סוכנות הרכב טלנוע אשדוד: מייצרים לכם שקט

עם מחלקות שהעובדים בהן אומנים ואמנים בתחומם, עם תודעת שירות מעוררת התפעלות ועם תודעה סביבתית שאפשר רק ללמוד ממנה: הכירו את סוכנות הרכב טלנוע – מרכז שירות ואולם מכירות סיאט, סקודה ופולקסוואגן באשדוד, שיגדיר לכם מחדש את המילה "מוסך"

נורית פלד-קירשטיין
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכבי סקודה בטלנוע
טלנוע – מרכז שירות ואולם מכירות סיאט, סקודה ופולקסוואגן באשדודצילום: באדיבות סוכנות הרכב טלנוע
נורית פלד-קירשטיין
תוכן שיווקי

כשאומרים "מוסך", התמונה שעולה בדרך כלל מאובקת, מוכתמת בשמן מנועים ורועשת. כשאומרים "מוסך" ללקוחות של טלנוע – מרכז שירות ואולם מכירות סיאט, סקודה ופולקסוואגן באשדוד, התמונה שונה לגמרי. כי טלנוע, שהקים בשנות ה-90 צביקה דויטש כסוכנות של פולקסוואגן, היתה קשובה במרוצת השנים גם ללקוחותיה וגם לרוח הזמן; מלבד מותגי הרכב הנוספים שהצטרפו למשפחה היא התחדשה כל העת, כולל מעבר בשנת 2014 למתחם חדש באזור התעשייה הקלה באשדוד – וכיום היא סוכנות מעוצבת וחדשנית שרחוקה שנות אור מדימוי המוסך הקלאסי: שקטה, יפה, חדשנית ומאוד אנושית.

הביקור והשהות בטלנוע, סוכנות מורשית מטעם צ'מפיון מוטורס שכוללת מרכז שירות ומרכז מכירה של רכב חדש, מלווים בתחושה של בילוי, שחשים בה לא רק הרוכשים הפוטנציאליים שבאים להתרשם מהדגמים החדשים של רכבי סיאט, סקודה ופולקסוואגן, אלא גם הלקוחות שמגיעים לטיפולים שוטפים ולתיקונים. "יש לנו מבנה גדול וחדש עם שני אולמות תצוגה, מוסך גדול עם מתחם המתנה וקבלת לקוח מרווח, ומוסך נוסף שמתמחה בפח ובצבע", מספר אמיר ציון שמנהל את סוכנות הרכב טלנוע אשדוד. "בזכות ריכוז כל השירותים תחת קורת גג אחת, לקוחותינו מקבלים מענה לכל מה שקשור ברכב שלהם תוך שירות מקצועי ומסביר פנים. חוויית השירות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו".

מניסיון, מה הכי חשוב ללקוחות שמגיעים למוסך?
"שקט. הערכים שמובילים אותנו הם יושר ואמינות ואנחנו עושים הכל על מנת לייצר שקט ללקוחות שלנו. חשוב לנו שהלקוחות שלנו ירגישו שאנחנו פה בשבילם ולכן כל מי שמגיע אלינו, אנחנו עושים הכל על מנת שירגיש חלק מהמשפחה. האנשים שבאים לפה חשובים לנו, כל אחד ואחד. אנחנו חיים עם הלקוחות והם חוזרים אלינו והולכים איתנו דרך ארוכה".

שני אולמות תצוגה, מוסך גדול עם מתחם המתנה מרווח ומוסך שמתמחה בפח ובצבעצילום: באדיבות סוכנות הרכב טלנוע

מוסך בוטיק: ככה זה נראה

הנה סוד גלוי שלא רבים מצליחים לאמץ: כדי להצליח להפוך למרכז שירות בוטיקי, מעבר ליכולות מקצועיות מהשורה הראשונה הכוללות צוות איכותי ומיומן וציוד מתקדם, החוכמה היא לתת שירות לכמה שיותר לקוחות, תוך שכל אחד מהם ירגיש שהוא היחיד במקום. כיום מרכז השירות טלנוע באשדוד מטפל בכ-800 כלי רכב בחודש, מחלקת המכירות מוכרת כ-1,000 רכבים בשנה – ולצד ההיקפים המרשימים, התחושה האישית שמוענקת לכל לקוח נשמרת בקפידה על ידי הצוות המיוחד של טלנוע.

