הענן של טריפל סי: מתאימים לכל לקוח את הפתרון שהוא צריך

החל משרתים ייעודיים, דרך שרתי VM נפרדים וכלה בשירות הדגל - vCloud מבוסס VMware. כל השירותים של טריפל סי מספקים פתרון איכותי ואפקטיבי בסביבה מרובת שרתים וכוח עיבוד חזק, ללא צורך ברכישת שרתים ודיסקים

בן נחום
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בן נחום
תוכן שיווקי

טריפל סי מפעילה את הענן הגדול, המובטח והמאובטח בישראל. השירות העיקרי - שירות הדגל של הענן הוא שירותי תשתית במגוון אפשרויות ושילובים המותאמים לכל לקוח, על מנת לספק מענה מתאים במינימום עלות. החל משרתים ייעודיים, דרך שרתי VM נפרדים במגוון גדלים ומערכות הפעלה וכלה בשירות הדגל - שירות vCloud מבוסס VMware.

כל השירותים מספקים פתרון איכותי ואפקטיבי בסביבה מרובת שרתים וכוח עיבוד חזק, ללא צורך ברכישת שרתים ודיסקים. לכל שרת או קבוצת שרתים ניתן לקבל דיסק בכל נפח מאחד ממערכי האחסון הגדולים של החברה (הן במתקן בפתח-תקווה והן במתקן המשני בחיפה). כל השירותים כוללים ממשק ניהול נוח להקמה וניהול השרתים - העלאה והורדה של מכונות, גידול וקיטון בכל רגע נתון, הרמת רשתות פרטיות, המופרדות אחת מהשנייה לצורך אבטחה, ואפשרויות ניהול רבות ונוספות.

על השירותים מסופקים שירותי אבטחת מידע במגוון רחב ורמות משתנות של הגנה. תקנות הגנת הפרטיות מחייבות את החברה לשמירה, זמינות ושלמות המידע ככל שניתן. לפיכך, חלה חובה על הלקוחות להגנה מינימלית מפני מתקפות סייבר, כמו גם שימוש בכלים מתאימים להתאוששות מהירה אחרי מתקפה. כלים אלו חשובים לא פחות מכלי ההגנה, כיוון שלא ניתן ליישם הגנה של 100% על מערכות המידע של הלקוחות. החברה כפופה לרגולציה מתאימה ופועלת בשיתוף עם גורמי אבטחת מידע וסייבר של מדינת ישראל.

לשירותים אלו נוספים שירותי גיבוי על גבי מערכות ייעודיות המופרדות פיזית ממערכות הענן (לשמירה על המידע), המאפשרות גיבוי ושחזור באופן קל, בטוח ומהיר. בנוסף, החברה מספקת שירותי התאוששות מאסון בצורת DRaaS למתקן המשני של החברה, הממוקם בחיפה, אשר שומר על העתקים מלאים של כל השרתים הקריטיים של הלקוח להתאוששות מהירה בזמן אסון. מתקן החברה משרת לקוחות בשירות BCP המאפשר לעובדים להתארח במתקני החברה לתקופת ההתאוששות (לאחרונה התארח לקוח משמעותי שמשרדיו נשרפו).

השירות האיכותי והאפקטיבי מאפשר סנכרון נתונים באופן שוטף לסביבת ה-DR לצורך שמירת נתונים במתקן המשני והקמת שרתים במקרה אסון, הכל בזמינות גבוהה ובעלויות נמוכות. שירות זה מספק גם מענה לאיומי הסייבר המתעצמים, שמהווים איום על כל פעילות של כל ארגון, ומבטיח להתגבר על אירוע סייבר, תוך המשכיות עסקית של הארגון גם במקרה של פריצת אבטחת מידע והשבתת השירותים במערכות הייצור. תופעות אלו קרו וימשיכו לקרות.

הענן של ישראל
מעבר לאפשרות של התאמה אישית של פתרון עבור כל לקוח, טריפל סי מחזיקה בידע וכלים מקצועיים המאפשרים לה להיות - בחזון ובפעילות - הענן של ישראל:

בן נחוםצילום: יח"צ

  • ענן טריפל סי מספק שירות למספר הגדול ביותר של לקוחות למשתמשים. אלפי לקוחות ענן, מאות לקוחות שפועלים מלא בענן ועשרות רבות של לקוחות משמעותיים וגדולים.
  • ענן טריפל סי מספק שירות מובטח עם זמינות גבוהה ממתקן ברמה הכי גבוהה (Tier IV) ומתחייב לכל הלקוחות על זמינות השירות (התחייבות באתר החברה).
  • ענן טריפל סי מספק הגנות ואבטחת מידע במגוון אפשרויות ויותר מכך – כלים להתאוששות ממתקפות סייבר, עם ניסיון מוכח.
  • ענן טריפל סי מספק הכי הרבה שירותי ענן ממתקן אחד (בישראל), על פלטפורמה אוטומטית אחת עם ניהול מרכזי וחיוב אוטומטי של כל הלקוחות.

הכותב הוא מנהל המכירות העסקי של טריפל סי