עמית מרכז שירות לרכב: חדשנות ומקצועיות לצד מסורת משפחתית

כמוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, ואחרי 35 שנה בתחום, בעמית מרכז שירות לרכב לא מפסיקים להתחדש ולהתעדכן, ומספקים מעטפת שירותים שמבטיחה שקט נפשי לנהגים

אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום של מוסך עמית מבחוץ
עמית מרכז שירות לרכב באר שבע
אחינועם גלבפיש
תוכן שיווקי

כבר 35 שנה שעמית - מרכז שירות לרכב בבאר שבע הוא הבית לבעלי רכבים רבים, שנשארים נאמנים לצוות המקצועי שמטפל בהם בגישה אישית ומשפחתית. את המוסך הקים פנחס ביטון, וכיום בניו מוטי ורועי מנהלים את העסק על פי המסורת המקצועית שמלווה אותו מיום הקמתו.

המוסך, שממוקם באזור התעשייה הסמוך למתחם הקניות BIG, היה בעבר מורשה מטעם היבואן לרכבי רנו, ניסאן ודאצ'יה. כיום הפך למוסך מורשה מטעם משרד התחבורה, עם אותן ההתמחויות ואותם השירותים, אך במחירים נגישים ואטרקטיביים יותר ללקוחות. המשמעות: כמוסך מורשה מעניק צוות המקום את כל סוגי השירותים לכל סוגי הרכב, פרטי ומסחרי, והכל תחת קורת גג אחת.

הגישה הקהילתית והמשפחתית באה לידי ביטוי גם ביחס אל הלקוחות, הוותיקים והחדשים גם יחד, שלרשותם עומדות מגוון רחב של מחלקות התמחות שונות, בהן מחלקת מכונאות רכב, חשמל ומיזוג אוויר, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה ממוחשבת ועוד. לצד אלה, כדי לתת מענה מהיר ומדויק לכל לקוח מחזיקים במוסך עמית מחסן חלפים ענק שבו מלאי רחב של מוצרים מקוריים ותואמי מקור ושמנים מהמותגים המובילים בעולם. העובדה שהחלפים נמצאים בהישג יד מקצרת משמעותית את תהליך הטיפול ברכבים, לרווחת הלקוחות.

עוד לפני תהליך הטיפול, איתור התקלה נעשה באופן המדויק ביותר. במוסך פועלת מחלקת דיאגנוסטיקה ממוחשבת עם מערך ציוד מהמתקדם בתחום שמאפשר זיהוי בזמן קצר, ביעילות וללא טעויות. "השקענו משאבים רבים כדי שיהיה לנו את הציוד המתקדם ביותר וכדי שנוכל לאבחן תקלות ברמת היצרן בזמן הקצר והיעיל ביותר", מספר מוטי ומוסיף כי לקראת הקיץ הקרוב התווסף למוסך ציוד חדש ומתקדם לבדיקות ולאיתור דליפות במערכות מיזוג אוויר ברכבים השונים.

איתור תקלות באופן מדויק ביותרצילום: באדיבות עמית מרכז שירות לרכב

"מאוד חשוב לנו להתאים את עצמנו לעולם החדש ולכן אנו דואגים להיות המעודכנים ביותר בכל החידושים בעולם הרכב, מהמעבר לרכב ההיברידי ועד לכניסת הרכב החשמלי שכיום מתחיל להיטמע בשוק הרכב הישראלי", מוסיף מוטי.

חוויית הלקוח: משינוע הרכב ועד טיפול בניירת

המציאות המשתנה והצורך להתעדכן באים לידי ביטוי גם בחוויית השירות. במוסך עמית מודעים לכך, ומוסיפים עוד ועוד שירותים שיקלו על הלקוחות. למשל, שירות ייחודי של שינוע הרכב מבית הלקוח או ממקום העבודה וחזרה אליו בסיום הטיפול. הלקוחות מגיעים למוסך, משאירים את הרכב לטסט או לטיפול, וצוות המוסך דואג להחזירו בסיום התהליך, ובכך חוסך ללקוחות זמן המתנה רב במוסך או במכון הרישוי.

