הנתב שמטיס את החיבור לאינטרנט על סיבים אופטיים 5G ו-VDSL

התחברתם לסיבים אופטיים וקיבלתם נתב בינוני? לא חייבים להסתפק בו. חברת סי.די רום תקשורת מציעה את ה—Fritz!Box Fiber, שישדרג את החיבור ויספק רשת ביתית יציבה וחזקה

אסף לבנון, בשיתוף סי.די רום תקשורת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דגם של סי.די רום
הנתב שמטיס את החיבור לאינטרנט על סיבים אופטיים 5G ו-VDSL
אסף לבנון, בשיתוף סי.די רום תקשורת
תוכן שיווקי

כולנו רוצים חיבור אינטרנט העובד על סיבים אופטיים: הוא אמין, יציב, כמעט נטול תקלות ומהיר להפליא. אולם בני המזל שבסמוך לביתם הותקנה התשתית לטכנולוגיה המתקדמת מגלים שהחברות המציעות חיבור בסיבים אופטיים כוללות בעסקה גם נתב שלהן. חיבור האינטרנט לסיבים האופטיים אינו יכול לעבוד עם נתב שאינו שייך לספק השירות. זאת, מכיוון שבתהליך ההפעלה מוכנס לנתב רכיב אופטי הנקרא SFP, עם מספר סידורי המאפשר את החיבור. בלעדיו – המכשיר פשוט לא יעבוד.

השקעה חד-פעמית לחוויה משופרת

גדי סתוי, בעלי חברת סי.די.רום תקשורת, המתמחה במכירת מוצרים אלחוטיים וסלולריים איכותיים, מצא פתרון: החברה שבבעלותו משווקת נתבים לחיבור סיבים אופטיים של חברת התקשורת הגרמנית המובילה AVM.

והלקוח עדיין נדרש לשלם בכל חודש על הנתב של הספק?
"כבר לא אצל כל הספקים, ואצל אלה שכן – אנחנו מקווים ומאמינים שזה זמני. אבל גם בהנחה שהתשלום החודשי על הנתב הבינוני של הספק הוא נתון, משתמשים רבים מוכנים להשקיע סכום חד-פעמי בן 800-700 שקלים כדי לקבל חוויית אינטרנט משופרת ומשודרגת. הנתבים שלFritz ידועים באיכותם ובאמינותם, ומעבר לכך, אנחנו גם נותנים עליהם שלוש שנות אחריות. הייתה תקלה? נחליף נתב בחינם".

מה לגבי סלולר 5G?
"יש לנו נתבים עם רכיב סלולרי 5G , מהטובים בעולם. קצב העברת הנתונים משתנה לפי הספק. הנתב תומך בטכנולוגיית MESH ובשאר היכולות הידועות של נתבי FRITZ!BOX".

ומה יש לכם להציע בתחום ה- VDSL?
"לנתבי FRITZ!BOX מודם VDSL מובנה התומך בטכנולוגיית B35 - SuperVectoring המגיע לקצב של 300 מגה ביט לשנייה", מסביר סתוי. "לנתבי FRITZ יתרונות נוספים: יש להם מפרט עשיר, הם מצוידים ברדיו כפול בתדרים 2.4 ו-5 ג'יגה הרץ בו-זמנית, ובטכנולוגיית WiFi6 המספקת קצב העברת נתונים של 4 ג'יגה-ביט לשנייה באלחוט. לנתב יציאות LAN של 1000 מגה ביט, 2500 מגה ביט, טלפון אנלוגי, VOIP וחיבור התקנים חיצוניים (כמו דיסק חיצוני). כמו כן, הם תומכים בשלוש השיטות הנהוגות בחיבור לסיבים אופטיים".

דגמי הנתבים המובילים לקנייה בארץ, מציין סתוי, הם 5530Fiber ,7530AX ,6850-5G ,7530; ואלה, לדבריו, מגדילי הטווח MESH:1200 ,1200AX.

את הנתבים אפשר לנהל באפליקציה, הם תומכים בטכנולוגיית MESH ואפשר לחבר אליהם מגברי כיסוי Mesh מקוריים של החברה Fritz Repeater 1200AX. כך, מסביר סתוי, מתאפשר כיסוי אלחוטי מלא וחזק בכל הבית, ללא ניתוקים וברציפות מלאה.

סי.די רום
למעבר לאתר >>
למעבר לכתבה של סי.די רום באתר TECH-IL >>
למעבר לכתבה של סי.די רום במגזין HT >>

בשיתוף סי.די רום תקשורת