כשתעוזה, משפטנות ורגש נפגשים

משרד זף, יפרח ושות' מתאים ללקוחותיו פתרונות חדשניים בזכות שילוב של משפטנות חריפה, רגישות, שקיפות וחשיבה מחוץ לקופסה

שירה עדן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עו"ד שילת יפרח ועו"ד צבי זף
עו"ד שילת יפרח ועו"ד צבי זףצילום: מיכל קושרוב
שירה עדן
תוכן שיווקי

בשנים האחרונות חל שינוי מרחיק לכת בכל מה שקשור במערכות יחסים וזוגיות: עידן האפליקציות שינה את האופן שבו אנחנו מכירים בני זוג פוטנציאליים, אך השפיע עמוקות גם על האופן שבו אנחנו מנהלים מערכות יחסים, ואפילו על הסיבות לגירושים. "על אף שלהחליט על פרידה זה דבר מאוד קשה, בני זוג רבים מרגישים שהמטרות המשותפות שלהם נגמרו, שהשגרה כבר לא מתאימה להם, שהם עצמם השתנו", אומר עו"ד צבי זף, מומחה לדיני משפחה ממשרד זף, יפרח ושות'. "ועל אף שאפילו ברמה הקונקרטית - לארוז את הבית ואת כל החיים שהכרת עד כה – פרידה היא קשה, בני זוג מגיעים למסקנה שזה הפתרון הנכון עבורם. ברגע הזה חשוב לבחור את עורך הדין הנכון שילווה אותם בתהליך".

עו"ד זף מונה מספר היבטים שכדאי לשים לב אליהם בעת בחירת עורך דין שילווה את הליך הגירושים: "ההמלצה הראשונה היא לקבוע פגישה במשרד עצמו, לשבת במרחק מטרים ספורים מעורך הדין, כדי להרגיש האם זה עורך הדין המתאים לי. אני חושב שצריך להרגיש את זה ממש בקרביים, כי זה האדם שהולך ללוות אותך חודשים ואולי שנים. חשוב גם לבקש לראות מכתבי תודה המעידים על הצלחות בתיקים דומים".

עו"ד שילת יפרח מוסיפה: "עורך דין לדיני משפחה מייצג אותך לא רק בבית המשפט. בהליך גירושים מתנהל קרב על שליטה ואגו גם בבית, ולכן חשוב לבחור במישהו שאתה נותן בו אמון מלא, שיהיה זמין עבורך בכל עניין. זו התמודדות יומיומית ואנחנו נמצאים שם עבור הלקוח בכל רגע ורגע".

שילוב של משפטנות ורגש

במשרד זף, יפרח ושות' קיים שיתוף פעולה מלא. "אנחנו מנהלים הליכים במשותף: עו"ד יפרח מצליחה להביא נקודת מבט נשית, רגישה ופתרונות מבריקים לסיטואציות מורכבות, ואני מביא משפטנות חריפה במיוחד. השילוב הזה מניב תוצאות בלתי רגילות". "כשמשלבים עיניים חדשות בתיקים, ניתן להסתכל עליהם מזווית ראייה נוספת, לחשוב מחדש מה הכי נכון וטוב ללקוח ולתת את המענה המתאים", עו"ד יפרח מוסיפה. "אנחנו נותנים ביטחון ומקצועיות ללקוחותינו וזמינים עבורם באופן רציף".

במשרד מתעקשים על מתן פתרון מדויק ללקוח, גם כשזה אומר להמתין עם הליך הגירושים. "לעתים מגיעים אלינו לקוחות שהגיעו כדי להתגרש, בלי שירדו לשורש הסיבה. אנחנו לרוב מזהים את הסיבה במהירות, ואם אנחנו חושבים שניתן לפתור את המשבר בלי להיכנס להליך גירושים - אנחנו עוזרים באפיק הזה. בשנה האחרונה שלושה זוגות כאלה חזרו לחיות יחד, ואחד מהם מצפה לילד היום".

