים. יש שיתוף פעולה בין הסניפים במקרה של בעיה שדורשת טיפול של דרג גבוה יותר, ואנחנו לא משאירים אף לקוח ללא פתרון". 12 סניפי החברה פועלים בחולון, ברחובות, ברמת גן, בחיפה, בירושלים, בנתניה, במודיעין, בבני ברק, ברעננה, בראשון לציון, באשדוד ובפתח תקוה. לדברי טיטואני, תלפיות חולשת על נתח לא מבוטל בשוק ההון ובקופות הגמל. "העבודה שלנו מול מרבית חברות הביטוח ובתי ההשקעות מבטלת את התלות בהן או את ההתחייבות לכל אחת מהן. אנחנו מחויבים אך ורק ללקוח, עורכים עבורו סקר שוק ומתאימים לו את המסלול המתאים והאטרקטיבי ביותר בתחום ביטוחי הרכב והביטוח האלמנטרי", הוא אומר.

לקוח או משפחות בדרך כלל לא מתפרסים על כל התחומים שאתם מציעים, אז מדוע הם זקוקים לכיסוי מלא?
"הדינמיות של החיים בכלל ושל התחום הכלכלי בפרט מזמנת לכולנו הפתעות. אני חושב שיש לאפשר את כל השירותים הפיננסיים והפנסיוניים במקום אחד. קבענו מחיר מנוי של 250 ש"ח לשנה או מסלול של עשרה שקלים בחודש, כך שהשירות יהיה נגיש לכל שכבות האוכלוסייה והן יוכלו ליהנות ממגוון השירותים שלנו במחיר נמוך. יש לנו מאות אלפי לקוחות שמשתמשים בשירות הזה, כל אחד לפיו צרכיו".

ועידת שוק ההון באילת

עוצמתה של תלפיות באה לידי ביטוי גם בוועידת שוק ההון והפנסיה, שאותה היא מקיימת כל שנה במלון דן באילת. לוועידה השנתית מגיעים בכירי הענף, נציגי חברות הביטוח השונות, בתי השקעות, עיתונאים, כלכלנים וכל מנהלי הפמילי אופיס שעובדים מול החברה. המשתתפים נהנים מתכנים מקצועיים של מיטב המרצים לצד בילויים והופעות. השנה, בוועידה שתתקיים בין 28 בפברואר ל-3 במרץ, בהנחיית העיתונאית קרן מרציאנו, צפויים להופיע עומר אדם, ישראל קטורזה, המאמן המנטלי איתן עזריה, היועצת הארגונית והמאמנת העסקית טל פריבנר. בנוסף, במסגרת הוועידה לכל חברה יוענקו 20 דקות להציג את משנתה ואת חזונה ולשתף בהישגים משמעותיים.

"בפאנלים המקצועיים בוועידה משתתפים בכירי שוק ההון, והם עוסקים בהיבט המקצועי של עולמות הפיננסים והביטוח בחברות הביטוח והפנסיה. יהיה פאנל של בתי ההשקעות, פאנל שיוקדש לביטוחי בריאות ועוד הרצאות של אנשי המקצוע", מספר טיטואני, "לשמחתי, אנחנו מצליחים בכל שנה לשדרג את איכות הוועידה וגם למשוך אליה כמות מרשימה של משתתפים, הגדלה מדי שנה. אנחנו צופים שבוועידה של שנת 2022 יגיעו יותר מ-700 משתתפים וזה מרשים בכל קנה מידה".

הוא מוסיף כי בוועידה של תלפיות מתחדדות דרכי הפעולה החדשות בעולם הפיננסים המושפע בהכרח מהעידן הדיגיטלי. דרכי הפעולה כיום מציבות את הסוכן בפוזיציה אחרת בכל הקשור, למשל, להפצה שעברה לשדה האינטרנט, ולכן יש להבין לעומק כיצד להתמודד עם המציאות החדשה. "לכל מנהל פמילי אופיס יש את ערך המוסף שלו, ואם הוא יידע לתת אותו הוא ישרוד את השינוי", אומר טיטואני, "המגמה הזאת בלטה במיוחד בתקופת הקורונה, שבה המפגשים היו באמצעות הזום. מי שידע לתת בתקופה הזו שירות אישי, תשומת לב נכונה ולתעל את המצב לטובת מתן שירות טוב יותר גם הצליח לשדרג את עצמו ולחזק את מעמדו מול הלקוחות. לאתגר הזה אנחנו נבקש להתייחס ואף לתת כלים בוועידה".

בשיתוף תלפיות- פמילי אופיס

תלפיות- פמילי אופיס
טלפון: *3743
למעבר לאתר >>

האמור בכתבה אינו מהווה משום המלצה או חוות דעת מקצועית והוא אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מוסמך בתחום