סגול טויוטה: הסוכנות המשפחתית שהפכה לחלק מההוויה של כרמיאל

התרומה לקהילה, היחס המשפחתי בין אנשי הצוות ומול הלקוחות, השירות האישי והמוקפד: כך הפכה סגול טויוטה מכרמיאל לבית של הלקוחות

אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכבי טויוטה באולם תצוגה
סגול טויוטה: כל הדגמים החדשים ביותר בכל הקטגוריותצילום: עידן שוחט
אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי

בסגול, סוכנות מורשית טויוטה, עושים הכל כדי שהלקוח ירגיש בבית. לשם כך, הצוות מעניק ללקוחות תחושה של נוחות לצד הקפדה על שירות, שקיפות ואמינות. "הכל נעשה בשיתוף פעולה מלא יחד עם הלקוח. אנחנו חותרים למערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות שלנו, ואנחנו עובדים קשה על מנת שכל לקוח שיוצא מפה ירגיש שהרכב שלו מטופל ברמה הכי גבוהה ומקצועית שיש", אומר שאול גוזלי, הבעלים של הסוכנות שכוללת אולם תצוגה ומרכז שירות.

דור שני למוסכים ודור שלישי לכרמיאל

הסוכנות המשפחתית נטועה עמוק בכרמיאל. את הסוכנות הקים שאול גוזלי, בן לאחת מעשר המשפחות הראשונות שייסדו את העיר. כיום בנו נמרוד מנהל את מרכז השירות של צ'מפיון מוטורס המהווה חלק מהעסק המשפחתי. "אנחנו דור שני למוסכים ודור שלישי לכרמיאל שמגדל בימים אלה דור רביעי", מספר שאול.

החיבור לעיר אינו מתבטא רק במגורים ובחיים בה. בסגול - סוכנות מורשית טויוטה בכרמיאל, הכוללת אולם תצוגה ומרכז שירות – מאמינים בתרומה לקהילה ובמעורבות חברתית. לדבריהם, "אנחנו מעורבים ותומכים בקהילה שלנו ומקפידים לעבוד עם אנשים מהאזור על מנת לאפשר תעסוקה לכמה שיותר אנשים שחיים לצדנו".

העסק המשפחתי הוותיק הוקם בכרמיאל בשנת 1993, תחילה כמוסך כללי, ולאחר כשנה הפך למוסך מורשה של סקודה בעקבות האיחוד העולמי והמקומי בין סקודה לפולקסוואגן. לימים הקים שאול את סגול, מרכז שירות מורשה טויוטה. כיום למשפחה קבוצה של שלושה מוסכים הפועלים באזור התעשייה של כרמיאל: סגול – מרכז שירות מורשה וסוכנות מורשית טויוטה, סגול – מרכז שירות מורשה פולקסוואגן וסקודה מטעם צ'מפיון מוטורס, ובנוסף מוסך כללי לכל סוגי הרכב. את הפעילות מרכזת הקבוצה בשני מקומות באזור התעשייה כרמיאל.

הגעתם לסגול? יש מי שיקבל את פניכם

כעסק משפחתי ותיק שמחובר לקהילה, בסגול סוכנות מורשית טויוטה בכרמיאל, מעניקים מעטפת של שירותים מלאה, בין אם מדובר בקניית רכב ובין אם מדובר באיתור התקלה ובטיפול בה. "הלקוח שלנו יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מקבל את השירות הטוב ביותר, במקצועיות הגבוהה ביותר ועם אחריות לאורך כל הדרך", אומר שאול.

כל השירותים לרכב ומחלקה שמתמחה ברכבי 4X4. מרכז השירות בסגול טויוטהצילום: עידן שוחט

את השירות המקצועי, האישי והמשפחתי מעניק הצוות הוותיק והמנוסה של הסוכנות שעובד במקום כבר יותר מ-20 שנה. הצוות מונה כ-90 עובדים, ועל אף הכמות הלא קטנה של העובדים, בסגול מצליחים לשמור על אווירה משפחתית. "אנחנו מקפידים שהניהול, וכתוצאה מכך גם האווירה במקום, יאפשרו לצוות להרגיש בנוח להביע את עצמם ולעבוד בתחושה טובה", מספר שאול.