הבנה מסחרית ותעוזה

עו"ד זף מציין שהליכי גירושים רבים נסובים סביב פירוק עסקים וכספים, תחומים שמצריכים ידע ממוקד ומעמיק. "אני מצויד בידע עסקי נרחב ובהבנה עמוקה בראיית חשבון. אני יודע כמה חשוב להבין מה האינטרסים הכלכליים של הלקוחות שלי או של הצד השני ויודע איך לנהל את ההליך בהתאם. יש למשרד שלנו כלים מיוחדים לנהל תיקים כלכליים מורכבים באופן יצירתי". עו"ד זף מוסיף על התעוזה הנדרשת במקרים מסוימים, במיוחד בכל הנוגע לילדים המעורבים: "אנחנו מסבירים ללקוח את המשמעויות של כל פעולה שננקוט ולא מעט פעמים מרוויחים בגדול. כשילדים נמצאים במוקד הסכסוך חייבים לחשוב קודם כל על טובתם, להגן ולשמור עליהם. בתעוזה ותחכום אנחנו מאפשרים למהלכים שיכולים לקחת חודשים ואפילו שנים להתקצר משמעותית ולמנוע טראומה אצל הילדים, שחווים את המשבר באופן קשה ממילא".

"בבחירת עורך דין, אתה מפקיד את גורל הילדים שלך, את הרכוש שלך ואותך עצמך - ולכן חייבים להיות במצב של אמון מלא בעורך הדין", מוסיפה עו"ד יפרח.

הצלחה בתיקים מורכבים

מומחיות אחת של משרד עו"ד יפרח ושות' היא מתן פתרונות משפטיים יצירתיים ללקוחותיהם. "אצלנו אין דבר כזה להתייאש, לא משנה כמה המצב מורכב תמיד יש פתרון. אני אוהבת להסתכל תמיד על הדרך לפתרון ולא על הקושי", אומרת עו"ד יפרח. "יש מקרים רבים שבהם אנחנו מצליחים להפוך את הקערה על פיה, ולהגיע לתוצאה הפוכה מהצפוי. מקרה אחד שזכור לי במיוחד הוא תיק שבו הלקוח שלנו, העובד באחת מחברות ההייטק הגדולות בארץ, קיבל מענק פרישה בסך כחצי מיליון שקל. על פי החוק ועל פי הלכותיו של בית המשפט העליון, עליו לשלם מחצית מהסכום לבת זוגו לשעבר. שיתוף הפעולה המלא של הלקוח והדבקות במטרה שלנו הביאה לפסיקת דין שבה הלקוח לא נדרש לשלם מחצית מהסכום לזוגתו לשעבר. זה פסק דין שיצר תדהמה אצל רבים ועולה באופן תכוף בשיחות עם קולגות".

במקרה נוסף מספר עו"ד זף על אישה עם ארבעה ילדים שפסקו לה אפס מזונות. "כשהגיעה אליי, כמובן שראיתי שפסק הדין שגוי. המלצתי לה, על אף שזה לא דבר פשוט וכרוך בהרבה משאבים, להגיש ערעור. הגענו לבית המשפט, ועוד לפני שהספקתי לומר מילה השופטים הציעו בתקיפות לצד השני להסכים מיד והערעור התקבל".

משרד עו"ד זף, יפרח ושות' דוגל בשקיפות ובזמינות גבוהה. "אצלנו כל לקוח מרגיש שהוא התיק היחיד ומקבל את תשומת הלב המלאה", אומרת עו"ד יפרח, ועו"ד זף מוסיף "העוצמה שלנו כמשרד טמונה בראייה היצירתית שלנו, בחריפות המשפטית וביכולת לראות את הלקוח ואת צרכיו".

שיעורי הצלחה מרשימים

משרד עו"ד זף יפרח מציע שירות אישי וצמוד המשלב ניסיון וידע של 20 שנות ותק עם להט, יצירתיות ומקצוענות, ומדווח על שיעור הצלחה יתרה, בעיקר בתיקים שבהם נדרשת מומחיות מיוחדת, כגון טיפול בגירושים של אנשי צבא קבע וכוחות הבטחון, אנשי עסקים, קבלנים, רופאים בכירים - הליכים בהם מתמודדים עם מערך כלכלי מורכב המצריך התמחות מיוחדת.

עו"ד צבי זף גדל בירושלים. לאחר שחרורו מ–8200 החל ללמוד משפטים באוניברסיטת תל אביב. עו"ד שילת יפרח היא בוגרת תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל ותואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף, עו”ד יפרח הנה בוגרת קורס גישור, והתמחתה כבר מתחילת דרכה בתחום של דיני המשפחה. "השילוב המיוחד של צוות עורכי הדין הוא אשר מעניק את העוצמה והתחכום והוא זה אשר מביא לתוצאות", אומרים השניים.

03-6132339 | אתר אינטרנט