גם את העיסוק בכל נושא הניירת והביורוקרטיה מול חברות הביטוח חוסכים במוסך עמית ללקוחות. לצד מחלקת הפחחות והצבע המקצועית שפועלת במוסך, במקום פועל מערך תביעות רכב גדול, שבמקרים של תאונה מעניק ללקוח ליווי וטיפול מלא בכל ההליך הארוך מול חברות הביטוח, תוך ליווי צמוד עד לקבלת התשלום מטעמם. בד בבד עם תיקון הרכב שעבר תאונה, מקבל הלקוח רכב חילופי באופן מיידי.

"חוויית שירות טובה זה הדבר הכי חשוב מבחינתנו", מסביר מוטי. "אנחנו דוגלים באמינות ובשקיפות מלאה מול הלקוח לאורך כל תהליך הטיפול ברכב. המוסך עבורנו הוא ממש כמו בית ומשפחה וכך גם עבור הלקוחות שלנו. אנו רוצים שלקוח המגיע אלינו ירגיש שהוא נכנס למשפחה, יוכל להרגיש אמון מלא ולדעת שהכל נעשה בשיתוף פעולה. אנחנו נותנים יחס אישי, זמינים בוואטסאפ ומעניקים שירות חילוץ או ייעוץ טלפוני במידת הצורך".

מעבר לשירות השוטף במוסך, הצוות זמין לכל שאלה, גם כשמדובר בלקוח שמעוניין לקנות או למכור רכב – והכל נעשה בסבלנות ובשקיפות. "רכב שנכנס למוסך לא יחזור לבעליו לפני שעבר ביקורת בטיחותית מקיפה", מסביר מוטי. "אנחנו מקפידים על שקיפות מלאה, עוברים עם הלקוחות על הצעת המחיר ומנסים יחד לחשוב על סדרי העדיפויות: מה ניתן לדחות במעט ומה בטיחותי ודחוף יותר. בכך אנו מנסים להקל על הלקוח. במהלך הטיפול, ללקוח שרוצה לראות את התקלה או את החלפים החדשים והישנים אנחנו מראים הכל בצורה הכי שקופה שיש. אם במשך הטיפול או תיקון התקלה אנו נתקלים בדברים נוספים הדרושים, אנו לא מבצעים דבר לפני שיש את אישור הלקוח. חרטנו על דגלנו את נושא האמינות, השקיפות והבטיחות ואנחנו עושים הכל כדי לעמוד בזה".

מתאימים לעולם החדש ומקפידים על היחס האישי והמשפחתיצילום: באדיבות עמית מרכז שירות לרכב

דבר נוסף שרובכם אולי לא ידעתם על מוסך עמית הוא שלצד המקצועיות שומרים במוסך הוותיק על קשר הדוק עם הקהילה. כבר יותר מ-30 שנה שבעלי המוסך מנהלים מפעל חסד של חלוקת תרומות לנזקקים בחגים באופן קבוע. אל היוזמה החברתית המרגשת נרתמים בני נוער רבים מהסביבה, וכך, לפני החגים מפונה חלל המוסך לטובת שורות-שורות של ארגזים, שאליהם מוכנסים מוצרי המזון וירקות שמחולקים למשפחות נזקקות בעיר. "אנו דואגים להגיע לנזקקים עד לפתח ביתם, וזה ממלא ומחמם אותנו בכל פעם מחדש".

הגישה המשפחתית והמסירות ללקוחות ולקהילה הופכים את מוסך עמית לבית עבור לקוחות רבים אשר נותנים בצוות אמון מלא. הלקוחות יודעים שהם בטוחים וכי רכבם נמצא בידיים מקצועיות – בידי אנשי הצוות שיעשו עבורם את הטוב ביותר.

הסוד של עמית מרכז שירות לרכב הוא השילוב בין חדשנות, מקצועיות ומסירות ללקוחות. שילוב שהופך את השירות, הטיפול ואת מרכז הרכב בבאר שבע לאחד המובילים והמוערכים בתחומו.

עמית מרכז שירות לרכב
כתובת: פנחס החוצב 16, באר שבע
טלפון: 08-6233680
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאתר איזי>>>
למעבר לדף גוגל>>>
לפנייה בדוא"ל>>>
שעות פעילות: ראשון עד חמישי - 07:30-16:30, שלישי - 07:30-14:00
שישי (עובדים לסירוגין ובתיאום מראש בלבד) - 07:30-13:00