כבוד ומצוינות טכנולוגית: ענן הקצה של Zadara מככב בפורמולה 1 ובשירות לתאגידים

זו השנה השנייה ברציפות, שחברת Zadara נבחרה לשמש כספקית הענן הרשמית של קבוצת Alfa Romeo F1 Team ORLEN בפורמולה 1. אבל זהו רק אחד הצדדים של חברת ענן הקצה, שהוקמה ב-2011 ומאז מפשטת את המורכבות התפעולית של ארגונים באמצעות הקצאת תשתית אוטומטית מקצה לקצה של משאבי חישוב, אחסון ורשת

מור נשיאל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מכונית הפורמולה1 של קבוצת Alfa Romeo Team F1 ORLEN, עם החסות של Zadara  | צילום: באדיבות Zadara
מכונית הפורמולה1 של קבוצת Alfa Romeo Team F1 ORLEN, עם החסות של Zadara צילום: באדיבות Zadara
מור נשיאל
תוכן שיווקי

חברת ענן הקצה Zadara, אשר מרכז הפיתוח שלה נמצא בישראל, מביאה כבוד גדול בזכות המצוינות הטכנולוגית. מצוינות שהובילה לבחירתה, זו השנה השנייה ברציפות, לשמש כספקית הענן הרשמית של קבוצת Alfa Romeo F1 Team ORLEN באליפות העולם פורמולה 1, שנפתחה לאחרונה עם הצלחה גדולה לקבוצה. הלוגו של החברה כנותנת חסות מוצג על גבי מכונית המרוץ של הקבוצה ועל הבגדים של נהגי הקבוצה, אשר השנה הצטרפו אליה הנהגים ולטרי בוטאס, שעבר אל הקבוצה מקבוצת F1 של מרצדס, וגואניו ז'ו, הנהג הסיני הראשון בפורמולה 1.

נלסון נחום צילום: באדיבות Zadara

על מנת שלקבוצה ולנהגים תהיה את היכולת לקבל החלטות המונעות משימוש בנתונים, שמגיעים בזמן אמת במהירות ובדיוק מירבי, צריך שיהיה לה שותף מומחה בטכנולוגיית הענן כמו Zadara. זאת, כדי להבטיח שהנתונים המוזרמים ממכונית המרוץ של הקבוצה ייקלטו ויועברו באופן מאובטח למקום הנכון בזמן הנכון ויאפשרו לצוות הקבוצה ולנהגים לקבל את החלטות האולטימטיביות במרוץ המהיר בעולם. המשמעות היא שזוהי שותפות שהקבוצה לא רק מעריכה, אלא תלויה בה כדי לספק את הביצועים הנדרשים על המסלול ומחוצה לו.

לדברי נלסון נחום, מנכ"ל ומייסד משותף ב-Zadara: "פורמולה 1 מתחילה עם התכנון ההנדסי ועיצוב מכונית המרוץ עוד הרבה לפני שהמכונית והנהגים מגיעים למסלול. מהנדסי הקבוצה מסתמכים על כמויות אדירות של נתונים, שנאספים במהלך העונה מכל רחבי העולם. נתונים אלה נחוצים עבור החלטות המתקבלות בשבריר שנייה במהלך המרוץ. אנו גאים להיות ספק הענן של קבוצת Alfa Romeo F1 Team ORLEN ומתרגשים לקראת עונת המרוץ השנייה שלנו עם הקבוצה".

התוספת של המילים "F1 Team" לשם הקבוצה הוא תג של כבוד, שמעיד על השתייכותה לאחד מהמועדונים האקסקלוסיביים ביותר בעולם, אשר מרכז קהל של מיליוני צופים מידי שנה בתחרויות אליפות העולם פורמולה 1. קבוצת Alfa Romeo F1 Team ORLEN, היא אחת מעשר הקבוצות היחידות בעולם, אשר רשאיות לעשות שימוש בכינוי זה על הביגוד הרשמי של הקבוצה. תוספת זו גם משקפת את הדנ"א החזק של חברת Sauber השוויצרית ויצרנית הרכבים האיטלקית Alfa Romeo לתחום המרוצים ואת החיבור להיסטוריה של שני המותגים.

גמישות וזריזות
החסות שמעניקה Zadara לקבוצת הפורמולה 1 של אלפא רומיאו הוא רק אחד הצדדים של חברת ענן הקצה, שהוקמה ב-2011 ומאז היא מפשטת את המורכבות התפעולית של ארגונים באמצעות הקצאת תשתית אוטומטית מקצה לקצה של משאבי חישוב, אחסון ורשת. מערך החומרה והתוכנה של Zadara, המוכן לשימוש, מאפשר לה להציע פתרונות מקומיים ופתרונות הזמינים באמצעות ספקי ענן וקולוקציה.