עוד נשוב לליווי האישי, אבל נתחיל מהסיבה העיקרית שבגינה לקוחותיה של סוכנות הרכב זוכים לישון בשקט בידיעה שהרכב שלהם בידיים טובות: טלנוע – מרכז שירות ואולם מכירות סיאט, סקודה ופולקסוואגן באשדוד מציעים מענה מקיף בכל המישורים והמחלקות, מרכישת הרכב, דרך ביצוע תחזוקה שוטפת וטיפולים, אבחון וטיפול כל סוגי התקלות באחריות יצרן וליווי וטיפול במקרה של תאונה.

למחלקת הבוטיק של המקום נחשבת מחלקת הפחחות והצבע, מחלקה לא גדולה ואיכותית במיוחד שמטפלת רק במותגי החברה. כל אנשי המקצוע בה הם אמנים ואומנים בתחומם, וחוץ מעבודה שתוצאותיה מרהיבות, הם דואגים להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה כמו צבעי מים וחומרים מתכלים. "לא רק שהחומרים שלנו ידידותיים לסביבה", מוסיף מנהל טלנוע אשדוד אמיר ציון, "הם גם עומדים בתקינת יצרן שזה שילוב די נדיר בשוק הרכב".

חוויית השירות נמצאת בראש סדר העדיפויות צילום: באדיבות מרכז שירות טלנוע

תהליך השירות בטלנוע אשדוד מבוסס על ליווי צמוד של הלקוח כבר משיחת הטלפון הראשונה. "תהליך השירות אצלנו מתחיל משיחת הטלפון או מתיאום התור באפליקציה", הוא מספר, "וממשיך בשיחה של הלקוח עם פקידת הקבלה שלנו שדואגת לקחת ממנו ביעילות את כל הפרטים הרלוונטיים לטיפול וקובעת לו תור. אנחנו רוצים לדעת מראש כמה שיותר פרטים על הסיבה שבגללה הלקוח מגיע אלינו על מנת לזהות את צורכי הלקוח מראש בצורה מיטבית. חשוב לנו לנהל את הזמן שלנו ושל הלקוחות שלנו ביעילות. באופן הזה, כשתגיעו לטלנוע, בעלי המקצוע יהיו מוכנים לקראתכם עם כל הפרטים הרלוונטיים".

עם הגעת הלקוח לטלנוע אשדוד מוצמד אליו יועץ שירות שמלווה אותו לאורך כל הטיפול ומטפל בהיבטים השונים של הביקור: בדיקת צרכיו מראש, תיאום ציפיות, הצעת מחיר וליווי מקצועי הכולל הסבר על כל תקלה ומענה לכל שאלה. "אנחנו מקבלים את פניו במתחם נעים, חדש ומרווח", מספר אמיר. "תחילה יפגוש הלקוח בפקידות הקבלה האדיבות שלנו ולאחר מכן ביועץ השירות שילווה אותו מההתחלה ועד שהוא יוצא מכאן. בתום כל טיפול אנחנו מוודאים שוב שהלקוח הבין ומודע לכל מה שעשו לו ברכב ומסכמים שוב תשלום סופי. במסגרת תהליך השירות הזה אנחנו מציעים שירותי שינוע בתיאום מראש ושירות הסעה באמצעות "גט טקסי" שמאפשר ללקוחות להשאיר את הרכב וללכת לענייניהם".

מחלקת המכירות מוכרת כ-1,000 רכבים בשנהצילום: סוכנות הרכב טלנוע

ואם לא די בכך – מעת לעת מפרסמים טלנוע אשדוד באתר האינטרנט הנעים שלהם מבצעים שווים, שנשלחים גם בהודעת אס.אם.אס ללקוחות מרכז השירות. הכל כדי שתהיו רגועים.

טלנוע – מרכז שירות ואולם מכירות סיאט, סקודה ופולקסוואגן
כתובת: העופרת 4, אשדוד
טלפון: 08-8560602
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
שעות פעילות: ימי ראשון-חמישי, בין השעות 9:00-18:00
שישי – 9:00-13:00