עמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה: הטופ של המקצוענות

הטיפול המקצועי והמדויק, ההתמחות גם ברכבים ייחודיים, הליווי המקיף והשירותים שנועדו להקל על הלקוחות: הכירו את מרכז השירות הוותיק מתל אביב שמככב בדירוג הארצי של שביעות רצון הלקוח

אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלושה רכבים בטיפול במוסך
עמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה תל אביב: שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עד לשביעות רצון מלאהצילום: שיר גרינברג קירשטיין
אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי

יש מקומות שהפכו למוסד. מרכז השירות עמל מוטורס הוא כזה. הוותיקים שבלקוחותיו מתל אביב והסביבה עדיין זוכרים את אותו היום, לפני 54 שנים, שבו הותקן במקום פעמון שיבשר על כניסתו של כל לקוח חדש למרכז השירות, מסורת שמשתמרת בנאמנות עד עצם היום הזה. כבר עשרות שנים שאותו פעמון, שהפך לחלק מה-DNA המקצועי של המקום, מצלצל כדי שכל צוות המוסך יהיה מוכן לקראתו, יתפנה אליו תוך שניות ספורות ויעניק לו שירות שישרה עליו נוחות וביטחון.

מסורת הפעמון מצטרפת לשורה של ערכים שמלווים את העבודה במקום כבר עשרות שנים: מקצועיות, הגינות ותודעת שירות. הלקוחות מצדם יודעים שכאשר הם מגיעים לעמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה תל אביב, יש מי שיעניק להם שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, עד לשביעות רצון מלאה.

על הקשר המיוחד בין מרכז השירות ללקוחותיו, הוותיקים והחדשים שמתווספים כל העת, מעיד בין השאר דירוגו של מרכז השירות עמל מוטורס, שנמצא לסירוגין במקום הראשון והשני בארץ במדד שביעות רצון הלקוח, מבין עשרות מרכזי שירות של פורד ומאזדה. לקוחות מרוצים נוהגים לא פעם להמליץ לבני משפחתם ולחבריהם לבקר במרכז השירות שמספק חוויה אחרת עוד מיומו הראשון, אז ייסדו אותו בני הזוג הכהן מתוך אהבה גדולה גם לעולם הרכב וגם לאנשים.

בשם המקצועיות, השירות והשקיפות

עמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה הוקם בשנת 1967 על ידי יונה ויחזקאל הכהן. מאז הלך יחזקאל לעולמו, ואלמנתו יונה משמשת עד היום הבעלים ומנהלת הכספים. עם השנים השתלבו בעסק המשפחתי בני הדור השני והשלישי של המייסדים: החתן דודו קירשטיין שמנהל את מרכז השירות ובתו שיר גרינברג קירשטיין שמשמשת מנהלת השירות.

לאורך כל שנות פעילותו של מרכז השירות, הממוקם בלב שכונת מונטפיורי בתל אביב, מקבל כל לקוח טיפול מותאם, מקצועי ומדויק מתוך החזון ששורטט כבר בימיו הראשונים של המקום: להעניק טיפול ותיקון מדויק לרכב כבר בביקור הראשון מתוך רצון להקל על הלקוחות ומתוך כיבוד זמנם, בפרט כאשר מדובר בכאלה שאינם מתגוררים בקרבת מקום.

טיפול ותיקון מדויק לרכב כבר בביקור הראשון מתוך רצון להקל על הלקוחות. עמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה תל אביבצילום: שיר גרינברג קירשטיין

במסגרת התורה המדויקת של טיפול בלקוחות וברכבים, כל לקוח שנכנס לעמל מוטורס מתקבל על ידי יועץ שירות. גם עבודת היועץ מתבצעת על פי פרמטרים מובנים וכוללת הסבר מלא ללקוח בנוגע לשלבי הטיפול ברכב, הגשת הצעת מחיר מפורטת וזמינות לכל שאלה ובקשה. בכך זוכים הלקוחות לשקיפות מרבית מתחילת התהליך ועד סופו – הלקוח מעודכן כבר בשלב אבחון התקלה במחלקת הדיאגנוסטיקה ועד לביקורת הסופית, שנועדה לוודא שהרכב תקין לחלוטין.

השירות המקיף בעמל מוטורס בא לידי ביטוי גם מול חברות הביטוח. מרכז השירות נמצא בהסדר עם חברות הביטוח המובילות בישראל, בהן ליברה, הפניקס, איילון, מגדל ודלק מוטורס. גם בעלי רכבים שאינם לקוחות של אחת מחברות הביטוח שנמצאת בהסדר, יכולים ליהנות מטיפול המקצועי שמעניק מרכז השירות. בעמל מוטורס מציעים ללקוחות אלה השוואת תנאים בסכום ההשתתפות העצמית, כך שלקוחות אלה משלמים את אותו הסכום שהיו נדרשים לשלם במוסך שנמצא בהסדר עם חברת הביטוח שלהם.