הלקוחות בסוכנות מקבלים מגוון פתרונות מקיף תחת קורת גג אחת כאשר ההתמחות בסגול נחלקת לשלושה תחומים: מכירת דגמי טויוטה חדשים וטרייד אין, מכונאות ופחחות.

באולם התצוגה היפהפה מוצגים כל דגמי טויוטה החדשים ביותר בכל הקטגוריות: רכב משפחתי, רכב עבודה, רכב פנאי שטח SUV, רכבי מיני ועוד. כל לקוח שמגיע לאולם מתקבל על ידי נציג מכירות שמלווה אותו לאורך כל התהליך, מדייק את הרצונות והצרכים, מציע לו את מגוון מסלולי המימון ואף מתאם עמו נסיעת התרשמות ללא עלות ברכב הנחשק.

בנוסף, מחלקת הסלקט בסגול מציעה ללקוח מגוון רכבים יד שנייה, שמוצעים למכירה לא לפני שעברו 155 בדיקות קפדניות, תהליכי השבחה מלאים, עם היסטוריית טיפולים בשקיפות מלאה ואחריות יבואן. בפני הלקוח עומדות כמה אפשרויות של עסקת טרייד אין, ליסינג פרטי או ליסינג מימוני.

סטנדטרטים על פי התורה שמכתיב מותג הענק

גם מרכז השירות מעניק מגוון שירותים לרכב. במרכז פועלות מחלקת מכונאות, מחלקת דיאגנוסטיקה, חשמל ומיזוג אוויר, מחלקת פחחות וצבע אשר מטפלת בכל סוגי הרכבים ובהסדרים עם חברות הביטוח הגדולות בארץ, דיטיילינג וציפוי ננו קרמי, התקנת אביזרים מיוחדים לרכב ועוד. והכל נעשה על ידי הצוותים המקצועיים ביותר שעובדים על פי התורה שמכתיב המותג ענק טויטה.

"בנוסף, יש לנו מחלקה שמתמחה ברכבי 4X4, שבה אנחנו מבצעים שיפורים והתקנות מיוחדות לאוהבי רכבי השטח למיניהם. מדובר במחלקה מהגדולות בישראל, ובעלי רכבי 4X4 מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ, כי הם יודעים שכאן יקבלו את השירות והטיפול הטוב ביותר", מספר שאול.

"הלקוח שלנו יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מקבל את השירות הטוב ביותר". סגול טויוטהצילום: עידן שוחט

בסגול מצהירים כי השירות זה הדבר חשוב ביותר, וכך גם מתנהלים כל אחד מאנשי הצוות. "תודעת השירות מושרשת ומוטמעת אצל צוות העובדים שלנו", אומר שאול. "תהליך השירות מתחיל מהרגע שבו הלקוח מגיע אלינו למגרש החניה. כשהוא מגיע לקבלה הראשית, מקבלים את פניו באהבה ומשם הוא עובר ליועץ שירות שמתאים למותג הרכב שלו. יועץ השירות בודק ומברר עם הלקוח במה מדובר, מהי התקלה ומה נדרש.

הטיפול ברכב נעשה בהתאם לשיחה עם יועץ השירות ודרישות הלקוח. מאוד חשוב לנו שהלקוח יהיה מעורב בכל השלבים, לכן אנחנו מסבירים ומפרטים לו הכל. אנחנו עושים זאת בנעימות, בסבלנות ובגובה העיניים – זה מאוד חשוב לנו".

וכדי ליצור שקיפות מלאה, כל העבודה על הרכב, מתחילתה ועד סופה, מתועדת ונגישה לצפייה מצד הלקוח. "חשוב לנו שהלקוח יקבל שירות טוב ואמין, שיידע שיש לו לאן לחזור ועם מי לדבר ושייצא מאיתנו שבע רצון", מסכם שאול.

סגול סוכנות מורשית טויוטה
כתובת: צור 4, כרמיאל
טלפון: 076-531-2223
למעבר לאתר האינטרנט>>>
למעבר לדף הפייסבוק>>>
שעות פעילות: בימים שני עד חמישי בין השעות 07:30-18:00,
בימי שישי בין השעות 07:30-13:00

סייע בהכנת הכתבה: משרד הפרסום אלון סוזי