ניהול יעיל ופשוט של תשתיות Hybrid IT

חברות רבות מעבירות תשתיות לענן עקב השפעות נגיף הקורונה, אך נתקלות באתגר ניהולי לא פשוט בנושאים כמו מעקב אחר ביצועים, חיובים (Billing) וזמינות. פתרונות AutoMonX, המבוססים על אוטומציה גבוהה, מאפשרים ללקוחות זיהוי והוספה אוטומטית לניטור של משאבי ענן ו-on-prem ממיקום אחד מרכזי

יגאל קורולבסקי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דוגמה לניטור ברמת process של שרת Linux
דוגמה לניטור ברמת process של שרת Linuxצילום: תרשים: באדיבות אוטומוניקס
יגאל קורולבסקי
תוכן שיווקי

חברת AutoMonX (אוטומוניקס בע"מ) הינה חברת סטארט-אפ צעירה שהוקמה בינואר 2019. החברה מפתחת סדרת מוצרים לניטור תשתיות IT המצטיינים בפשטות שימוש מחד ועושר פונקציונאלי מאידך. ההתמקדות באוטומציה גבוהה של גילוי (Auto-discovery) והוספת משאבים רלוונטיים לניטור באופן אוטומטי (Monitoring Automation) מסייעת בהטמעה מהירה של המוצר והגעה לתוצאות בתוך פרקי זמן קצרים ביותר.

יגאל קורולבסקיצילום: מוטי סטמבולצ'יק

AutoMonX פועלת בשיתוף פעולה טכנולוגי מעמיק עם החברה הגרמנית Paessler, יצרנית תוכנת הניטור הפופולארית PRTG ומרחיבה תוכנה זו לניטור תשתיות ענן וon-prem כגון Azure, AWS וOracle cloud.

מדוע לקוחות בוחרים בפתרונות AutoMonX? כי מוצרי הניטור של AutoMonX מאפשרים ללקוחות Hybrid IT לנהל באופן יעיל ופשוט את התשתית המעורבת שלהם.

Azure sensor pack בפעולה - ניטור תשתית SQL בMicrosoft Azureצילום: באדיבות אוטומוניקס

מהו Hybrid IT? ניהול תשתיות בחדר המחשב המקומי, לצד ניהול משאבים חדשים בענן (עירוב של ענן ומשאבים מקומיים). חברות רבות מבצעות היום מהלכים מורכבים של מעבר תשתיות לענן עקב השפעות נגיף הקורונה. מעברים אלו דורשים מאמצים והשקעה לא מבוטלת ונטילת סיכונים עסקיים וטכנולוגיים. מרבית הלקוחות נתקלים באתגר ניהולי לא פשוט במיוחד בנושא מעקב אחר ביצועים, חיובים (Billing) וזמינות. פתרונות AutoMonX, המבוססים על אוטומציה גבוהה, מאפשרים ללקוחות זיהוי והוספה אוטומטית לניטור של משאבי ענן וon-prem.

בנוסף לניטור ב-Azure cloud של Microsoft, הניטור של שרתי Linux פשוט הרבה יותר כעת עם ה-Linux Sensor pack החדש של AutoMonX. פשטות המוצרים של AutoMonX מאפשרת למנהלי IT עם ניסיון מועט בAzure ו/או Linux לנטר תשתיות אלו במהירות עם כיסוי מירבי של טכנולוגיות אלו.

התרעות חכמות Smart Notif

בנוסף לניטור תשתיות ענן וon-prem ממיקום אחד מרכזי, AutoMonX פיתחה מערכת חכמה לסינון התרעות וניתוב חכם של הודעות רלוונטיות בלבד. המערכת מאפשרת סינון של עד 90% מהודעות לא רלוונטיות לצוותי ה-IT ובכך להקטין למינימום את כמות ההתרעות המתקבלות. ה-Smart Notifications מאפשרת גם ניתוח של ההתרעות שנשלחו ומסווגת את המקורות הבעייתיים ביותר.

Smart Notifications AutoMonX מערכת המאפשרת סינון של עד 90% מהודעות לא רלוונטיות צילום: תרשימים: באדיבות אוטומוניקס

מרחיבה את רשת השותפים העסקיים ברחבי העולם

מוצרי החברה נמכרו לכ-60 לקוחות ברחבי העולם, לרוב חברות ענק, מוסדות פיננסיים, מפעלי תעשייה, אנרגיה וחברות ממשלתיות, כגון Volks Bank, Thyssen-Krupp, Hellenic Bank, Sydney Trains, San Francisco Airport ועוד.

בפברואר 2021 AutoMonX השיקה סדרת מוצרים נוספת אשר מרחיבה עוד יותר את מגוון היצרנים והטכנולוגיות בהם היא תומכת לניטור Linux, ניטור Tenants מרובים בAzure, ניטור תשתית אחסון HPE Primera ושילוב משלוח התרעות חכמות לTelegram.
במקביל, אוטומוניקס מרחיבה את רשת השותפים העסקיים שלה ברחבי העולם במדינות כגון גרמניה, בריטניה, צ'כיה, מקסיקו, שוויץ וצרפת.

חברת קי.אמ.סי טכנולוגיות משמשת בישראל כשותף עסקי של AutoMonX. משרדי חברת אוטומוניקס בע"מ הינם בפארק המדע ברחובות.

הכותב הוא מנכ"ל חברת קי.אמ.סי טכנולוגיות בע"מ.

ליצירת קשר עם AutoMonX - info@automonx.com. ליצירת קשר עם חברת קי.אמ.סי – פניה באמצעות המייל info@nms-guru.com או בנייד 0524564977