בשילוב עם המודל של תשלום על-פי צריכה, מסייעת החברה לחברות וארגונים ברחבי העולם להשיג גמישות וזריזות, בלי להתפשר על התכונות והפונקציונליות הדרושות לצוותי IT ארגוניים. Zadara פועלת בכל רחבי העולם, בעננים ובמאות מרכזי נתונים אצל שותפי ענן ציבוריים ופרטיים, עם צוות מומחים המספק שירותים ותמיכה מסביב לשעון. המטה של Zadara נמצא באירוויין שבקליפורניה, והיא מחזיקה בסניפים בסיירנססטר (בריטניה), בטוקיו, בתל-אביב ויוקנעם (ישראל) ובנגלור (הודו).

ענן לפי דרישה
לאחרונה הודיעה החברה, כי היא עובדת בשיתוף פעולה עם ספקית פתרונות אחסון המידע Seagate, במטרה להביא ללקוחות תאגידיים חוויית ענן לפי דרישה ולפרוס את zCompute של Zadara בשירות האחסון בענן Lyve של Seagate. zCompute הינה תשתית מחשוב ענן מקצועית וגמישה המיועדת ללקוחות תאגידיים.

Lyve של Seagate מספק יכולת לאחסן מידע רב בכל עת, תוך ניצול יעיל, זמין וגמיש כיאה לשירות ענן - ובמחיר שניתן לצפות מראש. כעת, כדי להתאים את המוצר לעומסי העבודה של היום, מרחיבה Seagate את יכולות שירות הענן Lyve כך שיכלול גם את zCompute, אחד מרכיבי שירותי ענן ה-Edge המנוהל במלואו של Zadara.

ה-zCompute מאפשר לתאגידים לפתח, לפרוס ולהריץ כל אפליקציית וירטואליזציה בכל מקום, בין אם מדובר ב-Data Centers מסוגים שונים, עננים ציבוריים או ב-Edge. ה-ZCompute משלים בצורה אופטימלית את שירות האחסון Lyve של Seagate ומספק חוויית אחסון ענן ומחשוב המקבילה לשירותי ענן אחרים. את zCompute ניתן לפרוס במרחבי האחסון של ענן Lyve וכך לחסוך עלויות משמעותיות.

"Zadara חולקת עמנו את חזון התשתית כשירות", אומר רבי נייק, סמנכ"ל מידע וסגן נשיא לשירותי אחסון ב-Seagate. "המחויבות לספק השירות נעלמת, פריסה פשוטה וגמישה מתאפשרת והמחיר הופך לצפוי עבור רוב השימוש. עיצבנו את ענן Lyve כדי לסייע לתאגידים להתגבר על המחיר והמורכבות של אחסון, הזזת והפעלת דאטה. שיתוף פעולה עם Zadara מסייע לנו לספק ללקוחותינו משאבי מחשוב גמישים בסדר הגודל לו זקוקים עסקיהם".

"כשנפח העבודה הולך וגדל, העלויות לתחזוקה בעננים ציבוריים הופך לבלתי נסבלת", אומר נלסון נחום. "תאגידים עם עומס עבודה של פטה-בייטים מאוכזבים מחוויית הענן הציבורי שהם מקבלים ומעוניינים לעבור ל-Edge. שיתוף הפעולה בין Zadara ל-Seagate מתייחס לכך ומאפשר גמישות ניכרת עם ביצועים ועלויות צפויים מראש. יחד אנו מספקים פתרון משמעותי המשלב הטמעה פשוטה, תמיכה, מאמצי שיווק ומכירות משותפים ויכולת מוכחת לטיפול בעומסים".

בין הפיצ'רים הכלולים ב-zCompute:

  • מודל צריכה גמיש: רמה גבוהה המתאימה לתאגידים, שירותי ענן גמישים בביצועים עיליים עם אפס עלויות CapEx. הימנעות מהשקעה גדולה בתשתית, הרחבה או צמצום כנדרש ותשלום על השימוש בלבד.
  • מחשוב גמיש עד רמת מכונה וירטואלית יחידה: הקצאה מיידית בשירות עצמי המאפשרת הוזלה ניכרת לעומת פתרונות ענן מתחרים.
  • ביצועי עבודה: ביצועים גבוהים, תואמי חוויית ענן agile x86 עם אוטומציית DevOps, במיקומים קיימים ועם אפס עלויות CapEx או ריענון.
  • תמיכת מומחים 24x7x365: תמיכה מלאה מצוותי הארכיטקטורה וה-DevOps הגלובליים של Zadara.

ה-zCompute של Zadara זמין כעת בענן ה-Lyve של Seagate. מידע נוסף אודות Zadara ניתן למצוא ב: https://www.zadara.com/