האתגר - 1,000 פתרונות לצמיחה כלכלית נקייה!

קרן הדחף הסולארית (solar impulse foundation) העניקה לטכנולוגיית - HydroFLOW® את תווית הפתרונות היעילים העולמית המהווה אישור ליתרונות הסביבתיים של המוצר על-ידי מומחים עצמאיים

רועי נוימן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מערכת הידרופלו לטיפול באבנית | צילום: חברת הידרופלו ישראל
מערכת הידרופלו לטיפול באבנית | צילום: חברת הידרופלו ישראל
רועי נוימן
תוכן שיווקי

כדי להתמודד עם אתגרי הקיימות, תוך כדי אפשרות לצמיחה כלכלית, ברטרנד פיקארד וקרן Solar Impulse זיהו 1,000+ פתרונות נקיים ורווחיים. קרן הדחף הסולארית איגדה את הפתרונות האלה למדריך, במטרה לתמוך ביישומו בקנה מידה גדול.

הקרן מעניקה תו לעסקים - אחד התווים הראשונים לעסקים - שהם בעלי השפעה חיובית המאגדים יחד הגנה על הטבע וכדאיות פיננסית, באמצעות תהליך הערכה קפדני שנעשה על ידי מאגר מומחים עצמאיים.

בשיתוף פעולה עם מוסדות ידועים, פתרונות החלים על התו חייבים לעבור מתודולוגיה ניטרלית ומוסמכת.

הפיתוח הקפדני של קריטריוני הבחירה המחמירים הביא לכך שהתו הוכר כיום כבינ"ל ואושר על-ידי מספר מוסדות, מדינות וערים ברחבי העולם (למשל EC, UN, UNESCO, WEF).
יתר על כן, התו מתבסס על מאפיינים שנוסחו בהתאם ל- Global Compact של האו"ם ועקרונותיו ; הוא מבוקר על ידי צד חיצוני (EY) בהתאם ל- ISAE 3000; הוא הוכר על-ידי הנציבות האירופית ; אושר על-ידי מומחים בתעשייה ; אומץ ברחבי התעשייה העולמית ומוכר על-ידי רשויות עולמיות מובילות ומשפיעות.

מערכת HydroFLOW - מטפלת ומפחיתה הצטברות אבנית ומרבצים מינרליים אחרים בצינורות וציוד, מפחיתה חסימות, מאריכה חיי מכשירים וממקסמת את היעילות שלהם.

כיום, התעשיות מסתמכות על מים למטרות רבות ושונות, אך יעילותם הייחודית בהעברת חום גורמת להם להיות חיוניים הן ליישומי קירור והן לחימום. כאשר מצב המים משתנה, למשל כאשר המים מחוממים, הם פחות מסוגלים לאחוז במינרלים המומסים בהם והם זרזים ליצירת מסה קשה על משטחי הצינורות והציוד, לרוב סידן פחמתי או אבנית, אבל גם פוספט או סולפט. מה שגורם לפגיעה בציוד ומצריך טיפול מוקדם. שכבת האבנית יוצרת גם מחסום תרמי. כלומר, העברת החום מופחתת מאוד ומובילה לחוסר יעילות גדולה - רק 2 מ"מ של אבנית יכול להוביל לאובדן יעילות של 20%.

מערכות HydroFLOW משרות תדר ייחודי לתוך המים ורשת הצינורות ובתוך כך מטפלות בהצטברות של אבנית מינרלית קשה מבלי להוסיף כימיקלים למים, מה שגורם לציוד לפעול ביעילות מרבית ולמשך זמן רב יותר.

https://solarimpulse.com/efficient-solutions/hydroflow-water-conditioners
http://www.hydroflow-israel.co.il