נוטניקס מכריזה על זמינות תשתית הענן ההיברידי שלה בענן AWS

Nutanix Clusters מאפשר מיגרציה חלקה של יישומים לענן ותפעול מאוחד בעננים מרובים, כדי לאפשר לעסקים להאיץ את המסע שלהם לענן AWS

אסף צור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
shutterstock
צילום: shutterstock
אסף צור, תוכן מקודם
תוכן שיווקי

נוטניקס, מובילה במחשוב ענן ארגוני, הכריזה על הזמינות של Nutanix Clusters on AWS, אשר מגביר את הגמישות ואת קלות השימוש בפתרון ההיפר-מאוחד (hyperconverged) של החברה - וכן כל מוצרי ושירותי נוטניקס - על גבי שירותי הענן הגמישים של אמזון - Amazon EC2.

בעקבות הכרזה זו נוטניקס תספק לעסקים תשתית מחשוב ענן היברידית, המאפשרת להם להאיץ יוזמות דיגיטליות ובמקביל להשיג אופטימיזציה של ההוצאות - שתי פעולות שזכו לעדיפות בולטת בעידן הקורונה. באמצעות הפתרון, נוטניקס מציעה מערך בודד (single stack) המשלב אחסון ומחשוב, מספק תפעול מאוחד בעננים ציבוריים ופרטיים, ומשתלב בצורה מלאה ביכולות שכבת הרשת של AWS. הפתרון מאפשר ניידות של רישוי בין ענן פרטי לציבורי, ובכך הוא עונה לאתגר משמעותי, תפעולי וטכני,

ירון כהן צילום: ניב קנטור

בעידן הענן ההיברידי.

בהכרזה זו, נוטניקס מגבירה את הפשטות וקלות השימוש בתוכנה שלה על גבי הענן הציבורי. היא ממזערת את העלות ומורכבות הניהול הקשורים בסביבות היברידיות, ומאפשרת ניידות חלקה בין עננים פרטיים וציבוריים, ללא צורך בבניית ארכיטקטורה חדשה של אפליקציות – זאת הודות לאינטגרציה המובנית עם AWS. לקוחות זקוקים כעת לגמישות בבחירת סביבת הענן הנכונה עבור כל יישום שלהם, עם הערך המוסף שמתקבל מניידות של הרישוי לרוחב עננים - יכולת שיש לה השפעה ישירה על אופטימיזציה של עלויות ומשאבים. בנוסף, לקוחות יוכלו לנצל את מערך התוכנה המלא של החברה על עננים ציבוריים ופרטיים. המערך כולל את פתרון אחסון הקבצים (NAS) המובנה שנקרא Files, פתרון האוטומציה וניהול ממשקי אפליקציות (CALM), פתרון Era לניהול ואוטומציה לכל בסיסי הנתונים, ועוד״.

"עבור לקוחותינו, אנו תמיד עובדים כדי להפוך את ה-IT לפשוט", אמר ירון כהן, ארכיטקט ענן בנוטניקס ישראל. "ככל שהתעשייה מתפתחת, המיקוד שלנו התרחב מעבר לבסיס, כדי לסייע ללקוחותינו לנהל את המורכבות של ריבוי עננים, בין אם ציבורי או פרטי. Nutanix Clusters on AWS הוא התגשמות של החזון הזה. הוא מאפשר גמישות מלאה באמצעות מתן היכולת לעסקים לכתוב קוד פעם אחת ולהשתמש בו בכל מקום, תוך ניצול של מבחר בין היקפי פעולה, ניהול מיקומים, אינטגרציות ותמחור. זהו החזון האמיתי של הענן ההיברידי".