המקצועיות בעמל מוטורס היא שילוב מנצח בין צוות מיומן לבין ציוד טכנולוגי המתקדם. העובדים במחלקות השונות עוברים הכשרות בהתאם לקריטריונים המקצועיים המחמירים של היבואן דלק מוטורס. תהליך העבודה, כמו גם תהליך השירות, הוא מובנה ומתודי במטרה לשמור על דיוק ויעילות מרביים מכניסת הרכב למרכז השירות ועד שחרורו.

הניסיון המקצועי עומד מאחורי המוניטין שצבר המקום, כאחד המובילים בישראל בכל הנוגע לטיפול ברכבים מסוג פורד. עמל מוטורס הוא בין מרכזי השירות הראשונים של פורד בישראל שמחזיקים בניסיון של יותר מ-50 שנה, כאשר כיום מלבד רכבי פורד, עמל מוטורס הוא מרכז שירות מורשה עם מומחיות לטיפול בכל סוגי התקלות, גם ברכבי מאזדה.

צוות המרכז מהוקצע בטיפול ברכבים מדגם פורד אקספדישן ורכבי לינקולן – חטיבת יוקרה של פורד בייבוא אישי, ובמרכז השירות ניתן למצוא חלקי חילוף גם לרכבים הייחודיים. על הרקע הזה צבר המקום לקוחות המחזיקים בפורד אקפדישן ולינקולן. בנוסף, דודו קירשטיין, מנהל המרכז, הוא בעל ניסיון רב בטיפול ברכבים מסוג זה, ולקוחות מכל הארץ מגיעים אליו על מנת לקבל חוות דעת מומחה בנוגע לרכבי היוקרה של פורד.

לקוחות מכל הארץ מגיעים על מנת לקבל חוות דעת מומחה. עמל מוטורס מרכז שירות מורשה פורד מאזדה תל אביבצילום: שיר גרינברג קירשטיין

ההתמחות אינה רק בתחום רכבי הלינקולן. הלקוחות הוותיקים והחדשים שמגיעים לעמל מוטורס – מרכז שירות פורד מאזדה, מקבלים את כל הטיפולים והשירותים לרכב תחת קורת גג אחת. במרכז פועלות מחלקות מכונאות, דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג אוויר ופחחות. כך למשל, מחלקת הדיאגנוסטיקה בעמל מוטורס היא בין המובילות בארץ מבין מרכזי השירות של פורד ומאזדה בישראל. חלק מהלקוחות אף מגיעים אליה מאזורים מרוחקים, ולעתים גם מעיר הדרומית אילת, לצורך איתור תקלה במחלקה. ולא פחות חשוב מהאבחון – בשלב הטיפול בתקלות יודעים במרכז השירות עמל מוטורס לתת פתרונות מקצועיים מורכבים לתקלות שדורשות מיומנויות נוספות. המומחיות הביא לכך שלקוחות רבים ואף בעלי מוסכים פונים למרכז השירות עמל מוטורס ומבקשים עצות ועזרה מקצועית.

בשם הנוחות: איסוף הרכב ואיתור תקלות מהיר

התמהיל המדויק של יכולות מקצועיות יחד עם תודעת שירות גבוהה נשען על התפיסה שמלווה את מרכז השירות מיומו הראשון: אסור שלקוח ייצא כשהוא אינו שבע רצון. לשם כך, פרט לליווי של יועץ השירות, כדי להקל על הלקוחות מספקים בעמל מוטורס שירות של איסוף והחזרת הרכב מהבית אל המוסך ובחזרה ללא תשלום. ואם לא די בכך, דואגים להחזיר את הרכבים לאחר שטיפה וניקיון.

"נקודת המוצא שלנו היא שלקוח מגיע פעם בשנה למוסך, ולכן אנחנו תמיד משתדלים לראות את כל המכלול ולאתר את כל הבעיות ברכב, תוך שקיפות ועדכון הלקוח בכל שלבי התהליך ועם הרבה כבוד להחלטות שהוא מקבל בסופו של דבר", מסכם דודו קירשטיין. "כשלקוח מגיע אלינו עם תלונה או תקלה על הרכב, אנחנו תמיד יוצאים מנקודת הנחה שנכפה עליו לבקר במוסך. הרי אנשים לא אוהבים לבוא למוסך כמו שאינם אוהבים להגיע לרופא שיניים. זו טרחה עבורם, ולכם אנחנו עושים הכל כדי לתת לו מענה יעיל, מדויק ומהיר. אני אוהב שהלקוחות שלנו יוצאים מכאן עם תחושה טובה ועם חיוך".

עמל מוטורס - מרכז שירות מורשה פורד מאזדה
כתובת: ישראל ב״ק 26, תל אביב
טלפון: 03-5622256
למעבר לאתר>>>
שעות פעילות: ראשון עד חמישי - 07:00-16:30 (שישי סגור)

סייע בהכנת הכתבה: משרד הפרסום אלון סוזי