eTeacher מתקדמת לענן באמצעות דורקום מחשבים ו-Cloud'em

חברת דורקום מחשבים, באמצעות Cloud'em, השלימה פרויקט ענק להעברת פעילות eTeacher, חברת ה- Ed-Tech הגדולה בישראל, מתשתיות מקומיות לשירותי ה-Hosted IT שלה

רועי נוימן, בשיתוף דורקום ו-Cloud’em
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רועי נוימן, בשיתוף דורקום ו-Cloud’em
תוכן שיווקי

eTeacher Group, חברה ישראלית חדשנית ופורצת דרך בשוק לימודי האון-ליין הגלובלי המחזיקה בתואר זה כ-20 שנה, הכריזה על סיום פרויקט התשתיות הגדול והמשמעותי בתולדותיה. במסגרת הפרויקט העבירה החברה את מרכז הכובד של מערכות התשתית שלה לשירות מנוהל של חברת Cloud’em על מנת להגן טוב יותר על המידע ועל לקוחותיה, לשפר ביצועים, להוריד עלויות תפעול ובעיקר להיות תחרותית בשוק ה- Education Tech (Ed-Tech) המשתנה במהירות.

כשה- Ed-Tech באון-ליין הדאטה צריך להיות מוגן
eTeacher מציעה מגוון עצום של תוכניות למידה בתשע שפות לשוק הבינ"ל, עם מחזור מכירות שנתי של 65 מיליון דולר, וקהל של לא פחות מ-40,000 סטודנטים כל שנה, בגילאים 5 עד 80, ב-200 מדינות סביב העולם. החברה מעסיקה 600 מורים ברחבי העולם, 300 אנשי מכירות, שירות ותמיכה טכנית, ומטה של 100 עובדים - 70% מהם בישראל והיתר בחו"ל. בנוסף, צוות המו"פ מונה כ- 20 איש, מהם שליש ממוקמים בארץ ושני שלישים בחו"ל.

"כל הפעילות הענפה שלנו מתנהלת מאז ומעולם ברשת", אומר יריב בינון, מייסד ומנכ"ל משותף של eTeacher. "בשנתיים האחרונות, בעקבות משבר הקורונה והצורך של אנשים להתנהל מרחוק, המכירות שלנו אף גדלו ב-70%. עשינו זאת תוך הסתמכות על תשתיות פיזיות מקומיות בלבד בניהול ישיר של צוותים שלנו. דבר זה הציב בפנינו מגבלות שונות ואתגרים אליהם היינו חייבים להגיב במהלך אסטרטגי. כחברה שפעילותה מבוססת 100% על תקשורת ורשת ומתנהלת בזמן אמת 24/7 כל השנה, אין לנו את הפריבילגיה של downtime. שיעור שלא מתקיים בזמן מסיבה כלשהי מהווה הפרת חוזה עם הלקוחות שלנו ופוגעת קשה בשמנו הטוב, שהוא הנכס הכי יקר שיש לנו.
"אתגרים אלו ואחרים, בתוספת הצורך להתגונן מפני סכנות הולכות וגדלות של מתקפות סייבר שונות, או להיערך לקראתן, הביא אותנו למסקנה שלמרות היכולות הגבוהות של הצוותים המקומיים שלנו, אנחנו זקוקים לתשתיות מיחשוב אמינות ולשירות אישי סופר מקצועי מהטובים ביותר שניתנים לרכישה וכך הגענו לדורקום - Cloud'em".

פתרונות תשתית מנוהלים מהמתקדמים בישראל
אלעד לב, סמנכ"ל המכירות של חברת דורקום, ספקית מובילה בעולם תשתיות המיחשוב וחברה אחות של Cloud'em מספר, כי eTeacher הגיעו אליהם עם רשימה סדורה של דרישות לשירותים מנוהלים מא' ועד ת', החל בתשתיות, תחזוקה ושירותים טכניים, אבטחה מקצה לקצה ומערכות גיבוי שיענו על כל צרכי הארגון, כולל מתן מענה להתאוששות מיידית ככל האפשר מכל התקפת ransomware שעלולה להתרחש.

"הפתרון לכל הדרישות של eTeacher נמצא בשירותים שדורקום מציעה על גבי הפלטפורמה של Cloud'em", מדגיש שלומי קפצון, מנכ"ל Cloud'em, מחברות ה- MSP המובילות בישראל בשנים האחרונות. "Cloud'em מספקת ללקוחותיה פתרונות תשתית מנוהלים, המשלבים ענן פרטי, ציבורי והיברידי במודל של 'רמת שירות' (SLA) ותשלום על-פי צריכה בפועל. לחברה Data Center מהמתקדמים ביותר בישראל הממוקמים במספר אתרים ועומדים בתקנים ובסטנדרטים של רמות האבטחה המחמירות ביותר. אנו מבקשים לשלב בין תפיסת שירות המשתמשת במילים כמו 'הגינות', 'יושרה' ו'הלקוח נמצא במקום הראשון' לבין חדשנות טכנולוגית, שאותה אנחנו מובילים כבר שנים רבות בשותפות טכנולוגית רבת שנים עם חברת VMware.

"הפתרונות שנבחנו ונבחרו בקפידה עבור eTeacher על-ידי הארכיטקטים של דורקום, כוללים תשתית IaaS מבוססת פתרון VMware מלא מקצה לקצה עם יכולות גיבוי ושחזור למקרה של מתקפת סייבר, תשתית IT מלאה ו-DR למקרה של כשל תשתיתי", הוא מוסיף. "חשוב לציין שהמעבר החלק והשקוף, מבחינת eTeacher, ובעיקר מבחינת הלקוחות שלה, בוצע באופן מושלם בשיתוף צוות המומחים הטכנולוגיים של חברת Cloud’em".

בחרנו נכון
"אין לנו ספק שבחרנו נכון", מסכם בינון. "כיום אנחנו יכולים להתרכז בדברים שלשמם הקמנו את החברה שלנו - למידה נגישה ואיכותית ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להיות מוטרדים מהצורך התמידי לנהל, לתחזק ולשדרג בהתמדה מערכות טכנולוגיות, שהולכות ונעשות יותר ויותר מורכבות עם השנים. בעקבות המעבר אנחנו גם יכולים להוזיל עלויות מבחינת תשומות ניהוליות ; המערכת שלנו יציבה לחלוטין; אנחנו יכולים להתאים את גודל המערכות בדיוק לצרכים המשתנים שלנו במשך הזמן ללא הוצאות מיותרות ; וקיבלנו שקט נפשי ותעסוקתי שקשה לאמוד בכסף".

בשיתוף חברת דורקום Cloud’em