אורתופדיה מובילה ופורצת דרך במרכז הרפואי ברזילי

החלפת מפרק ירך בגישה קדמית וניתוח החלפת ברך בשיטה קינמטית – לחזרה מהירה לפעילות מלאה

ענת יפה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרופ' רונן דבי, מנהל מערך האורתופדיה בברזילי, בניתוח החלפת מפרק ירך בגישה קדמית | 
צילום רפואי: דוד אביעוז, דוברות ברזילי
פרופ' רונן דבי, מנהל מערך האורתופדיה בברזילי, בניתוח החלפת מפרק ירך בגישה קדמית צילום: צילום רפואי: דוד אביעוז, דוברות ברזילי
ענת יפה
תוכן שיווקי

הרפואה האורתופדית רשמה בשנים האחרונות קפיצת מדרגה, בדגש על שיטות להחלפת מפרקים, והמרכז הרפואי ברזילי היה מהראשונים בישראל שאימץ שיטות חדשניות אלה.
ניתוח החלפת מפרק ירך בגישה קדמית ובעזרת שולחן ניתוחים ייחודי, הוא ניתוח עם תוצאות קליניות מצוינות, ועם חזרה מהירה מאוד לתפקוד מלא. פרופ’ רונן דבי, מנהל מחלקת אורתופדיה בברזילי: "בניתוח אנו מפרידים את רקמת השריר מבלי לחתוך אותה, באמצעות הטכניקה המובילה בעולם ועם שימור מלא של המכניקה של המפרק. החתך הניתוחי נסגר בקלות יחסית, המטופל חוזר ללכת מהר מאוד ותוך זמן קצר ניתן להתחיל בהליך השיקומי".

הגישה הקדמית מאפשרת את דיוק הכנסת המשתל ושימור הרקמות הרכות, לרבות רקמת השריר, ובכך מאיצה את תהליך ההחלמה ומאפשרת שיפור מהיר באיכות החיים.
ניתוח להחלפת מפרק ברך בשיטה קינמטית הוא הליך חדשני שמטרתו להביא את הברך המושתלת לתפקוד מצוין לאחר הניתוח. השיטה הייחודית משמרת את צירי התנועה של הברך במצב הטבעי ומותאם אישית למבנה הברך של המטופל – כפי שהיה שנים לפני שהייתה שחיקה בברך. בכך, מעתיקה השיטה את האנטומיה, את הפיזיולוגיה ואת התנועה המקורית של הברך, ומאפשרת לברך להרגיש בטבעיות מלאה.

ניתוחי החלפת המפרקים בברזילי ניתנים בזמינות גבוהה - לכל תושבי ישראל.

לפרטים נוספים: 08-6663689